ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by RayMabus Mon 11 Mar - 17:13

Jedna slika tisuću riječi

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Thtzhnjznjzujmohoithtd


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2070126
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by Guest Mon 11 Mar - 17:15

Opet kuknjava i patetika..Pa dokle vise.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by immortal Mon 11 Mar - 17:19

RayMabus wrote:Jedna slika tisuću riječi

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Thtzhnjznjzujmohoithtd


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2070126
:tu
kod nas uvijek neki treći govore za Hrvate
immortal
immortal

Female
Posts : 23136
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by immortal Mon 11 Mar - 17:19

pismejker wrote:Opet kuknjava i patetika..Pa dokle vise.. :cleanteeth
pa tko više kuka od židova
immortal
immortal

Female
Posts : 23136
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by RayMabus Mon 11 Mar - 17:22

Karamarku i proustaškim biskupima nema druge nego komemoracija na nekom stratištu u Hrvatskoj

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/593117/nakon-zabrane-mise-na-bleiburgu-katolicka-crkva-u-koruskoj-uputila-novu-pljusku-hrvatskim-biskupima-ne-pada-nam-napamet-reagirati-na-njihovu-reakciju-pa-necemo-igrati-ping-pong-priopcenjima

Definitivno odjebalo Bozanića
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by crvenkasti Mon 11 Mar - 17:23

Svi smo mi ustaše.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by immortal Mon 11 Mar - 17:23

RayMabus wrote:Karamarku i proustaškim biskupima nema druge nego komemoracija na nekom stratištu u Hrvatskoj

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/593117/nakon-zabrane-mise-na-bleiburgu-katolicka-crkva-u-koruskoj-uputila-novu-pljusku-hrvatskim-biskupima-ne-pada-nam-napamet-reagirati-na-njihovu-reakciju-pa-necemo-igrati-ping-pong-priopcenjima

Definitivno odjebalo Bozanića
metropola
immortal
immortal

Female
Posts : 23136
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by Guest Mon 11 Mar - 17:25

mortal wrote:
pismejker wrote:Opet kuknjava i patetika..Pa dokle vise.. :cleanteeth
pa tko više kuka od židova


Pa vi...ao Povracima u Buducnost da ne pricam.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by RayMabus Mon 11 Mar - 17:28

Fino svi u Zagreb na komemoraciju žrtava komunističkog režima

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Wil14baialpuqy4js04dwvt603s
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by Guest Mon 11 Mar - 17:34

by crvenkasti Today at 13:23

Svi smo mi ustaše.

Ne trebas ti njima prevoditi sa srpskog razumiju oni dobro samo ih sram reci javno....zato imaju Karamarka da ih Kara (karati na staroslavenskom jeziku znaci vozati) na hrvatskom ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by RayMabus Mon 11 Mar - 17:38

frka wrote: by crvenkasti Today at 13:23

Svi smo mi ustaše.

Ne trebas ti njima prevoditi sa srpskog razumiju oni dobro samo ih sram reci javno....zato imaju Karamarka da ih Kara (karati na staroslavenskom jeziku znaci vozati)  na hrvatskom ..
U čemu je sad problem ? Prvo ste žugali da nećete Bleiburg a sad kad će biti u Zagrebu di će bit još više ustaša i dernek u glavnom gradu sad opet nevaljala jel ? E znan ja da vama ništa nepaše. Sad Bleiburg ispada odličan kad znate da je druga lokacija okolica Zagreba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by Guest Mon 11 Mar - 19:20

pa nadam se da normalni Hrvati ne pristaju na takve floskule ...jer nisu svi hrvati ustase...barem sam ja upoznao neke koji su se borili protiv te gamadi sa Blajburga (doduse kakav sam ja bi im i sudio )..ali nisu se predali nego su dva tjedna nakon smrti Hitlera i dalje pruzali otpor ...naravno jer su znali da su zlocinci...jebiga i ja bi se samoubio da znam da sam ubijao nevine ljude..Ljudi bi trebali nauciti da se zlocin ne isplati..bez obzira koje vjere i nacije bili..Ali pohlepa za novcem i moci upregne neke jadnike da se zbog nekoga imena ili zastave busaju u prsa pa da bi se dokazali idejnim zlocincima ubijaju vise nego ovi zahtijevaju od njih.To hrvatsko (ne kod svih) kmetstvo kada se probudi radja serijske ubojice.Pa i danas kada citas novine o serijskim ubicama uglavnom su bili potiskivani i lupani u rebra da ckome jer ne nzaju nista,,,e to kad eruptira...ode sve u picku materinu..Nema tu kontrole ...jer im mjesto oca ili majke postaju krivi zidovi...srbi...cigani i ono malo normalnih hrvata..


Oni koji pokazuju sažaljenje prema neprijatelju su nemilosrdni prema sebi. «Francis Bacon.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by RayMabus Mon 11 Mar - 19:26

Nepostoje normalni Hrvati.





....

Da ja sad ovdje stanem i negovorim dalje sugovornik bi pomislio da su svi Hrvati nenormalni.

Nepostoje normalni Hrvati. Postoje samo normalni ljudi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by Eroo Mon 11 Mar - 19:28

frka wrote:pa nadam se da normalni Hrvati ne pristaju na takve floskule ...jer nisu svi hrvati ustase...barem sam ja upoznao neke koji su se borili protiv te gamadi sa Blajburga (doduse kakav sam ja bi im i sudio )..ali nisu se predali nego su dva tjedna nakon smrti Hitlera i dalje pruzali otpor ...naravno jer su znali da su zlocinci...jebiga i ja bi se samoubio da znam da sam ubijao nevine ljude..Ljudi bi trebali nauciti da se zlocin ne isplati..bez obzira koje vjere i nacije bili..Ali pohlepa za novcem i moci upregne neke jadnike da se zbog nekoga imena ili zastave busaju u prsa pa da bi se dokazali idejnim zlocincima ubijaju vise nego ovi zahtijevaju od njih.To hrvatsko (ne kod svih) kmetstvo kada se probudi radja serijske ubojice.Pa i danas kada citas novine o serijskim ubicama uglavnom su bili potiskivani i lupani u rebra da ckome jer ne nzaju nista,,,e to kad eruptira...ode sve u picku materinu..Nema tu kontrole ...jer im mjesto oca ili majke postaju krivi zidovi...srbi...cigani i ono malo normalnih hrvata..


Oni koji pokazuju sažaljenje prema neprijatelju su nemilosrdni prema sebi. «Francis Bacon.
To su i takvi su, pa ih nazovi kako hoćeš.
Niste vi više oni koji nas predstavljaju svijeti, danas to radimo sami.
Dubrovnik, Yugoslavia je nepovratna proščost. :D

Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by debotoijusto Mon 11 Mar - 19:29

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg 11178346_1634882566749494_9078261671805773585_n
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by RayMabus Mon 11 Mar - 19:31

debotoijusto wrote:Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg 11178346_1634882566749494_9078261671805773585_n
Zeko i morsko prase.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by vuksadinare Mon 11 Mar - 19:35

Ray ti si u kurcu malo si desnicar malo ljevicar daj se skuliraj :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by Guest Mon 11 Mar - 19:37

Svi nogometasi na cijelom svijetu su uglavnom polupismeni idioti pa su im takvi i navijaci..Sto se mene tice ..ja bi zaorao sve stadione na svijetu a tu gamag natjerao da radi nesto korisno a ne da zavodi nekim iluzijama glupe ljude..Jebo te koliko je radnih sati propalo dok su idioti sjedili kraj telke i urlali...bio..vidio slucajno.Za mene su tekme uvijek bile nesto posebno,,,dok su drugi urlali na telku ja sam bio medju nogama kakve fine dame ::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by Eroo Mon 11 Mar - 19:38

Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by RayMabus Mon 11 Mar - 19:39

vuksadinare wrote:Ray ti si u kurcu malo si desnicar malo ljevicar daj se skuliraj :)
Pa ja sam zapovijednik Galaktičke federacije , normalna stvar da pod uvjetom da nisan pijan me boli kurac za ove stvari.

Srbokomunistički lobi se na sve načine trudio da zabrani komemoraciju na Bleiburgu i sad kad su to uspili ustaše će im doć masovno u Zagreb. Šah mat jer dok su bili u Bleiburgu bar nisu smetali domaćim antifašistima a sad će in doć pod prozor.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg Empty Re: Karamarko : Cijela Hrvatska je Bleiburg

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum