ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 4/3/2019, 15:19

Podrska momcima iz torcide na transparentu.
Uvik ste bili i ostali temelj hrvatske drzave. Vasi ocevi su bili najudarnija medju udarnima. Sudionici domovinskog rata narocito oni torcidasi koji su zapaliki zlocinacku zastavu 1990 su rekli NE TIRANIJI JUGOSLAVIJE I BEOGRADA. 
EMIGRACIJA JE BA VASOJ STRANI .
Nas general nije ratni zlocinac. Nas general Maks je bio hrvatski domoljub general heroj i vitez. Slava mu vjecna. A ako se i 10% toga sto se govori dogodilo u jasenovcu i neka je. Jer Hrvatska nema cijenu.

FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 4/3/2019, 15:20

vuksadinare wrote:
Andreas Goldberger wrote:

PRIOPĆENJE HNK HAJDUK






HNK Hajduk kao i uvijek do sada najoštrije osuđuje sve oblike govora mržnje te ima nultu toleranciju prema bilo kakvom iskazivanju i potenciranju netrpeljivosti. Referirajući se na posljednje slučajeve kojima smo svjedočili na utakmicama našeg Kluba, javnost želimo izvijestiti kako smo prema nadležnoj instituciji reagirali odmah po saznanju o pojavi diskriminirajućih sadržaja i uvredljivih poruka. HNK Hajduk je kroz svoju bogatu i slavnu povijest uvijek ponosno isticao svoj antifašistički identitet, pa se i ovom prigodom jasno ograđujemo od svih poruka pojedinaca koje su neprihvatljive i koje se ni na kakav način ne mogu povezivati s prošlošću i sadašnjošću našeg Kluba. 

HNK Hajduk Split.

https://hajduk.hr/vijest/priopcenje-hnk-hajduk/11308

:tu 
Debilima koji bacaju baklje i topovske u teren, i koji idu na Hajdukovom sjeveru dizati onakve zastave nije mjesto na tribini ni u krugu Hajdukove obitelji. Nema tu mista politici, onakvim porukama i onakvim pričama. Nek odjebu... 
A i Torcida bi se mogla malo pozabaviti da uvede više reda na tribini, jer s onakvim stvarima činiš štetu samoj grupi, a i ono najbitnije Hajduku.
boze moj sto si ti glup covjek...ne bi me cudilo da si bio na onoj prosvjednoj setnji farse od sdp-a i crvenih...koji su u biti ovom 'setnjom' napali torcidu...a stali u zastitu cigana i zvezdasa....daj pusti torcidu na miru i vataj se drtugara iz zadruge..budete li uplitali svoje prste u onaj zdravi vecinski dio torcide nestat ce vam zadruge brzo
Amper je srbin

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/3/2019, 15:24

PABLO ESCOBAR wrote:
vuksadinare wrote:
Andreas Goldberger wrote:

PRIOPĆENJE HNK HAJDUK








HNK Hajduk kao i uvijek do sada najoštrije osuđuje sve oblike govora mržnje te ima nultu toleranciju prema bilo kakvom iskazivanju i potenciranju netrpeljivosti. Referirajući se na posljednje slučajeve kojima smo svjedočili na utakmicama našeg Kluba, javnost želimo izvijestiti kako smo prema nadležnoj instituciji reagirali odmah po saznanju o pojavi diskriminirajućih sadržaja i uvredljivih poruka. HNK Hajduk je kroz svoju bogatu i slavnu povijest uvijek ponosno isticao svoj antifašistički identitet, pa se i ovom prigodom jasno ograđujemo od svih poruka pojedinaca koje su neprihvatljive i koje se ni na kakav način ne mogu povezivati s prošlošću i sadašnjošću našeg Kluba. 

HNK Hajduk Split.

https://hajduk.hr/vijest/priopcenje-hnk-hajduk/11308

:tu 
Debilima koji bacaju baklje i topovske u teren, i koji idu na Hajdukovom sjeveru dizati onakve zastave nije mjesto na tribini ni u krugu Hajdukove obitelji. Nema tu mista politici, onakvim porukama i onakvim pričama. Nek odjebu... 
A i Torcida bi se mogla malo pozabaviti da uvede više reda na tribini, jer s onakvim stvarima činiš štetu samoj grupi, a i ono najbitnije Hajduku.
boze moj sto si ti glup covjek...ne bi me cudilo da si bio na onoj prosvjednoj setnji farse od sdp-a i crvenih...koji su u biti ovom 'setnjom' napali torcidu...a stali u zastitu cigana i zvezdasa....daj pusti torcidu na miru i vataj se drtugara iz zadruge..budete li uplitali svoje prste u onaj zdravi vecinski dio torcide nestat ce vam zadruge brzo
Amper je srbin
ma boli me kurac ko je ali dojadio je i bogu i vragu...cisti ljevicarski bot sto se razotkrio sa ovim upisom..on postavlja ultimatume torcidi sto ce i kako ce..pa irud te jebo di smo dosli...i onda se cude sto je hajduk u kurcu...ma tjeraj to u t.p.m...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 4/3/2019, 15:50

PABLO ESCOBAR wrote:
Amper je srbin
Ako sam protiv politike, protiv političara, protiv ustaša i partizana, protiv veličanja bilo kakvih zločina (s bilo koje strane) onda nema problema,mogu ja biti i srbin. Najveći na svitu. Zovi me u buduće Jovan.

Hajduk okuplja mnoge ljude, među svojim članovima ima i ljevičara, desničara, ima svakakvih opcija, ima i nekih poput mene kojem se gada političke stranke,opcije i to sve ( da se mene pita ukinuo bi ih do jedne i ne bi ni jedna dobila jednu jedinu kunu od države, točnije poreznih obveznika) ima HDZ-ca, SDP-ca, ima svakakvih. No kad si na tribini, i kad je Hajduk u pitanju, nema mista politici, HDZ-u, SDP-u, ustašama, partizanima, maksovim mesarima i sličnim glupostima nego ima misto samo i jedino za HAJDUK! To neki debili ne mogu shvatiti i da s glupostima rade štetu klubu.

To je poanta priče, koju ti i slični tebi nećeš ni ne možeš razumiti.
A sad stajem na tu temu. Sve sam rekao...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/3/2019, 15:52

Andreas Goldberger wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Amper je srbin
Ako sam protiv politike, protiv političara, protiv ustaša i partizana, protiv veličanja bilo kakvih zločina (s bilo koje strane) onda nema problema,mogu ja biti i srbin. Najveći na svitu. Zovi me u buduće Jovan.

Hajduk okuplja mnoge ljude, među svojim članovima ima i ljevičara, desničara, ima svakakvih opcija, ima i nekih poput mene kojem se gada političke stranke,opcije i to sve ( da se mene pita ukinuo bi ih do jedne i ne bi ni jedna dobila jednu jedinu kunu od države, točnije poreznih obveznika) ima HDZ-ca, SDP-ca, ima svakakvih. No kad si na tribini, i kad je Hajduk u pitanju, nema mista politici, HDZ-u, SDP-u, ustašama, partizanima, maksovim mesarima i sličnim glupostima nego ima misto samo i jedino za HAJDUK! To neki debili ne mogu shvatiti i da s glupostima rade štetu klubu.

To je poanta priče, koju ti i slični tebi nećeš ni ne možeš razumiti.
A sad stajem na tu temu. Sve sam rekao...
pa kad si zadnji put bio na tribini :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 4/3/2019, 15:53

Andreas Goldberger wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Amper je srbin
Ako sam protiv politike, protiv političara, protiv ustaša i partizana, protiv veličanja bilo kakvih zločina (s bilo koje strane) onda nema problema,mogu ja biti i srbin. Najveći na svitu. Zovi me u buduće Jovan.

Hajduk okuplja mnoge ljude, među svojim članovima ima i ljevičara, desničara, ima svakakvih opcija, ima i nekih poput mene kojem se gada političke stranke,opcije i to sve ( da se mene pita ukinuo bi ih do jedne i ne bi ni jedna dobila jednu jedinu kunu od države, točnije poreznih obveznika) ima HDZ-ca, SDP-ca, ima svakakvih. No kad si na tribini, i kad je Hajduk u pitanju, nema mista politici, HDZ-u, SDP-u, ustašama, partizanima, maksovim mesarima i sličnim glupostima nego ima misto samo i jedino za HAJDUK! To neki debili ne mogu shvatiti i da s glupostima rade štetu klubu.

To je poanta priče, koju ti i slični tebi nećeš ni ne možeš razumiti.
A sad stajem na tu temu. Sve sam rekao...
Ma kako god oces. Momcima svaka cast

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 4/3/2019, 16:30

Andreas Goldberger wrote:

PRIOPĆENJE HNK HAJDUK




HNK Hajduk kao i uvijek do sada najoštrije osuđuje sve oblike govora mržnje te ima nultu toleranciju prema bilo kakvom iskazivanju i potenciranju netrpeljivosti. Referirajući se na posljednje slučajeve kojima smo svjedočili na utakmicama našeg Kluba, javnost želimo izvijestiti kako smo prema nadležnoj instituciji reagirali odmah po saznanju o pojavi diskriminirajućih sadržaja i uvredljivih poruka. HNK Hajduk je kroz svoju bogatu i slavnu povijest uvijek ponosno isticao svoj antifašistički identitet, pa se i ovom prigodom jasno ograđujemo od svih poruka pojedinaca koje su neprihvatljive i koje se ni na kakav način ne mogu povezivati s prošlošću i sadašnjošću našeg Kluba. 

HNK Hajduk Split.

https://hajduk.hr/vijest/priopcenje-hnk-hajduk/11308

:tu: 
Debilima koji bacaju baklje i topovske u teren, i koji idu na Hajdukovom sjeveru dizati onakve zastave nije mjesto na tribini ni u krugu Hajdukove obitelji. Nema tu mista politici, onakvim porukama i onakvim pričama. Nek odjebu... 
A i Torcida bi se mogla malo pozabaviti da uvede više reda na tribini, jer s onakvim stvarima činiš štetu samoj grupi, a i ono najbitnije Hajduku.
licemjerje na n-tu.

idiot amper se dosjetio jadu pa i on okrenuo ploču kontra "debila koji bacaju baklje i topovske udare".

nekada je to u amperovoj terminologija bila "atmosfera".
sada mu odjednom smetaju isti oni koje je veličao.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/3/2019, 17:14

sitting_bull wrote:
Andreas Goldberger wrote:

PRIOPĆENJE HNK HAJDUK






HNK Hajduk kao i uvijek do sada najoštrije osuđuje sve oblike govora mržnje te ima nultu toleranciju prema bilo kakvom iskazivanju i potenciranju netrpeljivosti. Referirajući se na posljednje slučajeve kojima smo svjedočili na utakmicama našeg Kluba, javnost želimo izvijestiti kako smo prema nadležnoj instituciji reagirali odmah po saznanju o pojavi diskriminirajućih sadržaja i uvredljivih poruka. HNK Hajduk je kroz svoju bogatu i slavnu povijest uvijek ponosno isticao svoj antifašistički identitet, pa se i ovom prigodom jasno ograđujemo od svih poruka pojedinaca koje su neprihvatljive i koje se ni na kakav način ne mogu povezivati s prošlošću i sadašnjošću našeg Kluba. 

HNK Hajduk Split.

https://hajduk.hr/vijest/priopcenje-hnk-hajduk/11308

:tu 
Debilima koji bacaju baklje i topovske u teren, i koji idu na Hajdukovom sjeveru dizati onakve zastave nije mjesto na tribini ni u krugu Hajdukove obitelji. Nema tu mista politici, onakvim porukama i onakvim pričama. Nek odjebu... 
A i Torcida bi se mogla malo pozabaviti da uvede više reda na tribini, jer s onakvim stvarima činiš štetu samoj grupi, a i ono najbitnije Hajduku.
licemjerje na n-tu.

idiot amper se dosjetio jadu pa i on okrenuo ploču kontra "debila koji bacaju baklje i topovske udare".

nekada je to u amperovoj terminologija bila "atmosfera".
sada mu odjednom smetaju isti oni koje je veličao.
Mozemo reci da je amper klaun,ovakav onakav ali moram iskreno reci da nije da nije bio kritican na neke ispade torcide..dobro davao im je force kad je njemu islo u prilog..uglavnom rekao bi da je smusenjak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 4/3/2019, 18:10

Totalno protiv lobotomije u vidu ‘Maksovih mesara’...
Mi smo antifašistički klub i to se s ponosom triba rec...
Al jebat ga, ima dosta neukih mladića koji se izgube na putu odrastanja...
Uglavnom, Matosic, Vukas i drugi velikani se okricu u grobu kad vide nekoicinu izgubljenih retarda koji slave suštu suprotnost onog šta nas slavni klub predstavlja...
Hajduk nikad neće bit desničarski klub, nego kozmopolitski...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/3/2019, 19:54

fridrih_niche wrote:Totalno protiv lobotomije u vidu ‘Maksovih mesara’...
Mi smo antifašistički klub i to se s ponosom triba rec...
Al jebat ga, ima dosta neukih mladića koji se izgube na putu odrastanja...
Uglavnom, Matosic, Vukas i drugi velikani se okricu u grobu kad vide nekoicinu izgubljenih retarda koji slave suštu suprotnost onog šta nas slavni klub predstavlja...
Hajduk nikad neće bit desničarski klub, nego kozmopolitski...
;)
..hajduk je prije svega hrvatski klub to je bio i tako ce ostati..a kome se to ne svidja moze promjeniti klupske boje pa navijat za psg ili juventus :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 4/3/2019, 20:12

ne znam kakve veze Juventus ima s kriminalcima psgom i hajdukom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 4/3/2019, 20:17

hajduk ako zeli ici naprijed mora se okrenut fasizmu. to je jedini ispravan put.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 4/3/2019, 23:07

kingkong7 wrote:hajduk ako zeli ici naprijed mora se okrenut fasizmu. to je jedini ispravan put.
:hail :hail :hail :hail

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 4/3/2019, 23:09

Hajduk je ka Mate Parlov...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 5/3/2019, 04:33

kingkong7 wrote:ne znam kakve veze Juventus ima s kriminalcima psgom i hajdukom.
Psg je kozmopolitski
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 5/3/2019, 04:34

vuksadinare wrote:
kingkong7 wrote:ne znam kakve veze Juventus ima s kriminalcima psgom i hajdukom.
Psg je kozmopolitski
..i juventus
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 5/3/2019, 13:12

i hajduk je kozmopolitski.

uz hrvatsku tu su i Ukrajina, Austrija, albanija, kosovo, španjolska, Palestina, danska, gambia, njemačka, bosna i hercegovina, australija, mađarska, brazil, italija i sjeverna Makedonija čiji državljani igraju za hajduk.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 5/3/2019, 21:05

INTERVJU Jairo


Hajduk Split - Page 22 2018-07-16-16-17-1945-

U PAOK-u si radio s Igorom Tudorom...

- Tudor je težak tip. Dobar trener, ali nije išlo. Bio sam s njim samo šest mjeseci, ne mogu previše reći. Volio sam način njegovog rada. 

http://dalmatinskiportal.hr/sport/intervju-jairo--kada-dodem-kuci-zena-mi-uvijek-kaze-neke-si-stvari-trebao-bolje/42358

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/3/2019, 23:06

Hajduk Split - Page 22 887fae5ab487d33ee567f6219802ae05

Sritno presidente!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/3/2019, 23:08

Andreas Goldberger wrote:Hajduk Split - Page 22 887fae5ab487d33ee567f6219802ae05

Sritno presidente!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 6/3/2019, 23:37

:lol: :lol: :hail
Prije par godina ga smijenili jer nije sposoban klubu donijeti iskorak, a sad kad je jasno da od iskoraka nema ništa vraćaju ga da ih baš on povede u iskorak ili gay paradu, kakva sprdačina  Kako bi pravi navijači Hajduka rekli: beskonačni kružni tok.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum