ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istanbulska u Engleskoj

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by Guest 19/2/2019, 18:18

Pipice forumske o dlacicama..i tako..svacem-necem..

 Re: Recenzije proizvoda

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Lastpo10 by Egy on 30/1/2019, 12:43


Enlarge this image
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Rovpmd10
Ja ću pohvaliti IPL Remington. Na meni odlično funkcionira. Koristim ga nepuna 2 mjeseca i za sada su rezultati zadovoljavajući. Na nekim dijelovima tijela više opće nemam dlakica Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_cheers

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 339-77
Egy
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Gender11
Posts : 112
2015-12-21


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Istanbulska u Engleskoj - Page 2 S1dryv11

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-page-up-function-128cGMjF Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-key-page-down-bottom-1280J1VT







  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_quote_en



  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_report
  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_report_close


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Recenzije proizvoda

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Lastpo10 by Moxy on 30/1/2019, 13:41

Posto je?

_________________
When my heart stops,will my wings unfold?

Ovaj život je samo misija.


Teško se budim,a još teže prestajem da sanjam....
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 61-44
Moxy
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Gender11
Posts : 15610
2014-04-17

Age : 39
Lokacija: : Vienna

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Istanbulska u Engleskoj - Page 2 S1dryv11

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-page-up-function-128cGMjF Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-key-page-down-bottom-1280J1VT







  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_quote_en



  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_report
  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_report_close


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Recenzije proizvoda

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Lastpo10 by Egy on 30/1/2019, 13:45

platila u intersparu 1600 kuna. ima različitih IPL-a, guglala sam tjednima dok se nisam odlučila za ovaj. mislim da je najbolji omjer cijene i kvalitete, lumea mi je bila preskupa.
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 339-77
Egy
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Gender11
Posts : 112
2015-12-21


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Istanbulska u Engleskoj - Page 2 S1dryv11

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-page-up-function-128cGMjF Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-key-page-down-bottom-1280J1VT







  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_quote_en



  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_report
  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_report_close


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Recenzije proizvoda

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Lastpo10 by Egy on 30/1/2019, 13:46

prošao je pod poklon za Božić/rođendan Istanbulska u Engleskoj - Page 2 1f60e
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 339-77
Egy
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Gender11
Posts : 112
2015-12-21


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Istanbulska u Engleskoj - Page 2 S1dryv11

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-page-up-function-128cGMjF Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-key-page-down-bottom-1280J1VT







  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_quote_en



  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_report
  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_report_close


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Recenzije proizvoda

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Lastpo10 by Moxy on 30/1/2019, 15:26

Sigurno se dugorocno isplati...

_________________
When my heart stops,will my wings unfold?

Ovaj život je samo misija.


Teško se budim,a još teže prestajem da sanjam....
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 61-44
Moxy
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Gender11
Posts : 15610
2014-04-17

Age : 39
Lokacija: : Vienna

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Istanbulska u Engleskoj - Page 2 S1dryv11

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-page-up-function-128cGMjF Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-key-page-down-bottom-1280J1VT







  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_quote_en



  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_report
  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_report_close


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Recenzije proizvoda

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Lastpo10 by Atlana on 5/2/2019, 13:28

@Egy wrote:platila u intersparu 1600 kuna. ima različitih IPL-a, guglala sam tjednima dok se nisam odlučila za ovaj. mislim da je najbolji omjer cijene i kvalitete, lumea mi je bila preskupa.
[size]
Se mogu sa time i intimne dlake uklanjati?

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 931-9
Atlana
Posts : 162
2019-01-19


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Istanbulska u Engleskoj - Page 2 S1dryv11

[/size]
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-page-up-function-128cGMjF Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-key-page-down-bottom-1280J1VT







  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_quote_en



  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_report
  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_report_close


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Recenzije proizvoda

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Lastpo10 by Egy on 5/2/2019, 14:26

mogu al ne sve. ako želiš brazilku, to neće ići. na dijelovima gdje je tamnija koža ne funkcionira. peče ustvari. ženama koje su stisle zube opet nije funkciniralo, slabi su rezultati na tom dijelu. al duboki bikini bez problema rješava. 
meni su za sad najbolji rezultati na pazusima, otišlo mi je nekih 80%. ovo što je ostalo je nježno i sporo raste.
noge nekih  70% posto je otišlo. bikini je ustvari najlošiji, čini mi se da pol dlakica više ne raste.
benifit je taj što ove preostale koje rastu nisu baš brze i mekane su. ja sam sad na pola tretmana koji bi trebao osigurati "bezdlakost" na neki duži period.

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 339-77
Egy
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Gender11
Posts : 112
2015-12-21


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Istanbulska u Engleskoj - Page 2 S1dryv11

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-page-up-function-128cGMjF Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-key-page-down-bottom-1280J1VT







  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_quote_en



  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_report
  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_report_close


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Recenzije proizvoda

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Lastpo10 by Egy on 5/2/2019, 14:33

e da, i brkove sam! samo kaj tu ne mogu procijenit rezultate, nekak su svjetlije i slabije dlakice pa ne kontam kolko se prorijedilo al osjetim da imam još Istanbulska u Engleskoj - Page 2 1971401230

i ispod pupka sam prošla, tam sam nakon drugog puta ubila apsolutno sve Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_cheers



Last edited by Egy on 5/2/2019, 14:35; edited 1 time in total
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 339-77
Egy
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Gender11
Posts : 112
2015-12-21


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Istanbulska u Engleskoj - Page 2 S1dryv11

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-page-up-function-128cGMjF Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-key-page-down-bottom-1280J1VT







  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_quote_en



  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_report
  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_report_close


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Recenzije proizvoda

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Lastpo10 by Atlana on 5/2/2019, 14:35

Bikini zona mi je najgora, iskreno.

Ne da mi se svaki drugi dan uljepsavati.
A ruku uz ruku ide i cupanje brkova.


Kad si malo sredim financije prisutit cu si aparat.

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 931-9
Atlana
Posts : 162
2019-01-19


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Istanbulska u Engleskoj - Page 2 S1dryv11

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-page-up-function-128cGMjF Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-key-page-down-bottom-1280J1VT







  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_quote_en



  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_report
  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_report_close


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Recenzije proizvoda

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Lastpo10 by Egy on 5/2/2019, 14:37

ak imaš svjetlije dlakice onda ne funkcionira. to si uzmi u obzir. imaš na forum hr temu, sve su žene izanalizirale i imaš desetke iskustva...
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 339-77
Egy
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Gender11
Posts : 112
2015-12-21


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Istanbulska u Engleskoj - Page 2 S1dryv11

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-page-up-function-128cGMjF Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Keyboard-key-page-down-bottom-1280J1VT







  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_quote_en



  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_post_report
  • Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Icon_report_close


Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Recenzije proizvoda

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Lastpo10 by Atlana on 5/2/2019, 14:43

Da su bar blijede.  Istanbulska u Engleskoj - Page 2 1971401230 

Na bikini zoni rastu jedna na drugoj. Ne znam kako mjesta nadu.

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 931-9

Guest
Guest


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by Guest 19/2/2019, 18:19

:clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by Leviathan2 19/2/2019, 19:12

Oh_Femder wrote:
crvenkasti wrote:Svaka, ali baš svaka žena bi se tako odnosila prema mužu, samo kad bi znala da bi joj on to dopuštao.
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Img-2011

vrh,
izgleda da tako razmisljaju i ove moje bivese supruge :D

_________________
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by Guest 19/2/2019, 20:21

Da su bar blijede.

Na bikini zoni rastu jedna na drugoj. Ne znam kako mjesta nadu.

Da ih malo vise zalijeva spermom ..ne bi joj trebao nikakav brijac::)) Ocito ima visak muskih hormona u sebi....ne bi se cudio da ima i brkove::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by Guest 19/2/2019, 20:28

Jebo vas ..ja sa zenama nikad nisam imao problema...evo zasto..Sjetim se uvijek svoje pokojne babe koja je govorila ;;Ljubav ti je sinko puna tegla meda samo sto je on na povrsini a kada to polizes onda lizes govna cijelog zivota..Dok sam bio dijete..razmisljao sam o tome jako puno i dosao na ideju...Kad dodjem do govana ...bacam teglu i nalazim drugu..Ustvari ...treba odlaziti odmah iz mjesta i nista ne razmisljati o nekim posljedicama pa onda nece biti nikakvih problema sa zenama.Tako ce vas zene uvijek voliti jer nisu uspjele od vas napraviti papucara..
Mada ja mislim da je najbolje nalaziti nekoga slicnog sebi...ako vidis da nije ...fino ko pcelica se zaletis na drugi cvjetic..dok je oprasivas ..dobro je ..kad izgubi polen..gibas dalje sa krilcima::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by red wolf 19/2/2019, 20:37

marcellus wrote:https://www.24sata.hr/news/bio-je-na-rubu-smrti-cura-ga-tukla-mucila-i-izgladnjivala-614737
Ja se tebi zaista čudim...Ti si novinar čovječe...Ej, novinar čovječe...I pokazuješ takvo neznanje...Činiš li to namjerno ( onda je nekako i probabljivo...Svatko brani svoje političke pozicije ili interese ), ali ako ovo činiš nenamjerno jer si takav kakav jesi...Onda je to jedna strašna činjenica...No, gledajući sveukupno stanje hrvatske nacije, ali i svijeta općenito, tu više nema mjesta iščuđavanju...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by melkior 19/2/2019, 21:40

Tragedija Zapadne civilizacije jest što su se izgubili nekadašnji ideali čovječanstva da se izdigne iznad sama sebe, stoga više nitko ne pokušava biti najbolja verzija sebe. Kad izgubimo sjajne uzore prošlosti, gubimo bitku s budućnosti, a i vlastitim karakternim slabostima. 

Suvremeni muškarci su izgubili cilj koji je veći od njih samih, i koji ih već sam po sebi, koje ih nastojanje da dosegnu taj ideal, čini muškarcima. Žene čine samo ono što mogu - pronalaze karakterne rupe i slabosti koje iskorištavaju. Žene muškarca ne čine muškarcem, one su samo indikator njegove muškosti. Bukvalno, ako muškarac ne zna posložiti stvari u svom životu, neće uspjeti postaviti niti ženu na mjesto koje joj pripada. Takav karakterni slabić nije dobar građanin, nije dobar vojnik, nije dobar radnik, od njega neće biti ništa. Život je grub, a on mazohistička pičkica koja se ne zna suočiti sa problemima u životu. To je problem čitavih generacija koje su izbjegle obvezno služenje vojske. Pretvorili su se u šonje nesposobne za život koji su do nekakve ozbiljne veze bili pod staklenim zvonom sigurnog roditeljskog doma. Nama muškarcima treba rat, treba nam zajedništvo izgrađeno u krvavom rovu. Žena nikada neće moći pružiti muškarcu niti će sama doseći dubinu veze koju mogu postići dva muškarca kroz prijateljstvo. Ženi je istinsko prijateljstvo nepoznanica,
ona je sposobna samo za ljubav ili mržnju, za odano služenje ili osvetu, ali nikada za vladanje. Za to je ipak potrebna unutarnja uravnoteženost i duhovno uzdignuće za koju ona nema kapaciteta. 

Mizerni su suvremeni predstavnici muškog roda. Dovoljno je da ženska drekne na njega, i on se povlači, umjesto da joj kosti polomi. Obrezani, depilirani, rozi dildo. U usporedbi s prošlim generacijama koje su ostavile traga u povijesti i sjajnih uzora koji su svoje ime upisali u vječnost, današnji suvremeni muškarci na Zapadu drhte pred vlašću, pred državom, pred ženama, pred poslodavcem, pred materom, umjesto da uzmu sudbinu u svoje ruke i promijene tijek razvoja čovječanstva. 

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by melkior 19/2/2019, 21:50

Samohrane majke i njihova tulava, očajna djeca bez očeva uzora. 

Evolucijsko testiranje dostojnosti preživljavanja muškog roda oduvijek je bilo jebanje žena i klanje neprijatelja. Ali mi, mi smo izgubili vezu sa svojom vlastitom prirodom, jer je i društvo izgubilo vezu sa prirodom samom, ono danas je tek tehnološki superiorna nakupina patologije. Svijetu treba jedan brutalan, masni, krvavi, svjetski rat. Kvaka je u tome da ako nemaš veliki cilj za kojeg živiš, onda drhtiš i pred smrću. A onda ne možeš pobijediti smrt ni ući u vječnost, u legendu. Mizerne nakupine potrošača proizvoda obitavaju na Zemlji, uključujući i žene.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by melkior 19/2/2019, 21:54

Samohrane majke odgajaju feminizirane, nesposobne dječake i kćeri kurvice.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by melkior 19/2/2019, 22:03

Čovjek se na žalost, izgrađuje samo onda kad mu je teško, jer ga jedino težina okolnosti i života tjera na osobni razvoj i rast.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by marcellus 19/2/2019, 22:08

melkior wrote:Današnji suvremeni muškarci na Zapadu drhte pred vlašću, pred državom, pred ženama, pred poslodavcem, pred materom, umjesto da uzmu sudbinu u svoje ruke i promijene tijek razvoja čovječanstva.

otprilike. Vladajući liberalni pederofeminizam je samo odraz slabosti i beskičmenjaštva današnjih ljudi.

_________________
Istanbulska u Engleskoj - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by prckov 19/2/2019, 23:30

melkior wrote:Tragedija Zapadne civilizacije jest što su se izgubili nekadašnji ideali čovječanstva da se izdigne iznad sama sebe, stoga više nitko ne pokušava biti najbolja verzija sebe. Kad izgubimo sjajne uzore prošlosti, gubimo bitku s budućnosti, a i vlastitim karakternim slabostima. 

Suvremeni muškarci su izgubili cilj koji je veći od njih samih, i koji ih već sam po sebi, koje ih nastojanje da dosegnu taj ideal, čini muškarcima. Žene čine samo ono što mogu - pronalaze karakterne rupe i slabosti koje iskorištavaju. Žene muškarca ne čine muškarcem, one su samo indikator njegove muškosti. Bukvalno, ako muškarac ne zna posložiti stvari u svom životu, neće uspjeti postaviti niti ženu na mjesto koje joj pripada. Takav karakterni slabić nije dobar građanin, nije dobar vojnik, nije dobar radnik, od njega neće biti ništa. Život je grub, a on mazohistička pičkica koja se ne zna suočiti sa problemima u životu. To je problem čitavih generacija koje su izbjegle obvezno služenje vojske. Pretvorili su se u šonje nesposobne za život koji su do nekakve ozbiljne veze bili pod staklenim zvonom sigurnog roditeljskog doma. Nama muškarcima treba rat, treba nam zajedništvo izgrađeno u krvavom rovu. Žena nikada neće moći pružiti muškarcu niti će sama doseći dubinu veze koju mogu postići dva muškarca kroz prijateljstvo. Ženi je istinsko prijateljstvo nepoznanica,
ona je sposobna samo za ljubav ili mržnju, za odano služenje ili osvetu, ali nikada za vladanje. Za to je ipak potrebna unutarnja uravnoteženost i duhovno uzdignuće za koju ona nema kapaciteta. 

Mizerni su suvremeni predstavnici muškog roda. Dovoljno je da ženska drekne na njega, i on se povlači, umjesto da joj kosti polomi. Obrezani, depilirani, rozi dildo. U usporedbi s prošlim generacijama koje su ostavile traga u povijesti i sjajnih uzora koji su svoje ime upisali u vječnost, današnji suvremeni muškarci na Zapadu drhte pred vlašću, pred državom, pred ženama, pred poslodavcem, pred materom, umjesto da uzmu sudbinu u svoje ruke i promijene tijek razvoja čovječanstva. 

haha
inace policija hapsi uvjek muskog kad je u pitanju domestic violence ovdje
bez obzira ko je nazvo policiju I pozalio se
ljevici ide u korist obuzdavanje muskaraca na putu do utopije

da vidis ovdje kod mene kako feministice hinjski traze od kongresa jos vise ustupaka na racun muskaraca
udjelite nam jos bog vam dao
moj braco to obraza nema

tj. danasnje generacije momaka su prodali njihovi djedovi I ocevi koji su prihvatili feministicku zrtvologiju kao istinu
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by Maggie19 20/2/2019, 00:04

Jeste "izdominirali"...:-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by darth_vader 20/2/2019, 00:11

melkior wrote:Samohrane majke i njihova tulava, očajna djeca bez očeva uzora. 

Evolucijsko testiranje dostojnosti preživljavanja muškog roda oduvijek je bilo jebanje žena i klanje neprijatelja. Ali mi, mi smo izgubili vezu sa svojom vlastitom prirodom, jer je i društvo izgubilo vezu sa prirodom samom, ono danas je tek tehnološki superiorna nakupina patologije. Svijetu treba jedan brutalan, masni, krvavi, svjetski rat. Kvaka je u tome da ako nemaš veliki cilj za kojeg živiš, onda drhtiš i pred smrću. A onda ne možeš pobijediti smrt ni ući u vječnost, u legendu. Mizerne nakupine potrošača proizvoda obitavaju na Zemlji, uključujući i žene.

cheers


Dec it, nema dalje, gasi internet.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by prckov 20/2/2019, 00:13

Maggie19 wrote:Jeste "izdominirali"...:-D
ko, muskarci na zapadu
ma kakvi, pa oni ne smiju ni prdnit bez pitanja, ko krave su  :D
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by Maggie19 20/2/2019, 00:23

prckov wrote:
Maggie19 wrote:Jeste "izdominirali"...:-D
ko, muskarci na zapadu
ma kakvi, pa oni ne smiju ni prdnit bez pitanja, ko krave su  :D
vidis da im se podsmjehujem.
Priznajem, nisam odoljela.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by melkior 20/2/2019, 00:24

Suština života jest nastojanje da se postignu velika postignuća. Čovjek bi uvijek trebao težiti velikim djelima. Njegovi uspjesi čine uspjehe čitave civilizacije. Čemu mi više težimo i koji je naš krajnji cilj? Nema velikih civilizacija bez velikih ljudi, a oni se poznaju po - velikim djelima. Što bi danas uopće mogao biti pandan Aleksandrovim osvajanjima? Nema vojne slave kad ratove odlučuju veliki savezi, nove tehnologije i mediji. Nema čak ni svetog cilja dostojnog velikog rata, osim samog po sebi već propalog, nihilističkog i suicidalnog džihadizma. 

Ostaje znanost: biti voditelj nekog laboratorija za istraživanje raka, ili inženjer koji će izumiti svemirski brod na antigravitacijski pogon. Što se još veliko može učiniti za čovječanstvo? Što je još dostojno cilja kojem se može posvetiti čitav život, što je doista, vrijedno vlastitog posvećenja? Veličina Ahileja i Hektora jest bila upravo u tome što su znali predosjećali i jedan i drugi, da je njihova sudbina da poginu u ratu, ovom ili nekom drugom, pa ipak, činili su sve da izbjegnu tu sudbinu ili da je barem nose dostojno vječnosti, da smrti gledaju u oči i s prijezirom te pribave sebi ime zapisano u zvijezdama, koje će trajati



To je u stvari, neusporedivo s današnjim sportskim uspjesima i sportskim zvijezdama NBA-a ili nogometne lige. To je danas sve banalno. Tko će se sjećati Ronalda ili Messija za 20 godina? Doći će neki novi, talentirani klinci, sport se razvija, imamo inflaciju šampiona, a oni traju samo dok mediji ne nađu novu meku. Tko se još sjeća osvajača zlatne medalje u atletici ili gimnastici na Olimpijskim igrama u Barceloni? 
Izgubili smo životnu dubinu i smisao, a nju više ne može povratiti ni kompromitirana religija, već jedino psihijatri. 
Treba nam nova paradigma ljudskog duha za novo tisućljeće. Novi veliki mislioci i graditelji. Novi početak. Novi pakt s prirodom u nama i oko nas, koji ne odbacuje tehnologiju, ali koji nije toksičan. Prirodne tehnologije (imam li uopće pojma što to znači?). Pronalasci novih izvora prirodnih i neograničenih izvora energije. Solarna elektrana u svemiru ili barem solarni kolektori na svakoj kući. Svaka kuća kao autonomna proizvodna jedinica energije i Two Steps From Hell  - sinteza vrijednosti, ideala i estetike klasike ujedinjene s energijom rock ´n rolla kao zalog održive budućnosti 21. stoljeća. 





Možda je upravo poetika naelektrizirane klasike temelj nekih novih društvenih vrijednosti 21. stoljeća?



Nema budućnosti civilizacije bez transcendencije ljudskog duha. Vratiti umjetnost tamo gdje izvorno pripada.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by prckov 20/2/2019, 00:33

kakvi veliki ljudi I velika djela melkiore
svi trebamo bit isti
nema veliki nema mali, nema siromasni nema bogati, nema musko nema zensko, nema hetero nema gej….sve isto
prespavo si citavu ljevicarsku furku zadnjih par godina

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by prckov 20/2/2019, 00:37

Maggie19 wrote:
prckov wrote:
Maggie19 wrote:Jeste "izdominirali"...:-D
ko, muskarci na zapadu
ma kakvi, pa oni ne smiju ni prdnit bez pitanja, ko krave su  :D
vidis da im se podsmjehujem.
Priznajem, nisam odoljela.
samo reset ce bit zajeban
muski vise nemaju sta branit
osim naravno bliskoistocnih muskih
a onda idemo u proslost I bez vremeplova
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Istanbulska u Engleskoj - Page 2 Empty Re: Istanbulska u Engleskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum