ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

15. vek-kosmet bez siptara

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Regoč 23/3/2019, 20:47

pismejker wrote:Da li RH ili  Israel nekome danas puse,svelo bi se na ono tvoje pocetno pitanje.. :cleanteeth
Tko je popušil pola milijarde za zrakoplove? Lova je još u hrvatskom proračunu! :)

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Guest 23/3/2019, 20:51

pismejker wrote:Israel niti vojno niti financijski ovisi o Americi..to prvo..


Ovo je nevjerojatna glupost, bez uvrede.      :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Guest 23/3/2019, 20:55

pizzon wrote:http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:743261-TURCI-RUSE-PREKRAJANjE-ISTORIJE-U-15-veku-Kosmet-bez-Albanaca-Cak-ih-nije-bilo-ni-u-severnoj-Albaniji

Pitanje :  Jesu li se i Albanci borili protiv Turaka, ili samo vi Srbi ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Šandor Winnetou 23/3/2019, 21:00

kofein wrote:
pismejker wrote:Israel niti vojno niti financijski ovisi o Americi..to prvo..


Ovo je nevjerojatna glupost, bez uvrede.      :tu
to mu cijelo vrijeme pokušavam reći ali uzalud

_________________
15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Šandor Winnetou 23/3/2019, 21:01

kofein wrote:
pizzon wrote:http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:743261-TURCI-RUSE-PREKRAJANjE-ISTORIJE-U-15-veku-Kosmet-bez-Albanaca-Cak-ih-nije-bilo-ni-u-severnoj-Albaniji

Pitanje :  Jesu li se i Albanci borili protiv Turaka, ili samo vi Srbi ?
zanima me odgovor, crvenkastom se i sad žari obraz kad je uletio u raspravu samo sa srpskim izvorima :D

_________________
15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Guest 23/3/2019, 21:02

tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:Israel niti vojno niti financijski ovisi o Americi..to prvo...sto se tice potrosnih dobara,tipa municije i slicno,svaka druga drzava moze biti "amerika"..

Kako je u vrijemetih ratova amerika filala oruzje i municiju Israelu(valja imati u vidu da tada jos Israel nije imao svoju ratnu industriju,niti tehnologiju),tako je i Rusija,Jugoslavija i drugi,vojno potpomagala arape i ostale..

Vjeruj mi,nakon dobre skole,Arapi itekako znaju sto mogu a sto ne mogu..u medjuvremenu su u Israelu izgradili brutalnu industriju oruzja,svih rodova,tak oda,onih 4 milijarde Dolari koliko iznosi americka pomoc godisnje,ispada gotovo simbolika...


I slobodno mosh vjerovati da bi arapi,da osjete na tren da mogu nauditi Israelu,ne bi cekali blagoslov ili neodobravanje niti Amerike same..
bed po arap je sto je Israel sve cvrsca i cvrsca utvrda,koju postaje doslovno nemoguce unistiti..
de prestani lupetati svega ti. Koliko su platili svo oružje od USA? F16? Izrael je velesila ali je istina da bi bili kurac od ofce bez amera. Ameri su ih stvorili, ameri su ih osovili na noge, ameri su im pomogli da prohodaju i odrastu a i danas su tu kao veliki brat koji će im u svakoj problematičnoj situaciji uskočiti u pomoć, bilo vojnoj bilo novčanoj bilo političkoj.
Ne vidim tu uopce argumenata...Prije svega nemas pojma uopce o transferima oruzja iz Amerike,i udjelima u kapitalu odnosno dionicama firmi koje isporucuju americko oruzje..
drugo,sto se zakacio za taj F-16??Kao da avijacija odredjuje nesto??neprijatelj ima dobar protivzracni sustav,mos F-16 ostaviti u hangaru..
O stvaranju osnivanju na noge i slicnom,kakve to veze sa icim ima..
Danas Israel isporucuje haj-teh americi,po patentnom nivou..Danas Israel rjesava softwareske probleme koje Efbiaj neije sposoban..
Danas Isral vodi najnaprednija istrazivanja kompjuterske tehnologija..
ako te more investicije koje su godisnje preko 80 milijardi dolara u cisto israelske tvrtke,i za to ima razloga..

Novac se jedino jedino tamo gdje ga vrijedi investirati..

a ekstra podrska,hvala Bogu,uvijek dobro dojde.. :cleanteeth
ajde ne jebi po tavanu, izrael ne bi bio ni upola bez zračnih snaga, da su velesila to sam i napisao ali kao što rekoh ameri su im dali državu, ameri su ih držali na oku, ameri su im dali oružje i lovu, ameri su ih osovili na noge, ameri su im pružili sve da bi izrael bio danas to što je i ne znam što ti je problem to priznati
to si vec rekao,i nadalje to nisu argumenti..vama da sve to isto daju,vi bi ste to pokrali,bar oni "poduzetniji" primjerci iz naroda..

I vi imate drzavu,i imate pomoc Eunije i vec 30 godina niti makac na gore..

Ja sam pricam sto jeste..

Ja sam vec rekao da su im Ameri u pocetku drzave Israel pomagali,nije tajna,polupustinjska golet..no,opet je sve ostalo ovisilo o Zidovima u Israelu..gledao sam hrpu filmova od osnivanja Israel drzave do danas..Nemoj misliti da je i sa americkom pomoci tekao med i mlijeko..Sam novac nije mogao nista napraviti,ako nacija nije napravila razvojni program gdje je skolovanje i istrazivanje dominiralo..
dakle,nije bilo logike se razvijati u smislu poljoprivredne drzave ili necega sto trazi jebene prirodne resurse..jel
idemo dalje..trebalo je razvijati ono,u cemu su razvijene i druge nacije na maloj povrsini..pogledaj Taiwan,Koreju,Japan..
Dakle proizvod je PAMET i intelektualno vlasnistvo,kao prvo..To Amerio nisu mogli donirati..i mislis da bi do danas donirali,da je to jedna elita na vlasti sebi trpala u dzepove..eee kako da ne..
od 70tih pocinje znacajniji razvoj svih relevantnih podrucja posebice medicina,farmacija,tehnologija,IT atomska istrazivanja,sve moguce i nemoguce..
danas,ponavljam,Israel IZVOZI u Jusu tehnologiju bOLJU nego Amerei je mogu proizvesti..

F-16 nije bio potreban,Israel je imaop svoj projekt Lavi,jako slican F-16,a ameri se prosrali radi konkurencije,pa su ponudili da Israel investira u General Dynamics korporaciju,pa da tako proizvedene avijune dobije po dampinskim cijenama..tako i bi..
Sve naovamo,Israel je uglavno mradio na onom sto je osiguravalo prevlast na tLU..oklop,protuzracno,pjesacko,cak i vojne čizme su proizvodili..

Israel je samodostatan,a ono sto kao ameri davaju,ponavljam je minorna brojka od oko 4 milijarde godisnje..
Oruzje,ajmo reci sada F-35,je dosao kao poluproizvod,sto su israelci tako i platili,jel trebam ponoviti ono i dionicama i slicnim tehnoloskim investicijama u jemericki nazivno receno firme??
F-35 se rusio ako je bio blize od 40 km od elektricne oluje..
u Isralu su dobili odrjesene ruke da rade reverzibilni inzenjering..do zadnjeg vijka..prakticno to ce biti 1/1 israelski proizvod..
Ostalo oruzje je u biti israelsko i proizvodi se u Israelu,osim podmornica koje se proizvode u svabiji(instant karma lol!)

doista ne znam u cemu je problem..?? Israel je samodostatan,ima dovoljno love,a a pomoc i ostalo koje stize iz Jamerike i ostalih drzava,je oke,jerbo u tim drzavama i israelske fime placaju porez debeli..ruka ruku mije.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Guest 23/3/2019, 21:03

kofein wrote:
pismejker wrote:Israel niti vojno niti financijski ovisi o Americi..to prvo..


Ovo je nevjerojatna glupost, bez uvrede.      :tu

Pa vama Balkancima je sve glupost,svi drugi su glupi,vi sve znate i najpametniji ste...
Pogledaj dvor moj angele..bez uvrede...objasnih primjer u predzadnjem postu,no nekima jednostavno nije moguce dokazati..
kako rekoh,neki dokaz ili argument jos nisam ni cuo uopce..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Guest 23/3/2019, 21:05

Regoč wrote:
pismejker wrote:Da li RH ili  Israel nekome danas puse,svelo bi se na ono tvoje pocetno pitanje.. :cleanteeth
Tko je popušil pola milijarde za zrakoplove? Lova je još u hrvatskom proračunu! :)

sitnis..mislim u transferu ratne teknike..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Guest 23/3/2019, 21:07

tre wrote:
kofein wrote:
pismejker wrote:Israel niti vojno niti financijski ovisi o Americi..to prvo..


Ovo je nevjerojatna glupost, bez uvrede.      :tu
to mu cijelo vrijeme pokušavam reći ali uzalud

Takva nesuvisla i psihopatološka potreba za stalnim vrijeđanjem Hrvatske ima korijen nešto zamagljen i teško dokučiv.  Isto tako i idealiziranje Izraela kao nekog diva sa čeličnim mudima i dijamantnim glavićem, a rinta se za potomke "velikog" Reicha i tvorce Holokausta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Guest 23/3/2019, 21:12

kofein wrote:
tre wrote:
kofein wrote:
pismejker wrote:Israel niti vojno niti financijski ovisi o Americi..to prvo..


Ovo je nevjerojatna glupost, bez uvrede.      :tu
to mu cijelo vrijeme pokušavam reći ali uzalud

Takva nesuvisla i psihopatološka potreba za stalnim vrijeđanjem Hrvatske ima korijen nešto zamagljen i teško dokučiv.  Isto tako i idealiziranje Izraela kao nekog diva sa čeličnim mudima i dijamantnim glavićem, a rinta se za potomke "velikog" Reicha i tvorce Holokausta.
filinzi proradili..adobro priznali ste da vas je kritika piknula..odnosno istina...
Pa jebote,po svim pokazateljim je da se nalazite na dnu Europe..drugi je par rukava sto vas to vrijedja,ali sami ste si krivi..

drzava je preslik svog vodstva i nacije,kao tekave,dakle,mogu ja reci RH je superduperšmensifensi.. i ..a gradjani u velikim vlaovima bjeze trbuhom za kruhom..
dakle,to nije istina..
Simpa ste vi kao nacija..ono za zajebanciju..sve 5,ali nesto ozbiljno i odgovorno...definitivno niste..dakleLogika nalaze da ste neposteni,skloni lopovluku,prisvajanju,nepostenju,uhljebljivanju,potkradanju drzave i naroda...

jebiga,ako ne vjerujete meni,pitajte gospodina Spocka,on ce vam isto to reci.. lol! lol! lol!

i usput,nije to vrijedjanje Hrvatske,kao drzave,nego njenog vodstva i jos gluplje teladi koja slijedi to isto vodstvo..

Jesam i za to ja kriv..?? :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Guest 23/3/2019, 21:14

io jedino psihopatsko je i nadalje slijediti psihopatske lopove na celku drzave i najjace stranke,psihopatskim profilom koji ocekuje mrve sa stola i neku korist...

sve ostalo je samo primjecivanje postojeceg stanja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Guest 23/3/2019, 21:18

Jedina činjenica koja me vrijeđa u vezi Tebea kao forumaša jest, da mrziš Hrvatsku kontinuirano na tihom modu i podmuklo.  

Odoh raditi, pozdrav  :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Guest 23/3/2019, 21:32

kofein wrote:Jedina činjenica koja me vrijeđa u vezi Tebea kao forumaša jest, da mrziš Hrvatsku kontinuirano na tihom modu i podmuklo.  

Odoh raditi, pozdrav  :tu

hahahahahaha..vrlo dubokoumno...Priznajem MRZIM vaš psihopatsko-psiholoski profil da morate sve unistiti,pokrasti,prisvojiti,opljackati,na vlasti mafijom postati,neposteni biti,tudji rad iskoristavati,ne placati svoje obaveze i jos puno toga...


Sama RH,georgafski je raj,koji ste dotjerali do nivoa Mordora...


MRZIM Sebea,sto te "slavne" 91-đe si bijo,ja iberkretencina nisam otisao gonjati pare,nego biti kao patrijot..


Nisam se zgrebao kao vi iberveliki Hrvati,za mirovinu,niti benefite,niti uvoz auta bez dadžbina i lazne dijagnoze pitiespijovaca,cak mi je i pomisao na takvo sto bila ljigava,nego sam samo izdangubio svoje vrijeme


OCEKIVAO SAM SAMO ISTE UVJETE ZA SVE...Dakle zakonski svi isti,gospodarski svi isti,bez privilegiranih i onih koji to nisu,bez privilegiranih na sudovima i onih koji te iste sudove ismijavaju i sto sve rade..kako hoce...CAK NITI TO NIJE OSIGURANO


Od takvih profila poputteba i Treja,ne mosh jednu razumnu osobu sastaviti..Jednostavno,ako netko drugacije misli od vas ,taj "mrzi Hrvatsku"...


Naprotiv,volim je u geografskom smislu,prelijepa drzava,prelijep potencijal..jedino ghamad psihopatska kao vi,a kako sam vec opisao,unistava taj mali Raj..


Sva sreca,da ste toliko glupi u svoju MP6,da ne mozete shavtiti da  se nesto ne moze do kraja vremena potkradati,pa ce i velmozama i vama poguznim muhama ,kad tad odzvoniti,a nadam se da ce niknuti i neke postene generacije koje ce cijeniti rad i isti placati,a ne kupiti i krasti,kao strvinari,sto danas vi jeste..


Casto onima kojima se sve zgadilo i koji su osli van raditi i posteno zaraditi..bar neka nada postoji..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Šandor Winnetou 23/3/2019, 22:08

pismejker wrote:
kofein wrote:
pismejker wrote:Israel niti vojno niti financijski ovisi o Americi..to prvo..


Ovo je nevjerojatna glupost, bez uvrede.      :tu

Pa vama Balkancima je sve glupost,svi drugi su glupi,vi sve znate i najpametniji ste...
Pogledaj dvor moj angele..bez uvrede...objasnih primjer u predzadnjem postu,no nekima jednostavno nije moguce dokazati..
kako rekoh,neki dokaz ili argument jos nisam ni cuo uopce..
čuo si ti njih samo pišeš gluposti i praviš se lud, kako rekoh izbaci USA iz Izraelske jednadžbe i Izraela jednostavno ne bi ni bilo a to što ti bolesno pokušavaš ignorirati dokaze i argumente jevnostavno objesi mačku o rep.

_________________
15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Šandor Winnetou 23/3/2019, 22:11

kofein wrote:
tre wrote:
kofein wrote:
pismejker wrote:Israel niti vojno niti financijski ovisi o Americi..to prvo..


Ovo je nevjerojatna glupost, bez uvrede.      :tu
to mu cijelo vrijeme pokušavam reći ali uzalud

Takva nesuvisla i psihopatološka potreba za stalnim vrijeđanjem Hrvatske ima korijen nešto zamagljen i teško dokučiv.  Isto tako i idealiziranje Izraela kao nekog diva sa čeličnim mudima i dijamantnim glavićem, a rinta se za potomke "velikog" Reicha i tvorce Holokausta.
zanimljiva opaska, pitam se zašto idealizatori rusije ne idu u rusiju šljakati, zašto idealizatori Izraela ne idu šljakati u Izrarl nego se svi uhvatili njemačke i ostalih trulih kapitalističkih zemalja po kojima pljucaju svakodnevno. Što je prcko napisao pobjegli su iz bijede socijalizma u ameriku i sad tamo pokušavaju uspostaviti taj isti model od kojega su pobjegli!! čista patologija.

_________________
15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Guest 23/3/2019, 23:56

tre wrote:
pismejker wrote:
kofein wrote:
pismejker wrote:Israel niti vojno niti financijski ovisi o Americi..to prvo..


Ovo je nevjerojatna glupost, bez uvrede.      :tu

Pa vama Balkancima je sve glupost,svi drugi su glupi,vi sve znate i najpametniji ste...
Pogledaj dvor moj angele..bez uvrede...objasnih primjer u predzadnjem postu,no nekima jednostavno nije moguce dokazati..
kako rekoh,neki dokaz ili argument jos nisam ni cuo uopce..
čuo si ti njih samo pišeš gluposti i praviš se lud, kako rekoh izbaci USA iz Izraelske jednadžbe i Izraela jednostavno ne bi ni bilo a to što ti bolesno pokušavaš ignorirati dokaze i argumente jevnostavno objesi mačku o rep.
Ma koje jebene argumente..Ti niti ne znas sto je to..
Mantras kako Israel ne moze bez USA i da bi arapi ga vec razapeli..i to je sve sto vrtis u krug..
I uvijek tako..Kao iscudjujes se,potom tvrdis da netko govori ovo i ono,ali da bi se zajebo pa pribavio neke argumente..
ajd pokusaj,mozda od tebe i bude sugovornika.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Guest 24/3/2019, 00:12

tre wrote:
kofein wrote:
tre wrote:
kofein wrote:
pismejker wrote:Israel niti vojno niti financijski ovisi o Americi..to prvo..


Ovo je nevjerojatna glupost, bez uvrede.      :tu
to mu cijelo vrijeme pokušavam reći ali uzalud

Takva nesuvisla i psihopatološka potreba za stalnim vrijeđanjem Hrvatske ima korijen nešto zamagljen i teško dokučiv.  Isto tako i idealiziranje Izraela kao nekog diva sa čeličnim mudima i dijamantnim glavićem, a rinta se za potomke "velikog" Reicha i tvorce Holokausta.
zanimljiva opaska, pitam se zašto idealizatori rusije ne idu u rusiju šljakati, zašto idealizatori Izraela ne idu šljakati u Izrarl nego se svi uhvatili njemačke i ostalih trulih kapitalističkih zemalja po kojima pljucaju svakodnevno. Što je prcko napisao pobjegli su iz bijede socijalizma u ameriku i sad tamo pokušavaju uspostaviti taj isti model od kojega su pobjegli!! čista patologija.
tvoj egzistencijalno psiholoski model moze shvatiti dvi stvari..
Polako da ti objasnim... 
Dobar je onaj gazda od kojeg imas koristi,i koji te hrani.nista mimo toga te ne zanima..Po tebi je to oke logika,i cak i ja priznajem da u stvorenja koja zahtijevaju samo hranu i prezivljavanje,to je sasvim dovoljan umni nivo da bi to stvorenje bilo zadovoljno..
U okviru drzave hranilice i stvorenja hranjenoga,nema potrebe da hranjeno stvorenje razmislja i zamislja bolju situaciju..
Svoju lojalnost dokazuje da ne grize ruku koja ga hrani...nemam primjedbe..

e sad..u ostatku uljudjenog svijeta,malo je vise prohtijeva,s obzirom na empaticnost ljudi,za razliku od stvorenja sa balkana..
Ovdje ljudi ne vjesaju macke i ne ubijaju pse,ne sutaju jezeve do smrti i tako to..stovise..Ljudi ovdje ne brinu samo o primitivnim potrebama kao stvorenja sa Balkana..Ovdje ljudi brinu i kako je dRUGIM ljudima,i ZATO postoji kritika Zapada i njihove politike i sVEGA sto bi ugrozilo eventualno i to drustvo..
Tu spada i kritika geostrateskih poteza..
Zanimljiva cinjenica,ali najgorljiviji kriticari  politike amerike i Engleske su upravo..Ameri i Englezi..zanimljivo jel?
Jel to onda znaci da su oni protiv amerike i engleske?
nimalo..samo zele da vlast vodi drugaciju i dugorocno stabilniju politiku..bez provokacija jedne svjetske sile,koja je sposobna i ameriku zaviti u crno..kome treba rat??

vi balkanci ste toliko emocionalno angazirani u kritici prema vlasti,da se onda jos cudite,kako vas vasa sama vlast smatra kmetjem kojem moze manipšulirati kako pozeli..

Tre,Prckoff,Kofein..a sunac ti sunčev.. lol!

Pokusajte razmisljati dublje...

Nishta ja ne dugujem Zapadu,jerbo mi Zapad nije dao novac,posao,i sve ostalo..stovise,po zapadu sipam kritike i serem,OD trenutka,kad je amerika isla uvoditi kao sankcije Rusiji...To u biti nisu sankcije Rusiji,nego podmukle sankcije europskoj privredi i ekonomiji..
kakva vrazja Rusija..??Rusi se u periodu "sankcija" razvili vise nego ikada..

no balkan i balkanski umovi su tu gdje jesu..tapkaju na mjestu,malo se vrate do ww2 malo naprijed i tako to..red povijesti,red Srba,red kojecega i na kraju slag na tortu...

Niste vi u biti za kritiku kao niti vase velmoze,nego za sazaljenje..samo mi krivo sto toliko godina izgubih bivajuci u toj nezahvalnoj i lopovskoj drzavi,sa najgorim menthalnim sklopom koji se moze pronaci na Planetu.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by michaellcmacha 24/3/2019, 02:10

Eroo wrote:U isto vrijeme je i Beograd bio 85% islamski. Ne kažite ovo Albancima. :D
a ostatak hrvati i mađari
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by marcellus 24/3/2019, 12:02

21. vek - kosmet bez srba


_________________
15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Regoč 24/3/2019, 15:55

marcellus wrote:21. vek - kosmet bez srba

:aw

_________________
15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

15. vek-kosmet bez siptara - Page 2 Empty Re: 15. vek-kosmet bez siptara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum