ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovo se nije komentiralo

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 10/6/2019, 22:55

metilda wrote:
veber wrote:
Gnječ wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:
ok evo ti metamfetilde pa se vas dvoje podružite, ti kao istaknuti talijanski fašist i ona kao autentična ustašoidna mutavica bi se mogli odlično slagati... ja odoh napakovati par paketića habija, bhutice i crolija... treba to sutra izdilati u najkraćem roku... sunce zapeče već oko 9 ujutro tak da moram u pošti biti izjutra rana...
nemoj zaboravit na mene jer gulaš nije isti s maricom ili s metildom, a to su ipak opasne supstance.

evo još jednog đankija koji kad se napuši misli da je ulovio boga za jaja isto ko i milicioner miha.
konjino, napisao sam da sam probao i da nije na mene djelovalo. ne zanima me. imam neke druge životne odabire. marica, a ni metilda nisu u tome.
s obzirom na to koliko me spominješ očito sam ti u odabiru..
skini se s ove teme i ad hominem podbadanja ako želiš biti vjerodostojan
jesi čuo... nemoralna nakazo... švapska... :)))

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 22:57

veber wrote:
metilda wrote:
michaellcmacha wrote:
metilda wrote:
michaellcmacha wrote:
sory ali ti si mutava... dekriminalizacija marihuane ne znači to što ti insiniuiraš... ali ne da mi se ponavljati... mutava si i nisi u stanju razumjeti...
nepismeni drote jedno je dekriminalizacija a drugo legalizacija za koju se ti zalažeš a i sotonjara mirela holy
gle mora se delati, a ti lupetaj do po noći ako ti je od volje... neće se samo spakovati.... ;)
gledaj moralna nakazo, ako itko ovdje lupeta to ste ti i kaja.. uzalud ti je okretati na šalu kad si pročitan u svojoj mizeriji i uzduž i poprijeko
ajd onako u kontekstu probaj natipkat. sada u raspravi sudjelujemo nas tri-četiri. zakaj uvlačiš kayu van konteksta priče. nije na forumu ne sudjeluje u raspravi i ti ju prozivaš? nisi prozvala dijagram, nisi prozvala lejdi, baš si se za kaju zapiknula.

ja znam zakaj ali čisto pitam, reda radi.
ni ja sinoć nisam bila na forumu pa ste cijelu temu sveli na pisanje o meni.. toliko o tvom razumijevanju bilo čega što se piše i ne samo na ovoj temi - nepismeniji si nego što sam mislila
a to je veber  a ne drot - no vrijedi i za tebe.. naime nisi ni pokušao biti konstruktivan dok sam još nastojala ostati ljubazna


Last edited by metilda on 10/6/2019, 23:00; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 22:58

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:

ti si glup ko milicioner. hašiš je smola koja se dobiva iz biljke. skunk je križanac hibrid više sorti indijske konoplje. skunk je biljka križanac tj. hibrid. skunk raste iz sjemena a hašiš ne raste jer hašiš nije biljka nego smola.
ok evo ti metamfetilde pa se vas dvoje podružite, ti kao istaknuti talijanski fašist i ona kao autentična ustašoidna mutavica bi se mogli odlično slagati... ja odoh napakovati par paketića habija, bhutice i crolija... treba to sutra izdilati u najkraćem roku... sunce zapeče već oko 9 ujutro tak da moram u pošti biti izjutra rana...
nemoj zaboravit na mene jer gulaš nije isti s maricom ili s metildom, a to su ipak opasne supstance.

evo još jednog đankija koji kad se napuši misli da je ulovio boga za jaja isto ko i milicioner miha.
tražit ćeš ti moj broj... :)))

ne konzumiram opijate osim par piva tu i tamo, duhan i kavu ujutro. čaj jedino kad sam prehlađen.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 10/6/2019, 23:00

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:
ok evo ti metamfetilde pa se vas dvoje podružite, ti kao istaknuti talijanski fašist i ona kao autentična ustašoidna mutavica bi se mogli odlično slagati... ja odoh napakovati par paketića habija, bhutice i crolija... treba to sutra izdilati u najkraćem roku... sunce zapeče već oko 9 ujutro tak da moram u pošti biti izjutra rana...
nemoj zaboravit na mene jer gulaš nije isti s maricom ili s metildom, a to su ipak opasne supstance.

evo još jednog đankija koji kad se napuši misli da je ulovio boga za jaja isto ko i milicioner miha.
tražit ćeš ti moj broj... :)))

ne konzumiram opijate osim par piva tu i tamo, duhan i kavu ujutro. čaj jedino kad sam prehlađen.
bhuticu moraš probat, mada ja preporučujem habicu... nema veze što se ne podnosimo, to je predobro da ne probaš... a nije u šoldima sve...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 23:01

metilda wrote:
veber wrote:
Gnječ wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:
ok evo ti metamfetilde pa se vas dvoje podružite, ti kao istaknuti talijanski fašist i ona kao autentična ustašoidna mutavica bi se mogli odlično slagati... ja odoh napakovati par paketića habija, bhutice i crolija... treba to sutra izdilati u najkraćem roku... sunce zapeče već oko 9 ujutro tak da moram u pošti biti izjutra rana...
nemoj zaboravit na mene jer gulaš nije isti s maricom ili s metildom, a to su ipak opasne supstance.

evo još jednog đankija koji kad se napuši misli da je ulovio boga za jaja isto ko i milicioner miha.
konjino, napisao sam da sam probao i da nije na mene djelovalo. ne zanima me. imam neke druge životne odabire. marica, a ni metilda nisu u tome.
s obzirom na to koliko me spominješ očito sam ti u odabiru..
skini se s ove teme i ad hominem podbadanja ako želiš biti vjerodostojan
gle, stvar je u tome da osoba s poremećajem u biti ne zna da ima poremećaj.
ti se samo ukapaš, a može se napisati i zajedno, samoseukapaš.

marica je štetna, lila, opasna a ti samim upisima više nisi sigurna u korisnost biljke.

a prije od marice po slavoniji pa i u dalmaciji koristili su mak kao opijat. u medicinske svrhe, malo vas zna da se i od maka urokaš kao i od trave. no to sve spada u isključivost, a ne u medicinu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 10/6/2019, 23:02

sad za mjesec dana kad se namnoži hrpetina prekrasnih bijelih cvjetova...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 23:02

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
veber wrote:
nemoj zaboravit na mene jer gulaš nije isti s maricom ili s metildom, a to su ipak opasne supstance.

evo još jednog đankija koji kad se napuši misli da je ulovio boga za jaja isto ko i milicioner miha.
tražit ćeš ti moj broj... :)))

ne konzumiram opijate osim par piva tu i tamo, duhan i kavu ujutro. čaj jedino kad sam prehlađen.
bhuticu moraš probat, mada ja preporučujem habicu... nema veze što se ne podnosimo, to je predobro da ne probaš... a nije u šoldima sve...

ja bi ti donio malo ricina znaš kako dobro djeluje na bubrege ne bi vjerovao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 10/6/2019, 23:03

a jebote kakvi ste vi skotovi... ja bih sa vama podijelio puno lipih stvari onako, bez primisli o zaradi, a vi bi mene otrovali....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 23:05

metilda wrote:ni ja sinoć nisam bila na forumu pa ste cijelu temu sveli na pisanje o meni.. toliko o tvom razumijevanju bilo čega što se piše i ne samo na ovoj temi - nepismeniji si nego što sam mislila
a to je veber  a ne drot - no vrijedi i za tebe.. naime nisi ni pokušao biti konstruktivan dok sam još nastojala ostati ljubazna
ne, tvoji upisi su isključivi. nisi ti nikaj ostala niti bila ljubazna. mene jučer nije ni bilo.

evo ti osobno pitanje, ne ne bum te pitao javno jer bi bilo nisko od mene bez obzira na tvoje stavove.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 10/6/2019, 23:06

daj to metamfetildi, s kojim bi me ona kršćanskim elanom likvidirala.... :)))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 23:06

veber wrote:
metilda wrote:
veber wrote:
Gnječ wrote:
veber wrote:
nemoj zaboravit na mene jer gulaš nije isti s maricom ili s metildom, a to su ipak opasne supstance.

evo još jednog đankija koji kad se napuši misli da je ulovio boga za jaja isto ko i milicioner miha.
konjino, napisao sam da sam probao i da nije na mene djelovalo. ne zanima me. imam neke druge životne odabire. marica, a ni metilda nisu u tome.
s obzirom na to koliko me spominješ očito sam ti u odabiru..
skini se s ove teme i ad hominem podbadanja ako želiš biti vjerodostojan
gle, stvar je u tome da osoba s poremećajem u biti ne zna da ima poremećaj.
ti se samo ukapaš, a može se napisati i zajedno, samoseukapaš.

marica je štetna, lila, opasna a ti samim upisima više nisi sigurna u korisnost biljke.

a prije od marice po slavoniji pa i u dalmaciji koristili su mak kao opijat. u medicinske svrhe, malo vas zna da se i od maka urokaš kao i od trave. no to sve spada u isključivost, a ne u medicinu.
ne, vi se ukapate jer opet ponavljam - na početku teme sam rekla da se zalažem za medicinsku upotrebu marihuane.. navela sam za primjer moju mamu koja je umirala od raka i dala bih joj bila ne znam što da joj olakšam .. ako je potvrđeno istraživanjima da je trava dobra u palijativne svrhe onda to prihvaćam.. dobro pročitaj onaj tekst koji sam maloprije boldala .. čak i istraživanje sklono marihuani stidljivo napominje da trava snižava inteligenciju kod tinejdžera a to je ono o čemu ovdje tupim na evo preko 40 stranica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 23:07

veber wrote:
metilda wrote:ni ja sinoć nisam bila na forumu pa ste cijelu temu sveli na pisanje o meni.. toliko o tvom razumijevanju bilo čega što se piše i ne samo na ovoj temi - nepismeniji si nego što sam mislila
a to je veber  a ne drot - no vrijedi i za tebe.. naime nisi ni pokušao biti konstruktivan dok sam još nastojala ostati ljubazna
ne, tvoji upisi su isključivi. nisi ti nikaj ostala niti bila ljubazna. mene jučer nije ni bilo.

evo ti osobno pitanje, ne ne bum te pitao javno jer bi bilo nisko od mene bez obzira na tvoje stavove.

braniš svoj klan - neka ti bude
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 23:08

michaellcmacha wrote:daj to metamfetildi, s kojim bi me ona kršćanskim elanom likvidirala.... :)))

korumpiranog drota bih svakako izbacila iz policije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 10/6/2019, 23:09

pazi nje ona se trudila ostati ljubazna... ja se pak ne trudim biti ljubazan prema perfidnim i do srži pokvarenim osobama, pa makar se klicali i hrvatima i makar slušali thompsona...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 23:10

michaellcmacha wrote:sad za mjesec dana kad se namnoži hrpetina prekrasnih bijelih cvjetova...
moram fotkat maricu koju je moj burke dopeljal, a stari ju redovito, blažen u neznanju, zalijeva. terasa mi ima flance paprike, paradajza, dvije mlade loze, paprika vulgaris i stari zalijeva pride grin, grin grass home edition. i onda dođe murja i starog zbuksaju. nakon pojašnjenja o vrsti biljke zbuksal ju je u kut terase :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 23:10

michaellcmacha wrote:pazi nje ona se trudila ostati ljubazna... ja se pak ne trudim biti ljubazan prema perfidnim i do srži pokvarenim osobama, pa makar se klicali i hrvatima i makar slušali thompsona...

ne projiciraj svoje osobine na mene
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 23:12

metilda wrote:
michaellcmacha wrote:daj to metamfetildi, s kojim bi me ona kršćanskim elanom likvidirala.... :)))

korumpiranog drota bih svakako izbacila iz policije
čisto da ne mekećeš, mara ti nije više drot, sada je samo žica.

ti nastavi etiketirat u kršćanskom duhu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 10/6/2019, 23:13

metilda wrote:
michaellcmacha wrote:daj to metamfetildi, s kojim bi me ona kršćanskim elanom likvidirala.... :)))

korumpiranog drota bih svakako izbacila iz policije
evo da ubacim i koju ružnu riječ u konverzaciju.... metamfetilda ti ili si do jaja urokana ili si glupa ko kurac... ja sam od 2008 godine umirovljen i nemam nikakve veze sa policijom... jebote pa ti si gora od Svetozara on ne zna letke čitat a ti nisi u stanju skužit da sam ja već pun kurac i osamsto u mirovini... aj sad ti reci "moralna nakazo u nezasluženoj".... :)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 23:13

veber wrote:
metilda wrote:
michaellcmacha wrote:daj to metamfetildi, s kojim bi me ona kršćanskim elanom likvidirala.... :)))

korumpiranog drota bih svakako izbacila iz policije
čisto da ne mekećeš, mara ti nije više drot, sada je samo žica.

ti nastavi etiketirat u kršćanskom duhu.

samo čekam kad ćete spomenuti kršćanski duh - toliko ste prozirni i licemjerni
a kad vam se uzvrati mjerom kakvu ste vi pokazali prema meni onda sam ja do srži pokvarena.. ma da
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 23:14

michaellcmacha wrote:pazi nje ona se trudila ostati ljubazna... ja se pak ne trudim biti ljubazan prema perfidnim i do srži pokvarenim osobama, pa makar se klicali i hrvatima i makar slušali thompsona...
omakne im se.

a, kaja joj je trn u oku. nemre ju smislit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 23:16

michaellcmacha wrote:
metilda wrote:
michaellcmacha wrote:daj to metamfetildi, s kojim bi me ona kršćanskim elanom likvidirala.... :)))

korumpiranog drota bih svakako izbacila iz policije
evo da ubacim i koju ružnu riječ u konverzaciju.... metamfetilda ti ili si do jaja urokana ili si glupa ko kurac... ja sam od 2008 godine umirovljen i nemam nikakve veze sa policijom... jebote pa ti si gora od Svetozara on ne zna letke čitat a ti nisi u stanju skužit da sam ja već pun kurac i osamsto u mirovini... aj sad ti reci "moralna nakazo u nezasluženoj".... :)

ja tebe ne čitam od onog posta na nethaeru.. nemam pojma o tebi osim ovoga što si napisao na ovoj temi .. niti me zanima bilo što o tebi 
znam samo da ovdje o tebi govore tvoje riječi a one su bahate, nepismene, neartikulirane, sve u svemu glup si kao umirovljeni drot
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 44 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum