ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne

Go down

Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne Empty Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne

Post by RayMabus Tue 9 Apr - 14:30

TEŠKE RIJEČI  
Dodik: Vučiću sam kazao kako se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne
Piše: R. D./Klix.ba

Nakon što je otvorio Mostarski sajam Milorad Dodik je u društvu Aleksandra Vučića obišao gradilište Saborne crkve u Mostaru. U izjavi za okupljene novinare dva lidera dotakla su se brojnih tema, a Dodik je kazao i kako se Bošnjaci naoružavaju te popisuju vojno sposobno stanovništvo.
Ničim izazvan, Dodik je na kraju polusatnog razgovora s novinarima kazao kako je Vučića upoznao o tome da su se u Mostaru u posljednja tri mjeseca u dva navrata održali sastanci SDA kojima su prisustvovali svi predsjednici mjesnih organizacija te partije iz ovog regiona.

"Dolaze predstavnici obavještajne zajednice i njihove SDA bezbjednosne komisije koja ovdje organizuje popisivanje svih vojno sposobnih Bošnjaka, da se napravi njihova tačna profilacija gdje su bili i šta su radili u toku rata. Da se za one koji nisu vojno obučeni vidi na koji način bi se mogli pripremiti za neke, prema njihovom mišljenju, eventualnosti", kazao je Dodik na čuđenje svih prisutnih.

Dodao je kako su fabrike oružja i municije u Federaciji BiH pod direktnom kontrolom Bošnjaka, odnosno SDA, te da su povećali svoju nekontrolisanu proizvodnju.

"To je ona priča Bakira Izetbegovića kako se nešto proizvodi za ne daj Bože. Dakle, Vijeće ministara treba upravo zbog toga to propustiti. Veoma je jasno da je nemoguće da se u fabrikama namjenske industrije ništa ne proizvodi mimo naloga koji daju Oružane snage BiH ili direktnih ugovora s inostranstvom", izjavio je Dodik.

Naveo je kako bošnjački lideri idu dalje tvrdeći kako se Srbija vojno angažuje u dijelu Kosova, što služi samo potpirivanju tenzija među ljudima.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-vucicu-sam-kazao-kako-se-bosnjaci-naoruzavaju-i-popisuju-vojno-sposobne/190409115
RayMabus
RayMabus

Posts : 175654
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne Empty Re: Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne

Post by Hektorović Tue 9 Apr - 14:32

U Mostaru nema Srba... Ovo je prije svega u svrhu okupacije Hrvatskih područja.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne Empty Re: Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne

Post by RayMabus Tue 9 Apr - 14:42

Hektorović wrote:U Mostaru nema Srba... Ovo je prije svega u svrhu okupacije Hrvatskih područja.
Ne znam. Znam da svaki rat između Hrvata i Bošnjaka završava tako da pada zapadni dio RS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175654
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne Empty Re: Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne

Post by RayMabus Tue 9 Apr - 15:20

SDA: Dodik plasira perfidnu i opasnu propagandu u stilu Miloševićevog režima

Stranka demokratske akcije (SDA) saopćila je da su izjave Milorada Dodika, koji je ranije kazao da SDA popisuje vojno sposobne Bošnjake i zloupotrebljava namjensku industriju, totalne besmislice koje imaju nekoliko ciljeva.
"Prvi cilj je da se skrene pažnja sa nedavne presude za genocid ratnom zločincu Radovanu Karadžiću u Haškom tribunalu i strah od posljedica te presude, s obzirom da vlasti entiteta RS odlikuju ratne zločince i nazivaju po njima studentske domove. Zatim je namjera da se skrene pažnja da je Dodik jedini krivac za opstrukciju formiranja Vijeća ministara i rada Predsjedništva BiH, te da se dodatno pokuša opravdati najava uvođenja rezervnog sastava policije u entitetu RS", saopćeno je iz SDA.

Dodik: Vučiću sam kazao kako se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne

Navode da je to, s druge strane, opasna i perfidna propaganda kakvu je vršio i Miloševićev režim uoči agresije na BiH.

"I tada su drugi optuživani da se naoružavaju i ugrožavaju sigurnost Srba, a onda se to koristilo kao opravdanja za agresiju", navodi se u saopćenju SDA.

Kada je riječ o namjenskoj industriji u BiH, SDA je saopćila da će ona nastaviti da radi i da se razvija u skladu sa zakonima i propisima kao i do sada, svidjelo se to Dodiku ili ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175654
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne Empty Re: Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne

Post by Guest Tue 9 Apr - 15:30

bošnjaci ne postoje,to nije nacija niti narod..to su Musloidi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne Empty Re: Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne

Post by Guest Tue 9 Apr - 15:58

Kaze Komsic da Dodig pravi veliku Srbiju sa Hercegovinom...Ne kuzim..mozda Epikur nesto zna a mudro suti????
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne Empty Re: Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne

Post by Guest Tue 9 Apr - 16:01

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=04&dd=08&nav_category=167&nav_id=1527692
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne Empty Re: Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne

Post by immortal Tue 9 Apr - 18:58

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:U Mostaru nema Srba... Ovo je prije svega u svrhu okupacije Hrvatskih područja.
Ne znam. Znam da svaki rat između Hrvata i Bošnjaka završava tako da pada zapadni dio RS.
nije loše ako se nastave praviti blesavi
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne Empty Re: Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne

Post by RayMabus Tue 9 Apr - 19:11

Pa kad je tako. Sad se mi zakačimo međusobno a vamo Sarajevo , Brčko ....zapadni dio RS.....šta ono to odma rat i sa Srbima a ovi ne mogu zadržat taj zapadni dio nikako da se zapuca u Bosni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175654
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne Empty Re: Dodik : Vučicu sam kazao da se Bošnjaci naoružavaju i popisuju vojno sposobne

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum