ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by veber Sat 20 Apr - 19:59

Maggie19 wrote:
veber wrote:
Maggie19 wrote:
veber wrote:
Maggie19 wrote:Vidim da se ovdje okupili neki koji imaju prelak i cjelozivotni pristup moru, pa ne znaju u njemu uzivat :-))
I ja tom timu pripadam, shame on me ;-D
jebalo te more :D

kak si mi ti i :)
ja super...ti?
Nisi na moru? ;-))
nisam.

imam kombinaciju uskrsnog ručka kod roditelja ex. 
pozvali me pa bi bio red nakon par godina opet svratiti :D

tako da kombinatorika meni nije strana :D
zasto ne?!
To je skandinavski djir..moderno ;-))
ma to je normalan đir. ako se nismo ubili u startu prekida, koji oksimoron, onda je glupo odbiti poziv.

a u biti, znaš me. a kao strojar više volim da nešto ide glađe nego da zapinje :D

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by RayMabus Sat 20 Apr - 20:01

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:Ima i jednih i drugih ali je pitanje koliko idu u Hrvatsku. To nije baš fensi kao Bali, Maldivi, Tajland...
jel, a do '91. ti je i te kako bilo fensi :^0
pogotovo Rovinj :D
Rovinj je OK i sad, koliko vidim iz teksta. Pominju ga u svakoj kombinaciji. Ali nije fensi za ove sa parama kako bi posle kačili slike po Fejsu i Instagramu.
Sve je bolje od Ade Ciganlije. Basketball

A ćuj koliko para toliko muzike , liti su godišnji nema škole pa onda , a bar ode na Mediteranu i Balkanu ne fali litovališta , moš birat di ćeš samo pitanje kakve su cijene tj jel pristupačno.

Imaš u Hrvatskoj top destinacija a imaš i ove za ljude srednjeg đepa moguće tako da ono vidiš , gledaš , tražiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176301
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by RayMabus Sat 20 Apr - 20:04

Meni rođak on moje godište ka i ja , u Beogradu živi i ima kat kuće u centru Omiša po materi i on je cilo lito i on samo pliva kad dođe ode , amo tamo po cile dane. On se ne može naguštat mora.Šta će voli se čovik kupat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176301
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by Guest Sat 20 Apr - 20:50

kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:

meni je dobro i istrijansko more.

Jel ima u Istri pješčanih plaža? Ja znam samo Veštar.
ima kažu, ja isto nisam bila na takvima  . bila sam poreč, rovinj ali nisu bile pijesak..

ima Medulin pješčanu plažu. no, prije par sto godina ta je plaža bila polje gdje je obrađivalo i raslo povrće i onda je došlo do nekog tektonskog poremećaja i ruknulo more i poplavilo svo to ogromno polje. sad je polje pod morem rastu jedino morski krastavci periske i ostale jestive školjke.. ima i riba...dvonožnih i onih sa perajama. dvonožnih riba ima jako puno ljeti i nisu za bacit ima jako lijepih.
geek sirena...

a moram malo talijanski circolo reklamirati. svašta se tamo zbiva kulturnih događanja non stop pa koncerti ozbiljne i neozbiljne glazbe, ako ti se sluša jazz pravo mjesto pa plesnjak ma svašta nešto. to ti je baš u centru grada možeš posjetiti to mjesto i bez mene ak me slučajno ne dobiješ na p.p. jer ja se svako malo izbrišem pa dođem pa opet odem sa foruma...

evo:

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Caffe-bar-circolo-17

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Caffe-bar-circolo-17

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Caffe-bar-circolo-17

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Google_place_photo?photoreference=CmRaAAAAyyCjRjEchb-T6pLKG8HcT9poHOQ8vStjHU9uhJWDVYdRut8M0hgvw-ubf313t0VvW1aswY0usF_8hmfECaWpukUgByNUPP-uFP-XVmcVnXZYnV1Pa4T20a4U3GBPJQjFEhAkgjAfZBRK_SdbyVc4ExctGhQB25nN9i1v_V1fPG4FpJDe9dnqEQ&maxwidth=1000&maxheight=1000&place_id=1536433

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 56691537_839468449749835_6975595250316214272_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fzag2-1

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 56624545_838801613149852_1664732094183505920_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fzag2-1

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 50978661_798637323832948_6709115146897195008_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fzag2-1

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Circolo-17

evo tu fb

https://www.facebook.com/Circolo17caffe/

ako ne možemo u Lanterna Wine & Tapas u pješčanu uvalu

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 13613650_1735344906725761_2113067733417406935_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fzag2-1

fb:

https://www.facebook.com/lanternawinetapas/


ma ima mjesta...



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by kaya Sat 20 Apr - 23:00

baš su super mjesta, ima tamo znači svašta nešto..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by crvenkasti Sat 20 Apr - 23:02

Restoran u šumi u Premanturi. Nešto slčno nigdje nisam vidio.

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 P1010011
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by kaya Sat 20 Apr - 23:11

crvenkasti wrote:Restoran u šumi u Premanturi. Nešto slčno nigdje nisam vidio.

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 P1010011
joj baš je fora...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by Hektorović Sat 20 Apr - 23:18

RayMabus wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:Ima i jednih i drugih ali je pitanje koliko idu u Hrvatsku. To nije baš fensi kao Bali, Maldivi, Tajland...
jel, a do '91. ti je i te kako bilo fensi :^0
pogotovo Rovinj :D
Rovinj je OK i sad, koliko vidim iz teksta. Pominju ga u svakoj kombinaciji. Ali nije fensi za ove sa parama kako bi posle kačili slike po Fejsu i Instagramu.
Sve je bolje od Ade Ciganlije. Basketball

A ćuj koliko para toliko muzike , liti su godišnji nema škole pa onda , a bar ode na Mediteranu i Balkanu ne fali litovališta , moš birat di ćeš samo pitanje kakve su cijene tj jel pristupačno.

Imaš u Hrvatskoj top destinacija a imaš i ove za ljude srednjeg đepa moguće tako da ono vidiš , gledaš , tražiš.

Ljeti u planine

More je za proljeće...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by kaya Sat 20 Apr - 23:18


restoran u moru, maldivi..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by Guest Sat 20 Apr - 23:22

kaya wrote:
crvenkasti wrote:Restoran u šumi u Premanturi. Nešto slčno nigdje nisam vidio.

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 P1010011
joj baš je fora...

to je Safari bar ima još Portić i još nekoliko. ovo će se Kayi sviđat:

bar za pse u Safari baru

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 DSC_1364

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Ferienhaus-kroatien-istrien-suedkueste-medulin-mit-pool-am-haus-11296_7569_20180411191210_norm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by veber Sat 20 Apr - 23:25

kaya wrote:
restoran u moru, maldivi..
stvar je u tome koliko smo spremni platiti.

svijet fnkcionira na ponudi i potražnji.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by crvenkasti Sat 20 Apr - 23:32

Gnječ wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:Restoran u šumi u Premanturi. Nešto slčno nigdje nisam vidio.

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 P1010011
joj baš je fora...

to je Safari bar ima još Portić i još nekoliko. ovo će se Kayi sviđat:

bar za pse u Safari baru

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 DSC_1364

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Ferienhaus-kroatien-istrien-suedkueste-medulin-mit-pool-am-haus-11296_7569_20180411191210_norm

Stolovi, stolice, konobari, sve u šumi

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 P1010013
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by crvenkasti Sat 20 Apr - 23:35

Split s bananom

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 P1010014
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by immortal Sat 20 Apr - 23:45

Hektorović wrote:
dzango wrote:Ima i jednih i drugih ali je pitanje koliko idu u Hrvatsku. To nije baš fensi kao Bali, Maldivi, Tajland...

Nema teorije da u Dubrovnik odeš na 5-6 dana za nekih 1000-1500 eura... ko što možeš tamo...
ako je samac ,  ne jede i ne pije ništa, ne odlazi u djelove grada gdj se ulazak se posebno naplaćuje .. možda i može
immortal
immortal

Female
Posts : 23180
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by veber Sat 20 Apr - 23:49

mortal wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Ima i jednih i drugih ali je pitanje koliko idu u Hrvatsku. To nije baš fensi kao Bali, Maldivi, Tajland...

Nema teorije da u Dubrovnik odeš na 5-6 dana za nekih 1000-1500 eura... ko što možeš tamo...
ako je samac ,  ne jede i ne pije ništa, ne odlazi u djelove grada gdj se ulazak se posebno naplaćuje .. možda i može
smisao odmora je selfi?
ili da si daš oduška, spizdiš lovu?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by crvenkasti Sun 21 Apr - 0:12

Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:Bio sam u Puli.

zašto se Arena zove Arena?

Jel po ribljoj konzervi?

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 9k=

ne. sjedi 1

Znam. Arena je pijesak.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by Guest Sun 21 Apr - 0:20

crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:Bio sam u Puli.

zašto se Arena zove Arena?

Jel po ribljoj konzervi?

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 9k=

ne. sjedi 1

Znam. Arena je pijesak.

da. The Latin word arena means "sand" which was used as the primary surface where gladiators battled, to absorb their blood.

The arena was a wooden floor covered with a 15cm layer of sand. The sand was constantly renewed as it was covered with the blood and entrails of slaughtered animals, criminals and gladiators.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by crvenkasti Sun 21 Apr - 0:24

Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:

zašto se Arena zove Arena?

Jel po ribljoj konzervi?

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 9k=

ne. sjedi 1

Znam. Arena je pijesak.

da. The Latin word arena means "sand" which was used as the primary surface where gladiators battled, to absorb their blood.

The arena was a wooden floor covered with a 15cm layer of sand. The sand was constantly renewed as it was covered with the blood and entrails of slaughtered animals, criminals and gladiators.

Ako nešto piše na engleskom, onda je 100% točno.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by Guest Sun 21 Apr - 0:29

crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:

Jel po ribljoj konzervi?

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 9k=

ne. sjedi 1

Znam. Arena je pijesak.

da. The Latin word arena means "sand" which was used as the primary surface where gladiators battled, to absorb their blood.

The arena was a wooden floor covered with a 15cm layer of sand. The sand was constantly renewed as it was covered with the blood and entrails of slaughtered animals, criminals and gladiators.

Ako nešto piše na engleskom, onda je 100% točno.

Латинска реч арена значи "песак" који је кориштен као примарна површина на којој су се борили гладијатори, како би апсорбирали њихову крв.

У арени је био дрвени под прекривен слојем песка од 15 цм. Песак се непрестано обнављао јер је био прекривен крвљу и утробом закланих животиња, криминалаца и гладијатора.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by crvenkasti Sun 21 Apr - 0:32

Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:

ne. sjedi 1

Znam. Arena je pijesak.

da. The Latin word arena means "sand" which was used as the primary surface where gladiators battled, to absorb their blood.

The arena was a wooden floor covered with a 15cm layer of sand. The sand was constantly renewed as it was covered with the blood and entrails of slaughtered animals, criminals and gladiators.

Ako nešto piše na engleskom, onda je 100% točno.

Латинска ријеч арена значи "песак" који је кориштен као примарна површина на којој су се борили гладијатори, како би апсорбирали њихову крв.

У арени је био дрвени под прекривен слојем песка од 15 цм. Песак се непрестано обнављао јер је био прекривен крвљу и утробом закланих животиња, криминалаца и гладијатора.

Koga ti zajebavaš, majmune jedan istarski?
Ja sam Hrvat! Hrvat, zapamti, Hrvat!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by Guest Sun 21 Apr - 0:36

crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:

Znam. Arena je pijesak.

da. The Latin word arena means "sand" which was used as the primary surface where gladiators battled, to absorb their blood.

The arena was a wooden floor covered with a 15cm layer of sand. The sand was constantly renewed as it was covered with the blood and entrails of slaughtered animals, criminals and gladiators.

Ako nešto piše na engleskom, onda je 100% točno.

Латинска ријеч арена значи "песак" који је кориштен као примарна површина на којој су се борили гладијатори, како би апсорбирали њихову крв.

У арени је био дрвени под прекривен слојем песка од 15 цм. Песак се непрестано обнављао јер је био прекривен крвљу и утробом закланих животиња, криминалаца и гладијатора.

Koga ti zajebavaš, majmune jedan istarski?
Ja sam Hrvat! Hrvat, zapamti, Hrvat!

a jebiga sad. uzmi čekić i razbij monitor. nećemo ćirilicu na rvackom forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca - Page 5 Empty Re: Srpski turisti u Hrvatskoj troše više od Njemaca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum