ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mektić otvorio nalog na Twitteru: Prve "mete" su Dodik, SNSD i Tužilaštvo BiH

Go down

Mektić otvorio nalog na Twitteru: Prve "mete" su Dodik, SNSD i Tužilaštvo BiH Empty Mektić otvorio nalog na Twitteru: Prve "mete" su Dodik, SNSD i Tužilaštvo BiH

Post by Hektorović 7/4/2019, 20:33

Ministar sigurnosti Bosne i Hercegovine i član Predsjedništva SDS-a Dragan Mektić 2. aprila je otvorio nalog na Twitteru, te je odmah u svojim tvitovima osuo paljbu na SNSD i lidera ove stranke Milorada Dodika.
Također, Mektić se u prvim tvitovima obrušio i na Tužilaštvo BiH zbog pokretanja istrage protiv njega u aferi "selefije"

"Koje dijabole, Tužilaštvo utvrdi da nema krivičnog djela u slučaju '''selefije' a onda osumnjiči mene da sam odao tajnu u tom predmetu", napisao je Mektić na svom Twitter profilu.

Kada je riječ o SNSD-u, u svom tvitu on odgovara na pitanje funkcionera ove stranke Staše Košarca koji je naveo "da li Mektić javno govori ono što u SDS-u misle a ne smiju da kažu".

"Naravno da mislim ja lično za razliku od vas koji po mišljenje idete Miloradu Dodiku", odgovor je Mektića.

Komentirajući izjavu Dodika da bi želio rehabilitovati KK Bosna, Mektić je naveo "Rehabilituj ti ovdje život naroda, a košarka će doći sama po sebi".
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Mektić otvorio nalog na Twitteru: Prve "mete" su Dodik, SNSD i Tužilaštvo BiH Empty Re: Mektić otvorio nalog na Twitteru: Prve "mete" su Dodik, SNSD i Tužilaštvo BiH

Post by Hektorović 7/4/2019, 20:34

Mektić otvorio nalog na Twitteru: Prve "mete" su Dodik, SNSD i Tužilaštvo BiH Slika209
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Mektić otvorio nalog na Twitteru: Prve "mete" su Dodik, SNSD i Tužilaštvo BiH Empty Re: Mektić otvorio nalog na Twitteru: Prve "mete" su Dodik, SNSD i Tužilaštvo BiH

Post by Šandor Winnetou 7/4/2019, 21:35

Hektorović wrote:Mektić otvorio nalog na Twitteru: Prve "mete" su Dodik, SNSD i Tužilaštvo BiH Slika209
Dobro tu nema razlike među srbadijom, svi tvrde da smo pobili na meleone srba i to koriste da bi jedno drugog  diskreditirali

_________________
Mektić otvorio nalog na Twitteru: Prve "mete" su Dodik, SNSD i Tužilaštvo BiH Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Mektić otvorio nalog na Twitteru: Prve "mete" su Dodik, SNSD i Tužilaštvo BiH Empty Re: Mektić otvorio nalog na Twitteru: Prve "mete" su Dodik, SNSD i Tužilaštvo BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum