ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mektić Vučiću: Odje*i više i ti. :D

Go down

Mektić Vučiću: Odje*i više i ti. :D Empty Mektić Vučiću: Odje*i više i ti. :D

Post by Hektorović 11/5/2019, 12:38

Nakon što je predsjednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi na vojno-policijskoj paradi "Odbrana slobode" izjavio kako će njegova zemlja čuvati mir i stabilnost tako što će biti spremni da je brane u svakom trenutku, uslijedio je odgovor iz Bosne i Hercegovine.
"Odje*i više i ti i rat", napisao je ministar sigurnost BiH na zvaničnom Twitter nalogu, aludirajući na to da je napaćenim narodima ovdašnjih prostora dosta ratova.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/mektic-odgovorio-na-vucicevu-spremnost-da-brani-srbiju-odje-i-vise-i-ti-i-rat/190510145
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Mektić Vučiću: Odje*i više i ti. :D Empty Re: Mektić Vučiću: Odje*i više i ti. :D

Post by vuksadinare 11/5/2019, 12:44

Ne fermam mektica ali suljo, vusadni sa tim..pa majku mu kreni onda nemoj vise dosadjivat sa tim..'ja cu...ja cu...'...a nista..ispadas smijesan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Mektić Vučiću: Odje*i više i ti. :D Empty Re: Mektić Vučiću: Odje*i više i ti. :D

Post by vuksadinare 11/5/2019, 12:50

Mi smo ovo mi smo ono...pa kreni majku mu...kreni ako imas jaja a nema....od lajanja se nitko ne plasi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Mektić Vučiću: Odje*i više i ti. :D Empty Re: Mektić Vučiću: Odje*i više i ti. :D

Post by AlfaOmega 11/5/2019, 15:23

Gleda sam te srpske tenkove na paradi u Niu. Pa to su sve stari jugoslovenski modeli T-84. Mislija sam da su ti modeli prošli nekakve modernizacije, ali zgleda, nima para. 
Jedini tenk koji je parija moderan na ciloj paradi je bija onaj jedan T-72B3 što su im Rusi posudili za parade.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10213
2015-09-11


Back to top Go down

Mektić Vučiću: Odje*i više i ti. :D Empty Re: Mektić Vučiću: Odje*i više i ti. :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum