ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by vuksadinare 26/2/2019, 10:15

https://euractiv.jutarnji.hr/PiD/prosirenje/analiza-zasto-je-rusija-protiv-razmjene-teritorija-izmedu-srbije-i-kosova-i-kakav-je-stav-beograda-i-pristine/ 8423072 /
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by vuksadinare 26/2/2019, 10:18

http://euractiv.jutarnji.hr/PiD/prosirenje/analiza-zasto-je-rusija-protiv-razmjene-teritorija-izmedu-srbije-i-kosova-i-kakav-je-stav-beograda-i-pristine/8423072/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by Guest 26/2/2019, 10:19

"Razgraničenje s Kosovom je službeni prijedlog Srbije".
"Razgraničenje s Kosovom nije službeni prijedlog Srbije, nego tek ideja državnog vrha". Obje izjave dao je u roku od nekoliko sati srbijanski ministar vanjskih poslova Ivica Dačić.

Na istoku ništa novo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by vuksadinare 26/2/2019, 10:19

ocekujem zaokret epija..putin je rekao njet razmjeni dakle i epi je protiv..ipak zapovjed tate je zapovjed..jebes vucica :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by Guest 26/2/2019, 10:24

he
prosto ko pasulj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by Stanojko 26/2/2019, 10:27

Prosto. Ko pomisli da se "razgranicava" jebacemo mu majku...

_________________
Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by vuksadinare 26/2/2019, 10:27

pizzon wrote:he
prosto ko pasulj
sad mozes komotno rostiljat stanojka i đanga..kako si bio u pravu..i da su azijatskog razmisljanja :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by vuksadinare 26/2/2019, 10:30

ovo je tocno..rusiji odgovara nestabilnost između srbije i kosova zbog utjecaja i zasto bi oni onda pristali na razgranicneje..kada bis e sve rijesilo onda tu ruski uticaj i nije potreban vise...i zato mislim da nece od ovog razgranicenja biti nista jer putin isto mora amenovati a nece...dobro zna da bi ga Suljo u tom slucaju otkantao u korist eu-a i brisela...ovako ga preko kosova moze drzati za jaja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by Serbinho-3 26/2/2019, 10:35

Rusija lomi Zapad na Kosovu, polako ali sigurno.

Kakva je ranije bila situacija, sada se dosta toga promenilo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by vuksadinare 26/2/2019, 10:38

...uglavnom...rujo logicno razmislja cemu onda nas sav trud i blokiranje u VS UN-a u svezi kosova kad suljo bas ne vodi toliko brigu da ga sacuva...to je zajebavanje rusije od strane sulje...i tracenje putinovog vremena i zivaca...i zato ovaj put rujo nece pristati ma sto suljo i ekipa napravili u svezi toga...cisto da zasole sulji...i da ag rostiljaju...rusija uvijek moze blokirati svaki dogovor narocito u VS...a ako treba rusit ce i sulju i dovesti nekog drugog da provodi rusku volju a nije da nema kandidata pa cak i selja ako zatreba :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by Guest 26/2/2019, 10:38

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:he
prosto ko pasulj
sad mozes komotno rostiljat stanojka i đanga..kako si bio u pravu..i da su azijatskog razmisljanja :)
ma ja znam situaciju od kad sam se rodio. sa koje strane duva vetar.
nisu oni nama saveznici vec mi njima.
mi to saveznistvo krvavo placamo.
mrtvim glavama, teritorijom, ekonomskim interesima.
oni samo rade svoj posao
prepucavanje sa zapadom
njima ja u opisu posla. 
mi smo ti koji smo kuzni i ruzni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by Serbinho-3 26/2/2019, 10:40

vuksadinare wrote:...uglavnom...rujo logicno razmislja cemu onda nas sav trud i blokiranje u VS UN-a u svezi kosova kad suljo bas ne vodi toliko brigu da ga sacuva...to je zajebavanje rusije od strane sulje...i tracenje putinovog vremena i zivaca...i zato ovaj put rujo nece pristati ma sto suljo i ekipa napravili u svezi toga...cisto da zasole sulji...i da ag rostiljaju...rusija uvijek moze blokirati svaki dogovor narocito u VS...a ako treba rusit ce i sulju i dovesti nekog drugog da provodi rusku volju a nije da nema kandidata pa cak i selja ako zatreba :)

Realno, pokloniti Kosovo Rusiji i Kini a Pozzona i slične Zapadu.

Vuk sit, ovce na broju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by Serbinho-3 26/2/2019, 10:40

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by Guest 26/2/2019, 10:41

Serbinho-3 wrote:Rusija lomi Zapad na Kosovu, polako ali sigurno.

Kakva je ranije bila situacija, sada se dosta toga promenilo.
od toga nema nista
na tu kartu igramo od titove smrti.
rezultat je negatvan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by vuksadinare 26/2/2019, 10:43

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:he
prosto ko pasulj
sad mozes komotno rostiljat stanojka i đanga..kako si bio u pravu..i da su azijatskog razmisljanja :)
ma ja znam situaciju od kad sam se rodio. sa koje strane duva vetar.
nisu oni nama saveznici vec mi njima.
mi to saveznistvo krvavo placamo.
mrtvim glavama, teritorijom, ekonomskim interesima.
oni samo rade svoj posao
prepucavanje sa zapadom
njima ja u opisu posla. 
mi smo ti koji smo kuzni i ruzni.
jbg ali bez rujinog pristanka nema ni razgranicenja...pa da se zapad na trepavice postavi...bas iz razloga sto je rujo ili putin utrosili toliko vremena da s ekosovo ne prizna i pripadne srbiji...sve suprotno od toga bice grdo za srbiju ali ovaj put od strane putina  :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by Serbinho-3 26/2/2019, 10:44

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by vuksadinare 26/2/2019, 11:03

..a kako vidim da ni merkel ni britima nije milo ovo razgranicenje....cisto zbog bh-a....tako da tesko ovo moze proci ma koliko trump i macron i mogerini bili na tom vali..plus kinez...a zasto kinez?..citaj pod 'trepča' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by vuksadinare 26/2/2019, 11:05

ja ovom kinezu nsita ne bi vjerovao... :)..oni akd nanjuse nekakav poslovni interes onda idu po sistemu manjeg otpora 'kako se dogovorite vama dobro nama jos bolje' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by newuser 26/2/2019, 11:21

Za Srbiju bi bilo najbolje razgraničenje, pokušati se dogovoriti. Kada rješe kosovo imaju onda opet situaciju u kojoj će trebati prolaziti kroz isto ili slično (BiH).
Međutim, Srbe će tu malo tko šta pitati isto kao i kod otcjepljenja Kosova.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by vuksadinare 26/2/2019, 11:29

newuser wrote:Za Srbiju bi bilo najbolje razgraničenje, pokušati se dogovoriti. Kada rješe kosovo imaju onda opet situaciju u kojoj će trebati prolaziti kroz isto ili slično (BiH).
Međutim, Srbe će tu malo tko šta pitati isto kao i kod otcjepljenja Kosova.
stvar je u tome sto se amerima i briselu strahobito zuri rjesiti kosovski cvor...a rujama suprotno njima jos vise odgovara da se sto vsie zapetljava i uvuku zapad u jso vece zapetljancije..trump hoce rjesiti pitanej kosova jer ima vruce terene i na drugim vaznijim terenima za ameriku od kosova pa i od bh-a....ali mu uteg stavljaju demokrati...kojima je pak vazan starteski ovaj prostor...trumpa boli kurac za kosovo oce ono biti 50% manje ili nece..njemu su tamo vazni americki interesi..rudnici trepca i americka baza..za srbe i sipce ga boli kitomir...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova Empty Re: Zasto je Rusija protiv razmjene teritorija izmedju Srbije i Kosova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum