ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' Vijesti RAZLIČITI PRISTUPI JE LI DONIRANJE MILIJUNA ZA NOTRE DAME LICEMJERNO? ‘Obraćam vam se kao katolkinja. Nemojte donirati. Isusa nije briga za vitraje’

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

'' Vijesti RAZLIČITI PRISTUPI JE LI DONIRANJE MILIJUNA ZA NOTRE DAME LICEMJERNO? ‘Obraćam vam se kao katolkinja. Nemojte donirati. Isusa nije briga za vitraje’ - Page 4 Empty Re: '' Vijesti RAZLIČITI PRISTUPI JE LI DONIRANJE MILIJUNA ZA NOTRE DAME LICEMJERNO? ‘Obraćam vam se kao katolkinja. Nemojte donirati. Isusa nije briga za vitraje’

Post by Guest 20/4/2019, 14:18

Regoč wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:
veber wrote:pa zakaj bi radio sistematski pregled?


bog me čuva, kaj ne? hram i te spike.

ti bi trebao psihijatarski, nisi sav svoj.
Di se ideš s luđakom prepirati?
Pa jel ne tezi svaka tica,jatu svojem??? Suspect
Ti stvarno mniš da je itko na ovom forumu ravan po mentalnoj retardaciji Redu? Ne govorim o suprotnih ideologijskih stavovih, to je čisti folklor takve nazivati luđakom, nego na osnovi upisah bi li Reda proglasil normalnom osobom ili njekim koga trjeba na psihijatrijsko vještačenje, ili čak njekim tko piše iz ludnice?
u sustini,za mene su veci patolosko-psiholoski sucajevi koji lelujaju forumom i stalkaju neku osobu,jer eto,ona im se ne svidja po nekom mjerilu i na svakoj temi,gledaju je omalovaziti,izvrijedjati,poniziti,jerbo,eto,mogu,iz svoje usrane anonime to raditi..
a kad baja na kraju svega rikne kao Lav(u ovom slucaju je Lav bio ERO),ova,picka se pokupi i pobjegne,ubrzano brisuci svoj profil,i mopleci Kica,da obrise svaki trag njegova postojanja na forumu..
kad se situejšn malo primirila,pičketina se opet pojavio i opet,nastavio po svojem,jerbo ,vjerovatno nije dozivio nista lose..

A po pitanju upisa REG,eto,neki dan me Kaya pita jel sam NORMALAN..glede teme, o robot curama...za nju je primjer svega pozitivnog lik koji je imao tri braka,napravio hrpu sirocica koji odrastaju bez oca,i termin za normalnost...
nORMALNO je primjer da cura zivi sa velikim pesom,nema decka stalnog i proglesava ljude ,koje psi napadnu,ovakvima i onakvima..
normalno je u picku turati penise od psa,konja,magarca,gume,plastike,silikona,vibrice cijeli dijapazon,ali,kad Muskarac pokaze zelj uda komunicira,i eventualno ima seks sa robot curom,eeeeee,to nije normalno...

Ezek..sto pise,to je metafizika,koju niti ne komentiram,niti je to nesto pozitivno niti negativno..TO je Ezek..sto ne znaci da je u reali lud,nenormaln ovakav i onakav..uglavnom nakon par dopisivanja,sam jednostavno se distancirao..nisam u sukob ulazio,kao neki,po psihickom profilu slicni mu,no sa malo drugacijim izrazajem..

Da,po men ije svatko za psiholosku procjenu tko se nadje nadjebavati sa Ezekom..

Ezek bar nikog ne napada,mimo svojih topica... :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

'' Vijesti RAZLIČITI PRISTUPI JE LI DONIRANJE MILIJUNA ZA NOTRE DAME LICEMJERNO? ‘Obraćam vam se kao katolkinja. Nemojte donirati. Isusa nije briga za vitraje’ - Page 4 Empty Re: '' Vijesti RAZLIČITI PRISTUPI JE LI DONIRANJE MILIJUNA ZA NOTRE DAME LICEMJERNO? ‘Obraćam vam se kao katolkinja. Nemojte donirati. Isusa nije briga za vitraje’

Post by Regoč 20/4/2019, 14:27

Ok, pošteno.

_________________
'' Vijesti RAZLIČITI PRISTUPI JE LI DONIRANJE MILIJUNA ZA NOTRE DAME LICEMJERNO? ‘Obraćam vam se kao katolkinja. Nemojte donirati. Isusa nije briga za vitraje’ - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum