ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vijadukt Millau most iznad oblaka

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Vijadukt Millau most iznad oblaka - Page 2 Empty Re: Vijadukt Millau most iznad oblaka

Post by Eroo 11/3/2019, 17:06

frka wrote:@Gnjec...
Ma ne vjerujem ja sam sebi a kamo li nekom drugom...U povjerenju da drugi ne procitaju...ja sam Tito pa mi zao iz kakvog sam jebenog destruktivnog naroda ispo::)))Znam da tebi nije svejedno jer su ti okupirali Istru.ali nece ni to dugo..bio nedavno i shvatio da ste kulturoloski jebeno iznad onih doseljenih primata iz Hercegovine i sa ostalih brda i vukojebina..
I ti si u pravu. Trpi i šuti. :)

Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Vijadukt Millau most iznad oblaka - Page 2 Empty Re: Vijadukt Millau most iznad oblaka

Post by dijagram 11/3/2019, 17:18

I peljeski ce biti lip,..a doli plavi jadran...
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Vijadukt Millau most iznad oblaka - Page 2 Empty Re: Vijadukt Millau most iznad oblaka

Post by Guest 11/3/2019, 17:25

frka wrote:@Gnjec...
Ma ne vjerujem ja sam sebi a kamo li nekom drugom...U povjerenju da drugi ne procitaju...ja sam Tito pa mi zao iz kakvog sam jebenog destruktivnog naroda ispo::)))Znam da tebi nije svejedno jer su ti okupirali Istru.ali nece ni to dugo..bio nedavno i shvatio da ste kulturoloski jebeno iznad onih doseljenih primata iz Hercegovine i sa ostalih brda i vukojebina..

što se Istre tiče da kažem istinu Tito je napravio invaziju na drugu državu u ovom slučaju Republika Italia i okupirao dio teritorija države Italije Udine, Gorizia, Trst i cijelu Istru sa kvarnerskim otocima koji su bili međunarodno priznati teritorij republike Italije. Istra je pala i zahvaljujući imbecilnim talijanskim komunistima koji su onda bili dobri sa Titom. pertini i partizanerija italiana.

ta pokrajina je bila ovako u habsburškoj monarhiji po njenim granicama kasnije je išla rapalska granica između Italije i Jugoslavije

Vijadukt Millau most iznad oblaka - Page 2 Litorale_austriaco_1897
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijadukt Millau most iznad oblaka - Page 2 Empty Re: Vijadukt Millau most iznad oblaka

Post by T. 11/3/2019, 17:28

Rapalo rapalo, crno nas zapalo...

_________________
Vijadukt Millau most iznad oblaka - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17175
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vijadukt Millau most iznad oblaka - Page 2 Empty Re: Vijadukt Millau most iznad oblaka

Post by Guest 11/3/2019, 17:41

by T. Today at 12:28

Rapalo rapalo, crno nas zapalo...


Ne vjerujem ja da ti uopce spavas ...jebaji ga ..blizu je Srbija..a srbi su lud narod ..kad im padne roleta na oci mogli bi i najebati od njih..Strah je jebeni mozdani dogadjaj..:)))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijadukt Millau most iznad oblaka - Page 2 Empty Re: Vijadukt Millau most iznad oblaka

Post by Eroo 11/3/2019, 17:42

frka wrote:@Gnjec...
Ma ne vjerujem ja sam sebi a kamo li nekom drugom...U povjerenju da drugi ne procitaju...ja sam Tito pa mi zao iz kakvog sam jebenog destruktivnog naroda ispo::)))Znam da tebi nije svejedno jer su ti okupirali Istru.ali nece ni to dugo..bio nedavno i shvatio da ste kulturoloski jebeno iznad onih doseljenih primata iz Hercegovine i sa ostalih brda i vukojebina..
Pa možemo i o tome, ali argumentirano (sve po spisku, što, šta itd).
Kultura nije ono šta ti misliš da je, već samo ono šta od kulture i svijet priznaje.
Šta se mrčiš kada nemaš šučin...Hic Rhodos, hic salta. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Vijadukt Millau most iznad oblaka - Page 2 Empty Re: Vijadukt Millau most iznad oblaka

Post by Eroo 11/3/2019, 17:44

frka wrote:by T. Today at 12:28

Rapalo rapalo, crno nas zapalo...


Ne vjerujem ja da ti uopce spavas ...jebaji ga ..blizu je Srbija..a srbi su lud narod ..kad im padne roleta na oci mogli bi i najebati od njih..Strah je jebeni mozdani dogadjaj..:)))))
...za treće(iste) grablje uvek spremni. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Vijadukt Millau most iznad oblaka - Page 2 Empty Re: Vijadukt Millau most iznad oblaka

Post by Guest 11/3/2019, 18:00

Ma vi ste uvijek spremni kada virite iza ledja Schvaba ili Amera..isti ste sipci..jbeat ce vam srbi mater kad tad..jebena je to sorta cekaju i kada se najmanje nadas skoci ti za vrat..zato sam ja i pobjego iz Cro::))No dobro ti si u Zloveniji ali i tamo ima cedeka pun kurac pa ako slucajo doznaju da si ujkan....uplati pogrebnoj sluzbi unaprijed...Crna Ruka dovati sve kad oce...Mosad je ziva kurcina za njih...Velim..malo su bolesni jer se igraju sa zrtvom ko macka sa misem..vi ste siroviji..pa odma noz..a ne ne...ovi su sofisticiraniji...prvo jebu u mozak pa tek onda kada vide da si gotov sazale se ali ne nad svima...savjet glumi slabost ako zelis izbjeci Crnu ruku:::)))))))))
A kaj se tice grablji...budi sretan da te ubiju prije nego te natjeaju da ih progutas i to poprijeko..narafski ovo je sve metaforicki napisano....ne boj se umrijet ces vako i onako kao i sve sto se rodi na ovome svijetu..
A sada ozbiljno....stari ...meni je tebe zao....toliko mrznje u jednom covjeku ....to mora da je uzas za normalno bice ali za tebe mozda je mrznja normalna pojava kojom hranis svoje demone koji su te obuzeli.Covjek koji ima akademsko obrazovanje ne moze se ponasati na tvoj nacin pa makar i na jebenom forumu..to je dokaz da tvoje bolesno instiktivno stanje ima neke debele korijene iz djetinjstva..moj savjet idi s elijeci jebo te...mada mislim da si ti izgubljen slucaj kao i vecina forumasa koji mrze zene ..a u podsvijesti mrze svoju mater..ma...:)))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vijadukt Millau most iznad oblaka - Page 2 Empty Re: Vijadukt Millau most iznad oblaka

Post by Eroo 11/3/2019, 18:06

frka wrote:Ma vi ste uvijek spremni  kada virite iza ledja Schvaba ili Amera..isti ste sipci..jbeat ce vam srbi mater kad tad..jebena je to sorta cekaju i kada se najmanje nadas skoci ti za vrat..zato sam ja i pobjego iz Cro::))No dobro ti si u Zloveniji ali i tamo ima cedeka pun kurac pa ako slucajo doznaju da si ujkan....uplati pogrebnoj sluzbi unaprijed...Crna Ruka dovati sve kad oce...Mosad je ziva kurcina za njih...Velim..malo su bolesni jer se igraju sa zrtvom ko macka sa misem..vi ste siroviji..pa odma noz..a ne ne...ovi su sofisticiraniji...prvo jebu u mozak pa tek onda kada vide da si gotov sazale se ali ne nad svima...savjet glumi slabost ako zelis izbjeci Crnu ruku:::)))))))))
A kaj se tice grablji...budi sretan da te ubiju prije nego te natjeaju da ih progutas i to poprijeko..narafski ovo je sve metaforicki napisano....ne boj se umrijet ces vako i onako kao i sve sto se rodi na ovome svijetu..
A sada ozbiljno....stari ...meni je tebe zao....toliko mrznje  u jednom covjeku ....to mora da je uzas za normalno bice ali za tebe mozda je mrznja normalna pojava kojom hranis svoje demone koji su te obuzeli.Covjek koji ima akademsko obrazovanje ne moze se ponasati na tvoj nacin pa makar i na jebenom forumu..to je dokaz da tvoje bolesno instiktivno stanje ima neke debele korijene iz djetinjstva..moj savjet idi s elijeci jebo te...mada mislim da si ti izgubljen slucaj kao i vecina forumasa koji mrze zene ..a u podsvijesti mrze svoju mater..ma...:)))))
Imaš zajebanog šaptača u glavi. Javi se čim prije svom liječniku, a on će znat kud s tobom dalje.
Ako si katolik možeš i, za svaki slučaj, potražit  egorcistu. Sve se danas da izliječit... :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Vijadukt Millau most iznad oblaka - Page 2 Empty Re: Vijadukt Millau most iznad oblaka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum