ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U mom srcu nema mjesta za ustaše

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

U mom srcu nema mjesta za ustaše - Page 2 Empty Re: U mom srcu nema mjesta za ustaše

Post by RayMabus 6/5/2019, 15:14

Zorba wrote:Dodo se poturcio nema nis od toga.
Ne tribaju mi Srbi da počnen rat u BiH.

Samo mi triba antiislam u zapadnij Europi da blokira Tursku a meni drži logistiku.

RayMabus

Posts : 176931
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

U mom srcu nema mjesta za ustaše - Page 2 Empty Re: U mom srcu nema mjesta za ustaše

Post by RayMabus 6/5/2019, 15:18

Zorba wrote:Nema logistike otisla u Irsku i Njemacku. U mom srcu nema mjesta za ustaše - Page 2 1f602
Nisan mislija na njih.

AfD u Njemačkoj , FPO u Austriji....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176931
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

U mom srcu nema mjesta za ustaše - Page 2 Empty Re: U mom srcu nema mjesta za ustaše

Post by RayMabus 6/5/2019, 15:21

Zorba wrote:Slabi su oni nemaju nafte...Mogu ih ucjenjivati kako hoce...
A onda ćemo ih još natrpat mujagama.

Poanta priče je da ne mašu Hrvatskoj sa crvenom krpon sa ton Gradinom i pola miliona nejači jer to je onda legitiman vojni cilj u budućem ratu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176931
2014-04-11


Back to top Go down

U mom srcu nema mjesta za ustaše - Page 2 Empty Re: U mom srcu nema mjesta za ustaše

Post by RayMabus 6/5/2019, 15:25

Natrpat ćemo ih mujagama



NAPAO GA AFGANISTANAC 57
Mladić iz BiH preminuo u Njemačkoj nakon što su ga izboli nožem
Klix.ba
prije 32m
51
Foto: Theo Klein/BildMladić iz BiH preminuo u Njemačkoj nakon što su ga izboli nožem
Sedamnaestogodišnji Alen D. iz BiH preminuo je u bolnici u Munchenu nakon što ga je prije dvije sedmice na benzinskoj pumpi napao Afganistanac i nanio mu smrtonosne povrede nožem.
Kako piše njemački Bild, napad se dogodio u petak uoči Uskrsa koji je Alen trebao provesti sa svojim rođacima i prijateljima. Problem je nastao nakon što je su Alen i njegovi prijatelji napravili selfije i snimali se na benzinskoj pumpi u ulici Herzog-Wilhelm-Strasse. Afganistanac Amir U. (20) bio je sa svojim prijateljima. Iznerviran jer se druga grupa muškaraca fotografiše napao je Alena.

Kako se navodi u policijskom izvještaju Afganistanac je udarao Alena skupa sa svojim prijateljima, a potom ga je napao nožem. Od tada je u bijegu, ali je uhapšen danas u Francuskoj.

Ministar unutrašnjih poslova Bavarske Joachim Herrmann kazao je kako je ovo veliki uspjeh.

"Mnogo mi je laknulo zbog hapšenja otpuženika u Francuskoj. Šokantno je da je od posljedica uboda žrtva preminula nakon dvije sedmice. Minhenska policija brzo je identificirala dvojicu osumnjičenih s opsežnim, pedantnim istragama i izdala evropske potjernice za njima. Tužilaštvo teži brzoj izručenju dvojice optuženih. To sada ovisi o francuskom pravosuđu", rekao je Herrmann.

Amir U. je došao u Njemačku 2006. godine i iza sebe ima dosje. Teretio se zbog prodaje droge i napada na policajca. Sa sobom je uvijek vodio istu grupu koja se tereti za razbojništva.

Kako su ranije napisali njemački mediji, Alen je imao mnogo prijatelja i volio je život. Iza njega su ostali roditelji i mlađi brat.

"Išao je u školu i volio je sportove. Imao je cijeli život pred sobom. Sad je mrtav. Bio je dva dana u komi", napisao je novinar portala tz.de.

Alen će biti sahranjen u Bosni, a njegovi prijatelji prikupljaju donacije kako bi se tijelo prebacilo ovdje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176931
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

U mom srcu nema mjesta za ustaše - Page 2 Empty Re: U mom srcu nema mjesta za ustaše

Post by RayMabus 6/5/2019, 15:34

Imaju Putina. Nek se brane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176931
2014-04-11


Back to top Go down

U mom srcu nema mjesta za ustaše - Page 2 Empty Re: U mom srcu nema mjesta za ustaše

Post by Regoč 6/5/2019, 15:36

Ringo10 wrote:Citat

Niko od nas ne želi nikakav sukob. Mi moramo da živimo u miru sa drugima i kažemo da ta monstruozna priča i tvorevina NDH nije bila ni nezavisna ni država, a po broju ubijenih Hrvata nije bila niti hrvatska", kazao je Dodik.


Dodo, kapa do poda, ovakvu obranu Hrvata od strane jednog Srbina odavno nismo čuli.


Naravno ustašoidni imbecili nemaju taj mentalni kapacitet da to shvate. Njihov IQ je ravan IQ Paramecija. 
Uz ispriku paramecijima što ih uspoređujem sa tim ološem i šljamom ustaškim, to je bilo samo figurativna usporedba.
Koliko je Hrvatah pobila ustaška vlast u četiri godine, a koliko je Hrvatah pobila komunistička vlast u prva četiri mjeseca? Kad već komentiraš kao da znaš, reci nam.

_________________
U mom srcu nema mjesta za ustaše - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

U mom srcu nema mjesta za ustaše - Page 2 Empty Re: U mom srcu nema mjesta za ustaše

Post by Ringo10 6/5/2019, 16:02

Regoč wrote:
Ringo10 wrote:Citat

Niko od nas ne želi nikakav sukob. Mi moramo da živimo u miru sa drugima i kažemo da ta monstruozna priča i tvorevina NDH nije bila ni nezavisna ni država, a po broju ubijenih Hrvata nije bila niti hrvatska", kazao je Dodik.


Dodo, kapa do poda, ovakvu obranu Hrvata od strane jednog Srbina odavno nismo čuli.


Naravno ustašoidni imbecili nemaju taj mentalni kapacitet da to shvate. Njihov IQ je ravan IQ Paramecija. 
Uz ispriku paramecijima što ih uspoređujem sa tim ološem i šljamom ustaškim, to je bilo samo figurativna usporedba.
Koliko je Hrvatah pobila ustaška vlast u četiri godine, a koliko je Hrvatah pobila komunistička vlast u prva četiri mjeseca? Kad već komentiraš kao da znaš, reci nam.
Koliko je Hrvata pobila ustaška vlast - ne zanima me .

Koliko je Hrvata pobila komunistička vlast - ne zanima me. 

Kitomir me zaboli.

Ono što me zanima je to da je Hrvatska dobila obnovljenu državnost kroz FNRJ odnosno SFRJ, kroz ZAVNOH i AVNOJ dobila konstitutivni status kao i ostale republike koja podebljana Ustavom 1974, što je poslužilo kao osnov za osamostaljenje, da je konačno dobila cijelu svoju obalu sa Zadrom, Istrom i otocima, Baranju i Međimurje, da je izašla iz rata sa statusom pobjednika umjesto sa statusom nacističkog gubitnika, da je bila među tri najtujecajnije republike u SFRJ u svim domenima, da je nakon rata doživila preporod u svakom smislu, izgradnju, industrijalizaciju i potpuno obrazovanje naroda, ekonomski progres.  Potpunu emacipacija, od političke, nacionalne, preko ekonomske pa do kulturne i sportske. 
Nije sve bilo idealno i bez lomova ali Hrvatska se kroz SFRJ i period socijalističke izgradnje artikulirala kao FAKTOR.

To su jedino važne činjenice a ne to ko je kome više jebao milu majku u razračunavanjima 2. sv rata. To je bitno a Blajburgomaniju, povijesni revizionizam i kuknjavu za ustašama kojoj kraja nema, sve to možete nabiti sebi u guzicu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21599
2015-09-24


Back to top Go down

U mom srcu nema mjesta za ustaše - Page 2 Empty Re: U mom srcu nema mjesta za ustaše

Post by Hektorović 6/5/2019, 16:05

Ringo10 wrote:Citat

Niko od nas ne želi nikakav sukob. Mi moramo da živimo u miru sa drugima i kažemo da ta monstruozna priča i tvorevina NDH nije bila ni nezavisna ni država, a po broju ubijenih Hrvata nije bila niti hrvatska", kazao je Dodik.


Dodo, kapa do poda, ovakvu obranu Hrvata od strane jednog Srbina odavno nismo čuli.


Naravno ustašoidni imbecili nemaju taj mentalni kapacitet da to shvate. Njihov IQ je ravan IQ Paramecija. 
Uz ispriku paramecijima što ih uspoređujem sa tim ološem i šljamom ustaškim, to je bilo samo figurativna usporedba.


Pa zato su politički i nesposobni...

Mislim jedino ih mogu nečiji tuđu tenkovi postaviti na vlast u HR.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

U mom srcu nema mjesta za ustaše - Page 2 Empty Re: U mom srcu nema mjesta za ustaše

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum