ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liga Prvaka 18/19

Page 5 of 35 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ... 35  Next

Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by End 4/5/2019, 09:17

maradona nije niti mogao u barci uspjeti na najvišem nivou i okružen najboljim igračima, messi je u toj konkurenciji već 12 godina daleko iznad svih. tu su jedan ibrahimović i danas coutinho smiješni, zaboravili su ljudi kako se odigra pass jer se ne mogu nositi s pritiskom.
tako bi se to trebalo gledati, a ne da messi nije igrao u drugom klubu ili ligi, smijurija. igra u barci jer je najbolji, a drugi da su dovoljno dobri igrali bi i oni godinama u takvom klubu, ali to je najteže. 

End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by kic 4/5/2019, 09:20


da, njegovo vrijeme će ostati upamćeno kao po tome da je Real osvojio 4 LP, od tog 3 zaredom..

on je ko neki Wilt Chamberlain koji je tek 2 put bio prvak s obzirom na rekorde - premalo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest 4/5/2019, 09:23

End wrote:maradona nije niti mogao u barci uspjeti na najvišem nivou i okružen najboljim igračima, messi je u toj konkurenciji već 12 godina daleko iznad svih. tu su jedan ibrahimović i danas coutinho smiješni, zaboravili su ljudi kako se odigra pass jer se ne mogu nositi s pritiskom.
tako bi se to trebalo gledati, a ne da messi nije igrao u drugom klubu ili ligi, smijurija. igra u barci jer je najbolji, a drugi da su dovoljno dobri igrali bi i oni godinama u takvom klubu, ali to je najteže. 
Čovjek igra u jednom od najboljih klubova, klubu koji je svake godine jedan od favorita za najznačajnije trofeje. Smiješno je pričati:"trebalo bi ga viditi u drugim klubovima" i na taj način umanjivati njegove prezentacije, igre, golove, trofeje i sva postignuća koja ostvaruje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by End 4/5/2019, 09:27

kic wrote:
da, njegovo vrijeme će ostati upamćeno kao po tome da je Real osvojio 4 LP, od tog 3 zaredom..

on je ko neki Wilt Chamberlain koji je tek 2 put bio prvak s obzirom na rekorde - premalo..
messi 10 naslova La Lige, ubij se.
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest 4/5/2019, 09:31

kic wrote:
da, njegovo vrijeme će ostati upamćeno kao po tome da je Real osvojio 4 LP, od tog 3 zaredom..

on je ko neki Wilt Chamberlain koji je tek 2 put bio prvak s obzirom na rekorde - premalo..
:facepalm
Dva puta prvak čega konkretno?
U njegovoj vrijeme on ima puno više trofeja nego Real u isto vrijeme, i ono što Real baš ne veseli to vrijeme još traje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by End 4/5/2019, 09:34

a protiv atletica u finalnoj utakmici sezone koje je odlučivala o naslovu su mu pokrali još jedan naslov, protiv betisa kad je lopta ušla 2 metra u gol još jedan naslov. znači trebalo je biti 12 primera, to nisu bile male greške.
u LP zna se kako je real uzeo te 3 LP u nizu, neregularnim golovima čak u finalu, a za knockout faze da ne pričamo koliko su lopovi drski.
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest 4/5/2019, 10:31

A sudije mu donele 3 lige šmapiona i donele bar 4 naslova primere.

Zato je čmargentini kurtončina od igrača obična. Basketball 

Ali kida hobit ove sezone, mora se priznati da je bez premca ove godine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by End 4/5/2019, 12:23

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 D5rZB2nU8AEmvkK
liverpool is blue
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by darth_vader 4/5/2019, 13:21

kic wrote:
da, njegovo vrijeme će ostati upamćeno kao po tome da je Real osvojio 4 LP, od tog 3 zaredom..

on je ko neki Wilt Chamberlain koji je tek 2 put bio prvak s obzirom na rekorde - premalo..


Admin si. Aj si pobriši ovo...  :_|
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by FRANK 4/5/2019, 13:22

Navijaci najveceg svjetskog kluba Juventusa odali pocast tragicno preminulim igracima gradskog rivala Torina. 
I onda se neke budale cude kad se tvrdi da je Juventus najveci svjetski klub

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by FRANK 4/5/2019, 13:23

jasambrend wrote:
kic wrote:
da, njegovo vrijeme će ostati upamćeno kao po tome da je Real osvojio 4 LP, od tog 3 zaredom..

on je ko neki Wilt Chamberlain koji je tek 2 put bio prvak s obzirom na rekorde - premalo..


Admin si. Aj si pobriši ovo...  :_|
On to vise niti nezna od silnih kuraca koje guta i prima razum mu se pomutio. Strasno sta pederluk moze napravit.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by FRANK 4/5/2019, 13:25

Roland Deschain wrote:Messi je jedan od najboljih, ali volio bih ga vidjet i u nekom drugom klubu, i reprezentaciji. Po tome, Maradona je veći.
Sitit cu se toga kad budes pricao opet bajke o Maldiniju Baresiju Costacurti Donadoniju i ostalim iz one berlusconijeve mafijaske organizacije

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest 4/5/2019, 13:34

PABLO ESCOBAR wrote:Navijaci najveceg svjetskog kluba Juventusa odali pocast tragicno preminulim igracima gradskog rivala Torina. 
I onda se neke budale cude kad se tvrdi da je Juventus najveci svjetski klub
uvijek smo bili gospoda.

i uvijek smo bili iznad nogometa, iznad pojedinca, iznad trenutacnih motiva. Juve je vise od kluba, to je nacin zivota i zato svaki novi dan je i nova utakmica, pobjeda nije vazna ona se jedino racuna. a za slabe uvijek cemo se pobrinut.

forza Juventus

forza torino
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by FRANK 4/5/2019, 13:46

kingkong7 wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Navijaci najveceg svjetskog kluba Juventusa odali pocast tragicno preminulim igracima gradskog rivala Torina. 
I onda se neke budale cude kad se tvrdi da je Juventus najveci svjetski klub
uvijek smo bili gospoda.

i uvijek smo bili iznad nogometa, iznad pojedinca, iznad trenutacnih motiva. Juve je vise od kluba, to je nacin zivota i zato svaki novi dan je i nova utakmica, pobjeda nije vazna ona se jedino racuna. a za slabe uvijek cemo se pobrinut.

forza Juventus

forza torino
Najgospodskiji grad svijeta europe i italije.
Piemontska gospoda. Usporedit plavu krv. Simbol katolicanstva sa bolesnom milanskom pedofilskom marvom je uvreda.
Juve nije samo klub.
Juve je olicenje velicine

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by FRANK 4/5/2019, 13:47

37 naslova vs 18. 
Juve vise nego sinter i ac pekimg zajedno.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by FRANK 4/5/2019, 13:52

Niche napusi se kurca ti i hajduk i milan

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest 4/5/2019, 14:03

jasambrend wrote:
kic wrote:
da, njegovo vrijeme će ostati upamćeno kao po tome da je Real osvojio 4 LP, od tog 3 zaredom..

on je ko neki Wilt Chamberlain koji je tek 2 put bio prvak s obzirom na rekorde - premalo..


Admin si. Aj si pobriši ovo...  :_|
Potpis...
Užas od posta by Kic...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by End 6/5/2019, 09:12

According to the Telegraph tomorrow Mohamed Salah will have a test to evaluate his injuries after the clash with Martin Dubravka and it will be decided if he is available for the second leg of the UEFA Champions League semi-finals. Roberto Firmino and Naby Keita are confirmed casualties

[Cadena SER] According to sources close to Liverpool's team, Mohamed Salah will miss Tuesday’s game against Barça due to a decision taken by the team doctor. The player is 'Emotionally devastated' to miss the game.

Firminho out.
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by End 6/5/2019, 09:19

José Mourinho: "Messi is the God of football. Liverpool was brave in their approach, But the God of football marked the differences in the end. Of course Barça has a good team with phenomenal players, but that one player is absolutely incredible."
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest 6/5/2019, 09:24

End wrote:José Mourinho: "Messi is the God of football. Liverpool was brave in their approach, But the God of football marked the differences in the end. Of course Barça has a good team with phenomenal players, but that one player is absolutely incredible."
Šta mu frend Kike kaže na to?
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by End 6/5/2019, 09:28

fridrih_niche wrote:
End wrote:José Mourinho: "Messi is the God of football. Liverpool was brave in their approach, But the God of football marked the differences in the end. Of course Barça has a good team with phenomenal players, but that one player is absolutely incredible."
Šta mu frend Kike kaže na to?
:8)
Ima utjehu u Allegriju.

Allegri: "Messi has joined Ronaldo on 600 goals & we've got a derby coming, so he's going to want to pull ahead again. He also wants to be top-scorer."

CR's obsession with Messi is unreal, you never hear Messi's teammates talk about surpassing Ronaldo. Shows you who is ahead..  ⭐
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 35 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ... 35  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum