ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uskrs

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by veber Sun 28 Apr - 19:21

dzango wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:sretan Uskrs Pravoslavnim vjernicima.. :wine
Nije pravoslavnim vjernicima, nego po julijanskom kalendaru, liepo sam navel u podnaslovu. Danas slave i grkokatolici, a grčki pravoslavci su proslavili prošli tjedan. Ili ti čestitaš samo svojim bosanskim Srbima?
Nije po julijanskom kalendaru već pravoslavni. Grci danas slave Uskrs, isto kao i ostali pravoslavci.
svi slavite po cezarovom, sve ali ne i uskrse jer se uskrs računa nekako od nečeg pa se poklopi uskrs katolik, pravoslavac i islamske "braće"
onda svi to odslavimo, pohitamo si bombe i odemo na prvomajski grah u maksimiru.

svi nekaj gladuju, tuguju, cvile.

ja se jednom za korizmu odrekao žene. jebga, ona se nije mene.

tako da ta korizmena odricanja su vrlo subjektivna.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by Guest Sun 28 Apr - 19:22

Uskrs - Page 3 H88052331
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by dzango Sun 28 Apr - 19:29

veber wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:sretan Uskrs Pravoslavnim vjernicima.. :wine
Nije pravoslavnim vjernicima, nego po julijanskom kalendaru, liepo sam navel u podnaslovu. Danas slave i grkokatolici, a grčki pravoslavci su proslavili prošli tjedan. Ili ti čestitaš samo svojim bosanskim Srbima?
Nije po julijanskom kalendaru već pravoslavni. Grci danas slave Uskrs, isto kao i ostali pravoslavci.
svi slavite po cezarovom, sve ali ne i uskrse jer se uskrs računa nekako od nečeg pa se poklopi uskrs katolik, pravoslavac i islamske "braće"
onda svi to odslavimo, pohitamo si bombe i odemo na prvomajski grah u maksimiru.

svi nekaj gladuju, tuguju, cvile.

ja se jednom za korizmu odrekao žene. jebga, ona se nije mene.

tako da ta korizmena odricanja su vrlo subjektivna.
Kakav bre Uskrs islamske braće jebote? Nikada nisam išao na taj uranak. Uranim im đoku ako je neradan dam i mogu da kuntam a onda u krevetu da pijem kafu do 12.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by veber Sun 28 Apr - 19:44

dzango wrote:

Kakav bre Uskrs islamske braće jebote? Nikada nisam išao na taj uranak. Uranim im đoku ako je neradan dam i mogu da kuntam a onda u krevetu da pijem kafu do 12.
pa jebem ove ekumene, svi se grlimo i te spike.

ne znam možda i mujkote slave vaskrs.

u njemačkoj ziher, ni uskrsnica im nije strana.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by dzango Sun 28 Apr - 19:58

veber wrote:
dzango wrote:

Kakav bre Uskrs islamske braće jebote? Nikada nisam išao na taj uranak. Uranim im đoku ako je neradan dam i mogu da kuntam a onda u krevetu da pijem kafu do 12.
pa jebem ove ekumene, svi se grlimo i te spike.

ne znam možda i mujkote slave vaskrs.

u njemačkoj ziher, ni uskrsnica im nije strana.
Šta fali da ljudi čestitaju praznik? Ja na primer mnogo volim da se grlim i stišćem sa Megi i Kajom.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by veber Sun 28 Apr - 20:06

dzango wrote:
veber wrote:
dzango wrote:

Kakav bre Uskrs islamske braće jebote? Nikada nisam išao na taj uranak. Uranim im đoku ako je neradan dam i mogu da kuntam a onda u krevetu da pijem kafu do 12.
pa jebem ove ekumene, svi se grlimo i te spike.

ne znam možda i mujkote slave vaskrs.

u njemačkoj ziher, ni uskrsnica im nije strana.
Šta fali da ljudi čestitaju praznik? Ja na primer mnogo volim da se grlim i stišćem sa Megi i Kajom.
dobro. i ja.
ni norka mi nije strana

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by Guest Sun 28 Apr - 20:44

Jebo vas Tito obadvojicu::))
Cuj ovog srbina ..prepolovi prase i janje pa ga zasiju i napune kobasicama i na razanj..iskreno prvi puta cujem za tako nesto...malo je perverzno zato je valjda srpski..Ja volim kotlovinu na moj nacin..sirim zagorsko moslavacku gastronomsku kulturu po zapadu..Kad to probaj popizde od zadovoljstva..jos kad stavim iz vlastitog vrta ve zacine...onda me jebu cijelu godinu...Kada cemo opet...mrsh picka vam materina dzabalebaroshka...:::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by veber Sun 28 Apr - 20:48

pustilo te s psihijatrije ili se samo tako kličeš?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by Guest Sun 28 Apr - 20:58

Papagaj..vec si to sto puta napisao i drugima..Imas li ti imalo kreativnosti u sebi..imas vidim..ali samo kad trachash druge..Kliknem ti ako imas sto u obitelji da je starije od 18...da me ne bi optuzivao za pedofiliju...mrsh volksdojcersko smece::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by veber Sun 28 Apr - 21:00

frka wrote:Papagaj..vec si to sto puta napisao i drugima..Imas li ti imalo kreativnosti u sebi..imas vidim..ali samo kad trachash druge..Kliknem ti ako imas sto u obitelji da je starije od 18...da me ne bi optuzivao za pedofiliju...mrsh volksdojcersko smece::)))
ono, jel ti dobro?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by Guest Sun 28 Apr - 21:01

Jebo te ..Hrvatska je psihijatrija na otvorenom,,,ono sto je bilo normalno davno je otishlo iz te boleshtne..Ti si sad otkrio svoju pradomovinu..A ja sam po njoj pisho i srao davne 1990..i tamo ne bi zivio za milijune jurica..Cek malo,,,,vidjet cesh tko su ti tvoji schwabe..Samo strpljivo dok nauchish nemachki::::))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by Guest Sun 28 Apr - 21:12

by veber Today at 17:00

ono, jel ti dobro?
===============================
Meni ovdje i predobro..ne kukomachim ko ti...nishta ne radim..bondovi mi donose lovu..a meni to nista ne znachi...pred kucom pet mercedesa..Sa jednom starom kantom neki dan napravio 2000 km.1991W126 350SDL ..jebga nema se para a banka mi neda kredu zato cesh ti uzet M5 malo na lizing malo na pushing svoga gazde.Moja preporuka obavezno da kupis onog M5...i da se usrecish....hahhahahahahahahhahahahahah...jebem ti sunce ludih ljudi..marketing im sjebe mozak...a dobro inzernjecino...i ti cesh biti jedan od levata koji svoj libido transverira kroz hrpu zeljeza..odi popi jos koju biru sa kornom kao sto vecina scwaba radi da bi ih prije uhvatilo jer zaspat ne mogu na samu pomisao da sutra moraju rajbat:::))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by Regoč Mon 29 Apr - 5:47

veber wrote:
Regoč wrote:Ne skrnavi mi temu!
pa branim tvoju temu.
Išlo je Svetku.

_________________
Uskrs - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by Guest Mon 29 Apr - 18:31



https://twitter.com/Czakal/status/1122924864065679360


Ustaše jučer u Italiji napale pravoslavne vjernike za vrijeme proslave Uskrsa

na kraju isječka vide se počinitelji kako leže vezani na podu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uskrs - Page 3 Empty Re: Uskrs

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum