ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari...

Go down

CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari... Empty CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari...

Post by Eroo 27/5/2019, 13:41

CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari... 32432_mej%20ap_f

Fakti/Borba | 27. 05. 2019.
CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari...
Britanska obaveštajna služba Mi-6 već pola godine u Crnoj Gori prati i prisluškuje poslanike, univerzitetske profesore i vodeće ljude Mitropolije crnogorsko-primorske, a pod prismotrom je 50 osoba, saznaje portal podgoričke "Borbe"


Prema saznanjima "Borbe" iz obaveštajnih krugova, na spisku za praćenje i prisluškivanje obaveštajaca Mi-6, koji deluju u Podgorici, nalazi se 20 poslanika Skupštine Crne Gore, nekoliko profesora i vodeći ljudi Mitropolije.
Isti izvor navodi da britanski obaveštajci evidentiraju ljude iz vladinih i nevladinih organizacija, ljude u institucijama, na koje nemaju uticaj, odnosno, koji se povezuju sa ruskim krugovima.
Portal "Borba" navodi da obaveštajci Mi-6 samostalno rade na tom projektu, kao i da su iz čitave operacije isključeni ljudi iz Agencije za nacionalnu bezbednost i policije.
- Na spisku ljudi koji su pod njihovom prismotrom nalazi se 50 osoba iz Crne Gore. Mnogo više ih je iz Srbije i Republike Srpske. Na spisku su i sveštena lica, kao i političari, univerzitetski profesori, ali i novinari - otkriva izvor "Borbe".
Crna Gora je, kako su ranije mediji pisali, poligon Mi-6 za rušenje legitimno izabranih vlasti u Beogradu i sve ovo što se dešava na Kosovu i Metohiji je dEo njihovog plana za destabilizaciju regiona.
CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari... 256922_srbija-rs-mi-6_f
Portal "Borba" navodi da ofanziva agenata Mi-6 ima strateško uporište u težnji da se medijskim i operativnim delovanjem oslabi ruski uticaj na Balkanu.


http://informer.rs/vesti/politika/438439/crna-gora-poligon-6-rusenje-srbije-spc-ruskog-uticaja-meti-intelektualci-profesori-vladike-spc-politicari
Eroo
Eroo

Posts : 74970
2016-07-22


Back to top Go down

CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari... Empty Re: CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari...

Post by Eroo 27/5/2019, 13:43

Opasan je MI-6. Kad se oni naume nekog srušit onda to urade bez
oklevanja i 100% sigurno. Nema im spasa.  :)
Eroo
Eroo

Posts : 74970
2016-07-22


Back to top Go down

CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari... Empty Re: CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari...

Post by jastreb 27/5/2019, 13:59

Eroo wrote:Opasan je MI-6. Kad se oni naume nekog srušit onda to urade bez
oklevanja i 100% sigurno. Nema im spasa.  :)
Ako u C.Gori narod izađe na ulice,onda oni ruše sve ono što taj MI-6 postavi na vlast.

Crna Gora je najopasnija na ulici.

Zna to i Milo.

Ako gdje pukne prvo će u C.Gori.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari... Empty Re: CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari...

Post by vuksadinare 27/5/2019, 14:07

..dopizdili vec sa tim poligonima..crna gora,bh-a.makedonija,kosovo...ako im je u interesu d anseto ruse fokusirat ce se na vise drzava a ne na jednu i to malu...nestabilnu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari... Empty Re: CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari...

Post by kaya 27/5/2019, 16:45

Ko sad bre ugrozava srbiju, MI 6 i svemirci?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari... Empty Re: CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari...

Post by jastreb 27/5/2019, 16:47

kaya wrote:Ko sad bre ugrozava srbiju, MI 6 i svemirci?
Mi 6.

Znači Mi,Turci, Vatikan, Tirana,Sofija i Sarajevo.

Jel nas 6?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari... Empty Re: CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari...

Post by kaya 27/5/2019, 16:49

jastreb wrote:
kaya wrote:Ko sad bre ugrozava srbiju, MI 6 i svemirci?
Mi 6.

Znači Mi,Turci, Vatikan, Tirana,Sofija i Sarajevo.

Jel nas 6?
Sa svemircima 7.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari... Empty Re: CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari...

Post by jastreb 27/5/2019, 16:50

kaya wrote:
jastreb wrote:
kaya wrote:Ko sad bre ugrozava srbiju, MI 6 i svemirci?
Mi 6.

Znači Mi,Turci, Vatikan, Tirana,Sofija i Sarajevo.

Jel nas 6?
Sa svemircima 7.
Onda makni Sofiju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari... Empty Re: CRNA GORA POLIGON MI-6 ZA RUŠENJE SRBIJE, RS, SPC I "RUSKOG UTICAJA"! Na meti intelektualci, profesori, vladike SPC, političari...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum