ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerikanci se protive suradnji Italije i Kine

Go down

Amerikanci se protive suradnji Italije i Kine Empty Amerikanci se protive suradnji Italije i Kine

Post by RayMabus Sun 10 Mar - 10:42

Najbolje da Trump udari carine na evropske automobile pa će i Italija propast još više

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/592837/amerikanci-se-protive-suradnji-italije-i-kine-kroz-inicijativu-39jedan-pojas-jedan-put39
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci se protive suradnji Italije i Kine Empty Re: Amerikanci se protive suradnji Italije i Kine

Post by crvenkasti Sun 10 Mar - 10:58

Zaustavit ćemo mi taj njihov "jedan pojas jedan put" uz pomoć naših najvjernijih saveznika Šiptara i Hrvata.

Nećete kroz Srbiju do Europe, smradovi Kineski!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28767
2014-04-17


Back to top Go down

Amerikanci se protive suradnji Italije i Kine Empty Re: Amerikanci se protive suradnji Italije i Kine

Post by RayMabus Sun 10 Mar - 11:03

Hrvatska je nebitna na toj karti jer ju Amerika lako kontrolira pošto je mala zemlja a Italija je treća ekonomija eurozone i samim tim očito oslobađanje od američkog imperijalizma. Ja sam za Ameriku protiv Italije i obratno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci se protive suradnji Italije i Kine Empty Re: Amerikanci se protive suradnji Italije i Kine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum