ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo

Go down

Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo  Empty Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo

Post by RayMabus Sat 6 Apr - 15:15

Nema keramičara , nema ovoga onoga , triba ih platit po suvo zlato šta podiže cijenu nekretnina u ionako preskupom Splitu

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/597410/sve-teze-do-vlastitog-doma-u-splitu-cijene-novih-kvadrata-ce-skociti-i-do-3000-eura-a-sve-novogradnje-prodaju-se-dok-su-jos-u-papirima-i-cijene-parcela-opasno-rastu

Mašala
RayMabus
RayMabus

Posts : 175968
2014-04-11


Back to top Go down

Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo  Empty Re: Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo

Post by Guest Sat 6 Apr - 15:23

cheers cheers cheers

Eto para Longi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo  Empty Re: Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo

Post by RayMabus Sat 6 Apr - 15:26

Neće baba da prepiše oni stan na Bačvicama na mene tako da ništa od para.

Ja joj lipo reka da to oporučno ostavi meni i ona okrenila glavu a ja reka dobro brige me samo sad su ti nova pravila jer ako će to dobit teta iz Italije koja dođe jednom u pet godina tamo onda ću ti i ja dolazit jednom u pet godina.

Eto vidili se prošle godine jednom i prije toga zadnji put 2013.

Eto tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175968
2014-04-11


Back to top Go down

Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo  Empty Re: Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo

Post by Guest Sat 6 Apr - 15:30

RayMabus wrote:Neće baba da prepiše oni stan na Bačvicama na mene tako da ništa od para.

Ja joj lipo reka da to oporučno ostavi meni i ona okrenila glavu a ja reka dobro brige me samo sad su ti nova pravila jer ako će to dobit teta iz Italije koja dođe jednom u pet godina tamo onda ću ti i ja dolazit jednom u pet godina.

Eto vidili se prošle godine jednom i prije toga zadnji put 2013.

Eto tako.

Podmiti babu,odvedi je na kruzno putovanje kruzerom..jebi ga moras malo investirati u dobitak.... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo  Empty Re: Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo

Post by RayMabus Sat 6 Apr - 15:40

Zašto ću je podmićivat ? Ja sa materon nepričan a to joj je kćer. Kad baba umre onda tri kćeri to nasljeđuju. Dakle ja od toga neman ništa. Ja san ponudija da napiše oporuku da stan Bačvicama ostavlja direktno meni. Neće pa ok

Sestra će dobit od matere stanove a ja po čačinoj liniji i sve ok. Tako ja dobijan ode ova dva stana kraj kuće jer nemože sestra dobot pet staniva a brat ništa.

Meni sve paše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175968
2014-04-11


Back to top Go down

Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo  Empty Re: Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo

Post by RayMabus Sat 6 Apr - 15:53

Neman ja problema ni sa sestrom ni s babom ni s tetama ni rodicama. Samo s materon. Od kako me je zajebala drukčije razmišljan. Prije šta god tribalo skokni pomoz babi. A onda kad je mene stara zajebala onda ja neću ništa od nje. Znači ako neš meni direktno ostsvit ja to nedobivan nego sestra al se nismo posvadili jer me nisi ni zajebala ništa. Tako smo se dogovorili da ti to nećeš. E a onda i teta i rodice iz Italije dođu svako prestupne pa ću i ja.


To ti je nešto kao ja san se tebe odreka al se nismo posvadili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175968
2014-04-11


Back to top Go down

Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo  Empty Re: Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 15:58

Sramota je biti baustelac, zato ih nema.

Sramota je raditi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo  Empty Re: Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo

Post by RayMabus Sat 6 Apr - 16:00

Ima bauštelaca samo ih triba platit. I onda cijene građevinskog zemljišta su tamo paprene i sad poskupila radna snaga pa poskupili i kvadrati.

Al neka nema veze , poskupit će meni ovi u Kaštelima jer to je zakon ponude i potražnje pošto ljudi domaći nemaju para za kupunju stana u Splitu pa kupuju okolo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175968
2014-04-11


Back to top Go down

Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo  Empty Re: Nema bauštelaca , cijene stanova u Splitu lete u nebo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum