ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

srpaka omladina je najpametnija na svetu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by Regoč Sat 16 Mar - 23:14

T. wrote:
Regoč wrote:
kaya wrote:Pa ima pametnih (...) zena od ajnstajna
A ni od onog Curieja nije baš bila glupa. Pa ni žena Louisa Leakyja. Ima tih pametnih ženah.
Pametne su uglavnom otišle u inostranstvo daklem...
Ne, osim Mileve druge nisu Srbkinje. To je fora iz Zločeste djece.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by Guest Sun 17 Mar - 0:18

Serbinho-3 wrote:Moja sestra je Profesor Matematike na jednom jacem Fakultetu u Americi, ali ja tvrdim da drustvo realno nema neke koristi od istih.
cestitam joj
mi generalno nemamo koristi od dijaspore. osim deviznog priliva.
od 45 mi zaziremo od dijaspore
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by immortal Sun 17 Mar - 15:09

The Republic of Dream wrote:u naslovu si napisao "srpaka omladina" imas keca iz srpskog
"potvrđuje" istinitost tvrdnje u naslovu
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by Counter-Strike Sun 17 Mar - 21:01

on je omladina? bice to oni pioniri od 50 godina  pirat

_________________
srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by IL Risorto Sun 17 Mar - 21:22

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 54362904_545803342580955_5581262842411089920_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-ams3-1



Srpska omladina sigurno jest najpametnija na svijetu.
Upravo razgovaram s nekim od njih da mi pomognu oko realizacije ,,Serbian patriotic art'' i od njih sam dobio novo viđenje na onaj sumanuti čin na Novom Zelandu.

Među ostalim,smatrju kako se onaj čin na Novom Zelandu uopće nije dogodio,već da je isceniran od obavještajni službi,istih onih neprijateljskih država koje sad preko tih istih službi ruše Vućića.
Onaj iscenirani događaj na Novom Zelandu,zapravo je antisrpska zavera s ciljem destabilizacije Srbije.
Priznajem,nakon razgovora sa srpskom omladinom,sada u potpuno drugačijem svjetlu gledam na cijeli taj događaj.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by IL Risorto Sun 17 Mar - 21:24

Ima logike.Poubijat 40 ljudi na jednom kraju grada i onda potpuno neometano odvesti se na drugi kraj grada,gdje ga ovi nespremni čekaju da ih poubija kao ovce za klanje.Pokazat će se da je cijeli taj iscenirani događaj usmjeren protiv Srba.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by RayMabus Sun 17 Mar - 21:24

סמאל wrote:srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 54362904_545803342580955_5581262842411089920_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-ams3-1



Srpska omladina sigurno jest najpametnija na svijetu.
Upravo razgovaram s nekim od njih da mi pomognu oko realizacije ,,Serbian patriotic art'' i od njih sam dobio novo viđenje na onaj sumanuti čin na Novom Zelandu.

Među ostalim,smatrju kako se onaj čin na Novom Zelandu uopće nije dogodio,već da je isceniran od obavještajni službi,istih onih neprijateljskih država koje sad preko tih istih službi ruše Vućića.
Onaj iscenirani događaj na Novom Zelandu,zapravo je antisrpska zavera s ciljem destabilizacije Srbije.
Priznajem,nakon razgovora sa srpskom omladinom,sada u potpuno drugačijem svjetlu gledam na cijeli taj događaj.
A slike. Basketball lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175331
2014-04-11


Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by IL Risorto Sun 17 Mar - 21:26

RayMabus wrote:
סמאל wrote:srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 54362904_545803342580955_5581262842411089920_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-ams3-1



Srpska omladina sigurno jest najpametnija na svijetu.
Upravo razgovaram s nekim od njih da mi pomognu oko realizacije ,,Serbian patriotic art'' i od njih sam dobio novo viđenje na onaj sumanuti čin na Novom Zelandu.

Među ostalim,smatrju kako se onaj čin na Novom Zelandu uopće nije dogodio,već da je isceniran od obavještajni službi,istih onih neprijateljskih država koje sad preko tih istih službi ruše Vućića.
Onaj iscenirani događaj na Novom Zelandu,zapravo je antisrpska zavera s ciljem destabilizacije Srbije.
Priznajem,nakon razgovora sa srpskom omladinom,sada u potpuno drugačijem svjetlu gledam na cijeli taj događaj.
A slike. Basketball lol!
Pa vjerojatno holivudska mašinerija se potrudila da cijeli onaj video i slike djeluju realistično.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by flumen Mon 18 Mar - 9:39

pizzon wrote:partizan : spartak (sub.)  -1 : 3  
:)

jel' to onaj hrvatski klub iz subotice?

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by flumen Mon 18 Mar - 10:01

Američka televizija CNN u internacionalnom izdanju, jutros je u lokalnom srpskom vremenu (08:30) objavila ekskluzivan prilog o uspesima srpskih matematičara uz naglasak da imamo najpametniju omladinu sveta.
------
u dodavanju nula vrhunski

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by crvenkasti Mon 18 Mar - 10:08

Bili bismo i mi pametni, ali problem je što samo glupi Srbi žele biti Hrvati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28712
2014-04-17


Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by Maggie19 Mon 18 Mar - 10:19

crvenkasti wrote:Bili bismo i mi pametni, ali problem je što samo glupi Srbi žele biti Hrvati.
opet gorcina, žal i samopredbacivanje.
Prihvati vec jednom da si postao Hrvat, i gotovo..;-))

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by flumen Mon 18 Mar - 10:20

Ako uzmemo u obzir PISA ranking listu - onda je srpska omladina u kurcu

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by Guest Mon 18 Mar - 20:47

jebiga
kucnuo  sam 
zatipak :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

srpaka omladina je najpametnija na svetu - Page 2 Empty Re: srpaka omladina je najpametnija na svetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum