ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

američka sirotinja

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by crvenkasti 9/6/2019, 09:51

Retardirani su i debeli ko svinje. Ali dobro pucaju.


crvenkasti

Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by Guest 9/6/2019, 11:06

Domovina je tamo gdje su ti puni dzepovi novca i gdje sretno zivis..a lijepo je i kad je svima oko tebe isto tako..
Jusa je bila raj za sve tamo 50tih,do 80tih..kasnije,kako i svugdje drugdje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by Serbinho-3 9/6/2019, 11:22

Micigen je raspad, isao sam tamo svaki dan.

Problem je sto ljudi uvek misle Amerika, strava se zivi...

Teksas je dobar za zivot, dobar standard, jeftine nekretnine, ali nasi nece medju kauboje, drze se svojih po Cikagu, gde se ogovaraju, ulecu klizece, ne placaju i na kraju kukaju na nase.

Budi ti onda pametan.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by Guest 9/6/2019, 11:24

Serbinho-3 wrote:Micigen je raspad, isao sam tamo svaki dan.

Problem je sto ljudi uvek misle Amerika, strava se zivi...

Teksas je dobar za zivot, dobar standard, jeftine nekretnine, ali nasi nece medju kauboje, drze se svojih po Cikagu, gde se ogovaraju, ulecu klizece, ne placaju i na kraju kukaju na nase.

Budi ti onda pametan.

U biti,opet je novac presudan..Mosh ti biti u najispirlitanijoj i najbogatijoj drzavi na svijetu,ako nemas novca,samo ces si džigeru jesti,gledajuci one koji imaju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by Counter-Strike 9/6/2019, 12:29

epikur37 wrote:Susjedina se kćerka udala u mičigen, dva dana bila u bolnici zbog reakcije na njihovu hranu koja je posve u kurcu.

I da ljudi su predebeli već od djetinjstva.

baš jučer pričao
imaju gadnu vodu,niko ne pije vodu iz cesme,bilo je navodno cak i smrtnih slucajeva
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by Eroo 9/6/2019, 12:36

AlfaOmega wrote:Kad dodjes tam, ne vridi ti diploma, pa nemaš druge neg raditi u ovim kompanijama ka što su Target, Walmart, Traders Joe i sl. za 10-12$ po satu. Zbog jebenih kirija, 8 ura dnivno rada ni dovoljno, pa moraš još negdi raditi. Fax njihov moraš završit ak želiš uspit i na kraju naći posal sa 20-30$ po uri. Tek sa tom plaćom mereš živit, hajd da kažem, normalno. Pod uslovom da ti je stančić za koji plaćaš kiriju negdi na periferiji. Komšije su ti tu latinosi i crnci. 
Za 20 godina uspiš zbavit kuću u četvrtima gdi su bilci i gdi je ka mirnije. Ali ti triba još pun k. godina da bu otplatija tu kuću, pa će je nastavit otplaćivat dite, jerbo ti nimaš vrimena, već si u starosti.
Ima još jeftinije ako su su ti komšije bosnačiroky. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by prckov 9/6/2019, 12:52

di kod su na vlasti demokrati (citaj racionalni ateisti)
tu je I sirotinja I raspad Sistema
eno im u LA sirotinje po satorima ko pljeve
but holywood brajko

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by Guest 9/6/2019, 12:55

Kaliforniju je ujebao Guverner Švarceneger,otvorio granicu za rpu latinosa,sto je rezultiralo opakim povecavanjem socijalnih davanja,kao i ostalih troskova,tak oda je Kalifornija dosla u predebeli minus,reda 20tak miljardi ojrova..sve ostalo je povijest..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by Counter-Strike 9/6/2019, 12:57

latinosi bar hoce raditi ali imas grupu ljudi koji bi samo partijali i nista ne radili i jos glumili neke gangovce,puni zatvori takvih
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by Leviathan2 9/6/2019, 14:10

boli me kurac za ameriku, men dobro i u dobroj staroj europi, u usa ni ko turista, ostale vukojebine moze

_________________
američka sirotinja - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by abraham 9/6/2019, 14:31

Zemlja jebenih kontrasta. Iznenadi broj beskucnika u velikom gradu. Ogroman problem sa drogom, opet veliki grad. Manji gradovi kao i u europi i svugdje. Ljudi ekstremno uljudni i prijatni. Sreo samo jednu arogantnu prodavacicu. Da puno straca koji rade. Radna snaga se trazi bukvalno u svakoj prodavnici ili restoranu. Bilo kako bilo mislim da bih mogao zivjeti tamo i da bi mo bilo najmanje isto kao i ovdje. Ostalo kila mozga???????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by kaya 9/6/2019, 14:57

Serbinho-3 wrote:Mozes imati, samo ako igras DV lutriju ili se prizenis.

Radne vize su retke, izbeglice i politicki azili retki.

Amerika je ok turisticki i ako imas svoju neku kombinaciju, hobi.
Pa dosta nasih idu na radnu vizu, moraju jedino naci poslodavca prije. Ili odu na turisticku pa nadu poslodavca pa se vrate i traze radnu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by kaya 9/6/2019, 14:59

U svakom slucaju mislim da nasi tamo rade dva posla da bi si  mogli platiti stan od 10 metara kvadratnih. U NY. U srednoj americi je vec drugacije...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by Eroo 9/6/2019, 15:06

abraham wrote:Zemlja jebenih kontrasta. Iznenadi broj beskucnika u velikom gradu. Ogroman problem sa drogom, opet veliki grad. Manji gradovi kao i u europi i svugdje. Ljudi ekstremno uljudni i prijatni. Sreo samo jednu arogantnu prodavacicu. Da puno straca koji rade. Radna snaga se trazi bukvalno u svakoj prodavnici ili restoranu. Bilo kako bilo mislim da bih mogao zivjeti tamo i da bi mo bilo najmanje isto kao i ovdje. Ostalo kila mozga???????

Ne zaključavaju vrata kad odu prodavnicu po kruh.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by RayMabus 9/6/2019, 15:11

epikur37 wrote:Susjedina se kćerka udala u mičigen, dva dana bila u bolnici zbog reakcije na njihovu hranu koja je posve u kurcu.

I da ljudi su predebeli već od djetinjstva.

baš jučer pričao
Meni je rodica bila u Floridi , Cler water , čista voda se zove misto. Sjedište scientološke crkve , bila par miseci tamo , kaže hrana je ajme , vratila se u Italiju kad je obavila to šta ima , sad ima malu u Italiji i tamo je.

Teta mi je u Los Angelesu u scientološkoj crkvi u Sea orgu. Kaže da se iznenadila koliko ima latinosa u Los Angelesu.

Prvi susid on i žena fetivni Kaštelani , dva sina imaju , dođu liti , tamo su već trideset godina , kaže njemu ode dosadno kad dođe a ima lipu kuću odma ispod mene , navikli se na Ameriku , u početku radili u restoranima posli se probijali , ono rade non stop , takvi život tamo , ko radi ima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by RayMabus 9/6/2019, 15:15

Leviathan2 wrote:boli me kurac za ameriku, men dobro i u dobroj staroj europi, u usa ni ko turista, ostale vukojebine moze
Tako je nešto i kod mene. Ono ne privlači me niti turistički.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by RayMabus 9/6/2019, 15:28

Amerika je imala jednu prednost prije u odnosu na Europu a to je da je velika zemlja pa ako ti se ode nesviđa odeš na drugi kraj zemlje no sad kad smo u EU sad to isto možeš i u Europi , tako da u biti nema više ni to.

Ta mogućnost da eu državljani mogu slobodno radit svugdje po EU je veliki napredak Evrope.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by Counter-Strike 9/6/2019, 15:42

kako ces raditi recimo u Francuskoj ako neznas ni jezik ili u Portugalu itd,u americi se svugdje prica engleski a u EU nije tako

_________________
američka sirotinja - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by dzango 9/6/2019, 16:34

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Susjedina se kćerka udala u mičigen, dva dana bila u bolnici zbog reakcije na njihovu hranu koja je posve u kurcu.

I da ljudi su predebeli već od djetinjstva.

baš jučer pričao
Meni je rodica bila u Floridi , Cler water , čista voda se zove misto. Sjedište scientološke crkve , bila par miseci tamo , kaže hrana je ajme , vratila se u Italiju kad je obavila to šta ima , sad ima malu u Italiji i tamo je.

Teta mi je u Los Angelesu u scientološkoj crkvi u Sea orgu. Kaže da se iznenadila koliko ima latinosa u Los Angelesu.

Prvi susid on i žena fetivni Kaštelani , dva sina imaju , dođu liti , tamo su već trideset godina , kaže njemu ode dosadno kad dođe a ima lipu kuću odma ispod mene , navikli se na Ameriku , u početku radili u restoranima posli se probijali , ono rade non stop , takvi život tamo , ko radi ima.
Jebote, tebi cela familija sektaši. Pikac brate, nije tebi lako.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by RayMabus 9/6/2019, 16:38

The Republic of Dream wrote:kako ces raditi recimo u Francuskoj ako neznas ni jezik ili u Portugalu itd,u americi se svugdje prica engleski a u EU nije tako
Pa naučiš. Kako san ja naučija italijanski u pola godine i posli ga samo usavršava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by RayMabus 9/6/2019, 16:42

dzango wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Susjedina se kćerka udala u mičigen, dva dana bila u bolnici zbog reakcije na njihovu hranu koja je posve u kurcu.

I da ljudi su predebeli već od djetinjstva.

baš jučer pričao
Meni je rodica bila u Floridi , Cler water , čista voda se zove misto. Sjedište scientološke crkve , bila par miseci tamo , kaže hrana je ajme , vratila se u Italiju kad je obavila to šta ima , sad ima malu u Italiji i tamo je.

Teta mi je u Los Angelesu u scientološkoj crkvi u Sea orgu. Kaže da se iznenadila koliko ima latinosa u Los Angelesu.

Prvi susid on i žena fetivni Kaštelani , dva sina imaju , dođu liti , tamo su već trideset godina , kaže njemu ode dosadno kad dođe a ima lipu kuću odma ispod mene , navikli se na Ameriku , u početku radili u restoranima posli se probijali , ono rade non stop , takvi život tamo , ko radi ima.
Jebote, tebi cela familija sektaši. Pikac brate, nije tebi lako.
Vidili od mene. Doša ja u Italiju i naletija na to relativno odma. Prvi ja krenija pa teta pa rodice. Ja otiša dalje svojim putem a teta otišla u sea org di san i ja bija. Jedna rodica imala problema s drogama pa je poslala teta u Narconon. Izličila se i nakon toga mi je teta odlučila ić u sea org.

Vidili od mene to jer san ja prvi. Nisan nikog nagovara ništa nego sami počeli čitat moje knjige po kući pa in se svidilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 2 Empty Re: američka sirotinja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum