ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 11 of 50 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 27 Feb - 19:17

Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
u mom kraju kad se dobro najede, onako da disati ne mozes, kaze se ..al sam se nabubala :)
Lako tebi kada ne moraš odvajati ugljikohidrate :)
Ali da...vrlo su slikovita i ponekad doista nemaštovito upotrijebljena :)

ma bome moram i ja paziti, preko zime se malo opustim, ali s proljecem idem opet na svoj rezim :)
Ma ti si zvjerkica :)
Znaš, slušala sam jednu propovjed pokojnog Linića u kojoj je govorio da ljude treba hvaliti. Tada ti se nađu isti ti ljudi koji te za to optuže da si licemjeran :)
Kakva kontradiktornost, zar ne?!
nekoga pohvaliti nije licemjerno, u cemu je kontradiktornost ovdje, nisam shvatila...
Onaj tko treba - shvatiti će..

mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 27 Feb - 19:18

Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
a ne, to si demantirala izjavom da vidis siru sliku :)
pa to pitam...sto slika kaze? :)
Izazvati ću reakcije na koje nemam vremena odgovarati jer doista navratim kada imam vremena , a to je zaista malo....Mrzim biti neodgovorna :)
nema te puno, istina
Bit će me još manje....
nove obaveze? Ili zasicenje?
Manager...hahhahaha..

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 27 Feb - 19:19


i ja sam volio football manager-

20ke u oku mom!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 27 Feb - 19:20

kic wrote:
i ja sam volio football manager-

20ke u oku mom!
Barem ti znaš u što sam se sve uvalila :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Wed 27 Feb - 19:21

mativka wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Lako tebi kada ne moraš odvajati ugljikohidrate :)
Ali da...vrlo su slikovita i ponekad doista nemaštovito upotrijebljena :)

ma bome moram i ja paziti, preko zime se malo opustim, ali s proljecem idem opet na svoj rezim :)
Ma ti si zvjerkica :)
Znaš, slušala sam jednu propovjed pokojnog Linića u kojoj je govorio da ljude treba hvaliti. Tada ti se nađu isti ti ljudi koji te za to optuže da si licemjeran :)
Kakva kontradiktornost, zar ne?!
nekoga pohvaliti nije licemjerno, u cemu je kontradiktornost ovdje, nisam shvatila...
Onaj tko treba - shvatiti će..
aha, netko ovdje? puna si zagonetki :roll

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Wed 27 Feb - 19:22

mativka wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Izazvati ću reakcije na koje nemam vremena odgovarati jer doista navratim kada imam vremena , a to je zaista malo....Mrzim biti neodgovorna :)
nema te puno, istina
Bit će me još manje....
nove obaveze? Ili zasicenje?
Manager...hahhahaha..
Haha, da...danas su svi neki manageri :)
Ima li hrvatska rijec za taj tvoj posao? :)


Last edited by Noor on Wed 27 Feb - 19:31; edited 1 time in total

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 27 Feb - 19:23

mativka wrote:
kic wrote:
i ja sam volio football manager-

20ke u oku mom!
Barem ti znaš u što sam se sve uvalila :)

ic called life on planet earth

there is no cure for that!^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 27 Feb - 19:47

Gnječ wrote:
violator wrote:Pise se "bomba", a ne " bumba", bumbarderu.

Spremam se pogledati ovu posljednju epizodu. Zgodna je bila ova sezona. Svidja mi se i kako Wayneov nick referira na Hendrixovu pjesmu. "Purple Hays", partner ga stalno oslovljava. A stihovi na zanimljiv nacin opisuju Wayneov problem s memorijom...

"Purple Haze all in my brain,

Lately things don't seem the same,

Actin' funny but I don't know why.."


Okej, odoh vidjeti o cemu su Hoyt i on divanili..

da istina bomba i bumba nije isto. bomba je eksplozivna naprava a bumba je piće bumbati znači piti, cikati. kad smo bili mali smo bumbali (cikali) mliko kad smo porasli bumbamo (cikamo) vino i pivo uglavnom. bumba i bumbati je copy paste iz češkog jezika. česi kažu bumba i bumbati.


Sjecam se skolskih udzbenika u kojima uvijek stoji ispod teksta (ili gradiva): "Za one koji zele znati vise". :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 27 Feb - 19:52

night sky wrote:o zenama i muskarcima...... tako je nekada bilo jer drugacije nije moglo.... do danasneg su se dana s5vari bitno promijenile .....bar u mom svijetu.....zena niti je ovisna o muskarcu niti je njegov matetijalni status odlucujuc kada je brak u pitanju.
ako nisam fulala temu i taj napor od petersona bez kojeg ne moze ni jedna rasprava.

kod musksrca me mora fascinirati um,kao prvo.....dobrota, fleksibilnost,prilagodavanje i da se jedan nacdrugog mozemo osloniti, biti podrska....ugrubo,recimo.....a do novaca cemo lako doci,zajedno.

Da.

A i shvacanje braka kao zajednice zene i muskarca takodjer se malo promijenilo. Za one koji ne zele znati vise. . prepoznat ce se. Jedan pasivno agresivan smjeskic -> :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 27 Feb - 21:15

violator wrote:
night sky wrote:o zenama i muskarcima...... tako je nekada bilo jer drugacije nije moglo.... do danasneg su se dana s5vari bitno promijenile .....bar u mom svijetu.....zena niti je ovisna o muskarcu niti je njegov matetijalni status odlucujuc kada je brak u pitanju.
ako nisam fulala temu i taj napor od petersona bez kojeg ne moze ni jedna rasprava.

kod musksrca me mora fascinirati um,kao prvo.....dobrota, fleksibilnost,prilagodavanje i da se jedan nacdrugog mozemo osloniti, biti podrska....ugrubo,recimo.....a do novaca cemo lako doci,zajedno.

Da.

A i shvacanje braka kao zajednice zene i muskarca takodjer se malo promijenilo. Za one koji ne zele znati vise. . prepoznat ce se. Jedan pasivno agresivan smjeskic -> :)
Brak je, i treba ostati zajednica muškarca i žene, a sve ostalo treba biti u kategoriji - umjetnost :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 27 Feb - 21:18

Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
nema te puno, istina
Bit će me još manje....
nove obaveze? Ili zasicenje?
Manager...hahhahaha..
Haha, da...danas su svi neki manageri :)
Ima li hrvatska rijec za taj tvoj posao? :)
Trenutno sam gora i od Abenda :)
Ima par riječi..od hrvatskih do u skladu s EU nazivima ;)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 27 Feb - 21:20

kic wrote:
mativka wrote:
kic wrote:
i ja sam volio football manager-

20ke u oku mom!
Barem ti znaš u što sam se sve uvalila :)

ic called life on planet earth

there is no cure for that!^^
No stress iliti no sikiriki ;)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Wed 27 Feb - 21:44

mativka wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Bit će me još manje....
nove obaveze? Ili zasicenje?
Manager...hahhahaha..
Haha, da...danas su svi neki manageri :)
Ima li hrvatska rijec za taj tvoj posao? :)
Trenutno sam gora i od Abenda :)
Ima par riječi..od hrvatskih do u skladu s EU nazivima ;)
koje su? :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 27 Feb - 22:12

mativka wrote:
violator wrote:
night sky wrote:o zenama i muskarcima...... tako je nekada bilo jer drugacije nije moglo.... do danasneg su se dana s5vari bitno promijenile .....bar u mom svijetu.....zena niti je ovisna o muskarcu niti je njegov matetijalni status odlucujuc kada je brak u pitanju.
ako nisam fulala temu i taj napor od petersona bez kojeg ne moze ni jedna rasprava.

kod musksrca me mora fascinirati um,kao prvo.....dobrota, fleksibilnost,prilagodavanje i da se jedan nacdrugog mozemo osloniti, biti podrska....ugrubo,recimo.....a do novaca cemo lako doci,zajedno.

Da.

A i shvacanje braka kao zajednice zene i muskarca takodjer se malo promijenilo. Za one koji ne zele znati vise. . prepoznat ce se. Jedan pasivno agresivan smjeskic -> :)
Brak je, i treba ostati zajednica muškarca i žene, a sve ostalo treba biti u kategoriji - umjetnost :)

Bas je veliki zaheb, onda, sto svijet nije prepun Mativki pa da se usmjerava kako mu vasa visost dopusti.  : )))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Feb - 22:20

mativka wrote:
aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
Abende, pričaš o željama i namjerama, a ne o stvarnim osjećajima. 

A jedno s drugim ponekad nema veze. 

Ljudi vrlo često zavole osobe koje nisu ni približno ono što su tražili. 
Druga je stvar što kasnije naprave s tom svojom ljubavlju, hoće li odbaciti ideale i realizirati je u partnerski odnos ili zatomiti i nastaviti tražiti svoj ideal.

to je irelevantno,

žene želu i volu bogate,
muški želu i volu lipe.

nijedun pojedini kontra primjer to ne more oboriti

Ne može ni potvrditi, jer kao prvo, nitko nema neku znanstveno validnu i egzaktnu definiciju ljubavi koja ne bi bila samo grubo opisnog karaktera.
Dakle, sa znanstvene točke gledišta nemoguće je čak i točno znati što je to ljubav, a kamoli je precizno egzaktno izmjeriti i odrediti razliku u odnosu na druge osjećaje tipa zaljubljenosti i slične.

to ni ni potribno točno izmiriti.

jesu li muški viši od žena? je to ki izmiri?
jesu li žene osjećajnije od muških? žele li više žene zaštitu od svojih partnerov, ili to više želu muški? mislin, wtf
Brak je zajednica muškarca i žene....
Kakvom zajednicom će biti, odlučuju kreatori u skladu s svojim potrebama, prioritetima i željama.

Na koji način biramo partnera za zajednicu?
U svakom slučaju u svim sferama spominje se održivi razvoj....dakle, na samom početku, potrebno je razraditi projektnu ideju da bi ona zaživjela te dala konkretne rezultate. :)
Koji su indikatori uspješnosti?
Neprekidnost, kvaliteta i dakako zadovoljstvo korisnika tijekom trajanja projekta :)

Malo se šalim i provociram...no, opet bih po običaju stala uz Abenovu stranu u smislu da je najbliži istini (ma kako ona grubo djelovala).
Osobno volim da je muškarac snažniji od mene, kako fizički tako i psihički, jači i u materijalnom pogledu. To je ono što me prvo privuče...
Druga je opet stvar one poslovice: Dok te mami - medom te hrani, kada te namami i kruha ti zabrani....ili ona: U početku, milo i milice, a posli kurvo i vištice :)

Održivost projekta je doista bitna stavka...danas za svaki klinac ili prepreku se odustaje. Previše je bitna samodostatnost koja se na žalost veliča i potiče kao poželjno ponašanje..


ne tribo širiti priču, iako moremo ako oćeš.
masovna histerija je reko da je temelj za razvijanje osjećaja nesavršenost, a jo tvrdin da je to više izgljed i situiranost, za muške i žene, respectively.

činjenica da se tamo neke žinska udala za siromaha jer ga voli jer je duhovit je irelevantna.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Feb - 22:28

night sky wrote:o zenama i muskarcima...... tako je nekada bilo jer drugacije nije moglo.... do danasneg su se dana s5vari bitno promijenile .....bar u mom svijetu.....zena niti je ovisna o muskarcu niti je njegov matetijalni status odlucujuc kada je brak u pitanju.
ako nisam fulala temu i taj napor od petersona bez kojeg ne moze ni jedna rasprava.

kod musksrca me mora fascinirati um,kao prvo.....dobrota, fleksibilnost,prilagodavanje i da se jedan nacdrugog mozemo osloniti, biti podrska....ugrubo,recimo.....a do novaca cemo lako doci,zajedno.


to nekada je više od sto iljod godin, to je evolucijska sila, a ne oportunistička odluka.

peterson je u citatu ki sun doni zapravo citiro četire evolucijska psihologa, tj, njihove navode u jenoj knjigi; je li ti tribun doniti njihova imena, ili si napala petersona samo zoto ča je ubojica ljevičarov?


irelevantno je ča te fasciniro kod muških, to valjo razumiš.

evo ti još malo nečega na ča se nika ne ćeš referiati,
g day!



Do women prefer rich men? Stereotypes have long depicted at least some women as placing too much value on a man's wealth and status rather than his character. Now, a new study further investigates how much truth there is to this supposed bias — and its possible evolutionary underpinnings.

To what degree do women prioritize a man's income when she is considering whether or not to go out with him? Previous research shows that when it comes to short-term dating, both women and men emphasize good looks. But when it comes to long-term dating, women tend to prefer men with a healthy income and high status. Why should this be? It harkens back to our evolutionary past, according to Parental Investment Theory. Compared to men, women can only have few children, so they need to ensure that their brood will have enough material resources to survive. Thus, they look to men who can more easily provide food, safety and protection. In modern terms, this translates into money and status.

The research on the role wealth plays in mating preferences has admittedly produced mixed results, and is often limited by the method of measurement: paper and pencil questionnaires. As social scientists and conventional wisdom will tell you, there can be a big difference between what people say and what people do. How much more consideration would a woman really give a rich, high-status man than his less-affluent peers in a real-life situation? This is the question French researchers Nicolas Gueguen and Lubomir Lamy sought to test.

The investigators devised a clever and rather theatrical experiment, complete with actors, a script, staging, wardrobe and props. They had a male confederate (i.e., an undercover participant) wait in a parked car for an unsuspecting young woman to walk down the street. He then emerged from the vehicle and approached her to solicit a date. But the scientists added a provocative twist. In order to manipulate conspicuous income and social status, the confederate waited for female participants in one of three vehicles of varying value: a new Audi A5 Ambition Luxury (price EUR 58,000 or USD 70,632) for the high-value car; a 1-year-old Renault Mégane (price EUR 24,000 or USD 29,227) for the middle-value car; and a 15-year-old Renault 5 Super Campus (price EUR 800 or USD 974.24) for the low-value car. The investigators wondered, would women be more likely to give their phone number to the guy driving the expensive car?

Six 20-year-old, heterosexual confederates rated as physically appealing by a group of women were recruited for this experiment. The control of attractiveness was used because in a previous study, and perhaps not surprisingly, it was difficult for less attractive confederates to get phone numbers from young women on the street. Thus, these good-looking men were specifically selected to participate in order to offset a high refusal rate and to improve the study's chances of success.

The authors performed the experiment in Vannes, France “on particularly sunny days at the beginning of summer.” They stationed the car in an outdoor parking area near a famous promenade, with the confederates waiting in the driver's seat. They were outfitted in a white shirt, jeans, and sneakers in a style “similar to those most young men wear today.” Each confederate took a turn in the low, medium and high-status car condition, with 30 female participants per condition. Each car was used for one-half day and in random order.

The confederates approached the first unaccompanied young woman in the target age group (18 to 25 years) who strolled by. The women in the study were randomly selected, without regard to physical appeal, dress, height and so forth. Two male observers, perched on a public bench 50 meters from the scene of the interaction, monitored whether or not the confederates violated any procedural rules when selecting female participants. They did not.

The study's procedure unfolded:

“When a potential participant was 2 to 3 meters away from the car, the confederate opened the car door, looked the participant in the eyes and smiled. Then he approached her and said: 'Hello, my name’s Antoine. I just want to say that I think you’re really pretty. I have to go to work now, but I was wondering if you would give me your phone number. I’ll call you later and we can have a drink together somewhere.'”

Ah, the French. The contrivance continued:

article continues after advertisement

“After making his request, the confederate was instructed to wait 10 seconds and to gaze and smile at the participant. If the participant accepted the confederate’s solicitation, the confederate noted down her phone number, said “See you soon,” and left the participant. If the participant refused, the confederate was instructed to say, “Too bad. It’s not my day. Have a nice afternoon!” and to leave the participant.”

So, what did the researchers find? The young women were more likely to give their phone number to a young man who appeared to have more money and elevated status. In the high-status car condition, the confederates could boast getting a young woman's phone number 23.3% of the time. By contrast, the middle-status car condition and the low-status car condition saw 12.8% and 7.8% rates of compliance with the phone number request, respectively. These findings suggest that in real-life situations, women are inclined to give high-status men more of a chance.

The authors are sure to point to limitations in their study. To start, it was a bit ambiguous whether it was looks or money that got the girl. In addition, it was unclear whether these women had short- or long-term mating on their minds. As noted earlier, like men, women tend to value a man's physical attractiveness in short-term dating contexts.

That said, these results remain consistent with prior research demonstrating women's interest in a man's income. It also remains coherent with evolutionary theory: In our ancestral environment, it was to a woman's advantage to mate with a man with resources since he could provide for both her and her children. But the question remains whether this ancient mating strategy effectively translates in our modern world.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Feb - 22:33

Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
nema te puno, istina
Bit će me još manje....
nove obaveze? Ili zasicenje?
Manager...hahhahaha..
Haha, da...danas su svi neki manageri :)
Ima li hrvatska rijec za taj tvoj posao? :)

rukovoditelj

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Feb - 22:34

mativka wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Bit će me još manje....
nove obaveze? Ili zasicenje?
Manager...hahhahaha..
Haha, da...danas su svi neki manageri :)
Ima li hrvatska rijec za taj tvoj posao? :)
Trenutno sam gora i od Abenda :)

u kin smislu, puno rodiš?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 27 Feb - 22:38

Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
mativka wrote:
Noor wrote:
nove obaveze? Ili zasicenje?
Manager...hahhahaha..
Haha, da...danas su svi neki manageri :)
Ima li hrvatska rijec za taj tvoj posao? :)
Trenutno sam gora i od Abenda :)
Ima par riječi..od hrvatskih do u skladu s EU nazivima ;)
koje su? :)
Vrlo su različite i različitog spektra značenja tj. djelovanja što bi samo izazvalo daljnju konfuziju, a to nikako ne želimo ;)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 27 Feb - 22:39

violator wrote:
mativka wrote:
violator wrote:
night sky wrote:o zenama i muskarcima...... tako je nekada bilo jer drugacije nije moglo.... do danasneg su se dana s5vari bitno promijenile .....bar u mom svijetu.....zena niti je ovisna o muskarcu niti je njegov matetijalni status odlucujuc kada je brak u pitanju.
ako nisam fulala temu i taj napor od petersona bez kojeg ne moze ni jedna rasprava.

kod musksrca me mora fascinirati um,kao prvo.....dobrota, fleksibilnost,prilagodavanje i da se jedan nacdrugog mozemo osloniti, biti podrska....ugrubo,recimo.....a do novaca cemo lako doci,zajedno.

Da.

A i shvacanje braka kao zajednice zene i muskarca takodjer se malo promijenilo. Za one koji ne zele znati vise. . prepoznat ce se. Jedan pasivno agresivan smjeskic -> :)
Brak je, i treba ostati zajednica muškarca i žene, a sve ostalo treba biti u kategoriji - umjetnost :)

Bas je veliki zaheb, onda, sto svijet nije prepun Mativki pa da se usmjerava kako mu vasa visost dopusti.  : )))
Tko je taj koji nosi naziv "Vaša visosti"?

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 27 Feb - 22:44

mativka wrote:
violator wrote:
mativka wrote:
violator wrote:
night sky wrote:o zenama i muskarcima...... tako je nekada bilo jer drugacije nije moglo.... do danasneg su se dana s5vari bitno promijenile .....bar u mom svijetu.....zena niti je ovisna o muskarcu niti je njegov matetijalni status odlucujuc kada je brak u pitanju.
ako nisam fulala temu i taj napor od petersona bez kojeg ne moze ni jedna rasprava.

kod musksrca me mora fascinirati um,kao prvo.....dobrota, fleksibilnost,prilagodavanje i da se jedan nacdrugog mozemo osloniti, biti podrska....ugrubo,recimo.....a do novaca cemo lako doci,zajedno.

Da.

A i shvacanje braka kao zajednice zene i muskarca takodjer se malo promijenilo. Za one koji ne zele znati vise. . prepoznat ce se. Jedan pasivno agresivan smjeskic -> :)
Brak je, i treba ostati zajednica muškarca i žene, a sve ostalo treba biti u kategoriji - umjetnost :)

Bas je veliki zaheb, onda, sto svijet nije prepun Mativki pa da se usmjerava kako mu vasa visost dopusti.  : )))
Tko je taj koji nosi naziv "Vaša visosti"?

A to ti je jedna zenskica koja gotovo nikada ne odgovara na pitanja koja joj se postave, iako ih mali milijun odasilje, a i izvjestila se u pasivnoj agresiji... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 50 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum