ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sibirsku regiju prekrio crni snijeg

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sibirsku regiju prekrio crni snijeg - Page 2 Empty Re: Sibirsku regiju prekrio crni snijeg

Post by Šandor Winnetou 16/2/2019, 13:35

prckov wrote:
tre wrote:
prckov wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ima ovdje par forumaša koji govore da bi se priselili na sibir u penziji.. 
ja im govorim da je sibir najzajebanije mjesto za živit .. inače gdje su ruski gradovi, tu je zagađenje među najvećim na svijetu.. sve otrovano teškom socijalističkom industrijom... zime su -40, a ljeta +30 i rojevi komaraca.. 

možeš otići 2000km dalje u unutrašnjost gdje nema tvornica , a onda , neka ti se pokvari auto zimi negdje na cesti , gotov si.. pojest će ili medvjed, ili vuk, ili -50zima

pokazi da ih vidim , sigurno tipkaju iz njemacke svedske nizozemske... :D
brutalna zemlja gdje 200g. trenirani mucat i trpit , to vec genetika
iz toga svega nikla bogata kultura , nema umjetnika bez goleme trpnje
ma ajde
jel ova mudrost iz gradske kafane il iz vesele sveske
Ako je od debe onda je mudrost sigurno iz plave kamenice
provincijalac se ufuro da je njaki kulturnjak
nije sala  :D
a to je naš debo, on se  praši u pakšu pa misli ako je nešto moderno da je to i kulturno :)

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Sibirsku regiju prekrio crni snijeg - Page 2 Empty Re: Sibirsku regiju prekrio crni snijeg

Post by Guest 16/2/2019, 13:38

..a tek opasni Komarci...ufffff.... affraid

Ne znam..Grad kod Menea je premrezen vodentokovima,a nema niti jednog komarca..Po meni,TO nije dobro,niti prirodno niti zdravo..

svabi imaju opake te gentske vektore,koji udaraju na plodnost raznih vrsta insekata..pa ako Svabo skonta da mu ti insekti ne popravljaju Bilancu,ajmo,slijedi vam genoscid..

Interesantan detalj...onih malih leptirica koji se uvale u kuhinju u brasno i slicne proizvode,ima nazilijun,njih se ne dira..jerbo gade hranu,pa se mora kupovati nova i friska..a to poboljsava bilancu...Dakle ti leptirici rade u korist drzave i poreznog sustava..ostaviti ih na zivotu.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sibirsku regiju prekrio crni snijeg - Page 2 Empty Re: Sibirsku regiju prekrio crni snijeg

Post by Guest 16/2/2019, 13:40

mravca jebenog nisam vidio uopce ovdje kako bauljaju zemljom ili bilo gdje..sve sterilno i mrtvo...

Yodu treba vamo...svidjelo bi mu se..haj-teh sve i mrtva priroda.. :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sibirsku regiju prekrio crni snijeg - Page 2 Empty Re: Sibirsku regiju prekrio crni snijeg

Post by Guest 16/2/2019, 13:48

kad idem Doli,dok habam autoban,svabija,Osterajh,Slovneija..niti jedan insekt da mi s zalijepi za sofersajbu...dok predjem u RH,i koji kilometar,prava pljuska muhova,komaraca ovohg i onog...eeee to je dobro,vidi se da je zdrav i prirodan okolis...slavim razmljeckanu utrobu insekata na sofersajbi i maski auta... cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sibirsku regiju prekrio crni snijeg - Page 2 Empty Re: Sibirsku regiju prekrio crni snijeg

Post by Guest 16/2/2019, 13:59

Ero i Marčelo amerikanošupci evo našao sam vam mjesto za živjeti upravo stvoreno za vas tamo bi vas ja preselio. vas i vašu djecu

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sibirsku regiju prekrio crni snijeg - Page 2 Empty Re: Sibirsku regiju prekrio crni snijeg

Post by Guest 16/2/2019, 14:00

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sibirsku regiju prekrio crni snijeg - Page 2 Empty Re: Sibirsku regiju prekrio crni snijeg

Post by Guest 16/2/2019, 14:09

u filmovima Wrong turn i brda imaju oci,se opisuju populacije ljudi,koji su bili izvrgnuti toksicnom industrijskom uticaju,pa su kroz generacije,odbijajuci napustiti svoju zemlju i imanja,bili izlozeni djelovanju i svakom novom generacijom izdeformirani,fizicki,a psihicki postali agresivni,divlji i brutalni...
Tipican jemericki san.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sibirsku regiju prekrio crni snijeg - Page 2 Empty Re: Sibirsku regiju prekrio crni snijeg

Post by Guest 16/2/2019, 14:13

pismejker wrote:u filmovima Wrong turn i brda imaju oci,se opisuju populacije ljudi,koji su bili izvrgnuti toksicnom industrijskom uticaju,pa su kroz generacije,odbijajuci napustiti svoju zemlju i imanja,bili izlozeni djelovanju i svakom novom generacijom izdeformirani,fizicki,a psihicki postali agresivni,divlji i brutalni...
Tipican jemericki san.. :cleanteeth

a jel? ti bi samo tako posade ti toksičnu tvornicu iza plota i ti ostaviš sve i odeš. ne tražiš niti ikakvu odštetu ništa. jebote logike...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sibirsku regiju prekrio crni snijeg - Page 2 Empty Re: Sibirsku regiju prekrio crni snijeg

Post by Guest 16/2/2019, 14:16

Gnječ wrote:
pismejker wrote:u filmovima Wrong turn i brda imaju oci,se opisuju populacije ljudi,koji su bili izvrgnuti toksicnom industrijskom uticaju,pa su kroz generacije,odbijajuci napustiti svoju zemlju i imanja,bili izlozeni djelovanju i svakom novom generacijom izdeformirani,fizicki,a psihicki postali agresivni,divlji i brutalni...
Tipican jemericki san.. :cleanteeth

a jel? ti bi samo tako posade ti toksičnu tvornicu iza plota i ti ostaviš sve i odeš. ne tražiš niti ikakvu odštetu ništa. jebote logike...

Iskreno ne znam..bilo je primjera gdje su odbijali,bilo je primjera gdje stanovnistvo cak nije niti znalo da su bacve sa toksinima pobacane u njihov okolis ili zatrpane,vremenom istrulile i sadrzaj ispustile u podzemne vode..
Iskreno,ne znam kako bih i sto bih napravio..jako sam alergican kad netko udara na Nekretninu i zivotni habitat..
vjerovatno vbi se dogodila neka slucajnost,ili vise njih..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sibirsku regiju prekrio crni snijeg - Page 2 Empty Re: Sibirsku regiju prekrio crni snijeg

Post by Guest 16/2/2019, 14:18

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sibirsku regiju prekrio crni snijeg - Page 2 Empty Re: Sibirsku regiju prekrio crni snijeg

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum