ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic

Go down

Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic Empty Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic

Post by vuksadinare Wed 27 Feb - 6:38

https://direktno.hr/direkt/latin-jednom-danu-raspale-su-se-sve-moje-iluzije-o-daliji-oreskovic-148292/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic Empty Re: Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic

Post by vuksadinare Wed 27 Feb - 6:40

i ovaj latin kao da ej sa marsa pao pa ne zan cija je dalija igracica...i kome teren priprema...ona je samo izvođac radova za nekog drugog...samo ti siti za koje radi medisjki su istakli nju a oni iz sjene rade za sebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic Empty Re: Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic

Post by vuksadinare Wed 27 Feb - 7:07

dalija kad zavrsi posao i ako njen pulen dograbi vlast bice nagrađena polozajcicem..jednostavna racunica...glavni igraci uvijek imaju svoje radilice koje lijepo odrade za njih posao..no nerjetko kad takvi vise nisu potrebni mogu zavrsiti nogom u dupe...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic Empty Re: Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic

Post by £otk@ Wed 27 Feb - 7:19

Loše za Daliju, Milanoviću svejedno.

Poznavajući njega i njegovu sujetu, ne bih se iznenadio da je upravo on rekao novinarima (slučaj “Zavjese”) da razotkrije popularnu bivšu šeficu PSSI i njen (Up)Start.

Koji nije imao normalnu konstituirajuću skupštinu.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic Empty Re: Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic

Post by £otk@ Wed 27 Feb - 7:22

Ali pazi, čovjek koji je najnormalnije priznao da radi za britanske obavještajne službe lakonski komentira da “Milanovića prizivaju svi, možda i on ne toliko”.

Toliko o tome koliko je tko čiji igrač.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic Empty Re: Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic

Post by vuksadinare Wed 27 Feb - 7:22

£otk@ wrote:Loše za Daliju, Milanoviću svejedno.

Poznavajući njega i njegovu sujetu, ne bih se iznenadio da je upravo on rekao novinarima (slučaj “Zavjese”) da razotkrije popularnu bivšu šeficu PSSI i njen (Up)Start.

Koji nije imao normalnu konstituirajuću skupštinu.
izgleda da ce za daliju vrijediti ona brzo poletila jos brze sletila... :) ..to ej tako kad je 'savjetnik' svekar letica :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic Empty Re: Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic

Post by Guest Wed 27 Feb - 8:21

Ta iskompleksirana ambiciozna ženica ima takav prostor u medijima, da je to degutantno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic Empty Re: Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic

Post by darth_vader Wed 27 Feb - 8:35

Da, previše pišu o Kolindi, istina...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic Empty Re: Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic

Post by vili40 Wed 27 Feb - 10:00

jasambrend wrote:Da, previše pišu o Kolindi, istina...
:D Ipak bi se trebali usredotočiti na nju,plenkija i njegove ministre sa posebnim potrebama,na prdoljaka i bandića.To je naša svjetla budućnost.Svi ostali su suvišni i smetaju u podizanju...eh sad sam blokirao
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic Empty Re: Latin:U jednom danu raspale su se sve moje iluzije o Daliji Oreskovic

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum