ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by veber 24/3/2019, 01:05

a da ti bude lakše mogu i i srpski šprehat.
ti i ero ste dva idiota istog kraja.

ono, kolika ti je ćupla na baušteli?

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by Guest 24/3/2019, 01:05

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 1f497
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by Guest 24/3/2019, 01:07

veber wrote:a da ti bude lakše mogu i i srpski šprehat.
ti i ero ste dva idiota istog kraja.

ono, kolika ti je ćupla na baušteli?
ajd ti u kurac,tko ti drmo kavez..?' ero je reka da ce ti kosti polomiti,bolje ga ne spominji..

Ja ne radim a para stize a ti...sutra slobodan pa lagano na put.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by veber 24/3/2019, 01:10

pismejker wrote:..i sve tri kujetine koje ti stenad iskotise.. lol! lol! lol!
gle. ti i tvoj zemo mi spominjete obitelj. ti i tvoj zemo se zajebavate. možeš mene pljuvat, blatit, jebat sve po spisku.
ali po po mojoj djeci i ženama ne smiješ.

tvoja rujka je ionako plod tvoje mašte. moja djeca su moja djeca.
zato ne uvlači moju djecu u glupi forum. zdravije ti je.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by veber 24/3/2019, 01:14

pismejker wrote:
veber wrote:a da ti bude lakše mogu i i srpski šprehat.
ti i ero ste dva idiota istog kraja.

ono, kolika ti je ćupla na baušteli?
ajd ti u kurac,tko ti drmo kavez..?' ero je reka da ce ti kosti polomiti,bolje ga ne spominji..

Ja ne radim a para stize a ti...sutra slobodan pa lagano na put.. :clown
gle, ja sam u landau. lako se nađemo.

ti i ero dva rukava. oba šupci bili, ostali.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by Guest 24/3/2019, 01:18

veber wrote:
pismejker wrote:..i sve tri kujetine koje ti stenad iskotise.. lol! lol! lol!
gle. ti i tvoj zemo mi spominjete obitelj. ti i tvoj zemo se zajebavate. možeš mene pljuvat, blatit, jebat sve po spisku.
ali po po mojoj djeci i ženama ne smiješ.

tvoja rujka je ionako plod tvoje mašte. moja djeca su moja djeca.
zato ne uvlači moju djecu u glupi forum. zdravije ti je.

cuj,ak vraga trazis vraga ces i naci..Da se poznajemo pa bih i tolerirao tvoje neisprovocirane uvrede..Ovako ne poznamo se pa budi pristojan..ili u tim okvirima..
Nismo niti isto drustvo na forumu...razlog vise za pristojan nastup--
Ja tebe prvi ne diram,ne provociram i ako se budes toga drzao,onda cu i ja tvoje svetinje postivati..sasvim logicno..
Zensko ko zensko..mozda je tebi uspjeh imati neku rasniju curu(onu plavojku na slici sto je osvanula na forumu,smatram po meni 3com kategorijom) ili zenskom uopce,ja opet do cure vrlo lako dodjem,jerbo sam privlacan a i para ne fali..iskreno..
Vi balkanci ste previse uvjereni kako ste iskreni,a svi drugi lazu..sto reci...vjeruj u to i nadalje..boli me Kita,ali ne idiu covjeku na kurac sa svojim dosadnim mantranjem..ionako nijednom nisam od cure niti zene ostavljen,kao ti..ja sam dijelio otkaze..

Da,tvoja djeca su tvoja djeca..nazalost..a ja opet sam ja..i ne uvlaci mene u svoje blesave komentare(pogledaj pocetak mog posta) i sve bude just fajn..

Ovo ide obostrano ili nikako,dakle pridrzavanje zahtjeva,ili pisi propalo..
Vidio sam koliki si mudonja kad si stvarno iznervirao Eru..brze bolje pobrisao svoj racun i otperjao..
Tako da,ne bijesni,nego prvo svoje poteze odmjeri.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by Guest 24/3/2019, 01:20

veber wrote:
pismejker wrote:
veber wrote:a da ti bude lakše mogu i i srpski šprehat.
ti i ero ste dva idiota istog kraja.

ono, kolika ti je ćupla na baušteli?
ajd ti u kurac,tko ti drmo kavez..?' ero je reka da ce ti kosti polomiti,bolje ga ne spominji..

Ja ne radim a para stize a ti...sutra slobodan pa lagano na put.. :clown
gle, ja sam u landau. lako se nađemo.

ti i ero dva rukava. oba šupci bili, ostali.
jebiga,biramo fino i pristojno,neprevrtljivo drustvo..nemoj se radi toga ljutiti---
Bas si pretjero,kad mi se Ero nakon tvojih izljeva cini kao vrlo pozeljna osoba za komunikaciju.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by veber 24/3/2019, 01:27

šupku bosanski, nikad nisam obrisao niti jedan acc
ti si kao i kolega ero niškoristi.

sereš o audi inžinjeru, a raiš kao i frend ti za nikaj.

to su činjenice. ti i ekipa uvjek ćete biti pomoćni radnici. to je činjenica.. ti bulazniš o turskoj hrani, ja bulaznim o hrani koju si mogu priuštiti. meni poslodavac plati više za spavanje nego tebi ukupno brutto.

zato nemoj srat bez veze.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by veber 24/3/2019, 01:30

hehhehe.
ero je bio arhitekt u početku, ti si bio snajperist. vrijeme pokazalo svoje. kaj si ono bio inžinjer u audiju?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by Eroo 24/3/2019, 07:13

veber wrote:hehhehe.
ero je bio arhitekt u početku, ti si bio snajperist. vrijeme pokazalo svoje. kaj si ono bio inžinjer u audiju?
Ero nikad nije bio arhitekt, ni prije ni danas. Tvoj problem je što se u tehničku struku kužiš ko Mara u krivi k. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by veber 24/3/2019, 07:32

boske raus. tvoj posao je usputni. ni dandanas nisi generalu objasnio urušavanje konstrukcije na rječici željeznici.


ti jadni nemaš pojma što je stvarni proračun. kod nas strojara ne postoji boske za mješalicom.
mi znamo proračunat gredu, vi mješaličari ne.

tip koji podčitava nekom da nema pojma o tehnici, a ne zna koristiti glupi ACAD bolje da šuti.
no ti si pakšu od čovjeka, završio tečajeve i sereš ko grlica.

ne znaš ni oznake čelika.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by veber 24/3/2019, 07:40

a građevinarci su lijeni. tu mislim na arhitekte. zato su izmislili pomoćno zanimanje, statičar.
kod nas neukih strojara to ne postoji. mi sve moramo sami računat.

ajd objasni puku zašto se dva T profila spajaju i onda se u njima autogeno ili laerom režu 6o kutni prodori?

ti kao superzuper statičar bez gugla bi morao odgovoriti na to pitanje, čak da si sa sorom u krevetu.

u biti sora je za tebe pun pogodak.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by Eroo 24/3/2019, 07:51

:doh Pomozite mu, ljudi, ako Boga znate. Ja ne znam kako niti  mogu više. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by veber 24/3/2019, 07:55

činjenice te ubijaju?


ne znaš upalit acad, a hvališ se nekom strukom. obični si pomoćni radnik. zaposlen od udbe, kosa ili koga već. završio tečajeve i sada se praviš pametan.

da znaš minumum odgovorio bi mi za t profil i prodore, to ti je kao struka.

jednostavno nemaš pojma, boske i mješaličar. to si ti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by Eroo 24/3/2019, 08:00

cheers :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99 - Page 6 Empty Re: Joža Manolić danas slavi svojih prvih 99

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum