ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rip niska gluperdo

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Rip niska gluperdo - Page 2 Empty Re: Rip niska gluperdo

Post by Guest 8/6/2019, 16:44

Serbia Strong wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Serbia Strong wrote:Zamisli, smeješ se ljudima-a nisi ništa bolji od njih... lol!

Zaista si jadan. :facepalm
:rofl
Ajde Tupko ofr ne pizdi bez veze.
Federer je nedavno igrao 2 meča u istom danu, i oba dobio, nakon toga predao (nije čudno jer ipak čovjek ima 37 godina) pa nitko s njegove strane nije o tome pisao niti se žalio.
A vi tamo klošari (uključujući vaše medije) stalno kmečite na najjače kako Đokoviću smeštaju, kako ovo, kako ono. Čim nekad protivnik ima jedan dan duže odmora, evo njih. Pa jebote, ono. Radi se o tenisu di je sudac i di su suci (od kad se uvela video tehnologija) zanemarivi. Također kad je pitanje raspored odigravanja. Nead upadneš u malo bolji, nekad malo lošiji. I naravno da se tu smijem, jer ste smiješni do bola. Uključujući tebe.  Basketball


А evo, ja se tebi smejem već 9 godina (a kmečiš već 15 godina verovatno)

Basketball
Smejiš se jer si glup...  Basketball lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Rip niska gluperdo - Page 2 Empty Re: Rip niska gluperdo

Post by Guest 8/6/2019, 16:45

Andreas Goldberger wrote:
Serbia Strong wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Serbia Strong wrote:Zamisli, smeješ se ljudima-a nisi ništa bolji od njih... lol!

Zaista si jadan. :facepalm
:rofl
Ajde Tupko ofr ne pizdi bez veze.
Federer je nedavno igrao 2 meča u istom danu, i oba dobio, nakon toga predao (nije čudno jer ipak čovjek ima 37 godina) pa nitko s njegove strane nije o tome pisao niti se žalio.
A vi tamo klošari (uključujući vaše medije) stalno kmečite na najjače kako Đokoviću smeštaju, kako ovo, kako ono. Čim nekad protivnik ima jedan dan duže odmora, evo njih. Pa jebote, ono. Radi se o tenisu di je sudac i di su suci (od kad se uvela video tehnologija) zanemarivi. Također kad je pitanje raspored odigravanja. Nead upadneš u malo bolji, nekad malo lošiji. I naravno da se tu smijem, jer ste smiješni do bola. Uključujući tebe.  Basketball


А evo, ja se tebi smejem već 9 godina (a kmečiš već 15 godina verovatno)

Basketball
Smejiš se jer si glup...  Basketball lol!


Ok brt lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rip niska gluperdo - Page 2 Empty Re: Rip niska gluperdo

Post by End 8/6/2019, 17:01

koji debil ova srpska nakaza  :rasta
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Rip niska gluperdo - Page 2 Empty Re: Rip niska gluperdo

Post by Guest 9/6/2019, 00:09

''Ne znam što da vam kažem. Kakva je taktika u ovakvim uvjetima, pogotovo jučer. To je bilo čisto preživljavanje, ubaciti jednu lopticu više od protivnika i pronaći način za dobiti poen. Ovi uvjeti… Ne znam jesam li ovako nešto doživio ikad u životu. Možda samo jednom, protiv Davida Ferrera u polufinalu US Opena 2012.", rekao je Novak pa je objasnio što se tada desilo:

"Tad sam izgubio jedan set i onda su prekinuli meč i odložili ga za sutradan. Ovi uvjeti su stvarno... Ovako nešto na zemlji nisam doživio nikada. Opet, čestitke Thiemu koji je uspio ostati psihički snažan, tvrd, stabilan kada je bilo potrebno. Posljednji gem imao sam nekoliko prednosti i 30:15, a onda sam izgubio meč. Ubacivao sam sve prve servise, on je nekako vraćao sve dubokim spinom i rotacijom i izbacivao me potpuno s terena. S te strane s koje je on igrao posljednji gem, barem je tri puta lakše nego s druge. Ako ste primijetili, 90 posto brejkova se dogodilo kad je igrač bio na toj strani. Tako da mu je bilo puno lakše igrati na toj strani", rekao je Đoković pa je zaključio:

''Razočaran sam. Šteta. Sve što sam rekao o uvjetima, rekao sam, dovoljno je, jer će mi sad vjerojatno predbaciti na leđa zašto sam rekao ovo ili ono. To mi se stalno u karijeri događa, tako da je bolje da ovdje završim.''

:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl Hahahahahaha...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rip niska gluperdo - Page 2 Empty Re: Rip niska gluperdo

Post by End 9/6/2019, 09:44

gubitnik i luzer
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Rip niska gluperdo - Page 2 Empty Re: Rip niska gluperdo

Post by Guest 9/6/2019, 10:53

Ovaj Nole je teška placipicka...
Znaci, njemu je teze bilo igrat na jednoj strani terena...
A Thiem nije isto igra na toj strani terena?
Lol, ruganje sa zdravim razumom ka i u GNK-ove vrhuske...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rip niska gluperdo - Page 2 Empty Re: Rip niska gluperdo

Post by Guest 9/6/2019, 10:55

fridrih_niche wrote:Ovaj Nole je teška placipicka...
Znaci, njemu je teze bilo igrat na jednoj strani terena...
A Thiem nije isto igra na toj strani terena?
Lol, ruganje sa zdravim razumom ka i u GNK-ove vrhuske...
:D
Nek mu drugi put daju da igra sam na jednoj strani,koju sam odabere. Da vidimo koji će novi alibi izmisliti...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rip niska gluperdo - Page 2 Empty Re: Rip niska gluperdo

Post by Guest 9/6/2019, 14:06

Andreas Goldberger wrote:
fridrih_niche wrote:Ovaj Nole je teška placipicka...
Znaci, njemu je teze bilo igrat na jednoj strani terena...
A Thiem nije isto igra na toj strani terena?
Lol, ruganje sa zdravim razumom ka i u GNK-ove vrhuske...
:D
Nek mu drugi put daju da igra sam na jednoj strani,koju sam odabere. Da vidimo koji će novi alibi izmisliti...  lol!

http://www.b92.net/sport/rolandgarros2019/vesti.php?nav_id=1552551

Morate vas dvojica ispasti glupi, pa to ti je... Basketball 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rip niska gluperdo - Page 2 Empty Re: Rip niska gluperdo

Post by Guest 9/6/2019, 23:54

:rofl 
Čovjek je samo rekao da je imao sreće, da je moglo završiti drugačije što je istina. Thiem je dobar tenisač i normalna osoba, da je drugačije završilo siguran sam da ne bi krivio kišu, stranu terena i da ne bi pričao da mu smeštaju...  Basketball lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rip niska gluperdo - Page 2 Empty Re: Rip niska gluperdo

Post by Guest 10/6/2019, 00:27

Andreas Goldberger wrote::rofl 
Čovjek je samo rekao da je imao sreće, da je moglo završiti drugačije što je istina. Thiem je dobar tenisač i normalna osoba, da je drugačije završilo siguran sam da ne bi krivio kišu, stranu terena i da ne bi pričao da mu smeštaju...  Basketball lol!


Samo debil poput tebe može zaključiti da je novak okrivio kišu. Ali dobro, ne čudi s obzirom da si glup u fulu... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rip niska gluperdo - Page 2 Empty Re: Rip niska gluperdo

Post by Guest 10/6/2019, 00:34

:rofl hahaha
Tupko ofr, ajde zamoli nekog da ti pročita što je sve pričao i kako je tražio alibi za poraz. Čestitaj protivniku i ideš dalje,ali ne čestitka,a onda "ali" trabunjanja gluposti gdje traži alibi za poraz. Pičkica bio i ostao, kao i ti. Samo ti si još i glup ko stup...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rip niska gluperdo - Page 2 Empty Re: Rip niska gluperdo

Post by End 10/6/2019, 07:49

šamaranje niške ciganije se nastavlja... :popcorn
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Rip niska gluperdo - Page 2 Empty Re: Rip niska gluperdo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum