ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by crvenkasti 1/4/2019, 10:09

Navijači ruskog Zenita spektakularnim transparentom osudili NATO i podržali Srbe 



Navijači Zenita iz Sankt Peterburga na meču protiv Orenburga razvili su transparent podrške Srbiji povodom obeležavanja 20 godina od NATO bombradovanja SRJ.



Na transparentu je oslikan monah koji prelazi preko ruševina manastira, četiri slova „S“ oko krsta i ispisana je godina početka NATO agresije.

Podsetimo, nije prvi put da navijači ruskog kluba iskazuju naklonost i podršku srpskom narodu, s obzirom da su pre dve godine na na meču protiv skopskog Vardara u Ligi Evrope istakli transparent, sa natpisom „Ratko Mladić srpski heroj“.

---------------------

Užas, kolko se deru. Mene žmarci prolaze od straha.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by Ringo10 1/4/2019, 10:12

Cuo sam ja i Poljake i Cehe da vicu Kosovo je Srbija.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by crvenkasti 1/4/2019, 10:14

Ringo10 wrote:Cuo sam ja i Poljake i Cehe da vicu Kosovo je Srbija.

Njih se ne bojim.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by flumen 1/4/2019, 10:14

LUZERI...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by vuksadinare 1/4/2019, 10:15

njihova stvar
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by Ringo10 1/4/2019, 10:17

vuksadinare wrote:njihova stvar
Ma da. Hrvatska se treba drzati izvan toga.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by omni 1/4/2019, 10:20

Znaci gotova stvar, Kosovo je Srbija. Sad da li to znaci da Kosovo pripada Srbiji ili Srbija Kosovu to ce vrijeme pokazati.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by Ringo10 1/4/2019, 10:23

omni wrote:Znaci gotova stvar, Kosovo je Srbija. Sad da li to znaci da Kosovo pripada Srbiji ili Srbija Kosovu to ce vrijeme pokazati.
Ma Srbi sad samo koriste Kosovo i problem sa kosovom radi nekakvih politickih zajebancija i nadjebavanja na medjunarodnoj sceni.

Kad bi sad ponudili da im se vrati Kosovo sa svim tamosnjim Sipcima, Srbi bi pobjegli glavom bez obzira. Kosovo bi ih defintivno unistilo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by vuksadinare 1/4/2019, 10:23

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:njihova stvar
Ma da. Hrvatska se treba drzati izvan toga.
je'l mi imamo kakav problem sa kosovom?..nemamo..to je problem srbije i kosova..uostalom srbi su rekli da ne zele mijesanje u kosovski problem drugih drzava sa ex yu prostora jerbo su razlicita gledista prema tom problemu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by Ringo10 1/4/2019, 10:23

omni wrote:Znaci gotova stvar, Kosovo je Srbija. Sad da li to znaci da Kosovo pripada Srbiji ili Srbija Kosovu to ce vrijeme pokazati.
Ma Srbi sad samo koriste Kosovo i problem sa kosovom radi nekakvih politickih zajebancija i nadjebavanja na medjunarodnoj sceni.

Kad bi sad ponudili da im se vrati Kosovo sa svim tamosnjim Sipcima, Srbi bi pobjegli glavom bez obzira. Kosovo kao dio Srbije bi ih defintivno unistilo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by vuksadinare 1/4/2019, 10:33

inace to furanje na neki panslavenizam je utopija koja realno ne moze zazivjeti nikad ni nije..zbog krvave međusobne proslosti...zapravo utopija je i pangermanizam i panromanizam...pa i panislamizam...radi se samo mozda o nekim privremenim interesima...a o ovom prvom mogu fantazirati samo utopisti i idealisti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by Ringo10 1/4/2019, 10:45

vuksadinare wrote:inace to furanje na neki panslavenizam je utopija koja realno ne moze zazivjeti nikad ni nije..zbog krvave međusobne proslosti...zapravo utopija je i pangermanizam i panromanizam...pa i panislamizam...radi se samo mozda o nekim privremenim interesima...a o ovom prvom mogu fantazirati samo utopisti i idealisti
MA to su gluposti. Pokusavao je i Erdogan sa nekim pan-turkizmom ali i to su budalastine.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by vuksadinare 1/4/2019, 10:53

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:inace to furanje na neki panslavenizam je utopija koja realno ne moze zazivjeti nikad ni nije..zbog krvave međusobne proslosti...zapravo utopija je i pangermanizam i panromanizam...pa i panislamizam...radi se samo mozda o nekim privremenim interesima...a o ovom prvom mogu fantazirati samo utopisti i idealisti
MA to su gluposti. Pokusavao je i Erdogan sa nekim pan-turkizmom ali i to su budalastine.
pa jebote najkrvavije se upravo ratovalo unutar i slavena i germana i islama...i ratuje...pa nisu ljudi zaboravljivi...jdnostavno postoji samo nacionalni interes..ili trenutni interes...kada netko ne bi bio zlonamjeran i istinski makar se radilo i o utopiji..i razmisljao krscanski..slavenski onda bi rekao a zasto su srbi npr nesto godina prije rusili katolicke krscanske bogomolje i ubijali i bombardirali druge slavene u susjedstvu..ova zastava to ne pokazuje vec pokazuje pravoslavni fundamentalizam...i tu ima ponajmanje krscanskog pokazatelja...no to su navijaci koji su ionako ekstremnije osvjesceni..pa hajd moze se sagledati na takav nacin da kod njih ne mozes traziti puno logike
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by crvenkasti 1/4/2019, 11:14

Na Kosovu se brani Hrvatska!

Kad padne Kosovo, što mislite tko je onda na redu?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by Guest 1/4/2019, 11:17

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:njihova stvar
Ma da. Hrvatska se treba drzati izvan toga.
je'l mi imamo kakav problem sa kosovom?..nemamo..to je problem srbije i kosova..uostalom srbi su rekli da ne zele mijesanje u kosovski problem drugih drzava sa ex yu prostora jerbo su razlicita gledista prema tom problemu

prema tom problemu, kosovu,
mi imamo problem sa vama.
jer svako siptarsko sranje vi
ohrabrujete i prihvatate.
niti ste neutralni niti nevini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by vuksadinare 1/4/2019, 11:20

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:njihova stvar
Ma da. Hrvatska se treba drzati izvan toga.
je'l mi imamo kakav problem sa kosovom?..nemamo..to je problem srbije i kosova..uostalom srbi su rekli da ne zele mijesanje u kosovski problem drugih drzava sa ex yu prostora jerbo su razlicita gledista prema tom problemu

prema tom problemu, kosovu,
mi imamo problem sa vama.
jer svako siptarsko sranje vi
ohrabrujete i prihvatate.
niti ste neutralni niti nevini.
mi o kosovu govorimo jedino onda kad netko iz kosovskih vlasti dođe nama ili se negdje na vrhu susretnemo..pretrazi nase medije pa vidi koliko kosovo zauzima prostora...mi nemamo nikakvih međudrzavnih ili politickih problema...nas stav je jasan kosovo je drzava i tako se ponasamo..no tako se ponasaju i janezi,bh-a,crna gora,makedonija...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by vuksadinare 1/4/2019, 11:21

crvenkasti wrote:Na Kosovu se brani Hrvatska!

Kad padne Kosovo, što mislite tko je onda na redu?
vidi budale.. :D ...prvo skoci pa reci hop
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by Ringo10 1/4/2019, 11:21

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:njihova stvar
Ma da. Hrvatska se treba drzati izvan toga.
je'l mi imamo kakav problem sa kosovom?..nemamo..to je problem srbije i kosova..uostalom srbi su rekli da ne zele mijesanje u kosovski problem drugih drzava sa ex yu prostora jerbo su razlicita gledista prema tom problemu

prema tom problemu, kosovu,
mi imamo problem sa vama.
jer svako siptarsko sranje vi
ohrabrujete i prihvatate.
niti ste neutralni niti nevini.
Gluposti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by omni 1/4/2019, 11:22

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:Na Kosovu se brani Hrvatska!

Kad padne Kosovo, što mislite tko je onda na redu?
vidi budale.. :D ...prvo skoci pa reci hop
Bi da zna skociti, a kamoli reci hop.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by Guest 1/4/2019, 11:25

Ringo10 wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:njihova stvar
Ma da. Hrvatska se treba drzati izvan toga.
je'l mi imamo kakav problem sa kosovom?..nemamo..to je problem srbije i kosova..uostalom srbi su rekli da ne zele mijesanje u kosovski problem drugih drzava sa ex yu prostora jerbo su razlicita gledista prema tom problemu

prema tom problemu, kosovu,
mi imamo problem sa vama.
jer svako siptarsko sranje vi
ohrabrujete i prihvatate.
niti ste neutralni niti nevini.
Gluposti.
more jebi se
do danasnjeg dana
podrzavate siptare
privatno i sluzbeno
sta tu nije istina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija Empty Re: Užas: Rusi se deru Kosovo je Srbija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum