ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji

Go down

Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji Empty Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji

Post by vuksadinare 8/4/2019, 13:07

https://avaz.ba/vijesti/kolumne/473809/kukic-pogresnom-vjerovao-i-godinama-za-pogresnog-lobirao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji Empty Re: Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji

Post by vuksadinare 8/4/2019, 13:09

...hahaha..'znam da cu se sad naci na udaru doticnih'...gotovo ej slavko ujko si sad da ga jebes... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji Empty Re: Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji

Post by vuksadinare 8/4/2019, 13:12

komso se doista trudi da eliminira sve saveznike i da dokaze d aje on glavni uvlakac u guzicu bakiru i bosnjacima...raspad gradzanske frakcije no sto prostih faktora...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji Empty Re: Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji

Post by RayMabus 8/4/2019, 13:13

Komšić pojeba sve živo za fotelju i vlast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji Empty Re: Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji

Post by vuksadinare 8/4/2019, 13:15

ovaj kukic i 'kukici' su doista teze gluperde...kad vjeruju da je komsi interes gradzana na prvom mjestu...fotelja i samo fotelja..ako treba za fotelju ce i brata proglasit covicevcem i anticarsijanerom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji Empty Re: Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji

Post by vuksadinare 8/4/2019, 13:18

RayMabus wrote:Komšić pojeba sve živo za fotelju i vlast.
....koliko je lik ogranicen mislim na komsu da ce sve zivo rasturit da mu bakir udjeli milostinju od kakve fotelje...ako treba promjenit ce i ime...ovaj kukic ej izvisio makar je bio guzonja ko i komso ali izgleda nedovoljno..naime ne pripada sarajevskoj carsiji mislim zemljopisno vec mostarskoj a to mu je vec minus u startu..samo kad bi to kuzio...koliki ej telac.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji Empty Re: Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji

Post by vuksadinare 8/4/2019, 13:28

Boriša Falatar:'Zalosno je nakon svih prijevara da su neki Komsicu vjerovali.Zeljko Komsic je vec odavno procitana knjiga,do njega nitko ozbiljan ne drzi pa cak ni Bakir Izetbegovic ali on mu je trenutno potreban u politickom razracunavanju sa opozicijom kao sto mu je oduvijek Zeljko Komsic sluzio.Sve sto Zeljko Komsic radi ne radi bez miga iz Bakirove i SDA centrale.On je nesposoban da donese samostalno bilo kakve odluke a da ne trazi misljenje SDA i Bakira'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji Empty Re: Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji

Post by vuksadinare 8/4/2019, 13:32

Nermin Niksic o koaliciji SDA i DF:'Od Zeljka Komsica nista novoga.Njegova pohlepa za uhljebljenickim mjestom do kojih dolazi lazima i prijevarom koalicijskih partnera je njegov patent.DF i Zeljko Komsic vise nisu pozeljni u bilo kakvim politickim kombinacijama kao partner SDP-u'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji Empty Re: Medjusobni sukobi i teske rijeci carsijanera!Slavko Kukic optuzio Komsica:Pogresnom sam vjerovao,on za mene vise ne postoji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum