ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by debotoijusto 3/6/2019, 16:35

https://www.index.hr/vijesti/clanak/bandic-kako-bi-meni-bilo-da-su-mi-zabranili-da-1974-dodjem-u-ovaj-grad/2090311.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by debotoijusto 3/6/2019, 16:36

"Kad ste me već isprovocirali, kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Kakav bi to bio gubitak za ovaj grad? Ovaj grad je uvijek otvoren za sve i tako će biti uvijek", rekao je Bandić.

:popcorn
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by Guest 3/6/2019, 16:46

Stari moj..pomirite se..proshle godine bio u Cro..druzio se sa frendovima..moj najveci frend purger od desetog koljena vishe ne kaze KAJ ni ajd BOK nego kaze ...ajd BOG ...i djes ba::))
Nemam nishta protiv nikoga ali imam protiv toga da se silom namece i mijenja kultura u koju si doshao..De,,,da su donijeli nehsto sa sobom shto ima univerzalnu civilizacijsku vrijednost...pa dobro doshao...Eto Epy je primjer pozeljne integracije...Kod njega ne primjecujesh agresivnost kada proteze svoje ideje o BiH..Ne govori o potrebi ubijanja ili kako je ubijao tudju djecu kao shto se ovdje neki bolesnici hvale i ochekuju pohvale zbog toga..Mada ima onih koji ih podrzavaju iz straha da se verbalno ne okome na njih...pa pichkasto kevcu sa strane..
Zagreb je Djesbasiti,,,vozdra..najprimitivniji dio ruralne BiH..Pishi propalo...Da nije tako tko bi birao tog mutikeshu koji zna kako kupiti jeftine dushe malih hrvata///...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by kaya 3/6/2019, 16:51

debotoijusto wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/bandic-kako-bi-meni-bilo-da-su-mi-zabranili-da-1974-dodjem-u-ovaj-grad/2090311.aspx
Bilo bi super, bar nama.
I nosi se u kurac vise skupa sa svojim ciganima.
Nadam se da ce na drugi svet uskoro jer je napravio od zagreba calabriu. A cigani i seljacine mu daju glas.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by Guest 3/6/2019, 16:54

Zagreb je glavni grad Bosne i Hercegovine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by flumen 3/6/2019, 16:58

mjenjam Obersnela za Bandica

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by michaellcmacha 3/6/2019, 17:07

Gnječ wrote:Zagreb je glavni grad Bosne i Hercegovine
jebiga kad nam nisu dali da oslobodimo banja luku da ona bude glavni grad hrvatske... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by crvenkasti 3/6/2019, 17:09

Miha, ajmo ja i ti onu:

Место твога вита стаса,
Брада ми је до појаса.
Место ока твога смеђа,
Коса ми је до по леђа.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by kaya 3/6/2019, 17:10

flumen wrote:mjenjam Obersnela za Bandica
Ovakav stupanj krimnalnosti ober moze samo sanjati.
Ugradio se u svaki stup, svaki hupser, svaki kamen, dijeli gradske nekretnine prijateljima, namjesta natjecaje uz proviziju prijateljima, zaposljava svoju selendru na nas racun, za proviziju preko krepanog handzekovica pljacka gradane. Meni nije jasno zasto nije u pritvoru, on svaki dan radi novo kazneno djelo a sudenja protiv njega odvijaju se  bez optuzenoga. 
Sve sto je napravio, svaki centimetar asfalta koji je digao , digao je zato jer se ugradio kroz izvodace.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by michaellcmacha 3/6/2019, 17:13

frka wrote:Stari moj..pomirite se..proshle godine bio u Cro..druzio se sa frendovima..moj najveci frend purger od  desetog koljena  vishe ne kaze KAJ  ni ajd BOK nego kaze ...ajd  BOG  ...i djes ba::))
Nemam nishta protiv nikoga ali imam protiv toga da se silom namece i mijenja kultura u koju si doshao..De,,,da su donijeli nehsto sa sobom shto ima univerzalnu civilizacijsku vrijednost...pa dobro doshao...Eto Epy je primjer pozeljne integracije...Kod njega ne primjecujesh agresivnost kada proteze svoje ideje o BiH..Ne govori o potrebi ubijanja ili kako je ubijao tudju djecu kao shto se ovdje neki bolesnici hvale i ochekuju pohvale zbog toga..Mada ima onih koji ih podrzavaju iz straha da se verbalno ne okome na njih...pa pichkasto kevcu sa strane..
Zagreb je Djesbasiti,,,vozdra..najprimitivniji dio ruralne BiH..Pishi propalo...Da nije tako tko bi birao tog mutikeshu koji zna kako kupiti jeftine dushe malih hrvata///...
pa onda bi itekako trebao biti protiv srba jer su upravo srbi ti koje opisuješ... evo čak i da ne spominjemo hrvate, koji kurac silom posežu za crnogorcima i makedoncima... silom žele posrbiti i jedne i druge, onemogućavaju ta dva naroda da prakticiraju kršćansku vjeru po svojoj volji.... i da apsolutno ničega univerzalne vrijednosti nema u dolasku srba bilo gdje.... tak da si providan ko petrinjčica u gornjem toku...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by Guest 3/6/2019, 17:14

by Gnječ Today at 10:54

Zagreb je glavni grad Bosne i Hercegovine
========================================================
A jebiga,,bosancerosu doc u Zagreb ti je isto ko tebi kad odesh u Rim::)))
Uostalom ..to je i bila ustashka ideja ..do Drine...kad ne moze tako onda su Savu zamijenili za Drinu,,shto bi Marchelo rekel,,,,mljogo ljukavo::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by Guest 3/6/2019, 17:24

by michaellcmacha Today at 11:13
pa onda bi itekako trebao biti protiv srba jer su upravo srbi ti koje opisuješ... evo čak i da ne spominjemo hrvate, koji kurac silom posežu za crnogorcima i makedoncima... silom žele posrbiti i jedne i druge, onemogućavaju ta dva naroda da prakticiraju kršćansku vjeru po svojoj volji.... i da apsolutno ničega univerzalne vrijednosti nema u dolasku srba bilo gdje.... tak da si providan ko petrinjčica u gornjem toku...
==================================================================================
Gle ...sancho..srbe u Zagrebu nichim nisi mogao razlikovati od pravih zagrebchana..naprotiv...bashtinili su iste vrijednosti ...kulturu..chak shto vishe tu kulturu su obogacivali na razne nachine..Pred rat Zagreb je bio najpozitivnije mjesto za zivjeti...ali seljoberi poput tebe to nisu mogli podnijeti...Ma jebem ti kazalishne prestave...knjizevnst...filmsku umjetnost,,,shta ce to nama od toga se ne zivi ...bog te jebo...Jadran Film je bio jedan od najvech usluznih centara u Eu..njegovi radnici su zivjeli ko grofovi od dva snimljena filma chija je ekipa bila iz USA..Najmodernije labos usluge itd,,znam to iz prve ruke...Gdje je sada JF..gdje je kazalishte (da li si ti ikada bio u kazalishtu...moguce u kazalishnoj kavani si cugo pivu i razmishljao kako ukrast one prozore i vrata)..gdje je ta hrvatska kultura?Zato majmune glupi i kazem da hrvati ne postoje jer nemaju svoju kulturu...a narod koji nema svoju kulturu ne postoji....imate bosancerosku i zato kako reche Gnjech...Zagreb je glavni grad kulturoloshki i mentalno BiH..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by flumen 3/6/2019, 17:27

frka wrote: Zagreb je glavni grad kulturoloshki i mentalno BiH..
Moment...tu titulu drzi Rijeka. Cak smo i Frljica par godina zdurali.

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by Guest 3/6/2019, 17:50

by flumen Today at 11:27

@frka wrote:
Zagreb je glavni grad kulturoloshki i mentalno BiH..

by flumen Today at 11:27
Moment...tu titulu drzi Rijeka. Cak smo i Frljica par godina zdurali.
===============================================================
Ne znam za Rijeku...ali ako su stigli do Vodnjana onda se Istri ne pishe dobro..Majku im jebem,promatram ih kako vec ujutro deru po konjaku ...otpuhuju dimove...i razmishljaju kako srushit neku zgradu od kamena pa prodat dole u dalmaciju::))))Misle da eslimima mogu prodati led ...toliko su se ufurali...da je to strashno::)))A dobro dok digici ne popizde pa pochnu mafijo metodama djelovati..onda ce biti,,,kupi chergu i bjez u Zegej..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by ljubo1212 3/6/2019, 18:22

frka wrote:moj najveci frend purger od  desetog koljena  vishe ne kaze KAJ  ni ajd BOK nego kaze ...ajd  BOG  ...i djes ba::))

lepi, ti lažeš kao jastreb i pismejker zajedno, a to nije mala stvar, respect
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by Guest 3/6/2019, 18:57

by ljubo1212 Today at 12:22

lepi, ti lažeš kao jastreb i pismejker zajedno, a to nije mala stvar, respect
=======================================================
Chuj sancho ..znam ti taj balkanski mentalitet koji ti ne dozvoljava da shvatish par obichih rijechi..zashto nisi ti kriv nego genetika..i kucni odgoj..
Ja ne citiram Kurir..Narod i ostala sranja u koje vi vjerujete da pishu istinu...Meni je istina vaznija od vas jer me odrzava na normalnoj ljudskoj razini...a vi i dalje vjerujte u neshto drugo...shto vishe vjerujete u svoje iluzije tim bolje po Hrvatsku....jer ce tako na brzi nachin shvatiti tko ste i zashto se lupate u ta vasha rvatska prsa...Kad nestane love...ima da sepokoljete izmedju sebe,,,to sam vam prognozirao prije deset godina...i tako ce biti..Pobit cete se kao zadnji leshinari zbog vashih 'zasluzenih mirovina".Majku vam lopovsku dinaroidnu ,,,kamenu..kako se niste sjetili da ste se borili za Hrvatsku a ne za mirovine...Ma odjebi idiote,,,,Koja sam ja budala...uvjeravat psihichkog bolesnika u istinu...ajmo fokice leshinarska ...izadji iz te septichke...odi uljudi se i operi....(jebga volim kristiti metafore manje vam zvuche uvredljivo).Istinu kad doznate (mada neki i znaju ali nece sami sebi da priznaju...jer kako bi onda zivjeli sa tim...to je jeba..a ne rat i Hrvatska ...Srbi...Muslimani i ostali kurci palci).Dechki popushili ste to je poanta svih ovih forumskih nadjebavanja...finito.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by ljubo1212 3/6/2019, 19:06

a gle, ti jesi budala, i psihički bolesnik iz septičke jame,
al što je najgore, tu nije kraj tvojih problema..a moje srdele ti pomoći nemreju,
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by darth_vader 3/6/2019, 20:35

ljubo1212 wrote:
frka wrote:moj najveci frend purger od  desetog koljena  vishe ne kaze KAJ  ni ajd BOK nego kaze ...ajd  BOG  ...i djes ba::))

lepi, ti lažeš kao jastreb i pismejker zajedno, a to nije mala stvar, respect


:aw
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad? Empty Re: Kako bi meni bilo da su mi zabranili da 1974. dođem u ovaj grad?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum