ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glup - gluplji

Go down

Glup - gluplji Empty Glup - gluplji

Post by Guest 3/11/2015, 09:49

ČELNIK HDZ-a i Domoljubne koalicije odbio je do sada sva sučeljavanja i televizijska gostovanja. Ipak, Karamarko je večeras odlučio pokušati skupiti još desničarskih glasova gostovanjem u emisiji Bujica Velimira Bujanca. Po drugi put u pet mjeseci Karamarko je, kao čelnik najjače opozicijske stranke i i čovjek koji je uvjeren da će u nedjelju postati premijer, od svih voditelja odabrao Bujanca koji je pravomoćno osuđen jer je seks prostitutkama plaćao kokainom, a ni veličanje fašizma mu nije strano.

Ipak, već na samom početku je bilo jasno zašto je Karamarko za televizijsko gostovanje odabrao HDZ-u bliskog voditelja koji je VIP gost svih njihovih proslava.

Naime, što se moglo i pretpostaviti, emisija nije zamišljena kao politički talk show već sat vremena neplaćene reklame za Karamarka, HDZ i Domoljubnu koaliciju.

A u tih sat vremena Karamarko je ugodno razgovarao s Bujancem pričajući uglavnom o Tuđmanu, devedesetima i komentirajući Zorana Milanovića.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/umjesto-suceljavanja-karamarko-glumio-sveca-kod-osudjenog-dilera-bujanca/853370.aspxGlup - gluplji 10009810
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by Guest 3/11/2015, 09:52

"Nikad na ništa neću biti toliko ponosan nego kad sam nosio odoru s kojom sam obilazio Alfe", raspričao se Karamarko.


Kaka mi se :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by Stanojko 3/11/2015, 09:53

Auuuu...sta ce vama biti premijer... Doduse, bolje i ja da cutim...

_________________
Glup - gluplji Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by Guest 3/11/2015, 09:54

Baš, rugala se sova sjenici
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by Guest 3/11/2015, 09:56

A mogao bi ovaj Apolon da je manje ovaca u HR. Jebiga, 70% Hrvata su retardirani.
Glup - gluplji Images13


Last edited by Eva on 3/11/2015, 09:58; edited 3 times in total (Reason for editing : b)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by vili40 3/11/2015, 09:57

Jel bilo riječi o Mesiću,Manoliću ili o skvošu?
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by Guest 3/11/2015, 09:57

vili40 wrote:Jel bilo riječi o Mesiću,Manoliću ili o skvošu?
Da, trebao je reć koju o tome kak je Mesiću obrve čupal
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by vili40 3/11/2015, 10:04

Bogme na slici su ispali oba potpuno prirodno,desetka onome koji ih je ovjekovječio.
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by Guest 3/11/2015, 10:05

“Čujte, ja dnevno primim svakakvih ljudi. Nekad to budu pravi ekonomski stručnjaci, nekad bude Branko Grčić. Ovog čovjeka danas nisam vidjela ranije, ali bila sam uvjerena da je predstavnik udruge gluhonjemih jer nije ni zucnuo. Tek onda sam shvatila da je riječ o možda budućem hrvatskom premijeru. Joj, jadni ti li ste vi Hrvati, mislila sam da vam je onaj aktualni što me stalno zivka nikakav, a onda mi se ovaj pojavio”, ispričala je novinarima Angela Merkel.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by Guest 3/11/2015, 10:06

Merkel i Karamarko na sastanku su se zadržali dvadesetak minuta, a Karamarko joj je predstavio HDZ-ov program 5+ nastao u njemačko prnjavorskoj koprodukciji.

“Ajnc, cvaj, draj plas das digitalejšn”, obrazlagao je Karamarko Merkelici 20 minuta budućnost hrvatskog gospodarstva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by vili40 3/11/2015, 10:10

ajnc,cvaj,udba und policaj...
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by Guest 3/11/2015, 10:15

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by Guest 3/11/2015, 10:25

Nakon što se na prošloj sjednici gradskog vijeća Grada Zadra povelo pitanje o tome gdje je bio tijekom Domovinskog rata gradonačelnik Božidar Kalmeta i u kojim akcijama je sudjelovao, odlučili smo to malo detaljnije istražiti.
Naime, vijećnik Antun Novoselović postavio je pitanje o tome gradonačelniku, a on je izašao za govornicu i rekao da je bio pripadnik Otočkog bataljuna, da je uzeo pušku u ruke i išao na bojište, te stao općenito i neodređeno nabrajati gdje je sve Otočki bataljun ratovao. Pri tom nije jasno kazao je li ratovao Otočki bataljun ili on skupa s Otočkim bataljunom.
Novoselović ga je potom pred svima optužio da on nije nigdje bio, te da u ratu nije metka vidio, a kamo li ga ispalio. Na to mu Kalmeta više nije odgovarao.
S obzirom da su građani već duže vrijeme nabrušeni na lažne branitelje, a situacija s Gradskog vijeća ostavlja prostora za sumnju je li gradonačelnik doista ratovao ili nije, posali smo mu novinarski upit, odnosno zamolbu da nam kaže više o svom sudjelovanju u Domovinskom ratu.
Ne misleći ništa tendenciozno, dobronamjerno smo upitali gradonačelnika da nam kaže nešto više o svom ratnom putu, akcijama u kojima je bio, da nam imenuje svog ratnog zapovjednika, te eventualno suborce.
Računajući da se on možda na sjednici Gradskog vijeća nije snašao, da ga je zateklo Novoselovićevo pitanje, pa da nije znao odgovoriti, vjerovali smo da će gradonačelnik, nakon što u miru razmisli, rado nam odgovoriti na pitanje, te iznijeti više detalja kako bi “jednom zauvijek začepio usta Novoseloviću i sličnima”.
Uostalom, svaki sudionik Domovinskog rata s kojim smo do sada razgovarali s ponosom je govorio o svojoj ulozi i ratnim danima, pa smo očekivali da će tako biti i s Kalmetom.
Međutim, dogodilo se upravo suprotno.
Gradonačelnik nam je preko glasnogovornice poručio da neće odgovoriti na ovo pitanje.
“Nismo dobili niti jednu informaciju odnosno komentar ili upit od, kako navodite, braniteljske populacije i građana koji bi ukazivali da je verbalni ispad vijećnika Antuna Novoselovića izazvao, opet kako navodite, veliki interes i razne komentare. Jedine komentare koje smo dobili odnosno čuli bili su zgražanje nad takvom retorikom. Stoga ćemo, što se nas tiče, poštedjeti javnost jeftine predizborne predstave i nećemo sudjelovati u njoj.” – stoji u odgovoru Marine Mihovilović Pajkin, stručne suradnice za odnose s javnošću.
Ovaj odgovor, međutim, povlači za sobom pitanje što glasnogovornice, suradnice za odnose s javnošću i šefica Ureda gradonačelnika itd., uhljebljena ekipa, za koje se znalo na koja radna mjesta dolaze i prije raspisivanja javnog natječaja – što rade po cijele dane?!
Da su samo kratko bacile pogled na portale i Facebook stranice portala, mogle su vidjeti da je ova tema pobudila itekakvo zanimanje javnosti, pogotovo branitelja, koji su javno, pod svojim imenom i prezimenom, komentirali da se ne sjećaju da su u svojim redovima imali Božidara Kalmetu?!
Stoga, s obzirom na izostanak odgovora, ostaje na čitateljima da sami zaključe je li Novoselović bio u pravu ili niije po pitanju Kalmetina sudioništva u Domovinskom ratu.

http://www.kalelargainfo.hr/nakon-optuzbi-da-je-lazni-branitelj-kalmeta-nam-odbio-otkriti-ratni-put-zapovjednike-i-suborce/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by Guest 3/11/2015, 10:46

Glup - gluplji 12193710
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by L'âme 3/11/2015, 11:32

Ja mislila Marko i Zoka..nije fora..;)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by crvenkasti 3/11/2015, 11:37

Danas u jutro idem ja proći između dva auta na parkiralištu, ono, ima mjesta.
Kad tamo, svaki ima retrovizor od 30 cm i jedva sam prošao, morao sam na kant.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by mutava baštarda 3/11/2015, 11:38

Eva wrote:"Nikad na ništa neću biti toliko ponosan nego kad sam nosio odoru s kojom sam obilazio Alfe", raspričao se Karamarko.


Kaka mi se :clown
Ma vidi ovog zločinca kako nam ogadi budućeg premijera
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by Guest 3/11/2015, 13:22

maggie13 wrote:Ja mislila Marko i Zoka..nije fora..;)
Je da nije Turčin Marko pička kukavička. Neće taj na megdan Zokiju, nit ima muda, nit pameti a ni jezika. Ludi Zoran bi pod s njime pomeo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup - gluplji Empty Re: Glup - gluplji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum