ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I mrzi sve, mrzi ljude, mrzi crnce Njih nema, mrze sve, mrzi pse, mrzi sunce

Go down

I mrzi sve, mrzi ljude, mrzi crnce Njih nema, mrze sve, mrzi pse, mrzi sunce Empty I mrzi sve, mrzi ljude, mrzi crnce Njih nema, mrze sve, mrzi pse, mrzi sunce

Post by debotoijusto 3/19/2019, 20:23

ČEHINJI koja već 12 godina živi u Zadru (podaci poznati redakciji) netko je kuću išarao nacističkim i ustaškim znakovljem te uvredama.
Ona je fotografije išarane kuće objavila na svom Facebooku. Za Index je, rekavši kako bi željela ostati anonimna široj javnosti, kazala kako misli da se radi o djeci. No sve je ipak, dodaje, prijavila policiji.
Pitali smo je zna li tko je i zašto to napravio.
"Ne znam zašto. Pretpostavljam da su djeca to napravila. U okolici nitko nema nikakve takve znakove. Ne bih se toliko uzrujala da se ne odnosi direktno na mene, odnosno na moju nacionalnost", kaže.
Naime, jedan od grafita je uvreda zbog toga što je žena podrijetlom iz Češke

"Susjedi u okolici su super i nikad nismo ni s kim imali probleme. Rekla bih da su bili sretni jer imaju u svome krugu Čehinju. Djecu treba odgajati u ljubavi, a ne u mržnji", kaže za Index.

"Volim Hrvatsku i Zadar. To je moj drugi dom. To što se dogodilo je ogledalo roditelja", dodaje za kraj.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/cehinji-koja-zivi-u-zadru-kucu-isarali-nacistickim-i-ustaskim-grafitima/2072093.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

I mrzi sve, mrzi ljude, mrzi crnce Njih nema, mrze sve, mrzi pse, mrzi sunce Empty Re: I mrzi sve, mrzi ljude, mrzi crnce Njih nema, mrze sve, mrzi pse, mrzi sunce

Post by darth_vader 3/19/2019, 20:40

Zadar je pogana selendra postao...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum