ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 20:23

Noor wrote:Prvo sam pomislila...super fotke :P
Onda procitala :))

Pa je, zahtjevan motiv
Je, oni koji nisu nadareni za kist fotkaju.  :P

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 20:24

violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:Ne znam, ti si jebeni thinker. Pojasni ti to nama, kic filozofima i strsljenovima.

ma neznam, da znam odgovor ne bi postavio pitanje. činjenica je da ste planuli čim sam počeo kritizirati filozofiju i filozofe. zašto? nemam pojma. ponašate se nabrijano ko da sam vam srušio i zapalio kuće.

Ma jasno. Ti si se samo pojavio, petom izdubio rupu u zemlji jer ti je bilo strasno neugodno u drustvu krvolocne raje, zatreptao si okicama, sitnim glasom najpristojnije priupitao nesto, a onda su svi krenuli drvljem i kamenjem na tebe. Uopce nisi dosao nadrkan, cekajuci tko ce ti kontrirat' da bi mogao krenuti s pljuvacinom! Pritom ti uopce nije bilo bitno koga ces sve time ishrackat'. Jebem li ti sunce bezobrazno!

Hajd' ti sad fino opet o lopocima, uzdisi, mirisi i glumataj.

Meni je dosta ovog performansa. .!.
:^0
Al ga ispizdeka na brzaka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 20:50

violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:Ne znam, ti si jebeni thinker. Pojasni ti to nama, kic filozofima i strsljenovima.

ma neznam, da znam odgovor ne bi postavio pitanje. činjenica je da ste planuli čim sam počeo kritizirati filozofiju i filozofe. zašto? nemam pojma. ponašate se nabrijano ko da sam vam srušio i zapalio kuće.

Ma jasno. Ti si se samo pojavio, petom izdubio rupu u zemlji jer ti je bilo strasno neugodno u drustvu krvolocne raje, zatreptao si okicama, sitnim glasom najpristojnije priupitao nesto, a onda su svi krenuli drvljem i kamenjem na tebe. Uopce nisi dosao nadrkan, cekajuci tko ce ti kontrirat' da bi mogao krenuti s pljuvacinom! Pritom ti uopce nije bilo bitno koga ces sve time ishrackat'. Jebem li ti sunce bezobrazno!

Hajd' ti sad fino opet o lopocima, uzdisi, mirisi i glumataj.

Meni je dosta ovog performansa. .!.

je, ti si proročica a i ostali su proroci vidovnjaci štagod to značilo pa znate unaprijed kako ću se ponašati. tipično snobovsko rezoniranje koje je lijepo opisao onaj filozof u mom prijašnjem postu:

What is a snob? According to Alain de Botton, a snob is anybody who takes a small part of you, and uses that to complete a vision of who you are.

to vi radite. na osnovu mog načina pisanja vi ste sve ostalo što neznate nadogradili u vašim glavama pa tako po vama ako netko piše tako i tako onda je sigurno takav i takav.

sad mi je što se tiče hrvatske puno toga jasnije postoje stvari koje se pod nikakvim okolnostima nesmiju dirati i dovoditi u pitanje a kamoli sumnjati i kritizirati.

nije to nikakav performans nego filozofija onakva kakvu vi obožavate koja usput nije nastala u staroj Grčkoj nego u Egiptu nekoliko milenija prije grka koji gle čuda svi su odreda bili u Egiptu i učili od egipatskih pa i astrologiju između ostalih stvari.

htio sam razgovorom doći do toga ali mi viste dopustili, uvrijedili ste se kao da sam vas napao vas osobno kao da sam vam pljunuo u sveti filozofski gral.

"
The ancient priests of Egypt claimed that their gods were worshipped even by barbarians. Their cult had indeed spread to Chaldea, to almost all the countries of Asia, and even today distinct traces of it can be found in religious ceremonies in India. They saw Osiris, Isis, Horus, Hermes and Anubis as celestial souls who had generously given up supreme bliss, taken on human form and accepted all the misery of our condition in order to converse with us, teach us the nature of justice and injustice, bring us the sciences and the arts, give us laws and make us wiser and less unhappy. The priests said they were the descendents of these immortal beings, and the heirs of their divine spirit. An excellent doctrine to give to the people; once there was no superstitious form of worship whose ministers did not make claims of this kind; sometimes they united sovereignty with priesthood. They were distributed into different classes, devoted to different tasks, and distinguished by special signs. They had given up all manual and profane occupations. They walked without cease among the imitations of the gods with a composed gait, an austere air, an upright countenance and their hands closed beneath their clothes. One of their main tasks was to exhort the people to keep an inviolable attachment to the customs of the country, and they had a relatively large interest in fulfilling this priestly duty. They observed the skies at night; they purified themselves during the day. They celebrated an office that consisted in singing several hymns in the morning, afternoon and evening. They filled up the rest of the time with the study of arithmetic, geometry and experimental physics (περὶ τὴν ἐμπειρίαν). Their clothes were clean and modest, and made of linen. Their shoes were plaited bulrushes. They practiced circumcision. They shaved all of their body. They washed in cold water three times a day. They drank little wine. They went without bread in times of purification, or mixed it with hyssop. Oil and fish were strictly forbidden to them. They did not even dare sow beans.

This is the order and the progress of one of their processions. The bards came first, holding symbols of the musical art in their hands. The bards were particularly well-versed in the two books of Mercury, which contained the hymns of the gods and the maxims of the kings.

They were followed by the astrologers, carrying the palm and the sun-dial, the two symbols of judicial astrology. They were knowledgeable in the four books of Mercury devoted to the movements of the stars, their light, their rising and setting, the conjunctions and the oppositions of the moon and the sun.

After the astrologers came the scribes of sacred things, with a feather on their heads, and a writing case, inkwell and bulrush in their hands. They had knowledge of hieroglyphs, cosmology, geography, the course of the sun, the moon and the other planets, the topography of Egypt and consecrated places, measurements and a few other subjects relative to politics and religion.

After the astrologers came those that were called the stolites , with the symbols of justice and libation cups. They were not unfamiliar with everything related to the choice of sacrificial victims, the discipline of the temples, the divine cult, the ceremonies of religion, sacrifices, first premises, hymns, prayers, festivals, public ceremonies and other subjects that made up the ten books of Mercury.

The prophets brought up the rear of the procession. They were bare-chested; they bore on their uncovered chests the hydria, who watched over the sacred bread that accompanied them. The prophets were initiated in everything related to the nature of the gods and to the spirit of the laws; they presided over the distribution of tax revenues; the priestly books, which contained their knowledge, were ten in number.

All Egyptian wisdom was contained in 42 volumes, of which the last six, for the use of the pastophores, dealt with anatomy, medicine, illnesses, remedies, instruments, eyes and women. These books were kept in the temples, in places that were only accessible to the priestly elders. Only natives of the country were initiated, and they were put through long tests beforehand. If the recommendation of a sovereign obliged a foreigner to be admitted to the seminary, nothing was spared to repel him. A neophyte was first taught epistolography or the form and value of ordinary characters. From there he passed to knowledge of holy scripture or the science of the priesthood, and his lessons in theology were completed by the treaties on hieroglyphs or the lapidary style, which was divided into literal, symbolic, imitative and allegorical characters."

ako ti se čita evo ti link:

https://quod.lib.umich.edu/d/did/did2222.0000.854/--egyptian-philosophy?rgn=main;view=fulltext


Last edited by Gnječ on 24/4/2019, 20:53; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 20:53

ee,Gnječo,ne znas ti ,koliko Rvacka ima akademika..ihuuuu..!!! Pamet prsti na sve strane,a kopirke se pushe,od prevelika posla kopiranja tudjih doktorskih disertacija...
Dish dirati u to gnjezdo..??? lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 20:57

pismejker wrote:ee,Gnječo,ne znas ti ,koliko Rvacka ima akademika..ihuuuu..!!! Pamet prsti na sve strane,a kopirke se pushe,od prevelika posla kopiranja tudjih doktorskih disertacija...
Dish dirati u to gnjezdo..??? lol! lol! lol!

rvacka ima 10 milijuna akademika otprilike više da manje ne. zato nam i je tako kako je. nedajbože dirati u taj osinjak filozofa i akademika zvanog RH. pojedu te odmah nema te više ne postojiš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 21:05

Gnječ wrote:
pismejker wrote:ee,Gnječo,ne znas ti ,koliko Rvacka ima akademika..ihuuuu..!!! Pamet prsti na sve strane,a kopirke se pushe,od prevelika posla kopiranja tudjih doktorskih disertacija...
Dish dirati u to gnjezdo..??? lol! lol! lol!

rvacka ima 10 milijuna akademika otprilike više da manje ne. zato nam i je tako kako je. nedajbože dirati u taj osinjak filozofa i akademika zvanog RH. pojedu te odmah nema te više ne postojiš.
Evo ti jedan autenticni rvacki lopov..pred sam dR je pokupio 30% love za izgradnju srednje skole i otperjao u Slaoveniju..to je skolu koshtal oizgradnje podzemnih prostorija pod cijelom povrsinom,a ona nije mala...
Zove se Marinko Ružič i cuh,clan je akademske zajednice RH...
Ma covjek je uzor svima poslije lopovima.. cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 21:12

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:ee,Gnječo,ne znas ti ,koliko Rvacka ima akademika..ihuuuu..!!! Pamet prsti na sve strane,a kopirke se pushe,od prevelika posla kopiranja tudjih doktorskih disertacija...
Dish dirati u to gnjezdo..??? lol! lol! lol!

rvacka ima 10 milijuna akademika otprilike više da manje ne. zato nam i je tako kako je. nedajbože dirati u taj osinjak filozofa i akademika zvanog RH. pojedu te odmah nema te više ne postojiš.
Evo ti jedan autenticni rvacki lopov..pred sam dR je pokupio 30% love za izgradnju srednje skole i otperjao u Slaoveniju..to je skolu koshtal oizgradnje podzemnih prostorija pod cijelom povrsinom,a ona nije mala...
Zove se Marinko Ružič i cuh,clan je akademske zajednice RH...
Ma covjek je uzor svima poslije lopovima.. cheers

to je, kako kaže aben filozof sofističkog smjera, irelevantno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 21:14

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:ee,Gnječo,ne znas ti ,koliko Rvacka ima akademika..ihuuuu..!!! Pamet prsti na sve strane,a kopirke se pushe,od prevelika posla kopiranja tudjih doktorskih disertacija...
Dish dirati u to gnjezdo..??? lol! lol! lol!

rvacka ima 10 milijuna akademika otprilike više da manje ne. zato nam i je tako kako je. nedajbože dirati u taj osinjak filozofa i akademika zvanog RH. pojedu te odmah nema te više ne postojiš.
Evo ti jedan autenticni rvacki lopov..pred sam dR je pokupio 30% love za izgradnju srednje skole i otperjao u Slaoveniju..to je skolu koshtal oizgradnje podzemnih prostorija pod cijelom povrsinom,a ona nije mala...
Zove se Marinko Ružič i cuh,clan je akademske zajednice RH...
Ma covjek je uzor svima poslije lopovima.. cheers

to je, kako kaže aben filozof sofističkog smjera, irelevantno.
Ma sve 6...nemreš im dirati filozofiranje..to je kao pijanom covjeku alkoholna virtuala,uvjereva se da nekom kurtzu vrijedi...reala je drugacija ipak,ali i bolnija za njih.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 21:22

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:ee,Gnječo,ne znas ti ,koliko Rvacka ima akademika..ihuuuu..!!! Pamet prsti na sve strane,a kopirke se pushe,od prevelika posla kopiranja tudjih doktorskih disertacija...
Dish dirati u to gnjezdo..??? lol! lol! lol!

rvacka ima 10 milijuna akademika otprilike više da manje ne. zato nam i je tako kako je. nedajbože dirati u taj osinjak filozofa i akademika zvanog RH. pojedu te odmah nema te više ne postojiš.
Evo ti jedan autenticni rvacki lopov..pred sam dR je pokupio 30% love za izgradnju srednje skole i otperjao u Slaoveniju..to je skolu koshtal oizgradnje podzemnih prostorija pod cijelom povrsinom,a ona nije mala...
Zove se Marinko Ružič i cuh,clan je akademske zajednice RH...
Ma covjek je uzor svima poslije lopovima.. cheers

to je, kako kaže aben filozof sofističkog smjera, irelevantno.
Ma sve 6...nemreš im dirati filozofiranje..to je kao pijanom covjeku alkoholna virtuala,uvjereva se da nekom kurtzu vrijedi...reala je drugacija ipak,ali i bolnija za njih.. :cleanteeth

ma nisam uopće spomenuo njihovo filozofiranje nego sam u startu rekao da filozofija već 2500 godina nije dala odgovor ni na jedno jedino pitanje a non stop filozofi filozofiraju 2500 godina jer ovi priznaju samo grčku filozofiju a ustvari grci su to pokupili od starih egipćana i sve iskrivili tako da se sami pogube u filozofiranju. uglavnom tema je bila odlična za zdravu raspravu ali ja nažalost nisam imao niti jedan argument pro nego sve kontra i tu je nastao kratki spoj.  nema veze budem navratio za 2500 godina možda netko smisli smislen odgovor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 21:29

stvari su došle toliko apsurdne da danas nemožeš raditi nikakva istraživanja na području znanosti ako nemaš doktrorat tj ako nisi doktor filozofije odnosno PhD. ŠTO JE BIZARNO. TOTALNO LUDILO. njihovo obrazloženje zašto je to tako pravdaju time da doktor filozofije ima "sofisticirane metode razmišljanja" koje obični smrtnik koji nije doktor filozofije nema pa je običnom smrtniku zato zabranjeno raditi ikakva istraživanja na području znanosti. dakle monopol imaju monopol na razmišljanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 21:40

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:

rvacka ima 10 milijuna akademika otprilike više da manje ne. zato nam i je tako kako je. nedajbože dirati u taj osinjak filozofa i akademika zvanog RH. pojedu te odmah nema te više ne postojiš.
Evo ti jedan autenticni rvacki lopov..pred sam dR je pokupio 30% love za izgradnju srednje skole i otperjao u Slaoveniju..to je skolu koshtal oizgradnje podzemnih prostorija pod cijelom povrsinom,a ona nije mala...
Zove se Marinko Ružič i cuh,clan je akademske zajednice RH...
Ma covjek je uzor svima poslije lopovima.. cheers

to je, kako kaže aben filozof sofističkog smjera, irelevantno.
Ma sve 6...nemreš im dirati filozofiranje..to je kao pijanom covjeku alkoholna virtuala,uvjereva se da nekom kurtzu vrijedi...reala je drugacija ipak,ali i bolnija za njih.. :cleanteeth

ma nisam uopće spomenuo njihovo filozofiranje nego sam u startu rekao da filozofija već 2500 godina nije dala odgovor ni na jedno jedino pitanje a non stop filozofi filozofiraju 2500 godina jer ovi priznaju samo grčku filozofiju a ustvari grci su to pokupili od starih egipćana i sve iskrivili tako da se sami pogube u filozofiranju. uglavnom tema je bila odlična za zdravu raspravu ali ja nažalost nisam imao niti jedan argument pro nego sve kontra i tu je nastao kratki spoj.  nema veze budem navratio za 2500 godina možda netko smisli smislen odgovor.

ukratko...prodavanje mooda pod bubrege...recimo imamo ovdje kolegu koji je,vjerovat cemo mu doktorirao u Jusi,i vratio se u RH...
jebate,da taj studij,odnosno znanje koje je tamo stekao zna i sposoban je tamo unovciti,odnosno profesionalno ga primjeniti,osta bi tamo,jer je profit u toj brashi prakticno neogranichen..a taki se vrati u RH??..zanimljivo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 21:41

Gnječ wrote:stvari su došle toliko apsurdne da danas nemožeš raditi nikakva istraživanja na području znanosti ako nemaš doktrorat tj ako nisi doktor filozofije odnosno PhD. ŠTO JE BIZARNO. TOTALNO LUDILO.  njihovo obrazloženje zašto je to tako pravdaju time da doktor filozofije ima "sofisticirane metode razmišljanja" koje obični smrtnik koji nije doktor filozofije nema pa  je običnom smrtniku zato zabranjeno raditi ikakva istraživanja na području znanosti. dakle monopol imaju monopol na razmišljanje.
PROSER...tko je glasniji i tko duze ima zivaca za jalova nadjebavanja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 24/4/2019, 21:42

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Evo ti jedan autenticni rvacki lopov..pred sam dR je pokupio 30% love za izgradnju srednje skole i otperjao u Slaoveniju..to je skolu koshtal oizgradnje podzemnih prostorija pod cijelom povrsinom,a ona nije mala...
Zove se Marinko Ružič i cuh,clan je akademske zajednice RH...
Ma covjek je uzor svima poslije lopovima.. cheers

to je, kako kaže aben filozof sofističkog smjera, irelevantno.
Ma sve 6...nemreš im dirati filozofiranje..to je kao pijanom covjeku alkoholna virtuala,uvjereva se da nekom kurtzu vrijedi...reala je drugacija ipak,ali i bolnija za njih.. :cleanteeth

ma nisam uopće spomenuo njihovo filozofiranje nego sam u startu rekao da filozofija već 2500 godina nije dala odgovor ni na jedno jedino pitanje a non stop filozofi filozofiraju 2500 godina jer ovi priznaju samo grčku filozofiju a ustvari grci su to pokupili od starih egipćana i sve iskrivili tako da se sami pogube u filozofiranju. uglavnom tema je bila odlična za zdravu raspravu ali ja nažalost nisam imao niti jedan argument pro nego sve kontra i tu je nastao kratki spoj.  nema veze budem navratio za 2500 godina možda netko smisli smislen odgovor.

ukratko...prodavanje mooda pod bubrege...recimo imamo ovdje kolegu koji je,vjerovat cemo mu doktorirao u Jusi,i vratio se u RH...
jebate,da taj studij,odnosno znanje koje je tamo stekao zna i sposoban je tamo unovciti,odnosno profesionalno ga primjeniti,osta bi tamo,jer je profit u toj brashi prakticno neogranichen..a taki se vrati u RH??..zanimljivo..
mozda takvih u Jusi ima za svinje 'ranit

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 21:49

pismejker wrote:
Gnječ wrote:stvari su došle toliko apsurdne da danas nemožeš raditi nikakva istraživanja na području znanosti ako nemaš doktrorat tj ako nisi doktor filozofije odnosno PhD. ŠTO JE BIZARNO. TOTALNO LUDILO.  njihovo obrazloženje zašto je to tako pravdaju time da doktor filozofije ima "sofisticirane metode razmišljanja" koje obični smrtnik koji nije doktor filozofije nema pa  je običnom smrtniku zato zabranjeno raditi ikakva istraživanja na području znanosti. dakle monopol imaju monopol na razmišljanje.
PROSER...tko je glasniji i tko duze ima zivaca za jalova nadjebavanja..

pretakanje iz šupljeg u prazno. ali nisi razumio o čemu pišem a to je da u svim granama nauke ako želiš nešto novo istraživati moraš imati titulu PhD INAČE SU TI VRATA ZATVORENA PA TAMAN BIO 100 PUTA INTELIGENTNIJI OD eINSEINA. DAKLE HOĆEŠ ISTRAŽIVATI NEŠTO IZ PODRUČJA npr, MEDICINE, FIZIKE, MORAŠ IMATI PhD titulu inače zaboravi na karijeru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 21:52

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:stvari su došle toliko apsurdne da danas nemožeš raditi nikakva istraživanja na području znanosti ako nemaš doktrorat tj ako nisi doktor filozofije odnosno PhD. ŠTO JE BIZARNO. TOTALNO LUDILO.  njihovo obrazloženje zašto je to tako pravdaju time da doktor filozofije ima "sofisticirane metode razmišljanja" koje obični smrtnik koji nije doktor filozofije nema pa  je običnom smrtniku zato zabranjeno raditi ikakva istraživanja na području znanosti. dakle monopol imaju monopol na razmišljanje.
PROSER...tko je glasniji i tko duze ima zivaca za jalova nadjebavanja..

pretakanje iz šupljeg u prazno. ali nisi razumio o čemu pišem a to je da u svim granama nauke ako želiš nešto novo istraživati moraš imati titulu PhD INAČE SU TI VRATA ZATVORENA PA TAMAN BIO 100 PUTA INTELIGENTNIJI OD eINSEINA. DAKLE HOĆEŠ ISTRAŽIVATI NEŠTO IZ PODRUČJA npr, MEDICINE, FIZIKE, MORAŠ IMATI PhD titulu inače zaboravi na karijeru.
shvatio sam shvatio,samo se nisam referirao..znam po sebi,ono sto sam imao doli skolu,nije priznato u svabiji,pa sam morao nanovo dvi godine vise..mosh imati znanje,biti vbriljantan,ali bez diplome i titule,figaj ga..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/4/2019, 21:55

na televiziji, u emisiji treti element, neki srbin je dove hrpu žena i sa svi zajeno plaču kako je ženami teško u znanosti.

osin uobičajenih pizdarija, spomenulo se kako se ne cijeni ( naravski, nika ikad se ne će reći ki je to entintet ki ne cijeni jer je to polak odgovra ki bi raskrinko adjendu) žene, pa unda ni područja koja su domonantno ženska upravo zbog i od trenutka kad su postala ženska.

tako je edukacija nekad bila muško i cijenjeno zanimanje, uz policijota i svećenika, učitelj je čini sveto trojstvo u selu i svi su in se klanjali. kako su položaje pomalo popunjavale žene, tako se srozalo na današnje razine.

teza je izvrnuta, istina je da se položaj srozavao pa su ga muški počeli napušćati, a okupitati žene.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 22:09

aben wrote:na televiziji, u emisiji treti element, neki srbin je dove hrpu žena i sa svi zajeno plaču kako je ženami teško u znanosti.

osin uobičajenih pizdarija, spomenulo se kako se ne cijeni ( naravski, nika ikad se ne će reći ki je to entintet ki ne cijeni jer je to polak odgovra ki bi raskrinko adjendu) žene, pa unda ni područja koja su domonantno ženska upravo zbog i od trenutka kad su postala ženska.

tako je edukacija nekad bila muško i cijenjeno zanimanje, uz policijota i svećenika, učitelj je čini sveto trojstvo u selu i svi su in se klanjali. kako su položaje pomalo popunjavale žene, tako se srozalo na današnje razine.

teza je izvrnuta, istina je da se položaj srozavao pa su ga muški počeli napušćati, a okupitati žene.

ne slažem se s tobom. ja sam imao genijalne profesore i profesorice. to su bili genijalci ali su bili strogi i zahtjevni za popizdit nije bilo cile-mile ili znaš ili neznaš ajmo da capo. nisu te učili gradivo toliko nego kako učiti. gradivo si učio sam. ali takvih više nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/4/2019, 22:20

Gnječ wrote:
aben wrote:na televiziji, u emisiji treti element, neki srbin je dove hrpu žena i sa svi zajeno plaču kako je ženami teško u znanosti.

osin uobičajenih pizdarija, spomenulo se kako se ne cijeni ( naravski, nika ikad se ne će reći ki je to entintet ki ne cijeni jer je to polak odgovra ki bi raskrinko adjendu) žene, pa unda ni područja koja su domonantno ženska upravo zbog i od trenutka kad su postala ženska.

tako je edukacija nekad bila muško i cijenjeno zanimanje, uz policijota i svećenika, učitelj je čini sveto trojstvo u selu i svi su in se klanjali. kako su položaje pomalo popunjavale žene, tako se srozalo na današnje razine.

teza je izvrnuta, istina je da se položaj srozavao pa su ga muški počeli napušćati, a okupitati žene.

ne slažem se s tobom. ja sam imao genijalne profesore i profesorice. to su bili genijalci ali su bili strogi i zahtjevni za popizdit nije bilo cile-mile ili znaš ili neznaš ajmo da capo. nisu te učili gradivo toliko nego kako učiti. gradivo si učio sam.  ali takvih više nema.

oli sun jo ka napiso da ti nisi imo genijalne profesore, pa da se ne moreš složiti ismanun?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 22:36

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:na televiziji, u emisiji treti element, neki srbin je dove hrpu žena i sa svi zajeno plaču kako je ženami teško u znanosti.

osin uobičajenih pizdarija, spomenulo se kako se ne cijeni ( naravski, nika ikad se ne će reći ki je to entintet ki ne cijeni jer je to polak odgovra ki bi raskrinko adjendu) žene, pa unda ni područja koja su domonantno ženska upravo zbog i od trenutka kad su postala ženska.

tako je edukacija nekad bila muško i cijenjeno zanimanje, uz policijota i svećenika, učitelj je čini sveto trojstvo u selu i svi su in se klanjali. kako su položaje pomalo popunjavale žene, tako se srozalo na današnje razine.

teza je izvrnuta, istina je da se položaj srozavao pa su ga muški počeli napušćati, a okupitati žene
.

ne slažem se s tobom. ja sam imao genijalne profesore i profesorice. to su bili genijalci ali su bili strogi i zahtjevni za popizdit nije bilo cile-mile ili znaš ili neznaš ajmo da capo. nisu te učili gradivo toliko nego kako učiti. gradivo si učio sam.  ali takvih više nema.

oli sun jo ka napiso da ti nisi imo genijalne profesore, pa da se ne moreš složiti ismanun?

odgovorio sam ti na ovo boldano gdje ti obezvjeđuješ i vrijeđaš žene da su nesposobne biti profesorice. iz mog iskustva opovrgavam tvoju tvrdnju da nije točna. argumentiraj i dokaži da se obrazovni sustav urušio i postao loš zato jer su žene popunile mjesta koja su nekad vladali samo muški. ili je neki drugi razlog?  možda su političari u ministarstvu zakurac ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/4/2019, 22:44

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:stvari su došle toliko apsurdne da danas nemožeš raditi nikakva istraživanja na području znanosti ako nemaš doktrorat tj ako nisi doktor filozofije odnosno PhD. ŠTO JE BIZARNO. TOTALNO LUDILO.  njihovo obrazloženje zašto je to tako pravdaju time da doktor filozofije ima "sofisticirane metode razmišljanja" koje obični smrtnik koji nije doktor filozofije nema pa  je običnom smrtniku zato zabranjeno raditi ikakva istraživanja na području znanosti. dakle monopol imaju monopol na razmišljanje.
PROSER...tko je glasniji i tko duze ima zivaca za jalova nadjebavanja..

pretakanje iz šupljeg u prazno. ali nisi razumio o čemu pišem a to je da u svim granama nauke ako želiš nešto novo istraživati moraš imati titulu PhD INAČE SU TI VRATA ZATVORENA PA TAMAN BIO 100 PUTA INTELIGENTNIJI OD eINSEINA. DAKLE HOĆEŠ ISTRAŽIVATI NEŠTO IZ PODRUČJA npr, MEDICINE, FIZIKE, MORAŠ IMATI PhD titulu inače zaboravi na karijeru.
shvatio sam shvatio,samo se nisam referirao..znam po sebi,ono sto sam imao doli skolu,nije priznato u svabiji,pa sam morao nanovo dvi godine vise..mosh imati znanje,biti vbriljantan,ali bez diplome i titule,figaj ga..

ja u kope ti u špade...ma... bitno da briškulamo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/4/2019, 22:55

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:na televiziji, u emisiji treti element, neki srbin je dove hrpu žena i sa svi zajeno plaču kako je ženami teško u znanosti.

osin uobičajenih pizdarija, spomenulo se kako se ne cijeni ( naravski, nika ikad se ne će reći ki je to entintet ki ne cijeni jer je to polak odgovra ki bi raskrinko adjendu) žene, pa unda ni područja koja su domonantno ženska upravo zbog i od trenutka kad su postala ženska.

tako je edukacija nekad bila muško i cijenjeno zanimanje, uz policijota i svećenika, učitelj je čini sveto trojstvo u selu i svi su in se klanjali. kako su položaje pomalo popunjavale žene, tako se srozalo na današnje razine.

teza je izvrnuta, istina je da se položaj srozavao pa su ga muški počeli napušćati, a okupitati žene
.

ne slažem se s tobom. ja sam imao genijalne profesore i profesorice. to su bili genijalci ali su bili strogi i zahtjevni za popizdit nije bilo cile-mile ili znaš ili neznaš ajmo da capo. nisu te učili gradivo toliko nego kako učiti. gradivo si učio sam.  ali takvih više nema.

oli sun jo ka napiso da ti nisi imo genijalne profesore, pa da se ne moreš složiti ismanun?

odgovorio sam ti na ovo boldano gdje ti obezvjeđuješ i vrijeđaš žene da su nesposobne biti profesorice. iz mog iskustva opovrgavam tvoju tvrdnju da nije točna. argumentiraj i dokaži da se obrazovni sustav urušio i postao loš zato jer su žene popunile mjesta koja su nekad vladali samo muški. ili je neki drugi razlog?  možda su političari u ministarstvu zakurac ?

ne, ne,
to je njihova teza, ne moja. to sun opiso ča su oni rekli, parafrazirati ću ih ponovo preciznije;
"ne cijeni se žene, ni ženska područja. obrazovanje je nekad bilo cijenjeno, ali kako je pomalo postajo žensko zanimanje, prestajalo se cijeniti ga, jer se ne cijeni žene."

a jo tvrdin da je to izvrnuta teza; ni da se edukacija ne cijeni jer njome vlodaju žene, nego njome vladaju žene jer se edukacija ne cijeni.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum