ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UZ POKLIC TEKBIR PORUCILI:Bosna i Hercegovina je tamo gdje dodje nasa cizma

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

UZ POKLIC TEKBIR PORUCILI:Bosna i Hercegovina je tamo gdje dodje nasa cizma - Page 2 Empty Re: UZ POKLIC TEKBIR PORUCILI:Bosna i Hercegovina je tamo gdje dodje nasa cizma

Post by Ringo10 Fri 19 Apr - 11:48

vuksadinare wrote:narocito na ovim prostorima gdje pravde nisu zadovoljene..odnosno na koncu nikad ni nije bila zadovoljena samo pometena u stranu do nekog drugog vremena..zakon krvi i tla,osvete odvajkada je bio najveci na ovim prostorima...zato su u nekim djelovima do ne bas tako davno vladale i krvne osvete kao zadovoljenje nekakve pravde...
Ma kakve i koje pravde

Ko je ikad igdje zadovoljio nekakve pravde.

Jer svako ima drukčije viđenje pravde. Za nekoga je nešto pravda a za druge nepravda.

BiH NA ŽALOST ne može funkcionirati i jebi ga. Kako može funkcionirati sa ovakvim ekstremistima i luđacima. I nije tu ni jedna strana nevina.

Mislim da kad bi se BiH Hrvate pitalo, onda bi se mogao naći kompromis. Ali ovakvi muslimani i ovakvi Srbi u BiH, nema tu šanse.

A ovi manijaci su koliko vidim napaljeniji da se Hrvatima krvi napiju nego Srbima.

Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

UZ POKLIC TEKBIR PORUCILI:Bosna i Hercegovina je tamo gdje dodje nasa cizma - Page 2 Empty Re: UZ POKLIC TEKBIR PORUCILI:Bosna i Hercegovina je tamo gdje dodje nasa cizma

Post by vuksadinare Fri 19 Apr - 11:54

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:narocito na ovim prostorima gdje pravde nisu zadovoljene..odnosno na koncu nikad ni nije bila zadovoljena samo pometena u stranu do nekog drugog vremena..zakon krvi i tla,osvete odvajkada je bio najveci na ovim prostorima...zato su u nekim djelovima do ne bas tako davno vladale i krvne osvete kao zadovoljenje nekakve pravde...
Ma kakve i koje pravde

Ko je ikad igdje zadovoljio nekakve pravde.

Jer svako ima drukčije viđenje pravde. Za nekoga je nešto pravda a za druge nepravda.

BiH NA ŽALOST ne može funkcionirati i jebi ga. Kako može funkcionirati sa ovakvim ekstremistima i luđacima. I nije tu ni jedna strana nevina.

Mislim da kad bi se BiH Hrvate pitalo, onda bi se mogao naći kompromis. Ali ovakvi muslimani i ovakvi Srbi u BiH, nema tu šanse.

A ovi manijaci su koliko vidim napaljeniji da se Hrvatima krvi napiju nego Srbima.
ma to ti je vise zbog onih međusobnih optuzivanja za izdaju...mada reqalno kad bi pricali o izdaji muslimani u bh-a je imaju vise na plecima nego hrvati..da se sad ne vracam u daleku proslost...ja sam vodio jednu takvu raspravu sa jednim muslimanom iz sarajeva nakon duge i zucnije rasprave nevoljko ej priznao da sam u pravu...a onda od njega klasika..'jebaji ga takva vremena bila svako svoju glavu spasavao'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

UZ POKLIC TEKBIR PORUCILI:Bosna i Hercegovina je tamo gdje dodje nasa cizma - Page 2 Empty Re: UZ POKLIC TEKBIR PORUCILI:Bosna i Hercegovina je tamo gdje dodje nasa cizma

Post by prckov Fri 19 Apr - 13:03

sve ce to globalizam pozlatit

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

UZ POKLIC TEKBIR PORUCILI:Bosna i Hercegovina je tamo gdje dodje nasa cizma - Page 2 Empty Re: UZ POKLIC TEKBIR PORUCILI:Bosna i Hercegovina je tamo gdje dodje nasa cizma

Post by Ringo10 Fri 19 Apr - 13:42

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:narocito na ovim prostorima gdje pravde nisu zadovoljene..odnosno na koncu nikad ni nije bila zadovoljena samo pometena u stranu do nekog drugog vremena..zakon krvi i tla,osvete odvajkada je bio najveci na ovim prostorima...zato su u nekim djelovima do ne bas tako davno vladale i krvne osvete kao zadovoljenje nekakve pravde...
Ma kakve i koje pravde

Ko je ikad igdje zadovoljio nekakve pravde.

Jer svako ima drukčije viđenje pravde. Za nekoga je nešto pravda a za druge nepravda.

BiH NA ŽALOST ne može funkcionirati i jebi ga. Kako može funkcionirati sa ovakvim ekstremistima i luđacima. I nije tu ni jedna strana nevina.

Mislim da kad bi se BiH Hrvate pitalo, onda bi se mogao naći kompromis. Ali ovakvi muslimani i ovakvi Srbi u BiH, nema tu šanse.

A ovi manijaci su koliko vidim napaljeniji da se Hrvatima krvi napiju nego Srbima.
ma to ti je vise zbog onih međusobnih optuzivanja za izdaju...mada reqalno kad bi pricali o izdaji muslimani u bh-a je imaju vise na plecima nego hrvati..da se sad ne vracam u daleku proslost...ja sam vodio jednu takvu raspravu sa jednim muslimanom iz sarajeva nakon duge i zucnije rasprave nevoljko ej priznao da sam u pravu...a onda od njega klasika..'jebaji ga takva vremena bila svako svoju glavu spasavao'...
JA se s njima ne raspravljam. A ako baš navale da pametuju ja ih odmah matiram neopozivim argumentom

Znači ovako, dok je HVO bio dominantan u kasnijim područjima sukoba,  e tad sukoba NIJE BILO.

Kad su se muslimani naoružali između nas je izbio rat. 

I gotova priča. Te argumente niko ne može osporiti ali problem je taj što u Kifli nikoga nije briga a ako i jeste onda krive nas jer cvijeće ne može biti krivo ni za šta.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

UZ POKLIC TEKBIR PORUCILI:Bosna i Hercegovina je tamo gdje dodje nasa cizma - Page 2 Empty Re: UZ POKLIC TEKBIR PORUCILI:Bosna i Hercegovina je tamo gdje dodje nasa cizma

Post by RayMabus Fri 19 Apr - 13:59

Evo sad se pripucavaju oko rezervnog sastava milicije

https://www.klix.ba/vijesti/bih/df-ako-rs-stvori-rezervni-sastav-od-1-000-policajaca-fbih-mora-imati-njih-2-500/190419078
RayMabus
RayMabus

Posts : 175399
2014-04-11


Back to top Go down

UZ POKLIC TEKBIR PORUCILI:Bosna i Hercegovina je tamo gdje dodje nasa cizma - Page 2 Empty Re: UZ POKLIC TEKBIR PORUCILI:Bosna i Hercegovina je tamo gdje dodje nasa cizma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum