ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by marcellus 26/2/2019, 18:56

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/trziste-nekretnina-u-berlinu-munjevito-raste-a-cijene-su-skocile-vise-od-100-posto/8424884/

_________________
invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by Guest 26/2/2019, 19:04

Kod Menea u HN je Kozojebija naprasena iz grada najvecim dijelom..radilo se ispod radara i efikasno..

Cijen se stabilizirale,iako su zadnje dvije godine,godisnje porasle za 13% prosjek,sluzbeno,nesluzbeno, bar 80%

Poslije je dosao onaj Audijev fijasko,pa su mnogi cisto otisli iz grada u potrazi za drugim poslom..rezultat je da je cijena rada skocilau prosjeku od 8.50 Ojra na 10.50 po satu za najnizu placu..
Podosta stambenih kapaciteta zjali upraznjeno,a val izgradnje sto je krenuo prije 3 godine,sad je nesh posustao..bit ce investiciona pushiona.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by Guest 26/2/2019, 19:07

Inace,gade mi se ti ogromni gradovi..ljucki mravinjaci,a svako malo prometni kolaps..uzas...
selo majka..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by vili40 27/2/2019, 07:24

pismejker wrote:Kod Menea u HN je Kozojebija naprasena iz grada najvecim dijelom..radilo se ispod radara i efikasno..

Cijen se stabilizirale,iako su zadnje dvije godine,godisnje porasle za 13% prosjek,sluzbeno,nesluzbeno, bar 80%

Poslije je dosao onaj Audijev fijasko,pa su mnogi cisto otisli iz grada u potrazi za drugim poslom..rezultat je da je cijena rada skocilau prosjeku od 8.50 Ojra na 10.50 po satu za najnizu placu..
Podosta stambenih kapaciteta zjali upraznjeno,a val izgradnje sto je krenuo prije 3 godine,sad je nesh posustao..bit ce investiciona pushiona.. :cleanteeth
HN to je Hannover?Ako je,sutra idem tamo u VW,ne daj bog da se sretnemo. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by Guest 27/2/2019, 11:07

vili40 wrote:
HN to je Hannover?

Prije Heilbronn.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by Guest 27/2/2019, 13:30

vili40 wrote:
pismejker wrote:Kod Menea u HN je Kozojebija naprasena iz grada najvecim dijelom..radilo se ispod radara i efikasno..

Cijen se stabilizirale,iako su zadnje dvije godine,godisnje porasle za 13% prosjek,sluzbeno,nesluzbeno, bar 80%

Poslije je dosao onaj Audijev fijasko,pa su mnogi cisto otisli iz grada u potrazi za drugim poslom..rezultat je da je cijena rada skocilau prosjeku od 8.50 Ojra na 10.50 po satu za najnizu placu..
Podosta stambenih kapaciteta zjali upraznjeno,a val izgradnje sto je krenuo prije 3 godine,sad je nesh posustao..bit ce investiciona pushiona.. :cleanteeth
HN to je Hannover?Ako je,sutra idem tamo u VW,ne daj bog da se sretnemo. :D
jok..hajlbrun,ne hanofer :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by newuser 27/2/2019, 14:48

Ne sviđa mi se niti invazija kozoheba niti dizanje cijene najma :/
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by Guest 27/2/2019, 14:51

Idi na selo...ja sam pored stana,uzeo jos i jednu kucu na selu,stara goticka gradnja,pa je polako renoviram..kontrola statike je prosla i to je jedino bitno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by veber 27/2/2019, 21:09

jebote napiše "novinarka" tekst o temi o kojoj nema pojma pa onda se marc zaleti pa prenese tekst kao da je propao svijet i da kozojebi opsjedaju berlin kao rusi 45e.

a, činjenicu su slijedeće;
-bavarska je najskuplja
-minhen je najskuplji
  -vanjski prsten 50-30km od marinplatza 5-15/m2
  -uži prsten 30-15 km od marienplatza 15-50/m2
  -centar 1500m od marienplatza 50-300/m2
  -marienplatz, lepoldstrasee, belgradstrasse, sendligertor i taj uski centar, ako nemaš par milja na računu zaboravi.

cijene smo digli svi mi koji dolazimo u njemačku radit, a ne inžinjeri koje nijemci jako obožavaju.

tko misli ići radit u njemačku par natuknica;
-erini, epijevi i pižonovi rade stvarno za 10€/h pa im je plaća stvarno 1600€. (Mostar gradnja, doo, Vl. Ante Andrić) Ljeti ljudi natuku po 250h, a antiša ih nagurao u kontejnere i naplaćuje im 200€ spavanje i 200€ topli obrok. no od 1og ožujka BiH ima status u njemačkoj kao i svaka druga članica Eu, ali samo na teritoriju SRNj. Tako da će ovi od AA moći normalno radit u njemačkoj kao i ostali građani EU.

-svakako s poslodavcem ugovorit noćenje o njegovom trošku, ali ne fukara na buljuk i topli obrok koji iznosi 24-35/€ dnevno, ovisno o firmi, ali dok si na teritoriju SR Nj.

-obavezna prijava na zdravstveno, mirovinsko (na umu imat da tek nakon 5 godina ostvaruje se pravo na njemačku mirovinu, ako odeš prije 1 dan nijemci ti daju izbor. ili će ti na račun isplatiti sav iznos ili će to proslijedit hrvatskom mirovinskom.

-uz betonažu iz BiH (još dva dana i nema više), prosjek plaća na baustellama je oko 4000€
nijemci i našu ugradnju robota smatraju bauštelom. bauštela je dok se facility ne preda investitoru.

radit za 8-10 €/h bolje ostat u Hr. to nije život.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by marcellus 27/2/2019, 21:18

tekst je o tome da su se cijene u berlinu zduplale, minken je druga priča

_________________
invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by veber 27/2/2019, 21:29

marcellus wrote:tekst je o tome da su se cijene u berlinu zduplale, minken je druga priča
ne, tekst je da "novinarka" nema pojma, a ti mutavac "novinar" potegneš temu.
cijena stana u njemačkoj je 20€/m2 pristojni prosjek ako želiš živjet u blizini centra.


odi 30km dalje i cijena pada na 5-10, jeftinije nego u zg prstenu.

i ako imaš dobar ugovor boli te onaj mali koji ti služi za pišanje jer ti firma sve pokriva.


osnovna greška ekipe našeg mentaliteta je da će s tri lopate i jednom mješalicom u pušći donjoj kupit bmw7.

bez poznavanja jezika, u ovom slučaju njemačkog, poznavanja rada na računalu, ne kao vuk koji misli da ako je upalio PC u vrtiću da je to napredni rad, zaboravi dojćland.

tko ima veće plaće 4-8k€ samo oni koji znadu radit na računalima, govore engleski i poznaju najobičniji ISO-CODE, moja L je sa 5g pisala jednostavne preograme.

U njemačkoj čovjek radi da bi trošio. U Hrvatskoj da bi preživio.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by marcellus 27/2/2019, 22:15

alo ti nisi u berlinu

tekst je o berlinu

_________________
invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by veber 27/2/2019, 22:47

marcellus wrote:alo ti nisi u berlinu

tekst je o berlinu
to je opravdanje ili nabijanje slova?
a tvoja "kolegica" nije provjerila stvarno stanje.

priče o kontejnerima i 12 €/m2 su za malu djecu.

berlin je jeftikaner.

ti
vuk,

ostala ekipa odite za dojčland.

postoji problem. nitko od vas ne poznaje strojni jezik, a jezik tako ajnfah.

zato, ili otići probat ili srat o tome kako ekipa radi za 1800€/mj
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by AssadNaPodmornici 28/2/2019, 00:08

koliko treba vremena recimo da ja načim taj neki strojni jezik i kojem pričaš?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by veber 28/2/2019, 06:08

nije problem, ako je moja kći s tri godine pokretala cnc strojeve...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by vili40 28/2/2019, 06:10

veber di si ti?
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by veber 28/2/2019, 06:17

vili40 wrote:veber di si ti?
trenutno u landau, postavljamo mjerne robote za ... do 11.03 sam tu onda gibam u švicu preuzet novu liniju.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by vili40 28/2/2019, 06:20

veber wrote:
vili40 wrote:veber di si ti?
trenutno u landau, postavljamo mjerne robote za ... do 11.03 sam tu onda gibam u švicu preuzet novu liniju.
znači otisnuo se i ti :D Ja bio 15 dana u Poljskoj a danas u 8 krećem u Hannover u VW.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by veber 28/2/2019, 06:27

vili40 wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:veber di si ti?
trenutno u landau, postavljamo mjerne robote za ... do 11.03 sam tu onda gibam u švicu preuzet novu liniju.
znači otisnuo se i ti :D Ja bio 15 dana u Poljskoj a danas u 8 krećem u Hannover u VW.
ma pun mi je kurac rvacke. jebote ja sam kao stručna osoba konkurirao u Krašu za voditelja proizvodnje, 6 mj trajala selekcija i onda erina plavuša zaposli svog netjaka i kraš raspiše natječaj za zamjenika. steral sam ih u kurac i otišao postavljat robote.

najbolji potez života. firma mi plaća stan i hranu i prijevoz. a gotovan sam pa spavam u hotelu i jebe mi se da na smještaju ušićarim.

već sam im rekao da sam spreman i za US otići.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by vili40 28/2/2019, 06:35

veber wrote:
vili40 wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:veber di si ti?
trenutno u landau, postavljamo mjerne robote za ... do 11.03 sam tu onda gibam u švicu preuzet novu liniju.
znači otisnuo se i ti :D Ja bio 15 dana u Poljskoj a danas u 8 krećem u Hannover u VW.
ma pun mi je kurac rvacke. jebote ja sam kao stručna osoba konkurirao u Krašu za voditelja proizvodnje, 6 mj trajala selekcija i onda erina plavuša zaposli svog netjaka i kraš raspiše natječaj za zamjenika. steral sam ih u kurac i otišao postavljat robote.

najbolji potez života. firma mi plaća stan i hranu i prijevoz. a gotovan sam pa spavam u hotelu i jebe mi se da na smještaju ušićarim.

već sam im rekao da sam spreman i za US otići.
nakon nekog vremena vani postaješ svjestan koja je naša hrvatska tragikomedija od države.A propaganda jača nego za jugoslavije.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum