ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Miroslav Skoro na trecem mjestu  iza Kolinde i Zokija - Page 2 Empty Re: Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Post by jastreb 24/5/2019, 19:02

Taj se svagdje,ali baš svagdje gura.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Miroslav Skoro na trecem mjestu  iza Kolinde i Zokija - Page 2 Empty Re: Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Post by Guest 24/5/2019, 19:07

catabbath wrote:
RayMabus wrote:Kolinda će biti predsjednik , barem po anketama.

Btw. čuo sam jučer da vrhovnica ima ljubavnika i da bi lik mogao biti neki arap.

a tko će drugi jebat tu rvacku kozu nego arapin kozojeb.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miroslav Skoro na trecem mjestu  iza Kolinde i Zokija - Page 2 Empty Re: Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Post by crvenkasti 24/5/2019, 19:35

Ovaj Gnječ namjerno ponižava nas Hrvate.
Zna on da smo mi emotivni i jadni, tupavi i nesposobni.

Pitam se samo, kakvo mu je to zadovoljstvo, zajebavati pizde poput nas?

Meni bi bilo žao.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Miroslav Skoro na trecem mjestu  iza Kolinde i Zokija - Page 2 Empty Re: Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Post by kaya 24/5/2019, 20:02

Potrosio onih 5 miljona sto mu je bandic platio aplikaciju od miljon pa su 4 podijelili pa trazi novi posao?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Miroslav Skoro na trecem mjestu  iza Kolinde i Zokija - Page 2 Empty Re: Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Post by crvenkasti 24/5/2019, 20:07

kaya wrote:Potrosio onih 5 miljona sto mu je bandic platio aplikaciju od miljon pa su 4 podijelili pa trazi novi posao?

Tko?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Miroslav Skoro na trecem mjestu  iza Kolinde i Zokija - Page 2 Empty Re: Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Post by Guest 24/5/2019, 20:28

by crvenkasti Today at 13:35

Ovaj Gnječ namjerno ponižava nas Hrvate.
Zna on da smo mi emotivni i jadni, tupavi i nesposobni.

Pitam se samo, kakvo mu je to zadovoljstvo, zajebavati pizde poput nas?

Meni bi bilo žao.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gnjec je veci Hrvat od svih ovih hrvata koji se busaju u svoja nejaka prsa.Deru se i dokazuju ono sto nisu da se drugi ne bi dosjetili shto su a crvenkasti ih lijepo opisuje tko su.Poshtujem ga zato shto je iskren..lucidan u svojim razmishljanjima jer je svaki njegov upis chista kretivnost iskrenog uma.Takvi ljudi ne podnose u svojoj blizini..lazljivce ...licemjere..lazne vjernike..lopove svih vrsta..zna tochno srz problema i njihove korijene.Iz njegovih postova se moze izchitati svestranost i poznavanje lopovskog mentaliteta koji u svojim upisima spinuje i zachatavaju teme da se ne bi o tome pisalo.Ti takozvani "veliki hrvati"su uglavnom iz nekih vukojebina ...sa kamenjara (cast normalnim izuzetcima kojih je bilo i bit ce) jer se vidi po njihovom nachinu razmishljanja njohov stanje mozga.Davno sam dokazao teoriju da sa takvim idiotima mozessh "polemizirati"samo na idiotski nacin.
Evo dokaza..Onaj idiot kome sam davno napisao da najvishe sramoti hercegovce o kojima bruje razni stereotipi kao i o drugim narodima koji nisu istiniti mene optuzuje za profiliranje a on to radi od kako je na forumu.Sluchajno sam pogodio da ima nekih fizichkih problema pa ga to pogodilo i optuzuje me za kucni odgoj..uplice roditelje i izmishlja gluposti..Ja nemam protiv nikoga nista...ne mogu kao oni mrziti ljude koje nikada u zivotu nisam vidio svojim ochima i koji mi nisu uchinili nishta na zao..Mogu mi se gaditi tipovi poput Ere ..Marcelijusa i josh par likova koje ne zelim nabrajati jer se ZNA tko su on...Ja se borim protiv stereotipa i njihovog primitivnog pristupa raznim problemima uglavnom sa nacionalnim prizvukom.To isto radi Gnjec a i ti na svoj originalni nachin mada sumnjam da te razumiju u mnogo sluchajeva pa te unaprijed dozivljavaju kao zakletog neprijatelja hrvatske..Oni misle da ako cutish i gurash probleme pod tepih da ce se problemi sami od sebe rijeshiti..Ja sam se prikachio na ovaj forum upravo zbog Gnjeca jer on godinama stoji na istim pozitivnim pozicijama istine kada su u pitanju politichki i nacionalni problemi u hrvatskoj..Pa ja se sjecam josh sa onoga starog foruma kada su me onaj idiot i idiotkinja za koju je ozenjen izbacivali zbog istine ..a sada taj idiot Marcelius ponavlja neke moje misli od prije deset godina.Tada su govorili hvalospijeva o HDZ i Franji Tudjmanu..glasali za njih vjerojatno ...a kada im nisu ispunili snove Hrvatska do Drine jebu im mater i priklanjaju se onom takozvanom povijesnicharu chiji je mentor bio Goldshtajn.Sve mi se chini da ovdje takve zajebavaju odredjeni likovi zidovskog porijekla koji te majmune podstichu na takve idiotarije koje su samo bolesnim umovima normalne.U tome prednjachi jedan lik zenskog spola...znajuci da ako zelish idiote sjebat morash im titrati i podilaziti jer ce se samo tako sami strmopizditi u provaliju.Ajd pogodi tko je to tko zajebava ove idiote osim tebe :)???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miroslav Skoro na trecem mjestu  iza Kolinde i Zokija - Page 2 Empty Re: Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Post by Guest 24/5/2019, 20:35

by Gnječ Today at 13:07

a tko će drugi jebat tu rvacku kozu nego arapin kozojeb.
----------------------------------------------------------------------------------------
Ero bi volio okinut tu krmachitcu koju su u USA izjebali gomila crnchuga josh dok je ishla u Haj skul::))
E sad ..kad bi mu i dala on bi se jadan popishkio umjesto ejakulirao .Davno u Njemachkoj u jednom restoranu bio neki nacistichki major koji je imao jebeno dobru mirovinu pa se kurchio i okruzivao oko sebe zenskinjem od 55 godina a on je imao 85..Velim ja jednoj frendici...volio bi biti ovakav ako dozivim njegove godine..veli ona...ajd jebo te on nemre vishe svrshit on se samo popishki a misli da je svrshijo::))Tak i "nansh" Ero..::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miroslav Skoro na trecem mjestu  iza Kolinde i Zokija - Page 2 Empty Re: Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Post by Guest 24/5/2019, 20:36

A tko je taj Shkoro?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miroslav Skoro na trecem mjestu  iza Kolinde i Zokija - Page 2 Empty Re: Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Post by debotoijusto 24/5/2019, 20:43

liposukcirana ce izgubit izbore
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Miroslav Skoro na trecem mjestu  iza Kolinde i Zokija - Page 2 Empty Re: Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Post by Guest 24/5/2019, 20:47

frka wrote:by Gnječ Today at 13:07

a tko će drugi jebat tu rvacku kozu nego arapin kozojeb.
----------------------------------------------------------------------------------------
Ero bi volio okinut tu krmachitcu koju su u USA izjebali gomila crnchuga josh dok je ishla u Haj skul::))
E sad ..kad bi mu i dala on bi se jadan popishkio umjesto ejakulirao .Davno u Njemachkoj u jednom restoranu bio neki nacistichki  major koji je imao jebeno dobru mirovinu pa se kurchio i okruzivao oko sebe zenskinjem od 55 godina a on je imao 85..Velim ja jednoj frendici...volio bi biti ovakav ako dozivim njegove godine..veli ona...ajd jebo te on nemre vishe svrshit on se samo popishki a misli da je svrshijo::))Tak i "nansh" Ero..::))

Ero bosančero je ercegovnjar njemu se kurac digne na samo jedan način. uzmeš dva poveća kamena (moraju biti iz ercegovne) ali mogu poslužit i dve cigle u svaku ruku po jedan i pljas zvekneš ga po jajima svom snagom. u trenu mu se digne penis odmah ejakulira a oči mu se obrću ko balinjere.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miroslav Skoro na trecem mjestu  iza Kolinde i Zokija - Page 2 Empty Re: Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Post by kaya 24/5/2019, 20:51

crvenkasti wrote:
kaya wrote:Potrosio onih 5 miljona sto mu je bandic platio aplikaciju od miljon pa su 4 podijelili pa trazi novi posao?

Tko?
Skoro, vrlo je svestran.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Miroslav Skoro na trecem mjestu  iza Kolinde i Zokija - Page 2 Empty Re: Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Post by Guest 24/5/2019, 20:54

by Gnječ Today at 14:47

Ero bosančero je ercegovnjar njemu se kurac digne na samo jedan način. uzmeš dva poveća kamena (moraju biti iz ercegovne) ali mogu poslužit i dve cigle u svaku ruku po jedan i pljas zvekneš ga po jajima svom snagom. u trenu mu se digne penis odmah ejakulira a oči mu se obrću ko balinjere.
=============================================
To kod pali kod josh koliko toliko normalnih ercegovaca..prije bi mu se digo da ga netko opali maljem u glavuchitzu onu gornju..mozda bi mu se pojavila naknadna pamet a kurca i jaja nema ostala mu na panju dok je skijao po Zloveniji..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miroslav Skoro na trecem mjestu  iza Kolinde i Zokija - Page 2 Empty Re: Miroslav Skoro na trecem mjestu iza Kolinde i Zokija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum