ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Kermit 3/11/2015, 13:02

http://de.sputniknews.com/panorama/20151030/305312362/300000-fluechtlinge-weg-nach-europa.html


http://www.unmultimedia.org/radio/english/2015/11/unhcr-218000-refugees-reach-europe-in-october/#.VjihsrcvcdV

Baba Merkl raširenih ruku očekuje novi val doktora, inženjera, profesora i umjetnika hahaha
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 13:09

Neki dan šetam centrom kad uz policijski auto stoji cura i mlatara rukama, plače, lik joj objašnjava "možda sutra nešto nađemo". Dvije riječi su upale u uho: "Arapi" i "krađa". Nakon toga naletim na krajnje nervoznog policjota... nije dobro, a novi gosti skladno ulaze poput milozvuka harfi. Nebeski plameni oganj doći će kao melem za kraj. :D

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 13:25

Di točno je to bilo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 13:29

Kärtnerica, kod Opere. Si morti bila tam u subotu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 13:39

Nisam, bili smo opet na selu, u Mauternbachu. Ne volim ići u centar baš. Zadnji put sam bila po službenoj dužnosti kad smo imali domjenak u Albertini. Centar je 70% zamotanih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 13:46

I ja se volim vikendom maknut iz grada, nekad pak nemam izbora. A poslovno sam vezan za sam centar, tak da jbga. Nikad čuo za Mauternbach, samo da nije blizu Traiskirchena. Ono je ludilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 13:47

Wachau regija ti je poznata. Kušal si valjda koje vinčeko iz tog kraja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 13:50

Wachau, kak ne. Sad vina poimence... Imam frendicu Japanku, believe it or not, žena zapali iz Italije do Beča samo radi (kupovine) vina. Bar tako kaže mužu. B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by provocator 3/11/2015, 13:58

asilovski wrote:http://de.sputniknews.com/panorama/20151030/305312362/300000-fluechtlinge-weg-nach-europa.html


http://www.unmultimedia.org/radio/english/2015/11/unhcr-218000-refugees-reach-europe-in-october/#.VjihsrcvcdV

Baba Merkl raširenih ruku očekuje novi val doktora, inženjera, profesora i umjetnika hahaha
Sjećam se ko jučer kada me, a ne samo mene, genijalec marcellus uvjeravao kako će Njemačka imigrante, ako ih bude, odmah po hitnom postupku vraćati u Grčku. Da pukneš od smijeha... I gdje je sad taj naš vrli intelektualac, novinar i genijalac zvani marcellus?
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Kermit 3/11/2015, 14:01

Eva wrote:Wachau regija ti je poznata. Kušal si valjda koje vinčeko iz tog kraja?
hahhaha Vahala kod Donjeg Lapca kako ne vinarski kraj
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 14:58

Le Roi Soleil wrote:Wachau, kak ne. Sad vina poimence... Imam frendicu Japanku, believe it or not, žena zapali iz Italije do Beča samo radi (kupovine) vina. Bar tako kaže mužu. B-)
Da, imaju dobra vina, grožđe i marelice. Naša bečka susjeda je iz tog kraja pa nas je ona uputila u taj raj. Kak ni daleko od Beča, a u jednom Heurigenu su nas lijepo prvi put dočekali, eto nas svako malo. Mali hint, bolje ti odsjesti na desnoj obali Dunava, jer lijeva je skuplja, tam je i onaj famozni Dürnstein, a sve skupt ti je tri minute udaljenosti s autom. I manja je gužva na desnoj obali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 15:00

asilovski wrote:
Eva wrote:Wachau regija ti je poznata. Kušal si valjda koje vinčeko iz tog kraja?
hahhaha Vahala kod Donjeg Lapca kako ne vinarski kraj
Ištvane, jel tebi zemljopis uvijek teško išel?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 15:02

Danke. Upoznao sam jednu lokalku porijeklom Hrvaticu pa mi daje dobre prijedloge gdje i kako prek vikenda, evo bum i ovo probao. Moram svakako požurit dok krajolik ne promijeni vizuru po uzoru na Marseille.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 15:04

Le Roi Soleil wrote:Danke. Upoznao sam jednu lokalku porijeklom Hrvaticu pa mi daje dobre prijedloge gdje i kako prek vikenda, evo bum i ovo probao. Moram svakako požurit dok krajolik ne promijeni vizuru po uzoru na Marseille.
Nema tamo nametnika, provjereno ovaj vikend. Mada kažu da ima Rumunja koji operiraju po selima, kradu, kaj ni bilo sve do ove godine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by epikur37 3/11/2015, 15:05

Odlično!!!

Trpaj :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 15:06

Blago Njemačkoj sa toliko atomskih fizičara
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 15:07

Eva wrote:
Mada kažu da ima Rumunja koji operiraju po selima, kradu, kaj ni bilo sve do ove godine.

Ima logike, zakaj bi prosili po Beču. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Guest 3/11/2015, 15:10

Le Roi Soleil wrote:
Eva wrote:
Mada kažu da ima Rumunja koji operiraju po selima, kradu, kaj ni bilo sve do ove godine.

Ima logike, zakaj bi prosili po Beču. pirat
A ovi nisu navikli zaključavat kuće, šupe i garaže. Bicikli su prvi nestali. Jedino mjesto na svijetu di je još sigurno od lopova, valjda je Singapore i CH. Ali, i logično, tam je lova ovih velikih bossova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata Empty Re: Grčki MVP upozorava: krenuo je novi veliki val emigranata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum