ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Eroo 25/5/2019, 23:41

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat
R.I. prije 5 sati
129

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Rimac_index_130519
Foto: Luka Šangulin/Index

MATE Rimac postao je najbogatiji čovjek u Hrvatskoj nakon što su u njegovu kompaniju ušli Hyundai i Kia.
Ekonomist Ivica Brkljača izračunao je, prema informacijama o vlasničkoj strukturi koje je iznio sam Rimac, da Rimac Automobili vrijede 4,3 milijarde kuna. Kako Rimčev udio iznosi tek nešto manje od 50 posto, to je iznos od oko dvije milijarde kuna, što ga svrstava na sam vrh ljestvice najbogatijih ljudi u Hrvatskoj.
Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat IMG_1006_web_index_765px
Preko 4,3 milijarde kuna
“U nedavnom intervjuu povodom vijesti kako su Hyundai i Kia odlučili uložiti 80 milijuna eura u Rimac Automobile, Mate Rimac rekao je sljedeće: 'A što se vlasništva tiče, sada držim 47,7 posto. Kineski Camel group je na 14 posto, Hyundai na 11 posto, Porsche 10 posto, Kia 2,7 posto i ostalo su manji udjeli dosadašnjih ulagača iz 2012. i 2013. godine.’
Ako za 13,7 posto vlasništva platiš 80 milijuna eura, jednostavnom matematičkom operacijom dolazimo do toga Rimac Automobili trenutno na tržištu vrijede 584 milijuna eura ili preko 4,3 milijarde kuna.

Za usporedbu koliko je to nevjerojatno visoka brojka, tržišna kapitalizacija naše najveće turističke kompanije Valamar Riviere, koja drži desetinu ukupnog kategoriziranog turističkog smještaja u Hrvatskoj, na burzi trenutno iznosi 5,1 mlrd. kn”, napisao je Brkljača na svom Facebook profilu.
 
Rimac Automobili osnovani prije 10 godina
Rimac Automobile 2009. godine osnovao je Mate Rimac (tada star 21 godinu) projektom konverzije starog automobila na električni pogon. Isti automobil 2011. postavio je pet Guinnessovi svjetskih rekorda. Danas Rimac Automobili razvijaju i proizvode ključne sustave elektropogona za mnoge svjetske automobilske tvrtke i istodobno podižu standarde vozila visokih performansi s vlastitim električnim super sportskim automobilima.
> Velika galerija fotografija
Danas zapošljava više od 500 ljudi te nastavlja eksponencijalni rast. Sljedeći izazov koji predstoji jest rast tvrtke iz maloserijskog proizvođača složenih visokokvalitetnih komponenti elektropogona u velikoserijskog proizvođača za automobilsku industriju. U novom dijelu tvornice Rimac već uspostavlja nove proizvodne linije velikog obujma za baterijske pakete, sustave elektropogona i C_Two proizvodnju, koja počinje 2020. godine.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Eroo 25/5/2019, 23:44

A  je se  nakraaaa...Sa'će nama Yoda sve lipo objasnit kako, di i kada...ćaća lopov i te stvari. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Guest 25/5/2019, 23:54

fali nešto bitno u naslovu pa da korigiram:

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat prevarant prodavač magle
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Guest 25/5/2019, 23:59

in a nutshell, SOS, Snake Oil Salesman.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Eroo 26/5/2019, 00:03

Gnječ wrote:fali nešto bitno u naslovu pa da korigiram:

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat prevarant prodavač magle

Oš da ti sredin posal kod njega? :)
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2019, 00:03

Eroo wrote:A  je se  nakraaaa...Sa'će nama Yoda sve lipo objasnit kako, di i kada...ćaća lopov i te stvari. :)
nema veze što mu je stari, djeca nisu dužna za grijehe očeva, ne pušim te kršćanske-marksističke šeme, sin je za razliku od 99.9% njegovih rodijaka i zemljaka , umjesto da je nastavio čačinim stopama, sam se trudio i napravio čudo u državi, gdje je ovakve stvari nemoguće napraviti. 

svaka čast momku.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Guest 26/5/2019, 00:06

Firme svjeckih imena mu dolaze..sto reci..coik je inovator,odnosno njegov tim..prodaje pamet...cega je u sustini malo na brdovitom balkanu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Eroo 26/5/2019, 00:10

pismejker wrote:Firme svjeckih imena mu dolaze..sto reci..coik je inovator,odnosno njegov tim..prodaje pamet...cega je u sustini malo na brdovitom balkanu.
I šire, i šire...
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Guest 26/5/2019, 00:15

Ma dobro,ali na balkanu ga pljuckaju..vani ne..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by AssadNaPodmornici 26/5/2019, 00:15

Eroo wrote:
Gnječ wrote:fali nešto bitno u naslovu pa da korigiram:

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat prevarant prodavač magle

Oš da ti sredin posal kod njega?  :)
odmah te bosanske/vlaške šeme "sredit ću ti ja nešto".. "on je moj zemljak".

ne nemožeš ti ništa kod M.Rimca srediti jer M.Rimac nema veze sa tebom, i tvojim mentalitom "sredit ću ti ja nešto prekoveze". Toga nema kod M.Rimca. Ti nemožeš tamo utrpati neku rodicu seljanku da bude direktorica/tajnica kao što možda možeš kod Bandića ili nekog ministra ili načelnika neke siromašne izmišljene općine, kod Rimca ide po sposobnostima.. kod njega će Pakistanac ako je sposoban postati poslovođa pogona, dok tvoja šema "sredit ću ja nešto, njegov ćaća i moj rodijak su skupa čuvali ovce prije 40godina" ti ne pali kod Rimca bez obzira koliko se ti kleo u njegovu i svoju rodbinu, krv, i2b genetiku i domoljublje, nema ti toga kod njega pajdo., inače da se on ponašao tim tvojim mentalitetom firma "sredit ću nešto preko veze" bi mu ličila na  nešto slično RH, ili Bosni/Hercegovini ili neki drugi propali i2b projekat
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Eroo 26/5/2019, 00:22

Indikativan mi je naslov članka. Tipično hrvatski. Nije Mate vlasnik bogatsva,
već je bogatstvo Matin vlasnik.Tako je to u konačnici. Mate mora dobro razmisliti kako dalje.
"Petrovo načelo" treba striktno poštivati i ne zapasti neovladljivo  područje. 
Već sad je vrijeme kad firmu mora na upravljanje prepustiti struki za to područje.
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Eroo 26/5/2019, 00:24

AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:fali nešto bitno u naslovu pa da korigiram:

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat prevarant prodavač magle

Oš da ti sredin posal kod njega?  :)
odmah te bosanske/vlaške šeme "sredit ću ti ja nešto".. "on je moj zemljak".

ne nemožeš ti ništa kod M.Rimca srediti jer M.Rimac nema veze sa tebom, i tvojim mentalitom "sredit ću ti ja nešto prekoveze". Toga nema kod M.Rimca. Ti nemožeš tamo utrpati neku rodicu seljanku da bude direktorica/tajnica kao što možda možeš kod Bandića ili nekog ministra ili načelnika neke siromašne izmišljene općine, kod Rimca ide po sposobnostima.. kod njega će Pakistanac ako je sposoban postati poslovođa pogona, dok tvoja šema "sredit ću ja nešto, njegov ćaća i moj rodijak su skupa čuvali ovce prije 40godina" ti ne pali kod Rimca bez obzira koliko se ti kleo u njegovu i svoju rodbinu, krv, i2b genetiku i domoljublje, nema ti toga kod njega pajdo., inače da se on ponašao tim tvojim mentalitetom firma "sredit ću nešto preko veze" bi mu ličila na  nešto slično RH, ili Bosni/Hercegovini ili neki drugi propali i2b projekat
Samo te je trebalo malo proškakljat i eto tebe u tvom odijelu. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Leviathan2 26/5/2019, 00:31

AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:A  je se  nakraaaa...Sa'će nama Yoda sve lipo objasnit kako, di i kada...ćaća lopov i te stvari. :)
nema veze što mu je stari, djeca nisu dužna za grijehe očeva, ne pušim te kršćanske-marksističke šeme, sin je za razliku od 99.9% njegovih rodijaka i zemljaka , umjesto da je nastavio čačinim stopama, sam se trudio i napravio čudo u državi, gdje je ovakve stvari nemoguće napraviti. 

svaka čast momku.
dok mu neki od domacih politicara ne slozi lex rimac :)

_________________
Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Eroo 26/5/2019, 00:37

Leviathan2 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:A  je se  nakraaaa...Sa'će nama Yoda sve lipo objasnit kako, di i kada...ćaća lopov i te stvari. :)
nema veze što mu je stari, djeca nisu dužna za grijehe očeva, ne pušim te kršćanske-marksističke šeme, sin je za razliku od 99.9% njegovih rodijaka i zemljaka , umjesto da je nastavio čačinim stopama, sam se trudio i napravio čudo u državi, gdje je ovakve stvari nemoguće napraviti. 

svaka čast momku.
dok mu neki od domacih politicara ne slozi lex rimac :)
I1b* je to, kume moj. Njemu je odavno sve jasno kad su domaći u pitanju.
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by immortal 26/5/2019, 09:50

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:A  je se  nakraaaa...Sa'će nama Yoda sve lipo objasnit kako, di i kada...ćaća lopov i te stvari. :)
nema veze što mu je stari, djeca nisu dužna za grijehe očeva, ne pušim te kršćanske-marksističke šeme, sin je za razliku od 99.9% njegovih rodijaka i zemljaka , umjesto da je nastavio čačinim stopama, sam se trudio i napravio čudo u državi, gdje je ovakve stvari nemoguće napraviti. 

svaka čast momku.
dok mu neki od domacih politicara ne slozi lex rimac :)
I1b* je to, kume moj. Njemu je odavno sve jasno kad su domaći u pitanju.
sve to drugi određuju
kako dadoše tako će i uzeti
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by debotoijusto 26/5/2019, 09:53

Gnječ wrote:fali nešto bitno u naslovu pa da korigiram:

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat prevarant prodavač magle

ispravak kolega , nije prevarant , prodaja price dio posla
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Eroo 26/5/2019, 09:59

mortal wrote:
Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:A  je se  nakraaaa...Sa'će nama Yoda sve lipo objasnit kako, di i kada...ćaća lopov i te stvari. :)
nema veze što mu je stari, djeca nisu dužna za grijehe očeva, ne pušim te kršćanske-marksističke šeme, sin je za razliku od 99.9% njegovih rodijaka i zemljaka , umjesto da je nastavio čačinim stopama, sam se trudio i napravio čudo u državi, gdje je ovakve stvari nemoguće napraviti. 

svaka čast momku.
dok mu neki od domacih politicara ne slozi lex rimac :)
I1b* je to, kume moj. Njemu je odavno sve jasno kad su domaći u pitanju.
sve to drugi određuju
kako dadoše tako će i uzeti
Zaposlio čovjek 500 većinom visoko obrazovanih ljudi, da proizvode priče i tjeraju maglu.
I za sve to ga plaćaju najeminentnije svjetske firme. Genije.
Malo je reć da ste jalnuši.  :D


Last edited by Eroo on 26/5/2019, 10:00; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by marcellus 26/5/2019, 10:00

Gnječ wrote:fali nešto bitno u naslovu pa da korigiram:

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat prevarant prodavač magle


je znaš porsche, hyundai i camel (kineska megakorpoarcija), to su ti sve firme koje ulažu u prevarante i prodavače magle. Oni ti uopće ne naprave dubinsko snimanje kompanije kad odluče uložit koju milijardu dolara niti pretresu svaku financijsku stavku otkad je osnovana. Nego pitaju matu, mate šta ti radiš i undak mate kaže ajde rođo ja ti radima auta na letriku to ti je budućnost ajti uloži dvi tri milijarde dolora u me.

Trebaju pitat forumske trolove a ne bit naivni, raja s foruma zna da je sve to magla i dede zna da u financijskim izvješćima nigdi nema da je prodo kakav auto


_________________
Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by marcellus 26/5/2019, 10:01

Eroo wrote:
Zaposlio čovjek 500 većinom visoko obrazovanih ljudi, da proizvode priče i tjeraju maglu.
I za sve to ga plaćaju najeminentnije svjetske firme. Genije.
Malo je reć da ste jalnuši.  :D

untiiruda kad mate toliko zaradi na prodaji čiste hrvatske magle šta bi tek bilo da počne prodavat rvatski jal i diletantizam toga imamo kolko oćeš

_________________
Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Eroo 26/5/2019, 10:04

debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:fali nešto bitno u naslovu pa da korigiram:

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat prevarant prodavač magle

ispravak kolega , nije prevarant , prodaja price dio posla
Spasiće se vam država ako odete u Irsku. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat Empty Re: Mate Rimac postao je najbogatiji Hrvat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum