ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by RayMabus Sun 5 May - 21:58

Podrška od 2,2 % a izborni prag u Danskoj je 2%

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2083282

17.5.2019

https://en.m.wikipedia.org/wiki/2015_Danish_general_election

S obzirom da je onom pajdi nikidan na Sri Lanki ubilo troje djece....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by immortal Sun 5 May - 22:36

super

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by RayMabus Sun 5 May - 22:46

Ima zanimljiv politički program. ....kao da je kopirao scientološko optimalno rješenje koje glasi optimalno rješenje je ono koje je najbolje za većinu ljudi.

Prvi put vidim ovakvu političku partiju :

Otvori glavni izbornik
Wikipedija Traži
Utilitarizam
Čitajte na drugim jezicima

Prati ovu stranicu
Uredi
Utilitarizam (lat. utilis, koristan) je pravac u etici koji polazi od pretpostavke da je etički ispravno ono djelovanje koje povećava ukupnu sreću u svijetu, tj. promiče opće dobro. Pojam je u filozofiju 1781. godine uveo engleski filozof, i sam zastupnik utilitarizma, Jeremy Bentham (1748. – 1832.). Britanski filozof John Stuart Mill (1806. – 1873.) drugi je veliki zastupnik utilitarizma.

Utilitarizam predstavlja ne samo etičku, nego i pravnu, socijalnu, ekonomsku i psihološku teoriju koja u ponašanju ljudi kao vrhunsku vrijednost ističe vladavinu načela korisnosti. Korist treba biti osnovno načelo i kriterij čovjekova djelovanja. Polazeći od utilitarističkog kriterija, odluke se donose isključivo ovisno o tomu imaju li ili nemaju pozitivne posljedice. Pokušava se postići najveća moguća dobit za najveći broj ljudi (ali ne nužno samo ljudi).

Utilitarizam je najčešće korišteni kriterij u poslovnim organizacijama, i u skladu je s ciljevima efikasnosti, produktivnosti i visokog profita.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by Guest Sun 5 May - 22:50

RayMabus wrote:Ima zanimljiv politički program. ....kao da je kopirao scientološko optimalno rješenje koje glasi optimalno rješenje je ono koje je najbolje za većinu ljudi.

Prvi put vidim ovakvu političku partiju :

Otvori glavni izbornik
Wikipedija Traži
Utilitarizam
Čitajte na drugim jezicima

Prati ovu stranicu
Uredi
Utilitarizam (lat. utilis, koristan) je pravac u etici koji polazi od pretpostavke da je etički ispravno ono djelovanje koje povećava ukupnu sreću u svijetu, tj. promiče opće dobro. Pojam je u filozofiju 1781. godine uveo engleski filozof, i sam zastupnik utilitarizma, Jeremy Bentham (1748. – 1832.). Britanski filozof John Stuart Mill (1806. – 1873.) drugi je veliki zastupnik utilitarizma.

Utilitarizam predstavlja ne samo etičku, nego i pravnu, socijalnu, ekonomsku i psihološku teoriju koja u ponašanju ljudi kao vrhunsku vrijednost ističe vladavinu načela korisnosti. Korist treba biti osnovno načelo i kriterij čovjekova djelovanja. Polazeći od utilitarističkog kriterija, odluke se donose isključivo ovisno o tomu imaju li ili nemaju pozitivne posljedice. Pokušava se postići najveća moguća dobit za najveći broj ljudi (ali ne nužno samo ljudi).

Utilitarizam je najčešće korišteni kriterij u poslovnim organizacijama, i u skladu je s ciljevima efikasnosti, produktivnosti i visokog profita.

Longi onda si ti potpuno beskoristan..niti zene,niti diteta,niti posla da radis... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by RayMabus Sun 5 May - 22:55

Muškarac može i kasnije napravit dicu. Šta ću uzimat nekom posal kad iman za sebe a neman djece.

Uostalom znanje je moć. Da nema mene ne bi dobili podatke iz budućnosti.

Ovaj Danac koristi scientološku filozofiju optimalnog rješenja koju je on preoblikovao u : Najbolje dobro za najveći broj Danaca ....a muslimani su štetočine i zato ih sve izbacimo.

Sviđa mi se kako lik razmišlja. Dobar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by Leviathan2 Sun 5 May - 22:57

danska i desnica LOL

_________________
Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by RayMabus Sun 5 May - 23:01

Leviathan2 wrote:danska i desnica LOL
To su nam saveznici. Priča san o tome već na forumu. Mali narod s malo životnog prostora , prije će puknit nego Šveđani a ispod je Njemačka.

Kad se Danska zatvori Merkel ostaje zadnja kojoj će kozojebi doć na sjever.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by RayMabus Sun 5 May - 23:05

PD

P = potencijalna vrijednost

D = dinamike

Označava vrijednost pojedinca u društvu

Moj PD je visok unatoč tome šta sam samac , pomažem ocu , sestri evo sad rodici koja je trudna pa će dobit dvosobni stan za relativno male pare.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by immortal Sun 5 May - 23:06

RayMabus wrote:PD

P = potencijalna vrijednost

D = dinamike

Označava vrijednost pojedinca u društvu

Moj PD je visok unatoč tome šta sam samac , pomažem ocu , sestri evo sad rodici koja je trudna pa će dobit dvosobni stan za relativno male pare.

ma daj.. i sve na sjedeć
ili je to samo iluzija o PD-u
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by RayMabus Sun 5 May - 23:08

Islam nije PD , di god dođu sranja rade.

Vidin da lik priko YouTube radi , glasači su mu mlada pooulacija.

Optimalno rješenje.

Nacional utilitarizam.

Islam raus.

Svi muslimani vanka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by RayMabus Sun 5 May - 23:10

mortal wrote:
RayMabus wrote:PD

P = potencijalna vrijednost

D = dinamike

Označava vrijednost pojedinca u društvu

Moj PD je visok unatoč tome šta sam samac , pomažem ocu , sestri evo sad rodici koja je trudna pa će dobit dvosobni stan za relativno male pare.

ma daj.. i sve na sjedeć
ili je to samo iluzija o PD-u
Nije pa ja ti dan kad iman , sad ću rodici dat tisuću kuna kao poklon za pir , da san jednom i tri tisuće kuna žene s troje male dice u Županji da sobu dograde.

Kriminalci ti nisu PD a ovako neki ko ja ipak jesu , doduše ne puno al društvo ima neke koristi od mene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by immortal Sun 5 May - 23:11

RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:PD

P = potencijalna vrijednost

D = dinamike

Označava vrijednost pojedinca u društvu

Moj PD je visok unatoč tome šta sam samac , pomažem ocu , sestri evo sad rodici koja je trudna pa će dobit dvosobni stan za relativno male pare.

ma daj.. i sve na sjedeć
ili je to samo iluzija o PD-u
Nije pa ja ti dan kad iman , sad ću rodici dat tisuću kuna kao poklon za pir , da san jednom i tri tisuće kuna žene s troje male dice u Županji da sobu dograde.

Kriminalci ti nisu PD a ovako neki ko ja ipak jesu , doduše ne puno al društvo ima neke koristi od mene.
:chiefi  haug
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by RayMabus Sun 5 May - 23:18

On će prić izborni prag od 2% u Danskoj jer mu ankete daju 2,5% do 3,9% glasova.Glasači su mu mladi ljudi dakle budućnost zagarantirana.

Nacional utilitarizam

Islam radi sranja = islam nije dio optimalnog rješenja = izbacimo sve muslimane iz društva

Moć jednostavnosti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by immortal Sun 5 May - 23:23

RayMabus wrote:On će prić izborni prag od 2% u Danskoj jer mu ankete daju 2,5% do 3,9% glasova.Glasači su mu mladi ljudi dakle budućnost zagarantirana.

Nacional utilitarizam

Islam radi sranja = islam nije dio optimalnog rješenja = izbacimo sve muslimane iz društva

Moć jednostavnosti
još malo će rat
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by RayMabus Sun 5 May - 23:24

Neće još al kroz pet do sedam godina oće 100%
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by RayMabus Sun 5 May - 23:30

Još je Merkel na vlasti. Kad ona ode onda pad kršćanstva u Njemačkoj. Par godina zbunjoze i onda će puknit.

Fašisti su bili ubojiti jer su vjerovali da stvaraju bolji svijet. Zato je nacional utilitarizam novi fašizam. Islam nije dio optimalnog rješenja , samo sranja od njega dakle kad čišćenje počne oni to šta će napravit ne smatraju lošim nego smatraju da rade bolji svijet.

Bit će krvi do kolina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by RayMabus Sun 5 May - 23:36

Desničari su postali dio vlade u Estoniji

https://www.advance.hr/vijesti/problematicna-politicka-situacija-u-estoniji-premijer-ratas-obecao-je-da-nece-zvati-ekre-ultra-nacionaliste-u-vladu-sad-ih-ipak-zove-no-kako-ce-uskladiti-stavove-prema-rusiji/

Antiislam

Sad Danci neka se zatvore i Njemačka je u sendviču između Danske i Austrije

Nacional utilitarizam

Kad krenemo praši će se po Evropi za njima
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by RayMabus Sun 5 May - 23:47

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane 2019-05-04T154556Z_769498953_RC15E60EDB20_RTRMADP_3_SRI-LANKA-BLASTS-DENMARK
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/potresne-fotografije-pokopano-troje-djece-danskog-milijardera-koja-su-ubijena-na-sri-lanki-na-sprovod-dosli-premijer-i-clanovi-kraljevske-obitelji/8822888/?&utm_campaign=Partners&utm_medium=Widget&utm_source=slobodnadalmacija.hr

Danska u šoku
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane Empty Re: Na danske izbore izlazi desničarska stranka koja želi deportirati muslimane

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum