ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by dzango Thu 6 Jun - 11:26

flumen wrote:

  • Bora Todorović

    • "Mi smo i zaslužili da živimo u mraku. Ja ne znam koji narod više psuje sunce od nas, te sunce žarko, sunce krvavo, sunce kalaisano... Uz sunce psujemo još i Boga i lebac i majku. Čemu može da se nada narod kome su obične psovke sunce, Bog, lebac i majka?" (O Srbima)



Jedna razlika. Srbi kakvi god da su, imaju jednog Boru Todorovića koji može ovaoko nešto da kaže.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by flumen Thu 6 Jun - 11:26

dzango wrote:
flumen wrote:srbi :facepalm
nigdje ne vidjeh glupljeg naroda
Pogledaj se onda u ogledalo i obriši se oko usta.


  • Jovan Dučić

    • "Srbin ima prirodnu tendenciju da sve svoje velike ljude ili poubija ili unizi, i da ih zatim opeva u svom desetercu kao heroje svoje nacije, i, najzad proglasi svetiteljima svoje crkve."



_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by flumen Thu 6 Jun - 11:27

Jacques Chirac "Srbi su narod bez zakona i vjere, to je narod razbojnika i terorista."

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Guest Thu 6 Jun - 11:28

Crni Gruja kaze da su Srbima najveci neprijatelji panika i propuh...sad...kakogod.. confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by dzango Thu 6 Jun - 11:29

flumen wrote:

  • Živojin Mišić

    • "Srpski vojnik i srpski vo treba da dobiju zajednički spomenik na Terazijama! Poslije rata, ista im je sudbina otprilike!"



Vidi posle šta je rekao za Hrvate.

_________________
PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by dzango Thu 6 Jun - 11:30

flumen wrote:
dzango wrote:
flumen wrote:srbi :facepalm
nigdje ne vidjeh glupljeg naroda
Pogledaj se onda u ogledalo i obriši se oko usta.


  • Jovan Dučić

    • "Srbin ima prirodnu tendenciju da sve svoje velike ljude ili poubija ili unizi, i da ih zatim opeva u svom desetercu kao heroje svoje nacije, i, najzad proglasi svetiteljima svoje crkve."



Bar ih nije spaljivao na lomači kao neki.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by flumen Thu 6 Jun - 11:35

srbi :facepalm
nije grijeh biti srbin...to je sramota...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by vuksadinare Thu 6 Jun - 11:38

ja ne mrzim srbe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Guest Thu 6 Jun - 11:49

ja volim srpkinje..nekako su ..prirodne i odisu jebozovom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by crvenkasti Thu 6 Jun - 11:55

Tko je počeo rat?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by crvenkasti Thu 6 Jun - 11:58

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by michaellcmacha Thu 6 Jun - 12:16

michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:

Sonja Biserko (rođena 1948. u Beogradu) je osnivač i predsednica Helsinškog odbora za ljudska prava u Srbiji.[1]

Rodila se u Beogradu gde je diplomirala na Ekonomskom fakultetu. Od 1974. do 1991. je radila kao diplomat u saveznoj administraciji bivše Jugoslavije, te je od 1974. do 1979. služila u jugoslovenskoj ambasadi u Londonu, a od 1984. do 1989. kao predstavnik SFRJ u organizacijama UN sa sedištem u Ženevi. U Saveznom sekretarijatu za spoljne poslove bila je zadužena za evropske poslove. Diplomatsku karijeru je završila 1991. podnevši ostavku nezadovoljna politikom srpskog predsednika Slobodana Miloševića i njegovim uticajem na tadašnju saveznu administraciju. Za vreme raspada Jugoslavije i na samom početku rata u Hrvatskoj je u Ženevi organizovala susret ratu suprostavljenih političara i aktivista na kome je sa hrvatske strane učestvovao Danijel Ivin.

Godine 1994. je osnovala Helsinški odbor za ljudska prava u Srbiji, čiji je dosadašnji predsednik. Nakon petooktobarskih promena je postala jedan od najistaknutijih kritičara nove vlasti, za koju je držala da nastavlja Miloševićevu nacionalističku politiku te da je njihova nespremnost za potpunu saradnju za Haškim sudom kao i suočenje Srbije kao države sa odgovornošću za zločine glavna prepreka srpskim integracijama u EU. U tom smislu je posebno kritična prema Srpskoj pravoslavnoj crkvi i SANU. Često je bila predmetom pretnji od strane srpskih nacionalista.
________________________

dakle, orden je i zaslužila.
Jeste ustaški, ne sporim. Komunistički apartčik koji se udomio u nevladinom sektoru i ceo život je parazit. Brat joj je inače poginuo u zengama što je dodatno motivisalo. Nikakve ona veze nema sa uglednim Srbima. Tekst je pamflet za unutrašnju ušotrebu.
pa dobro sad ne možeš reći da u srbiji svih ovih godina nije postojao i ne postoji određen broj srba, znači baš srba, a ne hrvata ili nekih lijevih, koji kritiziraju politiku koja je bila tako koncepcijski postavljena da ne samo da nije dosegla niti jedan od zadanih ciljeva, nego je usput samoj srbiji i srpskom narodu nanijela teško nadoknadivu štetu... jebiga sad jedno je tu kad kontriraš kontriranja radi ali činjenice su neumoljive...
Jedno je imati stav i biti protiv neke politike a drugo biti bivši komunista i apartčik i raditi za Soroša i one koji više plate. I još kada ti onda žuta štampa prodaje muda za bubrege kao u ovom sčučaju, neko stvarno može da poveruje u ovu kreiranu stvarnost za dnevnu upotrebu. Ne znam samo sa kojim ciljem vam prodaju ova sranja. Valjda je važno da se pumpa i da raja svaki dan dobije svoju porciju govana, kao i u slučaju Informera i Kurira.
dobro ajmo pojednostaviti priču... jesi li ti još za vrijeme rata bio uvjerenja da će se rsk održati i da će s vremenom doći do ujedinjenja "srpskih zemalja" sa maticom srbijom... i evo sad u ovom vremenu misliš li da će se RS otcijepiti od R BiH i pripojiti matici Srbiji... znači ajmo sad pustiti sonje sekuloviće kurce palce... da li prosječni srbin iz srbije vjeruje  u ovaj hipotetski ishod, odnosno da li je vjerovao onomad u ishod koji sam prvotno naveo...
ništa od pojednostavljivanja... ;))))) to je poanta cijele priče...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Guest Thu 6 Jun - 12:42

flumen wrote:
dzango wrote:
flumen wrote:srbi :facepalm
nigdje ne vidjeh glupljeg naroda
Pogledaj se onda u ogledalo i obriši se oko usta.


  • Jovan Dučić

    • "Srbin ima prirodnu tendenciju da sve svoje velike ljude ili poubija ili unizi, i da ih zatim opeva u svom desetercu kao heroje svoje nacije, i, najzad proglasi svetiteljima svoje crkve."




"Hrvati su najhrabriji narod na svetu ne zato sto se nicega ne boje, nego zato sto se nicega ne stide" - Jovan Ducic
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Guest Thu 6 Jun - 12:44

dzango wrote:
flumen wrote:

  • Živojin Mišić

    • "Srpski vojnik i srpski vo treba da dobiju zajednički spomenik na Terazijama! Poslije rata, ista im je sudbina otprilike!"



Vidi posle šta je rekao za Hrvate.

Oh, kako im je natrpao muda u usta. Basketball

- Iz svega sto sam čuo i video ja sam duboko zažalio što smo se mi na silu Boga obmanjivali nekakvom idejom bratstva i zajednice… Svi oni jednako misle, to je svet za sebe, ma sa kakvim predlogom da se pojaviš….. stvar je propala….. Ništa se ne može zajaziti, ničim što bi joj se ponudilo.Ja sam sa tim načisto. Dvoje nam kao neminovno predstoji: potpuno se otcepiti od njih, dati im državu, nezavisnu samoupravnu, pa neka lome glavu kako znaju, a drugo je, upravo prvo, da u zemlji zavedemo vojnu upravu za dvadeset godina i da se zemlja sva baci na privredno i ekonomsko podizanje, daleko od svih političkih uticaja. Ako to ne može, onda se otcepiti, dati im njihovu državu.Granice će biti gde ih mi povučemo, a mi ćemo ih povući ne onde gde naše ambicije izbijaju na površinu, nego onde gde istorija i etnografija kažu; gde kaže jezik i običaji, tradicija i najzad gde se sam narod po slobodnoj volji opredeli, pa će biti i pravo i Bogu drago.A Italijani? Neka im je sa srećom. Neka se oni Hrvatima usreće. Ja sam duboko uveren da se mi njima nećemo usrećiti... Ti su ljudi svi odreda, prozirni kao časa, nezajažljivi i u toliko meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi.Ne zaboravite Visočanstvo, moje reči. Ako ovako ne postupite siguran sam da ćete se ljuto kajati.-
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Stanojko Thu 6 Jun - 12:46

Amin...

_________________
PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by veber Thu 6 Jun - 12:54

zanimljivi ste vi srblji, dolazite na hrvatski forum i bulaznite.

vidim ekipu u njemačkoj; šiptar, srbin, srbin iz bosne, safet i tamo neki jozo od mostara.

oni si uredno iznajmili kću i žive zajedno. odu do minkena u jugoslovenski klub na cajke, bleje do zore i onda se pijani vrate. moj apartman je 150m od njihove kuće i tule ko krave, nafrlje muziku, naravno cajke. jedno ih jutro murja sve pokupila i odfurala na tri dana odjuslaviranja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by vuksadinare Thu 6 Jun - 12:55

Serbia Strong wrote:
dzango wrote:
flumen wrote:

  • Živojin Mišić

    • "Srpski vojnik i srpski vo treba da dobiju zajednički spomenik na Terazijama! Poslije rata, ista im je sudbina otprilike!"



Vidi posle šta je rekao za Hrvate.

Oh, kako im je natrpao muda u usta. Basketball

- Iz svega sto sam čuo i video ja sam duboko zažalio što smo se mi na silu Boga obmanjivali nekakvom idejom bratstva i zajednice… Svi oni jednako misle, to je svet za sebe, ma sa kakvim predlogom da se pojaviš….. stvar je propala….. Ništa se ne može zajaziti, ničim što bi joj se ponudilo.Ja sam sa tim načisto. Dvoje nam kao neminovno predstoji: potpuno se otcepiti od njih, dati im državu, nezavisnu samoupravnu, pa neka lome glavu kako znaju, a drugo je, upravo prvo, da u zemlji zavedemo vojnu upravu za dvadeset godina i da se zemlja sva baci na privredno i ekonomsko podizanje, daleko od svih političkih uticaja. Ako to ne može, onda se otcepiti, dati im njihovu državu.Granice će biti gde ih mi povučemo, a mi ćemo ih povući ne onde gde naše ambicije izbijaju na površinu, nego onde gde istorija i etnografija kažu; gde kaže jezik i običaji, tradicija i najzad gde se sam narod po slobodnoj volji opredeli, pa će biti i pravo i Bogu drago.A Italijani? Neka im je sa srećom. Neka se oni Hrvatima usreće. Ja sam duboko uveren da se mi njima nećemo usrećiti... Ti su ljudi svi odreda, prozirni kao časa, nezajažljivi i u toliko meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi.Ne zaboravite Visočanstvo, moje reči. Ako ovako ne postupite siguran sam da ćete se ljuto kajati.-
naravno sebe je u detalje opisao i svoje pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Guest Thu 6 Jun - 12:56

zanimljivo je germansko ghovno koje visi na balkanskom forumu i nish pametno da kaze..samo gricka kao sugavo pseto,dok ne dobije zescu turu,a onda ode na oporavak..do naredne prilike.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by dzango Thu 6 Jun - 12:56

flumen wrote:srbi :facepalm
nije grijeh biti srbin...to je sramota...
Biti Hrvat, to je dijagnoza.

_________________
PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by vuksadinare Thu 6 Jun - 12:59

pa nema izreka lažeš kao hrvat..vec lažeš kao srbin pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Guest Thu 6 Jun - 12:59

vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
dzango wrote:
flumen wrote:

  • Živojin Mišić

    • "Srpski vojnik i srpski vo treba da dobiju zajednički spomenik na Terazijama! Poslije rata, ista im je sudbina otprilike!"



Vidi posle šta je rekao za Hrvate.

Oh, kako im je natrpao muda u usta. Basketball

- Iz svega sto sam čuo i video ja sam duboko zažalio što smo se mi na silu Boga obmanjivali nekakvom idejom bratstva i zajednice… Svi oni jednako misle, to je svet za sebe, ma sa kakvim predlogom da se pojaviš….. stvar je propala….. Ništa se ne može zajaziti, ničim što bi joj se ponudilo.Ja sam sa tim načisto. Dvoje nam kao neminovno predstoji: potpuno se otcepiti od njih, dati im državu, nezavisnu samoupravnu, pa neka lome glavu kako znaju, a drugo je, upravo prvo, da u zemlji zavedemo vojnu upravu za dvadeset godina i da se zemlja sva baci na privredno i ekonomsko podizanje, daleko od svih političkih uticaja. Ako to ne može, onda se otcepiti, dati im njihovu državu.Granice će biti gde ih mi povučemo, a mi ćemo ih povući ne onde gde naše ambicije izbijaju na površinu, nego onde gde istorija i etnografija kažu; gde kaže jezik i običaji, tradicija i najzad gde se sam narod po slobodnoj volji opredeli, pa će biti i pravo i Bogu drago.A Italijani? Neka im je sa srećom. Neka se oni Hrvatima usreće. Ja sam duboko uveren da se mi njima nećemo usrećiti... Ti su ljudi svi odreda, prozirni kao časa, nezajažljivi i u toliko meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi.Ne zaboravite Visočanstvo, moje reči. Ako ovako ne postupite siguran sam da ćete se ljuto kajati.-
naravno sebe je u detalje opisao i svoje pirat

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 5 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum