ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by RayMabus 25/2/2019, 21:44

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:
znam, ali vi ste svoje obavili..trebaju i drugi podijelit odgovornost ;-@
Nemoraju.Zašto bi ?

Morate, inače će vam život ostati besmislen a vi sve nezadovoljniji.
Ja san super zadovoljan sa svojim životom. Moglo je bit i gore : da san se oženija i ima djecu , sad bi ima problema mali miljon a društvo bi me držalo za jaja. Ne , hvala.

Prati prirodu, smisao i svrha je reproducirati se.

Ne možeš ostavriti puninu svog ljudskog bića bez toga, niti možeš na prave načine upoznati svoju starost i kraj bez toga.
Nezanima me uopće i iskreno već deset godina me pička nezanima. To je zadnja stvar o kojoj razmišljam ( seks , pička , cura , žena , djeca , obitelj ).

Traži dalje , ima ljudi koji oće djecu , fino im digni porodiljne naknade , spusti poreze , olakšaj.

RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by red wolf 25/2/2019, 21:51

Pričat će o nama kao o Ilirima u budućnosti...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by epikur37 25/2/2019, 21:57

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:


Oke, samo sam se šalio, ne ulazim u tvoja opredjeljenja.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by RayMabus 25/2/2019, 21:59

red wolf wrote:Pričat će o nama kao o Ilirima u budućnosti...
Šta te briga , ionako ćeš se inkarnirat negdje drugdje bilo na ovoj planeti bilo na drugoj.

Ko će pričat ? Opet ti samo sad u drugoj naciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by RayMabus 25/2/2019, 22:01

epikur37 wrote:







Oke, samo sam se šalio, ne ulazim u tvoja opredjeljenja.
Ja se nešalim.

Upoznat sam sa : pola duša na ovoj planeti misli da je tijelo a pola vjeruje u nešto drugo.

Ove prve zovem Vog i igram na kartu plašenja :: Nestat ćete ako neukinete matrijaharnu imperiju.

Radim to namjerno i sa ciljem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by RayMabus 25/2/2019, 22:03

Vog je osoba koja misli da je tijelo i da nepostoji nešto više.

Npr moji roditelji su Vog i moj način manipuliranja njima je : Neću imat djecu ako nebude po mome.

E.

Ja se nešalim znaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by red wolf 25/2/2019, 22:05

RayMabus wrote:
red wolf wrote:Pričat će o nama kao o Ilirima u budućnosti...
Šta te briga , ionako ćeš se inkarnirat negdje drugdje bilo na ovoj planeti bilo na drugoj.

Ko će pričat ? Opet ti samo sad u drugoj naciji.
Pa ne baš...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by RayMabus 25/2/2019, 22:06

RayMabus wrote:Vog je osoba koja misli da je tijelo i da nepostoji nešto više.

Npr moji roditelji su Vog i moj način manipuliranja njima je : Neću imat djecu ako nebude po mome.

E.

Ja se nešalim znaš.
Potpuno isti recept primjenjujem na društvo ( pola društva je Vog )

Ukinite matrijaharnu imperiju ili izumirete.

Ili ti ga u prevodu : Ne bude li po mome vi nestajete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by crvenkasti 26/2/2019, 10:29

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:
znam, ali vi ste svoje obavili..trebaju i drugi podijelit odgovornost ;-@
Nemoraju.Zašto bi ?

Morate, inače će vam život ostati besmislen a vi sve nezadovoljniji.
Ja san super zadovoljan sa svojim životom. Moglo je bit i gore : da san se oženija i ima djecu , sad bi ima problema mali miljon a društvo bi me držalo za jaja. Ne , hvala.

Prati prirodu, smisao i svrha je reproducirati se.

Ne možeš ostavriti puninu svog ljudskog bića bez toga, niti možeš na prave načine upoznati svoju starost i kraj bez toga.

Tako sam ja mislio. Jedva čekam da imam ženu i djecu, sve će dobiti smisao
Budala.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by crvenkasti 26/2/2019, 10:33

RayMabus wrote:
Nezanima me uopće i iskreno već deset godina me pička nezanima. To je zadnja stvar o kojoj razmišljam ( seks , pička , cura , žena ).

Na što drkaš?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by RayMabus 26/2/2019, 12:42

crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:
Nezanima me uopće i iskreno već deset godina me pička nezanima. To je zadnja stvar o kojoj razmišljam ( seks , pička , cura , žena ).

Na što drkaš?
Na Kolindu.

Još koji misec i napunit ću 40 godina i iskreno nerazmišljam previše o tom seksu nit me cila ga priča a pogotovo ne cura , žena , obitelj , djeca i to zanimaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by RayMabus 26/2/2019, 13:30

Tražite drugu žrtvu koja će bit rob i hranit vaš matrijahart sistem di žene vladaju a ja sam nitko i ništa.

Fino gledajte kako vam se demografija raspada i to ne samo u Hrvatskoj nego svugdje gdje ste taj sistem uveli ; Srbija , Njemačka itd

Gdje nema razuma pričat će šake a pošto to meni netriba jer sam ja udarač ako me ideš manipulirat i pravit budalom ( ne zato jer si spol nego duša koja me ide prcat u zdrav mozak a ja udaram uvijek kad mi to netko radi jer dijete koje je pasivno i nepruža otpor je mentalno bolesno a ja to nisam nego sam Sparta jer takvu slabu djecu utapamo jer samo borci imaju pravo na opstanak ) onda neželim sa kretenima imat posla ako nemoram a to je u ovom slučaju ženski spol.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by Sora 26/2/2019, 14:52

Eroo wrote:U EU ste, pobogu. Ako ljudi nema tu onda su u Njemačkoj ili di već. :)
Zamislite se nad ovim gadom? 

Posljedice tiga sto taj covjek govori 
Jel uopce itko shvaca sto su krajnje posljedice ? 
:hem
I zasto ja govorim da nije hrvat, daje pace neprijatelj Hrvata i dubre tuđinsko od kojeg ce Hrvati skroz najebati

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by Eroo 26/2/2019, 16:13

Sora wrote:
Eroo wrote:U EU ste, pobogu. Ako ljudi nema tu onda su u Njemačkoj ili di već. :)
Zamislite se nad ovim gadom? 

Posljedice tiga sto taj covjek govori 
Jel uopce itko shvaca sto su krajnje posljedice ? 
Što govorim? Neprijateljskim dotepencima će se ukinit nezaslužene peMzije i morat će odselit u Irsku.Prirodni proces. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by Eroo 26/2/2019, 16:29

PS:
Jebote, došla iz bosanske vukojebine podučavat Hrvate što je za njih dobro.
I ne samo to, nego im još objašnjava koji su Hrvati dobri i koje treba sve pobit. 
Šta očekuje? Da ćemo je maziti...ma noga u dupe i neka ide tamo odakle je i dopuzala. :]

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika - Page 3 Empty Re: Hrvatska pala na ispod 4 miljona stanovnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum