ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Guest 15/4/2019, 22:42

Leviathan2 wrote:
djeces
ja ne komuniciram s lutkama, osim sto sam lutki policajcu u austriji stresao sve pod spisku, dozvoljeno 80, ja 140 i odjedared policajac, ja na kocnixu a ono jebena lutka, lutak, e jesam mu nabrojao
meni mozes reci da sam super, ja sam dovoljno samopouzdan da me takvi komplimenti ne vredjaju, ja sam da sam superiji od super
ja nijesam beta, ja sam alfa svih alfa
ja nijesam sklon zaljubljivanju inace bi se vec zaljubio u sheficu koja mi svako jutro donese kolach
;)
Ma odoh sa teme (iz rasprave). Nisi valjda pomislio da ću se odjaviti? Štatije.   :P


Sad kad si se izjasnio malo mi je laknulo. Vratio si mi vjeru u muški rod. 
Već sam mislila da sam u šumi striborovoj prepunoj nježnih, senzibilnih ugroženih muškaraca.  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Guest 16/4/2019, 06:10

Ja mislim da je Pis_mejker zelio postici neku visu temperaturu na forumu a uz to malo isprovocirati zensko_lezbejsko_ustasoidni dio foruma.Dok sam imao zivaca za to radio sam u neogranicenim kolicinama da bih se zabavio ljudskom gluposcu.Ajmo sada malo pogledati ne komentare nego one koji komentiraju.Iz takvih komentara je dovoljno zakljuciti tko je glup a tko nije...tko se ulovio na udicu i koprca se kao neka stukica..a tkome ego ne dozvoljava da misli logicno i nepristrasno.Kada se nesto napise protiv lezbaca i pedera svi skoce na zadnje noge i brane takve ljude ...njihovu sklonst da guraju kurac u supak mjesto gdje je to bog predvidijo ili da se lizu ko cucki ili sa cuckima i ostale perverzije da ih ne navodim.Ali kada covjek tvrdi da ga uzbudjuje neka sofisticirana lutak svi skoce uvjeravajuci ga da je to bolesno kao sto je recimo crkva palila svojevremeno zene na lomacama jer je neka budala tvrdila da su vjestice..a samo im nisu dale picke pa su zato vjestice bile..Uvijek je netko nekoga ponizavao i iz svoje "moralne"perspektive donosio sudove ili sudio drugima.Tko smo mi da sudimo bilo kome kada su u pitanju musko zenski odnosi..lutke..dildici ..krastavci ..cukiniji ili ostala sredstva pomocu kojih se ljudi zadovoljavaju.Primijetio sam da su neke zene (ako jesu) ovdje jako "moralne" krscanke..katolicko_pravoslavno_zidovskog svjetonazora..ali sve dok im dobar kurac ne zatvori rupu medju nogama.Onda su ponizne i smjerne pune ljubavi.Da nije smijesno bilo bi zalosno jer vecina zesnkog roda ovdje nije iskrena nego tipka ono sto bi trebali drugi cuti koje one poznaju u stvarnome svijetu.Daklem...tko smo mi da sudimo nekome koga uzbudjuje tehnologija pa bi je volio isprobati gurajuci kurac tamo gdje mu nije mjesto.Jebeni ste licemjeri..i sve vam je normalno dok se ne tice vas..Jebo te ...u cemu je problem..ako netko zeli da jebe lutku...volaaaaaaaaa...mozda mu stvarna picka ili kurac smrdi..jebeno je to kada imas razvijeno culo mirisa..a kod lutke toga nema::)))Pa dokazano je da 60% ljudskog tijela nije toga podrijetla nego razne bakterije i gljivice..Toga kod lutaka nema ..i meni se cini privlacljivo ta pomisao kao sto se Tesla plasio tih raznih nemani a ne zena kako se zeli prikazati..Nije se plasio platonske ljubavi nego zena spermusa cije su picke skladista raznih bakterija i gljivica.Moderni muskarac danasnjice kao i zena ce biti smijesni zasigurno nekim buducim generacijama..Sta m znamo o buducnosti??Vjerojatno ce se ljudima ugradjivati odredjeni cipovi u mozak tako da dozive intezivniji orgazam pa ce tako milijuni zena biti spasene i nece morati glumiti ..dahtati...stenjati...ili roktati da bi zadovoljile svoga muskarca jer im sama pomisao da budu same rusi cijeli svijet.Daklem tehnologije imaju svoju prednost..i nedostatke..dovoljno je pogledati danasnji otudjeni svijet koji bulji u telefone..kojima je vazna marka istih vise nego neki njezni dodir nekoga ljudskoga bica.Ljudi bjeze od sebe ..bjeze u zivotinjski svijet trazeci tamo nesvjesno ono sto nemaju u sebi..traze podanike koji ce ih slijediti ...kojima ce naredjivati i koji ce ih slusati.Kod pasa i macaka to mogu postici ...ucjenom..ako ne budes dobar i poslusan nema klope..Dakle koja je razlika izmedju takvih i onih koji traze utjehu u lutkama.Iskreno...normalniji su mi ovi drugi jer su tehnoloski osvjesteniji nego oni koji ljubav traze kod zivotinja ucjenjujuci ih hranom...Svijet je ionak postao taotalno bolestan..zene bi da budu muskarci...ali najgore je to sto glume da su zene u najpozitivnijem prirodnom smislu i da nisu iste kao druge.Daklem igra je vjecna i ne vidi joj se kraja..pa tko kome ucera:::))))Ima i tu neke uzbudljivosti..pa ja:::)) I koga boli kurac...ili picka...onikoji vole lutke...uzivaj jebo te,,oni koji vole drkicu,,,ma samo drkaj ne prestaj..a oi koji nalaze nesto lijepo u odnosima medju razlicitim spolovima,,,e bas njih boli ona stvar sto netko drka ili jebe lutku ili si gura tikvicu u picku..U prevodu,,,zivi i pusti druge da zive..Jebo te,,,to je osnov problema..Ja cu uvijek sebi naci picku koja voli moj kurac..zasto....tajna:::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by RayMabus 16/4/2019, 06:28

Žene su ionako pasivne u seksu , nabija nju il sofisticiranu lutku na kurac isti kurac je to dakle lutka može zamjenit kurvu , ljubavnicu itd dakle sam seks al nemoš pričat o tome da može zamjenit curu , osobu , partnericu i na kraju krajeva lutke nerađaju dicu dakle nemože ti bit ni supruga nit majka tvoje dice.

Dakle žene su zamjenjive u seksu a kako im je to glavni adut za manipuliranje muškima onda su ove sofisticirane lutke pun pogodak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Guest 16/4/2019, 06:42

by RayMabus Today at 00:28

Žene su ionako pasivne u seksu , nabija nju il sofisticiranu lutku na kurac isti kurac je to dakle lutka može zamjenit kurvu , ljubavnicu itd dakle sam seks al nemoš pričat o tome da može zamjenit curu , osobu , partnericu i na kraju krajeva lutke nerađaju dicu dakle nemože ti bit ni supruga nit majka tvoje dice.

Dakle žene su zamjenjive u seksu a kako im je to glavni adut za manipuliranje muškima onda su ove sofisticirane lutke pun pogodak.
====================================================================================
Pogresno..no ne namjeravam te razuvjeravati..Ne svira stradivari u svacijoj ruci.Zene ( da se razumijemo ne govorim o promisljenim kuravama) su nesto kao da ih je bog za sebe stvarao pa nam ih posudio da nam zavrte pamet..Ali ako si dovoljno samopuzdan i ako znas procijeniti zenu bit ces nagradjen ako ne bit ces zajeban::))Najjednostavnija formula je sa zenama ta da je uzmes onakvu kakva je ili je se manes ..okrenes ledja bez objasnjenja i odes drugoj koja cete mozda ...(velim mozda) bolje razumjeti i nece kao i ti zbog loseg iskustva sa nekim/nekom projecirati svoje gluposti na tebi..Hvala bogu ima zena puno na svijetu...a bogami i muskaraca..svaka krpa nadje sebi zakrpu..Ali danas zivimo brzo,,,brzo jedemo,,,brzo jebemo ,,,brzo spavamo pa ne uspijemo vidjeti oko sebe nista..No dobro..i ti ces nauciti neke stvari,,,treba vrimena za to a bogami i zena...ne bjezi od njih,,nego im bezobrazno uleti medju noge ako ti daju,,,narafski:::))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by RayMabus 16/4/2019, 06:50

Nije pogrešno jer sam se referirao na sam čin seks di su žene pasivne u seksu dakle sofisticirana lutka je ono sve poze moš i s njom. To drugo šta si ti naveo ta igra to je ona druga priča koju ja pričam d ti lutka ne može nadoknadit curu i to sve , znači nemoš flertovat s lutkom itd.

Žene su pasivne u seksu i ako samo gledaš seks onda je lutka zamjena za to.

Jednostavno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by RayMabus 16/4/2019, 06:54

Uglavnom da skratim priču i malo praktične nastave : Ti si Šveđanin il Japanac , živiš u matrijahatu , žene glavne a ti si kurac na biciklu , oš nešto jebat ; platiš kurvu ili kupiš lutku i na taj način o svom poslu a s njima nemaš ništa jer su samo problemi ako s njima imaš posla u emanicipaciji a ti nisi netko tko se da manipulirat od bilo koga jer imaš mozak pa nedaš svakoj pizdi na sebe i imaš svoj ja.

Šta je tu loše ? Ništa. Jedino one gube moč manipulacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by RayMabus 16/4/2019, 07:02

Postoji rat spolova za koji ja nisam nit sam ikad bio al kad sam skužio da postoji povukao sam se jer ne želim ratovat. Taj rat spolova je upravo u onoj rečenici ; one žele biti ravnopravne s nama.

One ne mogu biti ravnopravne s nama pa onda da budu od nas rade pizde.

E pa ja nisan ni tvoja ni ničija pizda.

Evo tebi slom nataliteta pa se ti jebi u tri pičke materine i koga ćeš ti radit budalom.

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 European-union-population-pyramid-2016
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by RayMabus 16/4/2019, 07:23

Vi nekih stvari uopće niste svijesni a to je jer ne kužite grafove. Vama već sad fali radne snage i trpate. Jeste vi pogledali demografsku piramidu EU ?

Vi trpate radnu snagu i sad vam fali a tek vam dolaze sada na tržište rada ove generacije rođene u EU kojih je 25% manje.

Jeste vi svjesni toga uopče da vam fali radne snage i dok ste imali neki natalitet a da vam tek sada na tržište rada dolaze generacije kojih je manje i da ćete morat ubrzat trpačinu radne snage nekih deset puta više nego do sada ako ne želite da sistem ekonomski krahira.

Vi ste gotovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Guest 16/4/2019, 07:31

by RayMabus Today at 01:23

Savjetujem ti bjezi u Italiju dok je vrijeme.Kad naucis jezik kako treba shvatit ces da su i oni govna kao i 'rvati::))
Prica mi frendica bila na krstarenju ..kako su joj digici uvalili neku foru za klopu..pa naplatitili 250 jurica..Ona to zove Italian Job..A jebga,dopala joj se najvise Crna Gora..Ja je uvjeravam da su to lopovi gori od 'rvata a ona veli...no no...idem slijedece godine tamo.Eto ..kurac cu ja vise ikoga nagovarati da posjeti tu vukojebinu od Cro..Kaze mi na fini nacin trebao si mi reci istinu o tvome narodu..Nisam je trebao lagati da to nije moj narod ..nego da je bio nekada a da su sada neka druga vremena.
Daklem,,bolje ti je odi u Italiju zivjet..ako nista tamo su ljudi sofisticiraniji od 'rvata..:::)))))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by RayMabus 16/4/2019, 07:37

Ho visuto tre anni in Italia prima venti anni. Lo so la lingua italina molto bene.

Balkanski špijun. Pričan ti ja talijanski pajdo. Ja san ti tri godine živija u Italiji. Nemoj nas molim te preporučivat nikome , pun mi je kurac turista. Goni ih u pičku materinu. Zbog njih nam je nama u državi sve skupo jer država diže cijene da zaradi na njima a mi jedemo govna. Nemoj nas preporučavat. Pošalji ih u tri pičke materine. U Albaniju ih pošalji samo nemoj meni ovamo. Stvarno su nas sjebali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Leviathan2 16/4/2019, 19:15

Rabarbara wrote:
Leviathan2 wrote:
djeces
ja ne komuniciram s lutkama, osim sto sam lutki policajcu u austriji stresao sve pod spisku, dozvoljeno 80, ja 140 i odjedared policajac, ja na kocnixu a ono jebena lutka, lutak, e jesam mu nabrojao
meni mozes reci da sam super, ja sam dovoljno samopouzdan da me takvi komplimenti ne vredjaju, ja sam da sam superiji od super
ja nijesam beta, ja sam alfa svih alfa
ja nijesam sklon zaljubljivanju inace bi se vec zaljubio u sheficu koja mi svako jutro donese kolach
;)
Ma odoh sa teme (iz rasprave). Nisi valjda pomislio da ću se odjaviti? Štatije.   :P


Sad kad si se izjasnio malo mi je laknulo. Vratio si mi vjeru u muški rod. 
Već sam mislila da sam u šumi striborovoj prepunoj nježnih, senzibilnih ugroženih muškaraca.  :D
hebes takvo musko koje je ugrozeno
al sve ih je vise takovih
neka cudna vremena su dosla, dobro su stari govorili, kad musko pocne licit na zensko, tjeraj ga iz sela jer je to zarazno :)

_________________
..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Guest 16/4/2019, 19:25

frka wrote:Ja mislim da je Pis_mejker zelio postici neku visu temperaturu na forumu a uz to malo isprovocirati zensko_lezbejsko_ustasoidni dio foruma.Dok sam imao zivaca za to radio sam u neogranicenim kolicinama da bih se zabavio ljudskom gluposcu.Ajmo sada malo pogledati ne komentare nego one koji komentiraju.Iz takvih komentara je dovoljno zakljuciti tko je glup a tko nije...tko se ulovio na udicu i koprca se kao neka stukica..a tkome ego ne dozvoljava da misli logicno i nepristrasno.Kada se nesto napise protiv lezbaca i pedera svi skoce na zadnje noge i brane takve ljude ...njihovu sklonst da guraju kurac u supak mjesto gdje je to bog predvidijo ili da se lizu ko cucki ili sa cuckima i ostale perverzije da ih ne navodim.Ali kada covjek tvrdi da ga uzbudjuje neka sofisticirana lutak svi skoce uvjeravajuci ga da je to bolesno kao sto je recimo crkva palila svojevremeno zene na lomacama jer je neka budala tvrdila da su vjestice..a samo im nisu dale picke pa su zato vjestice bile..Uvijek je netko nekoga ponizavao i iz svoje "moralne"perspektive donosio sudove ili sudio drugima.Tko smo mi da sudimo bilo kome kada su u pitanju musko zenski odnosi..lutke..dildici ..krastavci ..cukiniji ili ostala sredstva pomocu kojih se ljudi zadovoljavaju.Primijetio sam da su neke zene (ako jesu) ovdje jako "moralne" krscanke..katolicko_pravoslavno_zidovskog svjetonazora..ali sve dok im dobar kurac ne zatvori rupu medju nogama.Onda su ponizne i smjerne pune ljubavi.Da nije smijesno bilo bi zalosno jer vecina zesnkog roda ovdje nije iskrena nego tipka ono sto bi trebali drugi cuti koje one poznaju u stvarnome svijetu.Daklem...tko smo mi da sudimo nekome koga uzbudjuje tehnologija pa bi je volio isprobati gurajuci kurac tamo gdje mu nije mjesto.Jebeni ste licemjeri..i sve vam je normalno dok se ne tice vas..Jebo te ...u cemu je problem..ako netko zeli da jebe lutku...volaaaaaaaaa...mozda mu stvarna picka ili kurac smrdi..jebeno je to kada imas razvijeno culo mirisa..a kod lutke toga nema::)))Pa dokazano je da 60% ljudskog tijela nije toga podrijetla nego razne bakterije i gljivice..Toga kod lutaka nema ..i meni se cini privlacljivo ta pomisao kao sto se Tesla plasio tih raznih nemani a ne zena kako se zeli prikazati..Nije se plasio platonske ljubavi nego zena spermusa cije su picke skladista raznih bakterija i gljivica.Moderni muskarac danasnjice kao i zena ce biti smijesni zasigurno nekim buducim generacijama..Sta m znamo o buducnosti??Vjerojatno ce se ljudima ugradjivati odredjeni cipovi u mozak tako da dozive intezivniji orgazam pa ce tako milijuni zena biti spasene i nece morati glumiti ..dahtati...stenjati...ili roktati da bi zadovoljile svoga muskarca jer im sama pomisao da budu same rusi cijeli svijet.Daklem tehnologije imaju svoju prednost..i nedostatke..dovoljno je pogledati danasnji otudjeni svijet koji bulji u telefone..kojima je vazna marka istih vise nego neki njezni dodir nekoga ljudskoga bica.Ljudi bjeze od sebe ..bjeze u zivotinjski svijet trazeci tamo nesvjesno ono sto nemaju u sebi..traze podanike koji ce ih slijediti ...kojima ce naredjivati i koji ce ih slusati.Kod pasa i macaka to mogu postici ...ucjenom..ako ne budes dobar i poslusan nema klope..Dakle koja je razlika izmedju takvih i onih koji traze utjehu u lutkama.Iskreno...normalniji su mi ovi drugi jer su tehnoloski osvjesteniji nego oni koji ljubav traze kod zivotinja ucjenjujuci ih hranom...Svijet je ionak postao taotalno bolestan..zene bi da budu muskarci...ali najgore je to sto glume da su zene u najpozitivnijem prirodnom smislu i da nisu iste kao druge.Daklem igra je vjecna i ne vidi joj se kraja..pa tko kome ucera:::))))Ima i tu neke uzbudljivosti..pa ja:::)) I koga boli kurac...ili picka...onikoji vole lutke...uzivaj jebo te,,oni koji vole drkicu,,,ma samo drkaj ne prestaj..a oi koji nalaze nesto lijepo u odnosima medju razlicitim spolovima,,,e bas njih boli ona stvar sto netko drka ili jebe lutku ili si gura tikvicu u picku..U prevodu,,,zivi i pusti druge da zive..Jebo te,,,to je osnov problema..Ja cu uvijek sebi naci picku koja voli moj kurac..zasto....tajna:::))
ihhhh....kad su svi dosadni na forumu i ne znaju stvoriti atmosferu.. cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by veber 16/4/2019, 20:08

ja mislim, a to je uvijek subjektivno. da svetoje nije vidio pičke odavno.

ostario je i dojadila mu ru(j)ka

ja mu za drkanje isprogramiram starog fanuca, neka si kupi u sex shopu vaginu i to je to. 

kasnije mu objasnim sistem programiranja, pa može od nježnog do strastvenog sexa.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Guest 16/4/2019, 20:45

Leviathan2 wrote:
hebes takvo musko koje je ugrozeno
al sve ih je vise takovih
neka cudna vremena su dosla, dobro su stari govorili, kad musko pocne licit na zensko, tjeraj ga iz sela jer je to zarazno :)
U mješalicu s njim! 

Vremena su fakat čudna. Ali samo nama koji starimo. Mladi se dobro snalaze.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Guest 17/4/2019, 06:19

RayMabus wrote:Žene su ionako pasivne u seksu , nabija nju il sofisticiranu lutku na kurac isti kurac je to dakle lutka može zamjenit kurvu , ljubavnicu itd dakle sam seks al nemoš pričat o tome da može zamjenit curu , osobu , partnericu i na kraju krajeva lutke nerađaju dicu dakle nemože ti bit ni supruga nit majka tvoje dice.

Dakle žene su zamjenjive u seksu a kako im je to glavni adut za manipuliranje muškima onda su ove sofisticirane lutke pun pogodak.
hahahahaha..Legendo.. lol! lol! lol! :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Serbinho-3 17/4/2019, 06:37

Nije to zamena, ako ne gundja...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Guest 17/4/2019, 06:39

usput receno,sve vise Moškijah,koji uvidjaju puni potencijal ovih robot-dama,izjavlje da bi ih mogli prihvatiti kao FULL TIME companion girl...
sto znaci,ne samo nabijacina na kitu,isto kao i ove BIO-cure,nego i druzenje i sve ostalo u kontinuitetu...
STO ZNACI,mnoge bi BIO-cure,mogle poljubiti vrata...
eeetooooc..!!! 

Zene imaju Ćukove da zive sa njima i jebu se,a mi Moškije,sinteticke dame,napose u obliku zena,ne zivine... king

TKO je sad NORMALAN??? lol! lol!


Last edited by pismejker on 17/4/2019, 06:40; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Guest 17/4/2019, 06:40

Serbinho-3 wrote:Nije to zamena, ako ne gundja...
popljuva 4 K monitor od smijeha...ali vrijedi... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Guest 17/4/2019, 06:45

Prvotne cijene od 20k Ojrova su prepuhane,jerbo realno.robot-dools ne sadrzi komponente u toj vrijednosti..iste pa i cak tehnicki-realisticki bolje izvedbe se proizvode u Kini za Only 7999 Ojrova..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by veber 17/4/2019, 21:06

pismejker wrote:Prvotne cijene od 20k Ojrova su prepuhane,jerbo realno.robot-dools ne sadrzi komponente u toj vrijednosti..iste pa i cak tehnicki-realisticki bolje izvedbe se proizvode u Kini za Only 7999 Ojrova..
opet pišeš pizdarije.

znaći da bu ti se zaglavio mišek u analnom otvoru lutke jer ćeš ostati bez napajanja.

ono što si ti zamišljaš za tog robota nema veze sa stvarnošču.

ljudska ruka se kreće u 6 osi, ako dodaš prste dodao si još 5 osi, znači moraš isprogramirati oko 14-16 osi jer postoje polupokreti.

čovjek ionako stvara stvari po sebi, pa tako tvoju fiksaciju s analnim sexsom teže je izvesti. ili moraju po tvom mišeku raditi pa ćeš imati ko prezervativ ili moraju ugraditi O ring koji će se širiti i skupljati. 

slijedeće, sve to moraš algoritamski povezati. bilo bbi nezgodno kada ideš izdrkavat na tvoju fixaciju da algoritam nije povezan pa te zvekne šakom u čelenku. i nogom u jaja.

onda ide problem napajanja. potrošnje struje i sl. dobar shritmottor košta 30-ak eura, pa sada računaj koliko ti treba tih motora da bi sve funcioniralo.

zatim imaš upravljaču jedinicu, a najjeftinija od Fanuca ti oko 1000€

kaj kada se zblesavi?
zovi servis.

postprocessing cijele stvari. jebga nemre to svatko napraviti. u tvornici će ti napraviti analnu lutku, ali ostalo moraš sam.

drži se ti drkanja. uštedjet ćeš novac i ne buš se razočarao.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Guest 17/4/2019, 21:21

Leviathan2 wrote:
Rabarbara wrote:
Leviathan2 wrote:
djeces
ja ne komuniciram s lutkama, osim sto sam lutki policajcu u austriji stresao sve pod spisku, dozvoljeno 80, ja 140 i odjedared policajac, ja na kocnixu a ono jebena lutka, lutak, e jesam mu nabrojao
meni mozes reci da sam super, ja sam dovoljno samopouzdan da me takvi komplimenti ne vredjaju, ja sam da sam superiji od super
ja nijesam beta, ja sam alfa svih alfa
ja nijesam sklon zaljubljivanju inace bi se vec zaljubio u sheficu koja mi svako jutro donese kolach
;)
Ma odoh sa teme (iz rasprave). Nisi valjda pomislio da ću se odjaviti? Štatije.   :P


Sad kad si se izjasnio malo mi je laknulo. Vratio si mi vjeru u muški rod. 
Već sam mislila da sam u šumi striborovoj prepunoj nježnih, senzibilnih ugroženih muškaraca.  :D
hebes takvo musko koje je ugrozeno
al sve ih je vise takovih
neka cudna vremena su dosla, dobro su stari govorili, kad musko pocne licit na zensko, tjeraj ga iz sela jer je to zarazno :)

Pa to su ovi usrani Beta "muskarci" koji zenama vise stalno pod mindjom,nebil je ugrabili,jer joj stalno glade ego i izigravaju prijatelje..kuhaju zenama,caste ih,glade im egoe,i tako svasta nesto..u biti njonjavci,sa teskim kompleksima i frustracijama.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu... - Page 14 Empty Re: ..I oficijelno...Žene su dobile zamjenu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum