ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic - Page 4 Empty Re: SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic

Post by End 9/4/2019, 23:55

PABLO ESCOBAR wrote:Jben ti majku sa forumom di ja pisem majku vam jebem
:D

End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic - Page 4 Empty Re: SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic

Post by Guest 9/4/2019, 23:56

PABLO ESCOBAR wrote:
Roland Deschain wrote:Koga boli kurac s kim se taj kriminalac rukuje i ljubi. I da krepa sutra bilo bi mi isto tako svejedno. Ne znam koju PM mu uopće daješ pažnju i otvaraš posebnu temu?
Sta tebe boli kurac kome cu ja otvarat temu. Ocu da svako vidi koje je udbasko usrano lopovsko govno ovaj mamic. Jebo mu ja mater
Izdrkotina bi da se piše i otvaraju teme samo o onome o čem on želi pričati, a kad se dirneš u gazdu postaje posebno osjetljiv i nervozan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic - Page 4 Empty Re: SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic

Post by Tominjo 10/4/2019, 00:20

Mišu, ne cijuči, nego bjež nazad u rupu.


Last edited by Roland Deschain on 10/4/2019, 00:20; edited 1 time in total (Reason for editing : N)
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic - Page 4 Empty Re: SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic

Post by Guest 10/4/2019, 00:26


:D
Mamićev štakor.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic - Page 4 Empty Re: SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic

Post by sitting_bull 10/4/2019, 10:08

PABLO ESCOBAR wrote:
sitting_bull wrote:
skripar wrote:Jedi i ti govna kopile iz mjesanog braka,takvih vas je vise od pola u hrvatskoj, najmanje je pravih hrvata upravo u samoj hrvatskoj kao sto je i ante nedavno napisao, sve sto valja tamo je doselilo iz bosne
budala projicira svoje frustracije.

malo si se zabunio u opisu: svi veliki hrvati i još veći lopovi u hrvatskoj su dotepenci iz dijaspore i bosne koji nemaju niti jednu domovinu na ovome svijetu.

bosnu ne priznajete, hrvatsku također je se u njoj osjećate kao strano tijelo na privremenom radu, ali vam je u hrvatskoj lakše jer zbog razumijevanja jezika ne morate ostati izolirani u svojim gastarbajterskim enklavama kao u dojčlandu i slično.

zbog bosanske bandić-vaso-glasnović pameti je hrvatska tu gdje je.
Jeboti budala mater idi smrade priseli u beograd i narici po kuci cveca za svojim krepanin mrtvin lesinarom. Tribali smo vas 1995 sve pobiti majku vam komunisticku jebem.
Jebem mater i luburicu sto u jasenovcu nije masovno tribija komunisticku stoku
nu tebe.
veliki hrvat, katolik zablistao u punom sjaju vlastite bijede pa demonstrira kako to on zamišlja ljubav Kristovu.
tek kad takvima malo zagrebeš pod kožu pokaže se koje su to beštije u pitanju.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic - Page 4 Empty Re: SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic

Post by sitting_bull 10/4/2019, 10:10

PABLO ESCOBAR wrote:Jben ti majku sa forumom di ja pisem majku vam jebem
smiri hormone, janjičaru.
nitko te ne tjera ni na što.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic - Page 4 Empty Re: SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic

Post by Zeko 10/4/2019, 10:29

Roland Deschain wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Roland Deschain wrote:Koga boli kurac s kim se taj kriminalac rukuje i ljubi. I da krepa sutra bilo bi mi isto tako svejedno. Ne znam koju PM mu uopće daješ pažnju i otvaraš posebnu temu?
Sta tebe boli kurac kome cu ja otvarat temu. Ocu da svako vidi koje je udbasko usrano lopovsko govno ovaj mamic. Jebo mu ja mater
Ma otvaraj, briga me. Kak ne shvaćaš da mu time samo daješ reklamu ko i svi smrdljivi žuti portali u ovoj usranoj državi. To sam htio reći, nadam se da shvaćaš. To jedino ne može shvatiti ovaj bolesni kukavički miš koji se krije negdje u rupi, pa tu i tamo ispuže.
:tu :tu
U sridu. Ovakvi maloumnici, portali i štampa su i stvorili Mamića ovakvog kakav je. Što više oni seru po njemu, on se osjeća sve jači. Jednostavno, to je takav tip čovjeka koji moli boga da ga netko napada i da na to može još jače uzvratiti. Garantiram da je i ovo rukovanje sa Vučićem napravljeno planski da se malo uzburkaju vode po Hrvatskoj. I to je i napravio, jer su puni portali i štampa tog njegovog susreta sa Vučićem.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic - Page 4 Empty Re: SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic

Post by Guest 10/4/2019, 10:55

mislim da je bolesniku san da ga dovede u zvezdu... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic - Page 4 Empty Re: SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic

Post by vuksadinare 10/4/2019, 15:27

jebe se mamicu..dok macke mjaucu on broji lovu makar i u bosni...i fino se gosti sa istim takvima..da nije razmisljao kako da zaradi lovu i obogati se ne bi kao mladac prodavao stiropor za sjedenje na maximirskom stadionu...moze mu se..tako i ovima drugima...boli njih kurac sto neki sirocic na portalima lupa o njima...nije badava ciro rekao..'kad mi je najteze sjetim se novcanika'.,..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic - Page 4 Empty Re: SRAMOTA U MOSTARU ... Zdravko Mamic

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum