ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 31 Mar - 23:12

night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:



ciji mi se da kid tebe sve ima cijenu.....na prodaju je ili se kupiti moze.... i ljubav kontam isto....


nego, kad cemo cut nesto iz zbirke intimnih misli.... nije te valjda sram!?....


ko mene? ni u kojen slučaju. jo ne bi nika ni prodo ni kupi biločigov organ. ali, nis tema jo, nego trgovina organima. jel moreš napisati koje su loše strone trgovine organa?

a moreš li napisati koje su dobre? :stare1



a mozes ti napisat ,prepidat,iskopirat koji svoj intimni utadak, pjesmu,pjesmuljak.....?

mogu




cakam/o.......ili te sram......
ili su ti se prsti ukocili od silnog kuckanja a kod prepisivanja covjek mora biti pazljiv,treba misliti sto radi..... a ni copy nije lako stisnut

ni, ni, dobro sun, nego ne ću dati na uvid, zoto puno čekoš

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 31 Mar - 23:14

Gnječ wrote:u redu da taj lijek ciljani za leukemiju može koštat pun kurac dolara tu se slažem ali da će mi i toalet papir za brisat prkno naplacivat po listiću dvajst dolara e pa pička mu materina. pa za tu cifru ima da mi svi doktori svaki dan popuše kurac i sve sestre daju pičku.

jesi vidi po okolnin bolnicami, kolika je rozlika?

jer, kafa je negdi 10, a negdi 20 kun. dovoljno je da su in sobe jednokrevetne, i wc papir će omoh poskupiti.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 31 Mar - 23:17

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
betty.boop wrote:


slatko :D

molim tražim ispravak krivog navoda:

to je bila korespondencija sa mutikašom perverznjakom sa ViP-a pismejkerom a ne sa abenom. barem ako pasivno pratite pratite kako treba.


možda namjerno krivo govori...možda je i ona psihopat

moguće moguće ništa nije isklučeno ali ipak bi je svrstao u narcisoidne pomalo maligne narcisoidne osobe.

dobro, na putu je.

a night sky? vidi kako pokušava manipulirati istebun, oće da pišeš koliko ona oće čitati, i ne više...


ma, ovo mesto je toksično, svi će se zaroziti

night sky je ok. nisam primijetio nikakve devijacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Sun 31 Mar - 23:17

Gnječ wrote:
betty.boop wrote:
Rabarbara wrote:
betty.boop wrote:


ovaaaj, meni je samo smijesno da se ovdje netko "natjece" ili "pobjedjuje" ... ili koristi sema "moj tata je jaci od tvog tate" lol!


cure :x

Otišlo je tako daleko da se počelo pričati i čija mama je jača i vrijednija za opsovati...  jocolor
BB  :x


slatko :D

molim tražim ispravak krivog navoda:

to je bila korespondencija sa mutikašom perverznjakom sa ViP-a pismejkerom a ne sa abenom. barem ako pasivno pratite pratite kako treba.



:D........bas se spopiknes....obojica melju uvijek o istom.....seks i politika,pardon aben je aseksualan....tak ispadne.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 31 Mar - 23:18

Gnječ wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
violator wrote:

Aha, onda se, fuj, pik, ne vazi. :D

Nego, hajdemo mi o kupoprodaji organima jer ova je tema ocito nekome zasmetala.
Da fuj se onda ne važi. 

Može, organi su super tema.

Slažem se da svatko može prodavati svoje organe kako mu volja, ali se ne slažem da prodaje tuđe organe. 

Svi smo gospodari svog tijela. S njim raspolažemo po lastitoj volji i nahođenju osim... osim s maternicom.
Ona je vlasništvo društva i društvo može zahtijevati da u njoj raste dijete silovatelja, bez obzira što vlasnica o tome misli.

Dakle svi organi mogu i smiju biti na raspordaji, ali maternica NE MOŽE. I točka. :)
jel ti ne razumiš ča si napisala, ili te ni briga za unutarnju nekonzistenciju?
Ja razumim što sam napisala, a razumjet će i Violator. 

Post nije upućen tebi pa mi se ne da objašnjavati ti što je bila poanta. 

Aj tamo pitaj Gnječa što je govorio o silovanju dječaka. Vjerojatno je to govorio dok sam ja pisala o tome kako je Hitler bio u pravu s Židovima. 

Koja si ti bezočna mutikaša.

evo o tome sam prije napisao post.

opet psihopate zovete krivim imenima. mutikaša???? pa to je samo jedna od osobina sociopate a ima ih na dve stranice gusto natipkanog teksta pun brod toga. pa kaži već jednom tom kurbinom sinu abenu da je sociopata. zar je to tako teško????
Je teško mi je.

Da sam imala namjeru ikad ikom postaljati dijagnoze završila bih psihologiju ili medicinu. 

Ti ga zovi kako hoćeš, vaš odnos je vaša stvar. 
Nikad ti nisam docirala što ćeš mu pisati i kako ćeš ga zvati. 

Očekujem sličan stav i slobodu i za sebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 31 Mar - 23:18

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

molim tražim ispravak krivog navoda:

to je bila korespondencija sa mutikašom perverznjakom sa ViP-a pismejkerom a ne sa abenom. barem ako pasivno pratite pratite kako treba.


možda namjerno krivo govori...možda je i ona psihopat

moguće moguće ništa nije isklučeno ali ipak bi je svrstao u narcisoidne pomalo maligne narcisoidne osobe.

dobro, na putu je.

a night sky? vidi kako pokušava manipulirati istebun, oće da pišeš koliko ona oće čitati, i ne više...


ma, ovo mesto je toksično, svi će se zaroziti

night sky je ok. nisam primijetio nikakve devijacije.

hm, ne zun, govori ti da puno pišeš, da se uredotočiš na bitno,

meni to baca na patronizing

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 31 Mar - 23:19

aben wrote:
Gnječ wrote:u redu da taj lijek ciljani za leukemiju može koštat pun kurac dolara tu se slažem ali da će mi i toalet papir za brisat prkno naplacivat po listiću dvajst dolara e pa pička mu materina. pa za tu cifru ima da mi svi doktori svaki dan popuše kurac i sve sestre daju pičku.

jesi vidi po okolnin bolnicami, kolika je rozlika?

jer, kafa je negdi 10, a negdi 20 kun. dovoljno je da su in sobe jednokrevetne, i wc papir će omoh poskupiti.

caffe' si moren skuhat i doma u moki. ali nemogu doma iskemijat kemoterapiju.

da kažem ispravno ni moka nego makineta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 31 Mar - 23:22

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:u redu da taj lijek ciljani za leukemiju može koštat pun kurac dolara tu se slažem ali da će mi i toalet papir za brisat prkno naplacivat po listiću dvajst dolara e pa pička mu materina. pa za tu cifru ima da mi svi doktori svaki dan popuše kurac i sve sestre daju pičku.

jesi vidi po okolnin bolnicami, kolika je rozlika?

jer, kafa je negdi 10, a negdi 20 kun. dovoljno je da su in sobe jednokrevetne, i wc papir će omoh poskupiti.

caffe' si moren skuhat i doma u moki. ali nemogu doma iskemijat kemoterapiju.

moreš eli:)

oću ti reći da su cjenici rozličiti, i da pogljedoš kolike su cijene u okolnin bolnicami, jer inače ne moreš dobiti realni dojam koliko je to skupo. merikunci vjerojatnije ploćaju skuplje tablete od nos, prosječno.




_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 31 Mar - 23:22

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:


možda namjerno krivo govori...možda je i ona psihopat

moguće moguće ništa nije isklučeno ali ipak bi je svrstao u narcisoidne pomalo maligne narcisoidne osobe.

dobro, na putu je.

a night sky? vidi kako pokušava manipulirati istebun, oće da pišeš koliko ona oće čitati, i ne više...


ma, ovo mesto je toksično, svi će se zaroziti

night sky je ok. nisam primijetio nikakve devijacije.

hm, ne zun, govori ti da puno pišeš, da se uredotočiš na bitno,

meni to baca na patronizing

žene su takove i ča in moreš? niš. alora, muči i boh.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Sun 31 Mar - 23:23

Gnječ wrote:
night sky wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:Denkverbot - Page 19 56162310

bogami, ovu bolnicu u USA koju su izabrali je besramno skupa treba ju bombardirati i totalno demolirati. kako im nije neugodno naplaćivati ljekove po tako astronomsko vulgarno skupim cijenama?????

azitromicin hrvatski sumamed naplaćuju 62.72 us dolara po tableti od 250mg a  1 (jednu) tabletu sumameda od 600mg naplaćuju  105.22$ !!! pa ja ih zakoljem za tu cifru.

evo cijenik i popis ljekova u excel formatu:

https://media.chop.edu/data/files/drug-charges.xlsx

https://media.chop.edu/data/files/chargemaster-exported-12212018.xlsx

Children's Hospital of Philadelphia (CHOP)

Understanding Hospital Charges

https://www.chop.edu/centers-programs/billing-and-insurance/understanding-hospital-charges



bolestan zivot ima cijenu..... mala mila vrijedi 3 milijuna dolara..........mora da su se roditelji osjecali fantasticno,toliko valjda u cijelom zivotu postenim radom ne bi zaradili da kupe zdravlje svom djetdtu.

nisam cula da se koji politicar isprsio,ministrica zalac nap.prodala onaj mercedes,jedino bandic ali to nije bilo tesko kad su u pitanju tudi novci....nije ih on zaradio.

ma ajde molim te pa neću platiti sumamed jednu tabletu 105 dolara!!! pa šta smo mahnito poremećeni? pa da mi to kaže doktor ubijem ga ko kera uz tarabu. jedna tableta azitromicina 100 i kusur dolara?????? antibiotik! izvadim doktoru oba bubrega bez anestezije.

evo dao sam linkove otvori u excelu pa skrolaj ljekove i cifre ima da ti se počne povraćat od bijesa. a di ovaj drugi excel razni postupci lječenja dođu te koštat ko svetog petra kajgana.



naravno da neces........dok se ne nades u situaciji kad ili platis ili te nema tj.tvog djeyeta.......


ajde sad iskreno....potukao bi se,razbio?......sumnjam jer mudar se covjek sluzi takvim metodama....jel?......;)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 31 Mar - 23:24

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

moguće moguće ništa nije isklučeno ali ipak bi je svrstao u narcisoidne pomalo maligne narcisoidne osobe.

dobro, na putu je.

a night sky? vidi kako pokušava manipulirati istebun, oće da pišeš koliko ona oće čitati, i ne više...


ma, ovo mesto je toksično, svi će se zaroziti

night sky je ok. nisam primijetio nikakve devijacije.

hm, ne zun, govori ti da puno pišeš, da se uredotočiš na bitno,

meni to baca na patronizing

žene su takove i ča in moreš? niš. alora, muči i boh.

prirodno sociopatizirone? hm....generaliziroš. positi me, jesu i generalizacije bile simptom?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 31 Mar - 23:28

night sky wrote:
Gnječ wrote:
betty.boop wrote:
Rabarbara wrote:
betty.boop wrote:


ovaaaj, meni je samo smijesno da se ovdje netko "natjece" ili "pobjedjuje" ... ili koristi sema "moj tata je jaci od tvog tate" lol!


cure :x

Otišlo je tako daleko da se počelo pričati i čija mama je jača i vrijednija za opsovati...  jocolor
BB  :x


slatko :D

molim tražim ispravak krivog navoda:

to je bila korespondencija sa mutikašom perverznjakom sa ViP-a pismejkerom a ne sa abenom. barem ako pasivno pratite pratite kako treba.



:D........bas se spopiknes....obojica melju uvijek o istom.....seks i politika,pardon aben je aseksualan....tak ispadne.

nije. pismejker je opak igrač ulizica samo takva. taj bi te izdao sa koru kruva. plus toga je pro-life i zato sam se s njim zakačio to je bilo zadnje a baš mi je danas naletio na volej da je još samo dvi riči reka bio bi ga spizdio u orbitu da glumi umjetni satelit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Sun 31 Mar - 23:30

aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:


ko mene? ni u kojen slučaju. jo ne bi nika ni prodo ni kupi biločigov organ. ali, nis tema jo, nego trgovina organima. jel moreš napisati koje su loše strone trgovine organa?

a moreš li napisati koje su dobre? :stare1



a mozes ti napisat ,prepidat,iskopirat koji svoj intimni utadak, pjesmu,pjesmuljak.....?

mogu




cakam/o.......ili te sram......
ili su ti se prsti ukocili od silnog kuckanja a kod prepisivanja covjek mora biti pazljiv,treba misliti sto radi..... a ni copy nije lako stisnut

ni, ni, dobro sun, nego ne ću dati na uvid, zoto puno čekoš



to sam si i mislila jer bi u protivnom spala maska..... a i kul je kad si muljas,tama za ocarati curice iz susjednog razreda.imam ali necu pokazati....beeee.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 31 Mar - 23:36

night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:



a mozes ti napisat ,prepidat,iskopirat koji svoj intimni utadak, pjesmu,pjesmuljak.....?

mogu




cakam/o.......ili te sram......
ili su ti se prsti ukocili od silnog kuckanja a kod prepisivanja covjek mora biti pazljiv,treba misliti sto radi..... a ni copy nije lako stisnut

ni, ni, dobro sun, nego ne ću dati na uvid, zoto puno čekoš



to sam si i mislila jer bi u protivnom spala maska..... a i kul je kad si muljas,tama za ocarati curice iz susjednog razreda.imam ali necu pokazati....beeee.

pa nis jo tebi reko da imun zbirku :)
...nego onomu ki će bolje znati iskorititi otu informaciju.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Sun 31 Mar - 23:38

night sky wrote:
Gnječ wrote:
night sky wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:Denkverbot - Page 19 56162310

bogami, ovu bolnicu u USA koju su izabrali je besramno skupa treba ju bombardirati i totalno demolirati. kako im nije neugodno naplaćivati ljekove po tako astronomsko vulgarno skupim cijenama?????

azitromicin hrvatski sumamed naplaćuju 62.72 us dolara po tableti od 250mg a  1 (jednu) tabletu sumameda od 600mg naplaćuju  105.22$ !!! pa ja ih zakoljem za tu cifru.

evo cijenik i popis ljekova u excel formatu:

https://media.chop.edu/data/files/drug-charges.xlsx

https://media.chop.edu/data/files/chargemaster-exported-12212018.xlsx

Children's Hospital of Philadelphia (CHOP)

Understanding Hospital Charges

https://www.chop.edu/centers-programs/billing-and-insurance/understanding-hospital-charges



bolestan zivot ima cijenu..... mala mila vrijedi 3 milijuna dolara..........mora da su se roditelji osjecali fantasticno,toliko valjda u cijelom zivotu postenim radom ne bi zaradili da kupe zdravlje svom djetdtu.

nisam cula da se koji politicar isprsio,ministrica zalac nap.prodala onaj mercedes,jedino bandic ali to nije bilo tesko kad su u pitanju tudi novci....nije ih on zaradio.

ma ajde molim te pa neću platiti sumamed jednu tabletu 105 dolara!!! pa šta smo mahnito poremećeni? pa da mi to kaže doktor ubijem ga ko kera uz tarabu. jedna tableta azitromicina 100 i kusur dolara?????? antibiotik! izvadim doktoru oba bubrega bez anestezije.

evo dao sam linkove otvori u excelu pa skrolaj ljekove i cifre ima da ti se počne povraćat od bijesa. a di ovaj drugi excel razni postupci lječenja dođu te koštat ko svetog petra kajgana.



naravno da neces........dok se ne nades u situaciji kad ili platis ili te nema tj.tvog djeyeta.......


ajde sad iskreno....potukao bi se,razbio?......sumnjam jer mudar se covjek sluzi takvim metodama....jel?......;)



.......NE sluzi takvim metodama......

pardon, sad vidjela..:|....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 31 Mar - 23:38

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

dobro, na putu je.

a night sky? vidi kako pokušava manipulirati istebun, oće da pišeš koliko ona oće čitati, i ne više...


ma, ovo mesto je toksično, svi će se zaroziti

night sky je ok. nisam primijetio nikakve devijacije.

hm, ne zun, govori ti da puno pišeš, da se uredotočiš na bitno,

meni to baca na patronizing

žene su takove i ča in moreš? niš. alora, muči i boh.

prirodno sociopatizirone? hm....generaliziroš.  positi me, jesu i generalizacije bile simptom?

gle, žene su žene i ni ti ni ja ih nikada nećemo kapiti. nidan. kapiš? moreš ništo malo ma da ćeš ti ženu kapiti sanjaj...dream.... dream, dream, dream...

ali žene su ustvari u većini dobre imaju zaštitnički nagon ima ih i sociopata kako ča si ti još i gorih nego ti pojidu te u jenen bokunu jebote. i ti se prčiš da si niki sociopat? ma daj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 31 Mar - 23:39

interesantne su ote podjele; ljevičari, libertarijanci.

libertarijanac će instiktivno poštivati svaku želju koja ne zahtjevo kršenje osobne slobode, a ljevičar će instiktivno zahtjevati da neko rodi, bez obzira na spremnost i dogovor.

pratimo dalje

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 31 Mar - 23:41

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

night sky je ok. nisam primijetio nikakve devijacije.

hm, ne zun, govori ti da puno pišeš, da se uredotočiš na bitno,

meni to baca na patronizing

žene su takove i ča in moreš? niš. alora, muči i boh.

prirodno sociopatizirone? hm....generaliziroš.  positi me, jesu i generalizacije bile simptom?

gle, žene su žene i ni ti ni ja ih nikada nećemo kapiti. nidan. kapiš? moreš ništo malo ma da ćeš ti ženu kapiti sanjaj...dream.... dream, dream, dream...

ali žene su ustvari u većini dobre imaju zaštitnički nagon ima ih i sociopata kako ča si ti još i gorih nego ti pojidu te u jenen bokunu jebote. i ti se prčiš da si niki sociopat? ma daj...


?
jo ih razumin operativno dovoljno.
samo gljedoj krez oćoli evolucijskih prilagodbi i to je to.

ne prčin, jo ti govorin celo vrime da nis socijopat:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 31 Mar - 23:48

night sky wrote:
night sky wrote:
Gnječ wrote:
night sky wrote:
Gnječ wrote:

bogami, ovu bolnicu u USA koju su izabrali je besramno skupa treba ju bombardirati i totalno demolirati. kako im nije neugodno naplaćivati ljekove po tako astronomsko vulgarno skupim cijenama?????

azitromicin hrvatski sumamed naplaćuju 62.72 us dolara po tableti od 250mg a  1 (jednu) tabletu sumameda od 600mg naplaćuju  105.22$ !!! pa ja ih zakoljem za tu cifru.

evo cijenik i popis ljekova u excel formatu:

https://media.chop.edu/data/files/drug-charges.xlsx

https://media.chop.edu/data/files/chargemaster-exported-12212018.xlsx

Children's Hospital of Philadelphia (CHOP)

Understanding Hospital Charges

https://www.chop.edu/centers-programs/billing-and-insurance/understanding-hospital-charges



bolestan zivot ima cijenu..... mala mila vrijedi 3 milijuna dolara..........mora da su se roditelji osjecali fantasticno,toliko valjda u cijelom zivotu postenim radom ne bi zaradili da kupe zdravlje svom djetdtu.

nisam cula da se koji politicar isprsio,ministrica zalac nap.prodala onaj mercedes,jedino bandic ali to nije bilo tesko kad su u pitanju tudi novci....nije ih on zaradio.

ma ajde molim te pa neću platiti sumamed jednu tabletu 105 dolara!!! pa šta smo mahnito poremećeni? pa da mi to kaže doktor ubijem ga ko kera uz tarabu. jedna tableta azitromicina 100 i kusur dolara?????? antibiotik! izvadim doktoru oba bubrega bez anestezije.

evo dao sam linkove otvori u excelu pa skrolaj ljekove i cifre ima da ti se počne povraćat od bijesa. a di ovaj drugi excel razni postupci lječenja dođu te koštat ko svetog petra kajgana.



naravno da neces........dok se ne nades u situaciji kad ili platis ili te nema tj.tvog djeyeta.......


ajde sad iskreno....potukao bi se,razbio?......sumnjam jer mudar se covjek sluzi takvim metodama....jel?......;)



.......NE sluzi takvim metodama......

pardon, sad vidjela..:|....

ma hoću reći da ta bolnica NIJE jedina koja pruža takvu terapiju a budući da znam brdo doktora i da znam kako mentalno funkcioniraju a mama od ove curice je kardiolog onda mi je jasno da su to sve napravili ad hoc jer tako oni funkcioniraju. znali su i prije da im curica ima to što ima malo informacija i mailova na razne strane nije tlaka poslati ali ja ti kažem da sa doktorima i njihovom logikom nema diskusije. period. oni znaju. nisu je mogli liječiti u Rijeci? zar se taj likjek nemože kupiti i dobaviti u Rijeku? Rijeka ima vrhunske specijaliste a ima ih i bliže po Evropi. jedino ako ta bolnica u Phildephiji ima trademark i patent na taj lijek i ne da ga nikome pa onda usput podebljaju sve račune čak i za faking vitaminC 25 dolara po tableti. pa to je otimačina, pljačka. kako ih nije sram nabijati takve cijene?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by betty.boop Sun 31 Mar - 23:54

Gnječ wrote:
night sky wrote:
Gnječ wrote:a evo lijepo sve piše:

[*]In a toxic environment we have no chance of defeating a psychopath. The toxic people around him will willingly let themselves be manipulated by the psychopath. In a healthy environment where there is a sufficient percentage of people with integrity we have a sporting chance.


-----

a ovaj forum JE toxic environment. tako da su moje šanse ravne nuli. zato postoji i RL gdje mogu stvari istjerati do kraja.









[*]



previse se zivciras zbog jedne jedine osobe, moras biti iznad toga jer puno vatre sve odnese......





[*]

uopće se ne živciram i sve ovo nema veze samo sa jednom osobom (abenom) njega sam uzeo kao uzorak specimen na kome se može učiti i pokazati dokazati koliko su sociopati psihopati opako opasni za cjelokupno društvo jer se infiltriraju u sve centre moći, međutim u hrvatskoj nekako nikako da se te beštije nazove pravim imenom nego nekim totalno krivim imenicama. ali zanimljivo je to da sam se i zapitao zašto je to tako. zato jer ima u hr enormno puno psihopata i svi štite jedan drugoga pa čak i ja a ne samo ja nego i ljudi od zanata često padnu u klopku da pričaju o psihopatama sa psihopatama koji su vrlo sofisticirano kamuflirani. tu ne mislim na tebe samo odgovaram na tvoj post. tako da je borba protiv psihopata mučna i teška ali barem znam s kakvim ljudskim nakazama imam posla. to što vam državu vode full blown psihopate zato je sve tako otišlo u totalni kurac ali koga to briga? nikoga mene jedino jer znam da su psihopate i oni znaju da znam. a vas mogu oni veslati do sudnjeg dana na zilion načina i nemožete se boriti protiv njih jer zapravo niti neznate protiv čega se borite. to ti je ukratko sažetak takozvane RH od '90 pa do danas.

ima li u rh prevedeno stručnih knjiga o psihopatama? nema. pitao sam jednog psihijatra i nije mi htio dati odgovor dok nisam skužio da je i on sociopat i odmah me stavio na crnu listu za odstrel.

ali dobro, betty boop se smije. lako je bit general nakon bitke gdje je bila dok se vodila bitka? na štekatu?



[*]


borim se jedino sama sa sobom :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 31 Mar - 23:55

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

hm, ne zun, govori ti da puno pišeš, da se uredotočiš na bitno,

meni to baca na patronizing

žene su takove i ča in moreš? niš. alora, muči i boh.

prirodno sociopatizirone? hm....generaliziroš.  positi me, jesu i generalizacije bile simptom?

gle, žene su žene i ni ti ni ja ih nikada nećemo kapiti. nidan. kapiš? moreš ništo malo ma da ćeš ti ženu kapiti sanjaj...dream.... dream, dream, dream...

ali žene su ustvari u većini dobre imaju zaštitnički nagon ima ih i sociopata kako ča si ti još i gorih nego ti pojidu te u jenen bokunu jebote. i ti se prčiš da si niki sociopat? ma daj...


?
jo ih razumin operativno dovoljno.
samo gljedoj krez oćoli evolucijskih prilagodbi i to je to.

ne prčin, jo ti govorin celo vrime da nis socijopat:)

da naravno to svi sociopati kažu. vidiš da si otpilio i sve testove koje su ti psihijatri psiholozi kajgod dali da ispuniš. njihove rezultate nisi priznao a nikada ni nećeš zato jer si sociopat. neki sociopati su svjesni da su drukčiji da su sociopati ali oni se ne žele promijeniti njima je dobro. to što oko njih zbog njih svi budu u kurcu to sociopate apsolutno ne zanima čak im to daje dopaminski šut kad vide da su sjebali nekoga ili su nekome skinuli osmjeh s lica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum