ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neviđena katastrofa Srbije

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Neviđena katastrofa Srbije

Post by pokerjocker Sat 8 Jun - 0:03

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/kvalifikacije-euro-2020-ukrajinci-petardom-ispratili-srbiju---563984.html


[size=34]Neviđena katastrofa Srbije: Ukrajina ponizila Krstajićeve trupe[/size]







Uh, ala negdje peče ter peče  :mazo
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by Guest Sat 8 Jun - 0:07

Dati debilu od krstajića ovu ekipu je isto kao da mladoj šiparici od 18 godina daš da vozi ferrari.

Ali dobro, nije ni čudo da smo u kurcu kad nam razni krstajići vode vojsku, policiju, zdravstvo, obrazovanje. Jedina bitna referenca je biti duboko u vođinom rektumu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by dzango Sat 8 Jun - 0:21

Velika glupost. Igra sa trojicom nazad a stavlja Ljajića na zadnjeg veznog i uz sve to na krilima ima igrače koi su loši u defanzivi.
Vidi se da nema pojma i šteta igrača koji su stvarno OK momci. Možda podnese ostavku i ns kraju bude i neka korist.

_________________
Neviđena katastrofa Srbije Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by Guest Sat 8 Jun - 0:22

Ma kada je ko od naprednih kadrova preuzeo odgovornost i podneo ostavku?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by Maggie19 Sat 8 Jun - 0:54

Nisam gledala. Steta.
Volim golove.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by Serbinho-3 Sat 8 Jun - 3:31

To se napalili zbog rata a Srbija je kao Rusija.

Ukrajina, uvek bila i bice tuki od reprezentacije.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26367
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by marcellus Sat 8 Jun - 5:59

dzango wrote:Velika glupost. Igra sa trojicom nazad a stavlja Ljajića na zadnjeg veznog i uz sve to na krilima ima igrače koi su loši u defanzivi.
Vidi se da nema pojma i šteta igrača koji su stvarno OK momci. Možda podnese ostavku i ns kraju bude i neka korist.


koja si ti vjeverica

"Ostavke nema, život ide dalje - poručio Krstajić"

http://mondo.rs/a1192048/Sport/Fudbal/Mladen-Krstajic-izjava-Srbija-Ukrajina.html


gdje nađete te bolide?

usput jel i njega Adem Vuchiqi postavio? Taj izgleda samo patrijarha nije osobno birao a i to je pitanje

_________________
Neviđena katastrofa Srbije 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by marcellus Sat 8 Jun - 6:00

"Orlovi" su petardirani od selekcije koja je pre samo nekoliko meseci golom u trećem minutu sudijske nadoknade jedva iščupala tri boda u Luksemburgu.

O odgovornosti i daljim potezima Krstajić nije mnogo govorio, već je samo iskoristio čuvenu trenersku floskulu, koja se po pravilu govori u ovakvim i sličnim situacija: "Svu odgovornost preuzimam što se tiče rezultata i taktike. Igračima je najbitniji mir i da se psihološki što bolje spremimo jer moramo da pobedimo u ponedeljak."



lik se popišao po navijačima reprezentacije

_________________
Neviđena katastrofa Srbije 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by Guest Sat 8 Jun - 6:08

Evo ova tema...dokaz da nema veze tko je hrvat tko je srbin..kada se radi o nogometu isti mentalni sklop...idioti,,seljachine ...primitivci koji su u stanju zbog neke jebene kozne lopte poklati se izmedju sebe..Pa jebem vam mater srpsko hrvatsku primitivnu,,,i vama i nogometu,,,,,koji vam je uvalio englez kako bi manipulirao sa vama..Balkanska primitivna plemena,,,chim mi pochnu prichati o nogometu,,,,ma marsh u sto pichki materinih glupsonskih,,,SHto ti majmuni ne prichaju o nekoj djeci koja su odnijela nagrade iz matematike ,,,fizike ,,,kemije na nekom svjetskom takmichenju,,,oce kurac,,,od toga mozak boli,,od nogometa boli samo noga,,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by veber Sat 8 Jun - 6:11

ja mislio ode srbija u kurac, kada tamo, nogomet, mislim da bum otišal na kavu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by Guest Sat 8 Jun - 6:27

by veber Today at 00:11

ja mislio ode srbija u kurac, kada tamo, nogomet, mislim da bum otišal na kavu.
=========================================================
M aicesh ti u pichku materinu a ne na kavu,,ako ti ne plati firma..Nakchio si se na pisa_mejkera ljubomorno drechish na chovjeka kojega ne znash ..Vec si dosadan i bogu i vragu sa svojim zalopojkama kako je on inzenjer u Audiju ati eto si bolji i programirash robote,,,Programirash ti moj kurac,,a ne robote,,,Jalan si i jadan..Normalan chovjek razmishla ovako,,dabogda svima bilo dobro a meni loshe...zashto kenjaro glupa,,pa ako je svima dobro i tebi ce koliko god debilan bio biti bolje,,.Tebi firma placa sve,,placa ti moj kiurac...Pmetan radje prodaje kokice na ulici za sebe nego da radi za drugoga,,Ajmo pichko ako si tako siguran u sebe otvori svoju firmu pa da vidimo koliko vrijedish,,,Ja zanm kolikon vrijedish,,,NULA,,,Ja ti ne bi dao dva zavezana pauka da chuvash sa takom spikom i znanjem,,,Schwabo,,,je tipichan,,,hvalite me usta moja,,,posebno kada se napije,,To sam dozivio ziveci u toj usranoj zemlji u kojoj sada zivish,,Tipichno schwapski,,izadju na vecheru ali znaju tochno koliko mogu potroshiti,,cevape dva piva i julishku koju dobiju od konobara kao gratis od kuce,,Znali su mi se nasrati na Aleksandar Platzu,u amerikan baru gdje sam radio i miksao koktele..imao sam ovlashtenje da stalnim gostima da pice od kuce ,,,Napravio sam eksperiment par puta..ne piju ti schwabe koktele nego pivo i u njeg sipaju korn,,(alkohol od pshenice,,ili kuruze)) da ubrzaju zastoj mozga,,E takvima sam sipao tri puta kachu dozu,,,Pazi ovo,,,majku im jebem svinjogojsku,,,povracaju u pivsku kriglu i ponovo to piju jer je schade da propane,,,Ma marsh majku vam jebem schwapsku ,,,bolesnu alkoholicharsku,,,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by veber Sat 8 Jun - 6:36

nije tebi lako. malo si pa i više od malo puknuo. no ne želim se spuštat natvoj nivo.

malo zaboravljaš tko je od koga žical lovu.

a kada već bulazniš, već sam praktično dva mjeseca u hr i instaliramo u ad plastik novu liniju.

ti si puknul skroz. 

i ne vidim nikakvu vezu kokteli, alexandar platz, lepoldstrasse. kao što i tvoj frend svetoje radi kao čistač i pomoćni medicinar (to znači da mijenja pelene starcima)

ti nastavi sipat žuč i ulagat u bondove. sada ne znam jesu li jamesi ili samo 00

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by Guest Sat 8 Jun - 6:57

Jebiga ,,struchnjak sam za mentalne sklopove,,,schwaba i hrvata,,a ti mi vishe vuchesh na sancherosa nego nekoga tko je odrastao na kvatricu,,Ne sipam uch,,,,nego te seciram,,alkic si kakvog nema,,valjda ti je zato sprzen mozak,,,Krivo ti je shto se nisi mogao profilirati u Zegeju kao schwabo pa s ti svi krivi,,,pa nisu hrvati glupi kako si ih zamishljao,,samo shto ne znaju udariti shakom u stol i reci dosta je pizda vam materina schwapska,,ali bude i do toga doshlo,,,malo su teretni,,ali kad popizde jebat ce vam mater schwapsko ustashku,,,Alkic,,,programer,,,koji ne zna korititi upute kako programirati onovne funkcije na nekom robotu koji ima dva tri pokreta,,..Mene boli kurac tko si shto si shto radish,,,koliko zaradjuesh shto jebesh ,,,kome pushish,,ali je degutantno chitati tvoje maloumne spike,,Jedan akademski gradjanin se nikada nece spustiti na nivo onih koji su zavrshili samo osnovnu shkolu,,Eto u onoj seljachkoj Srbiji pripremili zakon da ce srednja shkola biti obavezna,,,,ima li to u tvojoj Njemachkoj ili u Cro??..Jebiga spustio sam se na vash nivo,,,pa ponekada sam sebi zvuchim glupo,,kada napishem nesto shto necete razumjeti,,ali cete svakako to okrenuti na nacionalno sranje..Ja da sam schwabo,,pokrio bi se ushima i chkomio ne izazivajuci vraga,,jer slijedeci puta vas Rusija nece pregaziti nego ce vas na daljinski poravnati sa zemljom ,,,ne zato shto vas mrze nego zato shto ste glupi i pohlepni ko kurac,,,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by veber Sat 8 Jun - 7:10

nije tebi lako. a kada već seciraš, ne čisto po srpski, tko je polokao litru vina za ručkom.

susjed, sori. ne lupetaj.

mogao bi ovdje napisat svakaj o tebi, ali jednostavno ne želim se spuštat na taj nivo.
a čisto za informaciju u hrvatskoj je od raspada juge obavezno osnovnošolstvo.

teško ćeš razumjet. svetoje laže uzduž i poprek, jadni nakon pet godina što je zakonski rok u njemačkoj ima pravo na stjecanje imovine, auto je u njemačkoj imovina. jadni bulazni o audiju i sam sebi skače u usta.

i znam da ti je bolno da me netko plaća koliko ti zaradiš za godinu, ne plaća me za lijepe oči. nema u njemačkoj lijepih oči niti rođe.

a ti ako si stručnjak, odi u njemačku. platit će te. ionako te nikaj ne veže za hrvatsku.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by Guest Sat 8 Jun - 8:11

meni je super kretenchino chim ne zivim u toj tvojoj schwabiji,,bio sam nasrecniji chovjek na svijetu kada sam sjeo u zrakoplov i otishao za USA,,,u kojoj me nitko ne jebe i ne trazi da se nacionalno izjashnjavam,,Josh dok ste se vi doviivali sa brda,,ovdje je postojao nternet na kojemu mogu izvaditi putovnicu bez da chekam na shalteru,,A najvece mi je zadovoljstvo kada sletim u NY i vidim vas kako chekate u redu na chekiranje zajedno sa arapima i ostalim na shalterima za strance,,A ja prodjem kao da sam amer...jebaji ga,,,putovnica je bash neki kurac kojim se ti volish kurchiti ali ne ide to u USA,,Glasao sam za Trampa...i nagovorio josh 100 mladih amera,,,prichajuci im kakvi su schwabe kvarnjaci...Grijeshim dushu,,,nisu svi,,,ali vecina su i danas fashistichki bolesnici samo potajno,,
Ja ne zaradjujem puno ali moj sat je 100$ ...kad mi se radi,,radim ,,kad mi se putuje odem negdje na tri mjeseca,,kao shto sam bio proshle godine u Cro,,jest da me to koshta ali boli me kurac ,,,ima se ,,,,moze se,,mada me to ne rajca,,vishe volim otici u shumu i traziti vrganje, zajedno sa nekom normalnom pichkom kojoj lova ne znachi nishta,,A kod tebe je sve ,,lova,,,,zaradjujem toliko,,placa mi je velika,,,firma mi dala tojotu,,a oanj chisti po noci i onda objeashnjavash koliko to koshta,Svako tko te chita shvatit ce da prichash o svojoj nocnoj shihti,,Luzer si i to rodjeni..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by dzango Sat 8 Jun - 8:16

marcellus wrote:
dzango wrote:Velika glupost. Igra sa trojicom nazad a stavlja Ljajića na zadnjeg veznog i uz sve to na krilima ima igrače koi su loši u defanzivi.
Vidi se da nema pojma i šteta igrača koji su stvarno OK momci. Možda podnese ostavku i ns kraju bude i neka korist.


koja si ti vjeverica

"Ostavke nema, život ide dalje - poručio Krstajić"

http://mondo.rs/a1192048/Sport/Fudbal/Mladen-Krstajic-izjava-Srbija-Ukrajina.html


gdje nađete te bolide?

usput jel i njega Adem Vuchiqi postavio? Taj izgleda samo patrijarha nije osobno birao a i to je pitanje
Nisam ja rekao da će da podnese ostavku. Samo sam rekao da bi bilo lepo i korisno. Vučići je postavio predsednika saveza, koji nema veze sa fudbalom, i uprave klubova a ovi su dalje postavljali svoje. Možda izgubimo u ponedeljak i to je nova šansa za ostavku.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by marcellus Sat 8 Jun - 8:26

dzango wrote:
Nisam ja rekao da će da podnese ostavku. Samo sam rekao da bi bilo lepo i korisno. Vučići je postavio predsednika saveza, koji nema veze sa fudbalom, i uprave klubova a ovi su dalje postavljali svoje. Možda izgubimo u ponedeljak i to je nova šansa za ostavku.

Bilo bi lijepo i korisno i da Adem Vuchiqi podnese ostavku ili da si ispuca metak u čelo, samo znamo da se to neće dogoditi

_________________
Neviđena katastrofa Srbije 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by Guest Sat 8 Jun - 8:28

probudi se srbijo
zivimo u izmisljenom svetu


Last edited by pizzon on Sat 8 Jun - 8:29; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by dzango Sat 8 Jun - 8:29

marcellus wrote:
dzango wrote:
Nisam ja rekao da će da podnese ostavku. Samo sam rekao da bi bilo lepo i korisno. Vučići je postavio predsednika saveza, koji nema veze sa fudbalom, i uprave klubova a ovi su dalje postavljali svoje. Možda izgubimo u ponedeljak i to je nova šansa za ostavku.

Bilo bi lijepo i korisno i da Adem Vuchiqi podnese ostavku ili da si ispuca metak u čelo, samo znamo da se to neće dogoditi
To bi bilo najbolje za naš fudbal.

_________________
Neviđena katastrofa Srbije Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by Guest Sat 8 Jun - 8:31

Neviđena katastrofa Srbije 711c7810
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neviđena katastrofa Srbije Empty Re: Neviđena katastrofa Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum