ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Splitu muški odjebali dan feminizma

Go down

U Splitu muški odjebali dan feminizma Empty U Splitu muški odjebali dan feminizma

Post by RayMabus 8/3/2019, 23:03

Eto tako, najpametnije

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/592736/splicanka-gorljivo-izisle-u-nocni-mars-entlmeni-iz-banovine-i-veceras-su-zakazali-grad-split-nije-prijatelj-zena-mnoge-smo-pitali-sto-ih-tocno-tisti-i-ljuti-jedno-je-jasno--trebali-bi-se-zabrinuti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

U Splitu muški odjebali dan feminizma Empty Re: U Splitu muški odjebali dan feminizma

Post by immortal 8/3/2019, 23:06

ovo ti tek jesu feministice
traže prava
sad idi njima pa ih pitaj ono što si mene prozivao na drugoj temi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23152
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

U Splitu muški odjebali dan feminizma Empty Re: U Splitu muški odjebali dan feminizma

Post by RayMabus 8/3/2019, 23:08

mortal wrote:ovo ti tek jesu feministice
traže prava
sad idi njima pa ih pitaj ono što si mene prozivao na drugoj temi
Šta me brige , nek prosvjeduju ? S vremenom će shvatit da pola muške populacije nema s njima ništa pa onda nek se pitaju Protiv koga one uopće.prosvjeduju ? Ja neznan a eto nek marširaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

U Splitu muški odjebali dan feminizma Empty Re: U Splitu muški odjebali dan feminizma

Post by prckov 9/3/2019, 00:54

umjesto da bezbrižno mirišu karanfile, one izlaze na noćni marš zahtijevajući ljudska prava?
Sudionice okupljene ispred zgrade HNK na trgu s muškim imenom pitali smo zašto su zapravo došle. Nisu znale decidirano reći.  :D 

znam ja

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

U Splitu muški odjebali dan feminizma Empty Re: U Splitu muški odjebali dan feminizma

Post by vuksadinare 9/3/2019, 04:02

Bune se splicanke jer moraju na kupres na skijanje i sminkanje a ne u madonu di kampiljo :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

U Splitu muški odjebali dan feminizma Empty Re: U Splitu muški odjebali dan feminizma

Post by debotoijusto 9/3/2019, 07:09

Šteta da se Grad Split nije ponudio dati ruke damama, uskočiti ako što zatreba danima ranije najavljenom maršu. Šteta da su džentlmeni iz Banovine na godišnjem inače bi im sigurno donijeli rasvjetu, razglas, ne bi dopustili da ove riječi odjekuju iz mrkloga mraka:

Prije nego što je Mirjana Kučer iz Domina za kraj zaželjela sretan osmi mart, objasnila je da se u današnjem društvu od žena traži da ne hodaju po noći i ne piju jer će privući silovatelja, da se povuku s izborne liste i ustupe mjesta muškarcima, da se odreknu imovine u ime oca i sina i brata... Nekad i duha.

- Nećemo šutit i trpit! 

zene na okupu @longi na uloscima s krilcima
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

U Splitu muški odjebali dan feminizma Empty Re: U Splitu muški odjebali dan feminizma

Post by RayMabus 9/3/2019, 08:30

Nisam ja na aparatima , ja sam liberal. Samo liberali imaju zakon : Živi i pusti druge da žive.

Mene njihova šetnja ono nisu moja posla ako poštuju onaj zakon poviše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

U Splitu muški odjebali dan feminizma Empty Re: U Splitu muški odjebali dan feminizma

Post by RayMabus 9/3/2019, 08:35

Liberal novog kova koji ti kaže ako nepustiš druge da žive dobit ćeš šaku u glavu.

Pošteno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

U Splitu muški odjebali dan feminizma Empty Re: U Splitu muški odjebali dan feminizma

Post by RayMabus 9/3/2019, 08:40

Najbolji primjer mog razmišljanja ti je gey parada u Splitu. Za razliku od nekih koji laju ja sam sposoban bacit bombu na njih. Sposoban sam a to neznači da oču.

Zašto ?

Pa zbog ovog zakona gore jer šetnja sa strane može a šetnja na Rivu među obitelji s djecom jer želiš maltretirat ostale je kršenje tog mog zakona.

Ja san ti opasniji od ovih konzervativaca jer mi je karma čista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

U Splitu muški odjebali dan feminizma Empty Re: U Splitu muški odjebali dan feminizma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum