ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by RayMabus 18/5/2019, 18:01

Bili mi na privatnoj zabavi tu u predgrađu Splita kod nekoga i nestane interneta , i onda nestalo struje , zadnje vijesti koje smo uhvatili je da je netko u Aziji napa sedan kontigenata američke vojske. Kud ćeš šta ćeš čekaj da dođe struja i internet. Ja se zavalija na neki kauč i neka debeljuca do mene pa se zavalila i ona i pribacila nogu priko mene , ugodno njoj ugodno meni nitko se ne miče ne znamo šta se dešava , oče ko bacit bombe sad i tako to. Onda doša neki lik , to valjda njegova kuća , da se vani čudno nešto dešava , da nema nigdi ni struje ni interneta a da svi pričaju o tome da je bija neki napad negdi i da je zabava gotova i da najbolje da se lagano svi pokupimo i kući. I onda ova debeljuca se digla i kaže da je ona autobuson da kako će ona doma , kažen ja imqn ja auto pa ću te ja odbacit. Aj dobro di živi , da živi negdi u Splitu , Plokite il tako nešto , nema problema. Al sad nešto ona nabacuje da ne moramo mi baš u Split. Pita ona mene A di bi ja ? Ja govorin da bi ja najradije u planine. Ona me gleda a ja govorin da je počeja treći svijetski rat pa najbolje otić negdi gori di nema ljudi , parkirat sa strane i čekat jutro da se razdani. I tako ti mi odemo znaš i nađemo tako negdi gori na Klisu il tu negdi gori neki parking i tu parkiramo. Uglavnom meni glava na kraju završila u njenom međunožju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by AlfaOmega 18/5/2019, 18:21

Ja ti budem objasnija zadnju rečenicu. 
Redwolf sve ostalo

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by debotoijusto 18/5/2019, 18:28

sud svita u kombinaciji s nocnom polucijom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by immortal 18/5/2019, 18:51

ti bar nisi imao bliske susrete s Milkom Planinc

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by debotoijusto 18/5/2019, 18:53

mortal wrote:ti bar nisi imao bliske susrete s Milkom Planinc

oli ova debela nije bila milka ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by immortal 18/5/2019, 18:57

debotoijusto wrote:
mortal wrote:ti bar nisi imao bliske susrete s Milkom Planinc

oli ova debela nije bila milka ?
a tko bi ga znao više..
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by Šandor Winnetou 18/5/2019, 19:17

ja sam jednom sanjao da sam dobio na lotu, bio sam siguran da ću i dobiti jack pot ali sad poslje trideset godina od sna postalo mi je malo sumnjivo gaah

_________________
Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by jastreb 18/5/2019, 19:47

Vuxadinare sinuće sloboda već desetljećima sanja o nekom hrvatsko-srpskom ratu. Koji je neizbježan,ali nikako da dođe.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by marcellus 18/5/2019, 19:52

i jesi skinuo junf? Bar u snu.

_________________
Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by RayMabus 18/5/2019, 19:57

marcellus wrote:i jesi skinuo junf? Bar u snu.
Probudio sam se. To san popodne sanjao. Malo san zakunja na kauču.

Poanta priče je da triba kupit šterike ( sviće ). lol!

Prvo nestane internet , pa struja , nemaš nikave informacije , pa ne ideš u gužvu ( grad ) po mraku nego se udaljavaš od naselja dok ne svane zora. :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by vuksadinare 18/5/2019, 20:02

jastreb wrote:Vuxadinare sinuće sloboda već desetljećima sanja o nekom hrvatsko-srpskom ratu. Koji je neizbježan,ali nikako da dođe.
Ovo nisam ja rekao forumski druze...masa realno nikad blize danas nismo blize ratu cak i onom globalnolm..a to znaci i lokalnom :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by jastreb 18/5/2019, 20:04

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Vuxadinare sinuće sloboda već desetljećima sanja o nekom hrvatsko-srpskom ratu. Koji je neizbježan,ali nikako da dođe.
Ovo nisam ja rekao forumski druze...masa realno nikad blize danas nismo blize ratu cak i onom globalnolm..a to znaci i lokalnom :)
Koliko ja znam odnosi od rata pa naovamo nikad nisu bili bolji. Među običnim ljudima.

Evo kod mene masa Srba i Srpkinja iz RS i Srbije.

Odnosi odlični.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by debotoijusto 18/5/2019, 20:06

kolega vjastrebe pozdrav
nasao si novo drustvo i slabo svracas na forum :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by jastreb 18/5/2019, 20:12

debotoijusto wrote:kolega vjastrebe pozdrav
nasao si novo drustvo i slabo svracas na forum :D
Pa naiđem tu i tamo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by IL Risorto 18/5/2019, 20:20

jastreb wrote:
debotoijusto wrote:kolega vjastrebe pozdrav
nasao si novo drustvo i slabo svracas na forum :D
Pa naiđem tu i tamo.
Ja sam se zabrinuo za tebe.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by jastreb 18/5/2019, 20:22

סמאל wrote:
jastreb wrote:
debotoijusto wrote:kolega vjastrebe pozdrav
nasao si novo drustvo i slabo svracas na forum :D
Pa naiđem tu i tamo.
Ja sam se zabrinuo za tebe.
Iz razloga?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by IL Risorto 18/5/2019, 20:28

jastreb wrote:
סמאל wrote:
jastreb wrote:
debotoijusto wrote:kolega vjastrebe pozdrav
nasao si novo drustvo i slabo svracas na forum :D
Pa naiđem tu i tamo.
Ja sam se zabrinuo za tebe.
Iz razloga?
Pa zato što te nema na forumu,pa reko što je s tobom,gdje je nestao onaj borbeni duh koji je pronosio svoje mudrosti za buduća pokoljenja.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by vuksadinare 18/5/2019, 20:32

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Vuxadinare sinuće sloboda već desetljećima sanja o nekom hrvatsko-srpskom ratu. Koji je neizbježan,ali nikako da dođe.
Ovo nisam ja rekao forumski druze...masa realno nikad blize danas nismo blize ratu cak i onom globalnolm..a to znaci i lokalnom :)
Koliko ja znam odnosi od rata pa naovamo nikad nisu bili bolji. Među običnim ljudima.

Evo kod mene masa Srba i Srpkinja iz RS i Srbije.

Odnosi odlični.
Ja otkad znam za tebe ti si okruzen tom masom lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by Noor 18/5/2019, 20:36

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Vuxadinare sinuće sloboda već desetljećima sanja o nekom hrvatsko-srpskom ratu. Koji je neizbježan,ali nikako da dođe.
Ovo nisam ja rekao forumski druze...masa realno nikad blize danas nismo blize ratu cak i onom globalnolm..a to znaci i lokalnom :)
Koliko ja znam odnosi od rata pa naovamo nikad nisu bili bolji. Među običnim ljudima.

Evo kod mene masa Srba i Srpkinja iz RS i Srbije.

Odnosi odlični.
Ja otkad znam za tebe ti si okruzen tom masom lol!
hehe, pa istina, često piše o tome :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by epikur37 18/5/2019, 21:16

RayMabus wrote:Bili mi na privatnoj zabavi tu u predgrađu Splita kod nekoga i nestane interneta , i onda nestalo struje , zadnje vijesti koje smo uhvatili je da je netko u Aziji napa sedan kontigenata američke vojske. Kud ćeš šta ćeš čekaj da dođe struja i internet. Ja se zavalija na neki kauč i neka debeljuca do mene pa se zavalila i ona i pribacila nogu priko mene , ugodno njoj ugodno meni nitko se ne miče ne znamo šta se dešava , oče ko bacit bombe sad i tako to. Onda doša neki lik , to valjda njegova kuća , da se vani čudno nešto dešava , da nema nigdi ni struje ni interneta a da svi pričaju o tome da je bija neki napad negdi i da je zabava gotova i da najbolje da se lagano svi pokupimo i kući. I onda ova debeljuca se digla i kaže da je ona autobuson da kako će ona doma , kažen ja imqn ja auto pa ću te ja odbacit. Aj dobro di živi , da živi negdi u Splitu , Plokite il tako nešto , nema problema. Al sad nešto ona nabacuje da ne moramo mi baš u Split. Pita ona mene A di bi ja ? Ja govorin da bi ja najradije u planine. Ona me gleda a ja govorin da je počeja treći svijetski rat pa najbolje otić negdi gori di nema ljudi , parkirat sa strane i čekat jutro da se razdani. I tako ti mi odemo znaš i nađemo tako negdi gori na Klisu il tu negdi gori neki parking i tu parkiramo. Uglavnom meni glava na kraju završila u njenom međunožju.
:tu

Lijepa storija....samo da ne bude kao onaj filmić Kozjak ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat Empty Re: Sanjao sam da je počeo treći svijetski rat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum