ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 42 of 50 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/10/2019, 11:01

ako te put kad dovede do metkovića javi se da se nađemo.. možda se razuvjeriš :P

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/10/2019, 11:26


ne može me se podmititi.

(kako je dole?)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/10/2019, 11:43

ma kakvo mito, omekšao bi samo kad bi me vidio :P
dobro je ovdje, jutros bili na moru, more je blizu, grad prepun, dobro je organizirano preko ljeta, svašta se događa, danas i maraton lađa, sve je puno turista..
zimi je pustoš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/10/2019, 12:35

kic wrote:
a ti zla :P
imo neke postmenstrualne dr jeckyll mr hide sort of changes

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/10/2019, 13:02

aben wrote:
kic wrote:
a ti zla :P
imo neke postmenstrualne dr jeckyll mr hide sort of changes

neprihvatljivi seksizam ne samo sada i ne samo prema meni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/10/2019, 13:21

slavica wrote:
aben wrote:
kic wrote:
a ti zla :P
imo neke postmenstrualne dr jeckyll mr hide sort of changes

neprihvatljivi seksizam ne samo sada i ne samo prema meni
ča ti je to seksizam, jel to kad neko istakne rozliku izmedju muških i ženskih?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/10/2019, 15:29

aben wrote:
slavica wrote:
aben wrote:
kic wrote:
a ti zla :P
imo neke postmenstrualne dr jeckyll mr hide sort of changes

neprihvatljivi seksizam ne samo sada i ne samo prema meni
ča ti je to seksizam, jel to kad neko istakne rozliku izmedju muških i ženskih?

kad ovo čitam feminizam ne izgleda tako morbidno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/10/2019, 15:38

slavica wrote:
aben wrote:
slavica wrote:
aben wrote:
kic wrote:
a ti zla :P
imo neke postmenstrualne dr jeckyll mr hide sort of changes

neprihvatljivi seksizam ne samo sada i ne samo prema meni
ča ti je to seksizam, jel to kad neko istakne rozliku izmedju muških i ženskih?

kad ovo čitam feminizam ne izgleda tako morbidno
koje ka prečitoš, moja dvo pitanja?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/10/2019, 17:05


dìskurs m

Izvedeni oblici
Definicija






1.razgovor, rasprava, raščlanjivanje
2.knjiž. tekst kao ostvarenje dijaloga između pisca i čitaoca
3.način i stil izlaganja s obzirom na temu ili područje djelatnosti u kojem se ostvaruje [politički diskursznanstveni diskursknjiževni diskurs]


dakle, različiti diskursi se izlažu različitim načinima i stilovima izlaganja..
nećemo na isti način ćaskati o vremenu i razgovarati o tekućim političkim problemima ako su nam stavovi dijametralno suprotni

umjesto takvog tumačenja mog diskursa ti si odabrao seksističku primjedbu da je menopauza kriva za moju navodno podijeljenu ličnost..
i sad iščekuješ moju reakciju.. ako se naljutim potvrdit ću tvoju tezu..
ako ne odgovorim ispast će da bježim od nastalog tijeka teme..
sve je to seksizam i ne doprinosi dobrom raspoloženju na forumu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/10/2019, 19:57

slavica wrote:

dìskurs m

Izvedeni oblici
Definicija












1.razgovor, rasprava, raščlanjivanje
2.knjiž. tekst kao ostvarenje dijaloga između pisca i čitaoca
3.način i stil izlaganja s obzirom na temu ili područje djelatnosti u kojem se ostvaruje [politički diskursznanstveni diskursknjiževni diskurs]


dakle, različiti diskursi se izlažu različitim načinima i stilovima izlaganja..
nećemo na isti način ćaskati o vremenu i razgovarati o tekućim političkim problemima ako su nam stavovi dijametralno suprotni

umjesto takvog tumačenja mog diskursa ti si odabrao seksističku primjedbu da je menopauza kriva za moju navodno podijeljenu ličnost..
i sad iščekuješ moju reakciju.. ako se naljutim potvrdit ću tvoju tezu..
ako ne odgovorim ispast će da bježim od nastalog tijeka teme..
sve je to seksizam i ne doprinosi dobrom raspoloženju na forumu...
jepeta mi nisi odgovorila ča je to seksizam, uvik me dočekoš ovakovin smicalicami a to baš ni konstruktivno za razgovor i medjusobno poštovanje

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/10/2019, 21:37

pa potraži na googlu ako ne znaš, ima ti na stranici libele i definicija i primjeri
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2019, 00:23

Seksizam je naziv za ideologiju koja polazi od postavke da se fizičke i mentalne razlike među spolovima moraju reflektirati na različiti položaj rodova u društvu.


ok, složin se s ovon ideologijon jer je to istina koju je utvrdila znanost,


ali moja izjava da ti pišeš malo ko nježna nonica a malo zla štriga nemo veze isotin

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2019, 08:17

aben wrote:Seksizam je naziv za ideologiju koja polazi od postavke da se fizičke i mentalne razlike među spolovima moraju reflektirati na različiti položaj rodova u društvu.


ok, složin se s ovon ideologijon jer je to istina koju je utvrdila znanost,


ali moja izjava da ti pišeš malo ko nježna nonica a malo zla štriga nemo veze isotin

jasno je da je ova definicija preuzeta s wikipedije nepotpuna i netočna jer seksizam predstavlja kao nešto normalno, poželjno i moralno..
no seksizam je iskazivanje nepoštovanja, podsmijeha i prezira prema ženama, prema njihovoj biološkoj određenosti..

 "Na ukrcavanju u avion iz Ženeve za London, muž je pratio ženu na avion i na sav glas rekao: "Avion se spustio na zemlju čim si ti ušla u njega", što je izazvalo zvukove neodobravanja svih prisutnih uključujući i posadu aviona. Dok se on zadovoljno smješkao, žena je izgledala kao da želi propasti u zemlju od srama. To je također seksistički"


dakle, tvoja izjava da je moj burni temperament izazvan mojom menopauzom je seksistička
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2019, 08:37

slavica wrote:
aben wrote:Seksizam je naziv za ideologiju koja polazi od postavke da se fizičke i mentalne razlike među spolovima moraju reflektirati na različiti položaj rodova u društvu.


ok, složin se s ovon ideologijon jer je to istina koju je utvrdila znanost,


ali moja izjava da ti pišeš malo ko nježna nonica a malo zla štriga nemo veze isotin

jasno je da je ova definicija preuzeta s wikipedije nepotpuna i netočna jer seksizam predstavlja kao nešto normalno, poželjno i moralno..
no seksizam je iskazivanje nepoštovanja, podsmijeha i prezira prema ženama, prema njihovoj biološkoj određenosti..

 "Na ukrcavanju u avion iz Ženeve za London, muž je pratio ženu na avion i na sav glas rekao: "Avion se spustio na zemlju čim si ti ušla u njega", što je izazvalo zvukove neodobravanja svih prisutnih uključujući i posadu aviona. Dok se on zadovoljno smješkao, žena je izgledala kao da želi propasti u zemlju od srama. To je također seksistički"


dakle, tvoja izjava da je moj burni temperament izazvan mojom menopauzom je seksistička
ne zun, nis zadovoljan s objašnjenjen. ako su žene nestabilne pod utjecajen biološke odredjenosti, unda su žene nestabilne pod utjecajen biološke odredjenosti i nijedun pojam ki mi imomo za takovu tvrdnju (npr seksizam) ne more imati negativne konotacije jer istina ne more imati negativne konotacije.

u primjeru uopće nemo seksizma, ruganje debelima ne more biti seksizam jer i muški moru biti debeli gudići. 

medjutin, to je sve beside the point, ideja da ti je temperament uzrokovan nečin ča je seksistički je irelevantna; bitno je da kic ne želi konstruktivno istobun jer ga je stroh da te ne okrene na onu tvoju drugu stronu:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2019, 08:42

gljedoj.. i onaj muž iz aviona ne misli da je seksist.. kasnije si svoj seksizam nadopunio tvrdnjom da pišem kao štriga.. još jedan seksizam..
seksistima je poruga normalna stvar i neće je primijetiti na sebi..
kad god osjetim seksističku i vjersku netrpeljivost moj temperament burno reagira..
a sad idem.. fešta me čeka..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2019, 08:55

slavica wrote:gljedoj.. i onaj muž iz aviona ne misli da je seksist.. kasnije si svoj seksizam nadopunio tvrdnjom da pišem kao štriga.. još jedan seksizam..
seksistima je poruga normalna stvar i neće je primijetiti na sebi..
kad god osjetim seksističku i vjersku netrpeljivost moj temperament burno reagira..
a sad idem.. fešta me čeka..


neš imati nikakove koristi od termina seksist ako mu proširiš znočenje na svako zajebavanje nekoga ki ni muški. muž iz aviona ne misli da je seksist jer ni.


i da si štriga je skesizam?  ča sun tribo napisati, štrigun? jel to ča ti se obraćan u ženskon gramatičkon rodu isto seksizam? 

mogo bi jo izumiti ostrvizam, i svaki napad na sebe proglašavati napadom na sve osobe koje živu na otoku. možda tako uspijen otupiti njihovu kritiku i skrenuti razgovor u nekon nebiton pravcu

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2019, 09:03

aben wrote:

ako su žene nestabilne pod utjecajen biološke odredjenosti, unda su žene nestabilne pod utjecajen biološke odredjenosti

Kao uostalom i muškarci, ma koliko mi šutjeli o tome. Da bi opravdali svoj seksizam (uglavnom prema ženama) ili iz nekih drugih razloga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2019, 09:37

Speare Shaker wrote:
aben wrote:

ako su žene nestabilne pod utjecajen biološke odredjenosti, unda su žene nestabilne pod utjecajen biološke odredjenosti

Kao uostalom i muškarci, ma koliko mi šutjeli o tome. Da bi opravdali svoj seksizam (uglavnom prema ženama) ili iz nekih drugih razloga.
naravski, ali niko ne muči o tomu, nego nikomu to ni interesantno jer se muški nojčešće, pod utjecajen svoje bijološke odredjenosti, ne će sakrivati iza celoga roda kad ih se optuži za nešto ča je stereotipno muško



nego jel ti misliš da je seksizam reći da je avijun sleti čim se žena ukrcala no nje?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2019, 10:17

aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:

ako su žene nestabilne pod utjecajen biološke odredjenosti, unda su žene nestabilne pod utjecajen biološke odredjenosti

Kao uostalom i muškarci, ma koliko mi šutjeli o tome. Da bi opravdali svoj seksizam (uglavnom prema ženama) ili iz nekih drugih razloga.
naravski, ali niko ne muči o tomu, nego nikomu to ni interesantno jer se muški nojčešće, pod utjecajen svoje bijološke odredjenosti, ne će sakrivati iza celoga roda kad ih se optuži za nešto ča je stereotipno muško

I to se sve više mijenja, uglavnom zbog određenih kulturoloških promjena, a dijelom i zbog sve prisutnije estrogenizacije muškog roda, barem na zapadu.

aben wrote:
nego jel ti misliš da je seksizam reći da je avijun sleti čim se žena ukrcala no nje?

Možeš li mi objasniti kakve veze ima slijetanje aviona sa ženskom nestabilnošću pod utjecajem biološke određenosti?
Ili muškom?
Dakle, u najmanju je ruku riječ o neukusnoj i uvredljivoj primjedbi, ako ne i o seksizmu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2019, 11:05

Speare Shaker wrote:
aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:

ako su žene nestabilne pod utjecajen biološke odredjenosti, unda su žene nestabilne pod utjecajen biološke odredjenosti

Kao uostalom i muškarci, ma koliko mi šutjeli o tome. Da bi opravdali svoj seksizam (uglavnom prema ženama) ili iz nekih drugih razloga.
naravski, ali niko ne muči o tomu, nego nikomu to ni interesantno jer se muški nojčešće, pod utjecajen svoje bijološke odredjenosti, ne će sakrivati iza celoga roda kad ih se optuži za nešto ča je stereotipno muško

I to se sve više mijenja, uglavnom zbog određenih kulturoloških promjena, a dijelom i zbog sve prisutnije estrogenizacije muškog roda, barem na zapadu.

aben wrote:
nego jel ti misliš da je seksizam reći da je avijun sleti čim se žena ukrcala no nje?

Možeš li mi objasniti kakve veze ima slijetanje aviona sa ženskom nestabilnošću pod utjecajem biološke određenosti?
Ili muškom?
Dakle, u najmanju je ruku riječ o neukusnoj i uvredljivoj primjedbi, ako ne i o seksizmu.
vjerojatno, ali kod starijih generacija će, na svaku naznaku takovog ponašanja, dobiti uvik istu dodatnu porugu- gay


ne morin. mislin da to nemo nikakove veze sa spolon  i da to nikakove veze sa seksizmon nemo

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/11/2019, 23:17


Denkverbot - Page 42 Deafad10
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 42 of 50 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum