ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanader danas ide u zatvor

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Sanader danas ide u zatvor

Post by Yehudim Thu 4 Apr - 16:49

Sanader danas ide u zatvor Dfvdfvdfffff__2__

[size=44]Sanader danas ide u zatvor, Vrhovni sud mu povisio kaznu[/size]
 A nevin ki kordić......možda se i njemu obrati isus pa održi predavanje kad izadje

Do tad će ga pravdati marc, vuk i co.

IVO Sanader pravomoćno je nakon razmatranja Vrhovnog suda osuđen na 6 godina zatvora, doznaje N1.
Prihvaćena je žalba tužiteljstva na nepravomoćnu presudu kojom je u slučaju Planinska Sanader osuđen na 4,5 godina zatvora.
Krešimir Devčić, glasnogovornik Županijskog suda u Zagrebu, potvrdio je ovu informaciju na Hrvatskom radiju.
Ovom odlukom bivši premijer Sanader upućuje se u Remetinec, a zatim i na izdržavanje kazne zatvora.
Na Vrhovnom sudu bez komentara 
Glasnogovornik Vrhovnog suda Željko Pajalić kazao je da nema informacije da je sud povisio Sanaderu kaznu. 
"Nakon razmatranja žalbi tužiteljstva i obrane vijeće Vrhovnog suda donijeti će odluku. Ako je preinačenom presudom izrečena kazna od pet ili više godina vijeće bi moralo odrediti i obligatorni istražni zatvor", kazao je Pajalić za Hinu.  

Podsjetimo, u ovom slučaju bivši premijer nepravomoćno je osuđen na četiri i pol godine zatvora, a mora, sa svojim suoptuženicima, vratiti 15 milijuna kuna. Oduzeto mu je i 17 milijuna kuna nepripadajuće imovinske koristi.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/sanader-danas-ide-u-zatvor-vrhovni-sud-mu-povisio-kaznu/2075982.aspx?index_ref=read_more_d

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by Guest Thu 4 Apr - 18:33

:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by Guest Thu 4 Apr - 19:37

Sjecam se toga kako su Sanaderu namjestili svasta nesto jer nije zelio da potpise ono sranje o Piranskom.Tako to biva..dok sluzis Zapadnim interesima onda si deokrata i pozeljan partner...a kad im kazes u oci da se gone u sto pizdi materinih odmah ti namjeste svasta nesto.Mediji koji su u rukama Zapada pocnu orkestrirano svaki dan pjevati istu pjesmicu..Pa bog te jebo i onaj koji ima malo mozga u glavi pocne da vjeruje ako nista da gdje ima vatre ima i dima..Ne kazem da nije zavuko ruku u med ali Piranski mu je dosao karijere..Nema zajbancije sa schwabama i Amerima...a da ne govorim o englezima...mamu im jebem germansku..Ljudi moji zivim toliko dugo na zapadu i samo cu vam reci jedno...mi smo male mace za njihkada je pokarenost u pitanju..Mislim na njihove elite..odvratni su..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by Guest Thu 4 Apr - 19:39

frka wrote:Sjecam se toga kako su Sanaderu namjestili svasta nesto jer nije zelio da potpise ono sranje o Piranskom.Tako to biva..dok sluzis Zapadnim interesima onda si deokrata i pozeljan partner...a kad im kazes u oci da se gone u sto pizdi materinih odmah ti namjeste svasta nesto.Mediji koji su u rukama Zapada pocnu orkestrirano  svaki dan pjevati istu pjesmicu..Pa bog te jebo i onaj koji ima malo mozga  u glavi pocne da vjeruje ako nista da gdje ima vatre ima i dima..Ne kazem da nije zavuko ruku u med ali Piranski mu je dosao karijere..Nema zajbancije sa schwabama i Amerima...a da ne govorim o englezima...mamu im jebem germansku..Ljudi moji zivim toliko dugo na zapadu i samo cu vam reci jedno...mi smo male mace za njihkada je pokarenost u pitanju..Mislim na njihove elite..odvratni su..
:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by Guest Thu 4 Apr - 19:43

A kako se ono zvase faca glavni tuzitelj koji je iz pozadine vukao konce ,,,Pa jebo te ..covjek staje na tom mjestu ..a vlast se mijenja ...njega nitko ne smije promijeniti.Ameri ga uvatili za jaja u svezi Lore i ajmo sve po zakonu...Tako se to radi sto nije od jucer ..gledam neki dan film o padu Rima ..Sve isto..samo sto ljudi jebeno brzo zaboravljaju a novi pobjednicu da zu im pisu uvijek iznova novu povijest..Trea biti Dr.nauka da bi se sve razumjelo...a poznato je da obican covjek voli crno_bijelu sliju..zivota...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by Guest Thu 4 Apr - 19:52

by @pismejker Today at 13:39
Ma eno citam i onog 'rvatskog schwabu u Deutschland..poprave je evoluirao..Fra je u tome sto je skuzio da nije nikakva pprivilegija u Njemackoj biti folsdojcer pa ga to malo strecnulo..Ustvari na hitleovskoj ljestvici hijerarhije je amnje vrijedan schwabo..Nije Ubermentsch kako je ocekivao da ce ga tretirati...jer ima u sebi pun kurac hrvastine:::)))
Bas je interesantno mi citati (nije ni prvi a ni zadnji) kako se ljudi osvijeste kad se ideologija dotakne njih samih u negativnom smislu..Pratimo dalje,,::)))
Sanader je popusio zato sto nije shvatio i vidio zapadno lice na vrijeme..Naravo...spletkama i mrdijima mos svakog sjbati..Majku Terezu mos preko noci napraviti kuravom..Vjerujem da ce se pojaviti neki ljudi koji to razumiju...pa ce pocet takozvane novinare gutati noc...do tada ce pisati sto im se naredi...Pa idi koaj kanale jebem ti mater..ali nemoj pisati sto ti drugi naredi..jer ne kopas samo ispod sebe nego i ispod svoje djece...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by debotoijusto Thu 4 Apr - 20:31

Sanader danas ide u zatvor, Vrhovni sud mu povisio kaznu

lijepa vijest cetvrtkom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by marcellus Thu 4 Apr - 22:10

čovjek koji je skrenuo HDZ na put detuđmanzacije, i preteča don anemia

u biti tipičan mali hrvat, siromah i fukara koji je odrastao u okruženju gdje se krađa i korupcija tolerira pa je kad je postao velka faca znao kako to kod nas ide

znao je kako se jedino efektivno može vladati državom, preko kombinacije podmićivanja i zastrašivanja.

_________________
Sanader danas ide u zatvor 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by marcellus Thu 4 Apr - 22:10

ipak, jednu stvar mu treba dat u kredit, hrvatska nikad više dok je svijeta i vijeka neće imat ni blizu onaj standard koji je imala za sanadera

_________________
Sanader danas ide u zatvor 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by Guest Thu 4 Apr - 23:03

frka wrote:by @pismejker Today at 13:39
Ma eno citam i onog  'rvatskog schwabu u Deutschland..poprave je evoluirao..Fra je u tome sto je skuzio da nije nikakva pprivilegija u Njemackoj biti folsdojcer pa ga to malo strecnulo..Ustvari na hitleovskoj ljestvici hijerarhije je amnje vrijedan schwabo..Nije Ubermentsch  kako je ocekivao da ce ga tretirati...jer ima u sebi pun kurac  hrvastine:::)))
Bas je interesantno mi citati (nije ni prvi a ni zadnji) kako se ljudi osvijeste kad se ideologija dotakne njih samih u negativnom smislu..Pratimo dalje,,::)))
Sanader je popusio zato sto nije shvatio i vidio zapadno lice na vrijeme..Naravo...spletkama i mrdijima mos svakog sjbati..Majku Terezu mos preko noci napraviti kuravom..Vjerujem da ce se pojaviti neki ljudi koji to razumiju...pa ce pocet takozvane novinare gutati noc...do tada ce pisati sto im se naredi...Pa idi koaj kanale jebem ti mater..ali nemoj pisati sto ti drugi naredi..jer ne kopas samo ispod sebe nego i ispod svoje djece...

Poootpuno je drugacije u svabiji,nego na Balkanu..Prije svega,Svabi lukavo dobijaju jeftinu radnu snagu ne priznavajuci diplome i znanje ,koje se steklo u drugim drzavama,najvise onim iz istocnog bloka i sa Balkana..
Primjer,moze netko u RH imati zavrseni FER ili strojarski,koji su jedni od najtezih i najjacih fakulteta,mos u prakticnom smislu znati posao,ali Svabi ti ucas izmjere puls i nivo stvarnog znanja..Kazem stvarnog,jer je svabija tehnoloski IPAK eonima ispred bivsih istocnih drzava,tako da stvarno ono sto znas,svodi se na jako malo..Dakle,spomenutom kolegi su od cijelog studija sveukupno priznali samo jednu godinu..katastrofalno,jerbo ispada da ono sto zna je jako malo,naspram onoga sto oni zahtijevaju za diplomiranog inzenjera..
svapski inzenjeri su najbrutalniji i najcjenjeniji sloj eksperata..nikavo diplomirano ovo i ono..

Ja sam ispisao i pišaljinu i krv i znoj,i pozdero tonu zivaca dok nisam zavrsio dvije godine..em sto je sve sam svjetski vrh pa je sve u tom nivou i zahtjevno,sto mi je napelo vijuge do krajnjih granica,emo sto sam zadnji put ucio prije....eeeeeeee..jos u Titinoj Jugi,87. 88.mozag se ulijenio i usporio..

da skratim..Weber je prisiljen da prihvati ponudu,jer je konkurencija brutalna,oponenti mladji i puno bolji materijal za oblikovanje sefovima,svakako ne radi posao koji je i kako je zamisljao..kao niti svi mi koji smo vani...
E to je sad vec pitanje da Oridjidji Svabi ne daju stranicima ispred i iznad sebe...
Kako gledaju Webera,ne znam...kako srbi gledaju one svoje srbe,koji su iz RH tijekom rata izbjegli za srbiju..

Nas si ali ne talasaj puno..nisi nish posebno,naprotiv.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by Guest Thu 4 Apr - 23:06

marcellus wrote:ipak, jednu stvar mu treba dat u kredit, hrvatska nikad više dok je svijeta i vijeka neće imat ni blizu onaj standard koji je imala za sanadera
ahhh,to se jos jahalo na valovima drzave koja nije bila pokradena uzduz i poprijeko..stare zalihe,stari zalet,inercija...jos su bili prezaposljeni konstrukcijom mafijaske mreze,da bi u istom trenutku i krali drzavu na veliko.,.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by debotoijusto Thu 4 Apr - 23:08

marcellus wrote:ipak, jednu stvar mu treba dat u kredit, hrvatska nikad više dok je svijeta i vijeka neće imat ni blizu onaj standard koji je imala za sanadera

ni zaspat na ulici u 4 jutri da te nitko ne opljacka/iscipelari , za tita
hocemo se tako razgovarat ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by Guest Fri 5 Apr - 0:41

by @pismejker Today at 17:03
Poootpuno je drugacije u svabiji,nego na Balkanu..Prije svega,Svabi lukavo dobijaju jeftinu radnu snagu ne priznavajuci diplome i znanje ,koje se steklo u drugim drzavama,najvise onim iz istocnog bloka i sa Balkana..
Primjer,moze netko u RH imati zavrseni FER ili strojarski,koji su jedni od najtezih i najjacih fakulteta,mos u prakticnom smislu znati posao,ali Svabi ti ucas izmjere puls i nivo stvarnog znanja..Kazem stvarnog,jer je svabija tehnoloski IPAK eonima ispred bivsih istocnih drzava,tako da stvarno ono sto znas,svodi se na jako malo..Dakle,spomenutom kolegi su od cijelog studija sveukupno priznali samo jednu godinu..katastrofalno,jerbo ispada da ono sto zna je jako malo,naspram onoga sto oni zahtijevaju za diplomiranog inzenjera..
svapski inzenjeri su najbrutalniji i najcjenjeniji sloj eksperata..nikavo diplomirano ovo i ono..

Ja sam ispisao i pišaljinu i krv i znoj,i pozdero tonu zivaca dok nisam zavrsio dvije godine..em sto je sve sam svjetski vrh pa je sve u tom nivou i zahtjevno,sto mi je napelo vijuge do krajnjih granica,emo sto sam zadnji put ucio prije....eeeeeeee..jos u Titinoj Jugi,87. 88.mozag se ulijenio i usporio..

da skratim..Weber je prisiljen da prihvati ponudu,jer je konkurencija brutalna,oponenti mladji i puno bolji materijal za oblikovanje sefovima,svakako ne radi posao koji je i kako je zamisljao..kao niti svi mi koji smo vani...
E to je sad vec pitanje da Oridjidji Svabi ne daju stranicima ispred i iznad sebe...
Kako gledaju Webera,ne znam...kako srbi gledaju one svoje srbe,koji su iz RH tijekom rata izbjegli za srbiju..

Nas si ali ne talasaj puno..nisi nish posebno,naprotiv.. :cleanteeth
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naravno da je drugacije da nije tako ne bi bili ono sto jesu.Da se razumijemo ja schwabama priznajem red rad i disciplinu u svakom pogledu..to sam od njih ukrao i primijenio na sebe.Rezultati nisu izostali tako da bez neke zavrsene informaticke skole vladam znanjma u odredjenim oblastima koja mi omogucavaju ugodan i lagodan zivot.Meni je uvijek bilo smijesno kada se netko hvalio zavrsenim faksom nakon 30 godina...(ajde dok si mlad to je okej)..kada upitas takve kakvim jos znanjima nakon zavrsetka faksa vladaju...muk..Sjecam se jebo te prije 15 godina covjek magistar nauka nije znao kako se otvara e_mail.Ja mu velim ..stari to ti je buducnost.....bez toga neces moci dignuti lovu iz Banke koju si zaradio..Veli..ma ja sam star za te gluposti.E to je problem kod balkanjerosa.Oni izmisle neki razlog samo da ne bi mozdanim morali raditi.Naucio ih jebeni komunizam da ce netko za njih rjesavati njihove probleme..dok na zapadu imas priliku ako zelis i hoces ...mozes sve i sto je najvaznije ne pitaju te za skolu nego za znanje,,pokazi sto znas i boli vlasnika firme kurac kakav si faks tamo zavrsio.Nije svugdje tako ali prolazi kod onih koji ne pate od formalnosti..Da bi opstao moras biti u trendu i moras pratiti tehnologije koje su mnogim slucajevima naprednije od onih koji zavrse neku skolu..bas u tome trenutku nesto je izaslo novo sto oni koji su studirali nisu naucili ali su zarsili taj faks..Brzina novih tehnoloskih inovacija je tlika da samo rijetki mogu to pratiti i ostati u trendu.Znanje je moc..sve ti mogu uzeti ali znanje nikada..znanje se ne prodaje jeftino jer tako sam sebe i svoj trud da dodjes do znanja degradiras.Kod mene je sat 80jurica..hoce....uzmi ,,neces ..idi..trazi jeftinije::)))Trziste....Imam frenda u Zegeju ima IT firmu...veli prije mu se na oglas javljalo za posao 30 ljudi ...sada 4-5..Placa boli glava..ali nema ljudi..Sve otislo vani ne zato sto je vani bolja materijalna situacija nego zato sto se vani znaju pravila igre koja se ne mijenjaju preko noci....ljudi znaju na sto mogu racunati unaprijed par godina...mogu planirati..U jebenoj Hrvatskoj ni smrt nemres isplanirat..Kada je hrvatski schwabo u pitanju..ne zelim da ulazim u njegovu strucnost..ali je indikativno da shvaca da na zapadu jedino na sto mozes da racunas ako ga imas ,,,t je znanje koje posjedujes..na drugo nista...i to je dobro i zdravo za svako drustvo..jer znanje regulira sve ...nema nacionalnih ,,,vjerskih i plemenskih podilazenja osim podilazenja znanju koje svima donosi boljitak..od pojedinca do drzave.Zato on kaze da Hrvati zive jos 1000 godina nece doci na taj nivo kao u Njemackojjer je tamo crkva odvojena od drzave,,i placas crkveni porez samo ako zelis,,a u Cro moras..pa tko bi toj drzavi mislio dobro??Cak i onima najzagrizenijima dolazi iz dupeta u glavu..Samo po obicaju ...kasno.. ::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by RayMabus Fri 5 Apr - 0:50

Partija se odrekla bivšeg velikog vodže. Izbori su za eu parlament pa da ovako malo poprave rejting. Ipak je to Plenkovic : fotelje u eu parlamentu za ništa , sve za fotelje u eu parlamentu ...i tako ode Sanader u pržun pet dana prije izbora za eu parlament.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175514
2014-04-11


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by marcellus Fri 5 Apr - 1:11

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:ipak, jednu stvar mu treba dat u kredit, hrvatska nikad više dok je svijeta i vijeka neće imat ni blizu onaj standard koji je imala za sanadera

ni zaspat na ulici u 4 jutri da te nitko ne opljacka/iscipelari , za tita
hocemo se tako razgovarat ?

ja sam to ovdje tvrdio još dok je sanader bio živ, tj. na vlasti, ako se sjećaš, pa ste se smijali

a tako bi

_________________
Sanader danas ide u zatvor 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by Yehudim Fri 5 Apr - 4:40

- Ćaća se vraća - ...........u zatvor

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by kic Fri 5 Apr - 8:26


It is not an event, it is a piece of news.

(Talleyrand on hearing of Napoleon's death)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by T. Fri 5 Apr - 8:27

Sanader danas ide u zatvor 19511271_1913483108907662_433478213805059877_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-vie1-1

_________________
Sanader danas ide u zatvor Unname11
T.
T.

Posts : 17083
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by mutava baštarda Fri 5 Apr - 9:30


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by darth_vader Fri 5 Apr - 12:07

frka wrote:Sjecam se toga kako su Sanaderu namjestili svasta nesto jer nije zelio da potpise ono sranje o Piranskom.Tako to biva..dok sluzis Zapadnim interesima onda si deokrata i pozeljan partner...a kad im kazes u oci da se gone u sto pizdi materinih odmah ti namjeste svasta nesto.Mediji koji su u rukama Zapada pocnu orkestrirano  svaki dan pjevati istu pjesmicu..Pa bog te jebo i onaj koji ima malo mozga  u glavi pocne da vjeruje ako nista da gdje ima vatre ima i dima..Ne kazem da nije zavuko ruku u med ali Piranski mu je dosao karijere..Nema zajbancije sa schwabama i Amerima...a da ne govorim o englezima...mamu im jebem germansku..Ljudi moji zivim toliko dugo na zapadu i samo cu vam reci jedno...mi smo male mace za njihkada je pokarenost u pitanju..Mislim na njihove elite..odvratni su..


Odavno ja ovo tvrdim. Neka visi Pedro. Lik je imao odličnu retoriku ako ništa drugo i za razliku od sadašnjih klošara barem je imao državnički gard. A što je najgore, po lopovluku je mala maca zo ove sadašnje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sanader danas ide u zatvor Empty Re: Sanader danas ide u zatvor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum