ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika - Page 3 Empty Re: Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika

Post by dzango 25/2/2019, 11:56

Nisu narod nego gomila plaćenika?

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika - Page 3 Empty Re: Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika

Post by Maggie19 25/2/2019, 11:57

Stanojko wrote:
Maggie19 wrote:I ti si, Stane, postao Hrvat..koliko nas dugo pohodis, cistokrvni si vec..;-D
Sele, ja ako smetam cu da odem...   geek
samo ti, vec smo te asimilirali ;-@

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika - Page 3 Empty Re: Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika

Post by vuksadinare 25/2/2019, 11:58

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Kralj Tomislav bio ustaša teški!
o majko bozja...
KAžu da je i Zvonimir bio ustaša, a ubile ga izdajničke komunjare. Pra-pra-pra-komunjare.

Kralj Zvone je bio prva žrtva komunističkog terora.

A Boga mi i onaj Petar Krešimir mi je ideološki sumnjiv.
nema do hravta..lupis ga u glavu dva puta ce ti vratiti..prvio put da ti vrati..drugi put da ti opet ne padne na pamet da isto napravis :)
Lijepo.

Pa dok Hrvati nisu pokazali vrata svim zavojevačima i iredentama, nisu mogli živjeti s mirom.

A najgore je što sad sami sebe jebu u mozak.
pitao me jedan srbin zasto njih bas zestoko guzimo...ja mu kazem zato sto ste ponavljaci nikako iz prvog puta da upamtite pa morate dobiti dvostruku ili trostruku porciju :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika - Page 3 Empty Re: Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika

Post by immortal 25/2/2019, 12:00

kofein wrote:Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika - Page 3 Patrijarh-Arsenije-Carnojevic_slika_O_91346825

Došli pEšice, otišli na tOčkovima.  Sami pali....
ćmarnojević
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika - Page 3 Empty Re: Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika

Post by vuksadinare 25/2/2019, 12:02

mortal wrote:
kofein wrote:Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika - Page 3 Patrijarh-Arsenije-Carnojevic_slika_O_91346825

Došli pEšice, otišli na tOčkovima.  Sami pali....
ćmarnojević
pa ovo su sipci na slici..poglec im nosnju a ima i keča :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika - Page 3 Empty Re: Hrvati nisu bili narod, nego stalež elitnih ratnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum