ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australija dozvolila da krvnik iz Skabrnje pobjegne u Srbiju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Australija dozvolila da krvnik iz Skabrnje pobjegne u Srbiju - Page 2 Empty Re: Australija dozvolila da krvnik iz Skabrnje pobjegne u Srbiju

Post by Guest 2/3/2019, 13:08

Maggie19 wrote:Kad smo se sjetili, takav i rezultat.
Inace, ne znam tko moze stitit masovnog ubojicu civila.
ja znam ko, sve, moze

Guest
Guest


Back to top Go down

Australija dozvolila da krvnik iz Skabrnje pobjegne u Srbiju - Page 2 Empty Re: Australija dozvolila da krvnik iz Skabrnje pobjegne u Srbiju

Post by Guest 2/3/2019, 20:58

Kako netko ovdje vec napisa...svi oni koji su ubijali starce ..nemocne a posebno djecu (da se ja pitam a hvala bogu da se ne pitam jer bi Blajburg bio mala maca za ono sto bi ja napravio...uzas kakva zivotinja meni cuci) to bi po kratkom postupku.Ali onda pomislis..da li je dovoljno da neko nekoga optuzi sa dva svjedoka i bez dokaza ubijes neduzna covjeka.Tu je ta jebena kvaka ...sumnja jer pokvarenost na Balkanu nema granica posebno kada se radi o optuzbama...posebno u zadnjem ratu..hitlerova propaganda je kurac od ovce..Balkanci uvijek usvajaju veoma brzo uglavnom ono sto je lose i odvratno.
Pogledajte ovaj video do kraja pa zamislite u sebi da ste vi na njegovom mjestu..meni je izgledalo dok sam ga slusao da iz njega progovaraju i srbin i hrvat i musliman i siptar..ali onaj kojega su zajebali i gurnuli u rat "njihovi".

https://www.youtube.com/watch?v=XxH-2KKBE9E

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum