ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Page 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by dzango Mon 18 Feb - 13:58

E jebiga, a taman su našli onu sa doktoratom večernje škole i platili joj objavljivanje knjige da opravda Stepinca i ustaše.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by RayMabus Mon 18 Feb - 14:00

Nek oni srbuju , početkom 2020 Njemačka otvara jače svoje tržište rada za BiH državljane , uteći će im sto tisuća Srba iz Bosne , mladih , reproduktivnih i radno sposobnih.

Imaš demografski i ekonomski krah.

Samo vi paradirajte , ulazak srpske vojske u Bl , rusko srpska pravoslavna crkva u centru Bl , memorijalni centar Gradina i 700 tisuća pobijene nejači.

Lom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by RayMabus Mon 18 Feb - 14:14

RayMabus wrote:Nek oni srbuju , početkom 2020 Njemačka otvara jače svoje tržište rada za BiH državljane , uteći će im sto tisuća Srba iz Bosne , mladih , reproduktivnih i radno sposobnih.

Imaš demografski i ekonomski krah.

Samo vi paradirajte , ulazak srpske vojske u Bl , rusko srpska pravoslavna crkva u centru Bl , memorijalni centar Gradina i 700 tisuća pobijene nejači.

Lom.
Sad se vratimo na memorijalni centar Gradina. Šta je to ? Državni projekt Srbije i RS da tamo napravi neki mega kompleks u kojoj će na granici sa Hrvatskom širit propagandu o 700 tisuća nejaći.

Super samo ste nešto zaboravili ? Zemljopis.

Mislite da moja noga neće ugazit u tu Gradinu ?

Zar sumnjate da ću vam dopistit da taj kompleks napravite ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by RayMabus Mon 18 Feb - 14:16

Prvo ću vas demografski slomit a onda ću vas napucat nogon u gizicu u toj zapadnoj RS.

Aj Bog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by RayMabus Mon 18 Feb - 14:21

Sad nastavite srbovat i dalje i dizat tlak meni i ostalima pa će onda još doć Stepinac nasuprot te vaše Gradine i tog projekta.

A Stepinac je KC tako da to samo gomilan vojsku da van slomin pičku četničku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by Ringo10 Mon 18 Feb - 14:24

AssadNaPodmornici wrote:
Serbia Strong wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zašto onda se svi bune protiv pravih istraživanja oko jasenovaca? 

mislim, ja sam neka se provedu prava istraživanja. 
za početak neka uzmu službenu brojku od 80 000ljudi na spisku, i neka istraže svako ime i prezime jeli stvarno skončalo. i druga , tipa sondiranja itd.

pa onda neka ljudi prihvate nove brojke, bile one 3000ljudi , ili 700 000, ili kako je sada cca 80 000..a ne kada RH desnica kaže "imamo dokaze" da je brojka manja od 10k, onda "laž, revizinizam, ne želimo to čuti niti gledati".. a kada srbi govore imamo dokaze za 700 000, onda "ok..." 

neka jedni i drugi donesu svoje dokaze pa da vidimo.. 

po meni je realno i brojka od 80 000ljudi nemoguća, po toj brojci ustaše su morali mjesečno ubijati 3000ljudi, da bi svaki mjesec ubijao toliki broj osoba, moraš imati solidnu infrastrukturu, (koju NDH osim oko grada ZGa nije imala), kontrolu nad teritorijem(NDH osim većih gradova nije ništa kontrolirala a srbi su uglavnom bili po selima)... tipa da bi ubio, moraš uletiti u neko srpsko selo, pokupiti cijelo selo, recimo 3000ljudi, i onda organizirati ukrcaj na željeznicu, pa sve voditi u jasenovac i onda dnevno ubijati stotinjak ljudi, spaljivati leševe, i tako non stop, ..

a isto vremeno ono malo infrastrukture i makadamskih puteva oko srpskih sela, drže četnici i partizani, ali eto..

neka svi iznesu dokaze pa ako ovi dokažu 1000000000000000  mrtvih neka dokažu, stavit ćemo spomen ploču od 100000000000000000 mrtvih i adio


Čija je to službena brojka? Tuđmanova, Kolindina?

Zahvalite komunjarama koje su zarad ,,bratstva i jedinstva” (pitanje da li uopšte i zbog toga) preorale ceo logor i time uništili sve dokaze zverstava koja su ustaše činile prema ljudima.

Ne treba Kusturica snimati taj film, to bi trebalo da napravi Mel Gibson.
pa sve da je i istina da su ustaše ubile 7000000000 srba

3)RH je sljedbenica komunističke partizanske antifašističke Hrvatske, ne sljedbenica NDH. Svi Hrvatski predsjednici, Tuđman, Mesić, Josipović i Kolinda dolaze iz partizanskih obitelji. Kenwood Kenon dolazi iz partizanske obitelji. Hrvatski partizani su bili najelitnije postrobje Yugoslavenske armije, a njih je vodio Hrvat Tito. 





 
Pa kako sad to, zar nisu partizani zocinci a nasi ustaski heroji nevine zrtve. 

Pa Hrvati od 1945 rone suze za ustasama i jebu partizanima i Titu majku kad god stignu i gdje god stignu a kad im dodju muda u procjep e onda krene posipanje pepelom kenjaza o antifasizmu i Hrvatu Tiiiiiti.

A ako hoces da srusis srpske teorije o 700 ili 800 tisuca zrtava Jasenovca, postoji vrlo efikasan metod. MAtematika i logika.

Uzmes da je u vrijeme SFRJ u Hrvatskoj bilo mislim 115 ili 116 opcina, u BiH 109, a u Srijemu 7. Odbijes one koje su bile pod Italijom i sve skupa dobiejs nesto preko 200 opcina.

I onda ako je bilo 700 tisuca zrtava u JAsenovcu rezultat je da je SVAKA OPCINA U PROSJEKU IMALA 3500 ZRTAVA SAMO U JASENOVCU. 


Ako je ukupan broj 800 tisuca,  ONDA SE BROJ PENJE NA 4000 SAMO U JASENOVCU. U svakoj opcini doslovce.


Manji broj u jednoj opcini automatski dize broj u drugima kako bi se zadovoljila matematika.


E onda uzmes koliko je koja opcina imala ili ima stanovnika i koji bi to procenat bio. Po tome ispada da je svaki treci Srbin u NDH zaglavio u Jasenovcu. I da je svaka srpska obitel u ndh imala od trecine pa do pola svojih clanova koji su zaglavili u JAsenovcu.


Moje Sarajevo je imalo ukupno oko 9000 zrtava mahom Zhidova. I nesto malo boraca NOP. A po ovome bi moralo imati izmedju 17 tisuca pa do 20 tisuca samo u Jasenovcu. 


O kakvim se tu nebulozama radi valjda ne treba posebno objasnjavati. 


I da, svaki opcinski SUBNOR u SFRJ je raspolagao brojem zrtava sa podrucja svoje opcine.


Ali Hrvati su previse mutavi da odgovore argumentima i logikom na te gluposti iz Srbije. 


Neki su mutavi a neki toliko zaglupljeni kretenskim antikomunizmom i neoustastvom da tu pomoci nema.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by RayMabus Mon 18 Feb - 14:27

Nismo mi mutavi nego ih puštamo. Nek samo nastave ovamo. Krivo su izračunali bojno polje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by AssadNaPodmornici Mon 18 Feb - 14:47

Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Serbia Strong wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zašto onda se svi bune protiv pravih istraživanja oko jasenovaca? 

mislim, ja sam neka se provedu prava istraživanja. 
za početak neka uzmu službenu brojku od 80 000ljudi na spisku, i neka istraže svako ime i prezime jeli stvarno skončalo. i druga , tipa sondiranja itd.

pa onda neka ljudi prihvate nove brojke, bile one 3000ljudi , ili 700 000, ili kako je sada cca 80 000..a ne kada RH desnica kaže "imamo dokaze" da je brojka manja od 10k, onda "laž, revizinizam, ne želimo to čuti niti gledati".. a kada srbi govore imamo dokaze za 700 000, onda "ok..." 

neka jedni i drugi donesu svoje dokaze pa da vidimo.. 

po meni je realno i brojka od 80 000ljudi nemoguća, po toj brojci ustaše su morali mjesečno ubijati 3000ljudi, da bi svaki mjesec ubijao toliki broj osoba, moraš imati solidnu infrastrukturu, (koju NDH osim oko grada ZGa nije imala), kontrolu nad teritorijem(NDH osim većih gradova nije ništa kontrolirala a srbi su uglavnom bili po selima)... tipa da bi ubio, moraš uletiti u neko srpsko selo, pokupiti cijelo selo, recimo 3000ljudi, i onda organizirati ukrcaj na željeznicu, pa sve voditi u jasenovac i onda dnevno ubijati stotinjak ljudi, spaljivati leševe, i tako non stop, ..

a isto vremeno ono malo infrastrukture i makadamskih puteva oko srpskih sela, drže četnici i partizani, ali eto..

neka svi iznesu dokaze pa ako ovi dokažu 1000000000000000  mrtvih neka dokažu, stavit ćemo spomen ploču od 100000000000000000 mrtvih i adio


Čija je to službena brojka? Tuđmanova, Kolindina?

Zahvalite komunjarama koje su zarad ,,bratstva i jedinstva” (pitanje da li uopšte i zbog toga) preorale ceo logor i time uništili sve dokaze zverstava koja su ustaše činile prema ljudima.

Ne treba Kusturica snimati taj film, to bi trebalo da napravi Mel Gibson.
pa sve da je i istina da su ustaše ubile 7000000000 srba

3)RH je sljedbenica komunističke partizanske antifašističke Hrvatske, ne sljedbenica NDH. Svi Hrvatski predsjednici, Tuđman, Mesić, Josipović i Kolinda dolaze iz partizanskih obitelji. Kenwood Kenon dolazi iz partizanske obitelji. Hrvatski partizani su bili najelitnije postrobje Yugoslavenske armije, a njih je vodio Hrvat Tito. 





 
Pa kako sad to, zar nisu partizani zocinci a nasi ustaski heroji nevine zrtve. 

Pa Hrvati od 1945 rone suze za ustasama i jebu partizanima i Titu majku kad god stignu i gdje god stignu a kad im dodju muda u procjep e onda krene posipanje pepelom kenjaza o antifasizmu i Hrvatu Tiiiiiti.

A ako hoces da srusis srpske teorije o 700 ili 800 tisuca zrtava Jasenovca, postoji vrlo efikasan metod. MAtematika i logika.

Uzmes da je u vrijeme SFRJ u Hrvatskoj bilo mislim 115 ili 116 opcina, u BiH 109, a u Srijemu 7. Odbijes one koje su bile pod Italijom i sve skupa dobiejs nesto preko 200 opcina.

I onda ako je bilo 700 tisuca zrtava u JAsenovcu rezultat je da je SVAKA OPCINA U PROSJEKU IMALA 3500 ZRTAVA SAMO U JASENOVCU. 


Ako je ukupan broj 800 tisuca,  ONDA SE BROJ PENJE NA 4000 SAMO U JASENOVCU. U svakoj opcini doslovce.


Manji broj u jednoj opcini automatski dize broj u drugima kako bi se zadovoljila matematika.


E onda uzmes koliko je koja opcina imala ili ima stanovnika i koji bi to procenat bio. Po tome ispada da je svaki treci Srbin u NDH zaglavio u Jasenovcu. I da je svaka srpska obitel u ndh imala od trecine pa do pola svojih clanova koji su zaglavili u JAsenovcu.


Moje Sarajevo je imalo ukupno oko 9000 zrtava mahom Zhidova. I nesto malo boraca NOP. A po ovome bi moralo imati izmedju 17 tisuca pa do 20 tisuca samo u Jasenovcu. 


O kakvim se tu nebulozama radi valjda ne treba posebno objasnjavati. 


I da, svaki opcinski SUBNOR u SFRJ je raspolagao brojem zrtava sa podrucja svoje opcine.


Ali Hrvati su previse mutavi da odgovore argumentima i logikom na te gluposti iz Srbije. 


Neki su mutavi a neki toliko zaglupljeni kretenskim antikomunizmom i neoustastvom da tu pomoci nema.
ustaše i partizani i jedni i drugi su zločinački pokret. 
partizani su uveli socijalizam što je zločin sam po sebi i pobili više ljudi nego ustaše , četnici, nacisti zajedno.
ustaše su naravno zločinci, ali 70 000 ustaša je matematički teško moglo u jasenovcu pobiti i 80 000ljudi, a kamo li 700 000. i sama logika je da za 80 000ljudi ustaše nisu imali infrastrukturu, pogotovo što je prema vukovim podacima tamo bilo stotinjak ujkana na logor od nekoliko kvadratnih km.  možda su i uspjeli tko zna? a možda su RH desničari u pravu kada kažu da je tamo par tisuća ljudi ubijeno/umrlo i to najviše od bolesti i nešto egzekucije da nije bilo organiziranog ubijanja,.. a možda su srbi u pravu sa trilijardu srba i petrom brzicom koji je od 8ujutro do podne sam zaklao 3000srba. 

tako neka svi izvole staviti dokaze. jedino RH desničari iznose dokaze, knjige, a javnost na njih reagira "nećemo mi to čitati, mi nebi se o tome raspravljali" čega se boje? 

za početak bi ja napravio Hrvatsko-Srpsku komisiju, pa ajmo.. imamo spisak od 80 000ljudi, ime i prezime, i svaku osobu provjeriti. ako ne , može nasumični odabir 2000 osoba, što ti je isto kao da si provjerio sve. 

i ako se utvrdi da od recimo 2000 nasumično odabranih , da su svi skončali u jasenovcu, to bi značilo da je broj ljudi ubijenih u jasenovcu čak i veći od službene brojke.
i ako se utvrdi da od 2000 odabranih, da većina nikada nije vidjela jasenovac, jer prije su znali izlaziti članci po novinama, da u jasenovačkom spisku ima i osoba koji su poginule negdje drugdje, čak i ubijenih ustaša, četnika, domobrana, živih.. mislim amo provjeriti. ako je odstupanje veliko , onda znači da brojka od 80 000 je prenapuhana. 

ako je odstupanje neko umjereno, onda znači da je brojka od 80 000 otprilike točna.
čega se bojimo onda=?
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20970
2018-06-14


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by RayMabus Mon 18 Feb - 14:51

Ha ha ha ti ćeš radit komisiju sa SPC

Ahhaaahh aha ha ha ha ha ha ahahaaaa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by RayMabus Mon 18 Feb - 14:56

Neš ti radit s njima ništa , to ti je sveto trojstvo : država , religija i teritorij.

Nezanima njih to šta ti oćeš , znam ja šta njih zanima , zato ih i puštam.

Šta oni više govore o tih 700 tisuća i onda krenu radit u Gradini to ja ću više imat vojnika koji će ih popeglat na bojnom polju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by T. Mon 18 Feb - 15:20

Jel povijesni revizionizam samo kada se broj žrtava smanjuje ili i kada se povećava?
Ili je kod srba i židova to samo ovo prvo?
I koji se ku*ac neka naša pi*ka službeno ne oglasi povodom višetjednog lajanja ove pijane budale iz srbije?

_________________
Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Unname11
T.
T.

Posts : 17125
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by Yehudim Mon 18 Feb - 15:41

PREDSJEDNICA U TAJNOSTI BILA NA PREGLEDU U PRIVATNOJ KLINICI 'Imam predispoziciju za karcinom. Od četvero djedova i baka, troje je imalo tu bolest'


  -----------------------


  Ovo je bitnije


važno je da je sve u tajnosti i anonimno.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by vuksadinare Mon 18 Feb - 15:44

Yehudim wrote:PREDSJEDNICA U TAJNOSTI BILA NA PREGLEDU U PRIVATNOJ KLINICI 'Imam predispoziciju za karcinom. Od četvero djedova i baka, troje je imalo tu bolest'


  -----------------------


  Ovo je bitnije


važno je da je sve u tajnosti i anonimno.
pa koliko poznatih faca u tajnosti posjecuje lijecnike...zasto ne bi i kolinda...i tile je isao lijecniku pa se to krilo ko zmija noge par godina.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by T. Mon 18 Feb - 15:46

vuksadinare wrote:
Yehudim wrote:PREDSJEDNICA U TAJNOSTI BILA NA PREGLEDU U PRIVATNOJ KLINICI 'Imam predispoziciju za karcinom. Od četvero djedova i baka, troje je imalo tu bolest'


  -----------------------


  Ovo je bitnije


važno je da je sve u tajnosti i anonimno.
pa koliko poznatih faca u tajnosti posjecuje lijecnike...zasto ne bi i kolinda...i tile je isao lijecniku pa se to krilo ko zmija noge par godina.. :)
Najbolje da je zvala snimatelje i andriju jarka da je prate na pregled...
Pa bi bilo 'vidi babe što se reklamira pred izbore'...
T.
T.

Posts : 17125
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by vuksadinare Mon 18 Feb - 15:49

T. wrote:
vuksadinare wrote:
Yehudim wrote:PREDSJEDNICA U TAJNOSTI BILA NA PREGLEDU U PRIVATNOJ KLINICI 'Imam predispoziciju za karcinom. Od četvero djedova i baka, troje je imalo tu bolest'


  -----------------------


  Ovo je bitnije


važno je da je sve u tajnosti i anonimno.
pa koliko poznatih faca u tajnosti posjecuje lijecnike...zasto ne bi i kolinda...i tile je isao lijecniku pa se to krilo ko zmija noge par godina.. :)
Najbolje da je zvala snimatelje i andriju jarka da je prate na pregled...
Pa bi bilo 'vidi babe što se reklamira pred izbore'...
to da..ali daj tupavom đe-hudimu i sori objasni :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by RayMabus Mon 18 Feb - 15:51

T. wrote:Jel povijesni revizionizam samo kada se broj žrtava smanjuje ili i kada se povećava?
Ili je kod srba i židova to samo ovo prvo?
I koji se ku*ac neka naša pi*ka službeno ne oglasi povodom višetjednog lajanja ove pijane budale iz srbije?
Pa šta će se oglašavat oko ovoga ? Pa ne bi se nija oglasija. Čisti debilizam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by RayMabus Mon 18 Feb - 15:56

Nema se tu šta oglašavat , sve su rekli s ovim odlikovanjem lika koji priča.o 800 tisuća pobijenih u Jasenovcu , piše knjige Jasenovac Aušvic Balkana iako je to u osnovi Sajmište u Beogradu.

Aj šta bi ti njima reka ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by RayMabus Mon 18 Feb - 16:08

Evo rekla im je

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/grabar-kitarovic-ostaju-termini-velikosrpska-agresija-i-genocid-u-srebrenici

Doveli ovog Gideona da ospori genocid , eto rekla im je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by Eroo Mon 18 Feb - 16:17

800,000? Linearno povećavanje za 50,00/10 godina je malo. 
To junačko srpsko srce nemere akceptirat.
Uostalom, satelitsko prebrojavanje žrtava je najpreciznije. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by max123 Mon 18 Feb - 16:31

800 iljada srpcadi ubijeno u jasenovcu ?nazalost nije...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by dzango Mon 18 Feb - 16:45

Eroo wrote:800,000? Linearno povećavanje za 50,00/10 godina je malo. 
To junačko srpsko srce nemere akceptirat.
Uostalom, satelitsko prebrojavanje žrtava je najpreciznije. :)
Reci ti to Jevrejima.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene - Page 4 Empty Re: Gideon Grejf: Moramo da povećamo broj ubijenih u Jasenovcu sa 700.000 ili 800.000, što su današnje procjene

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum